Відділ ведення ДРВ апарату Сумської РДА

Постійні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
158 590582 с.Басівка, с.Новеньке вул.Тесленка, 10, с.Басівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42312 (будинок культури, к.2) Мала
158 590583 с.Локня вул.Кириченка, 13, с.Локня, Сумський р-н, Сумська обл., 42313 (сільський клуб, к.2) Мала
158 590584 с.Бездрик вул.Жовтнева, 37, с.Бездрик, Сумський р-н, Сумська обл., 42350 (школа, к.2) Середня
158 590585 с.Битиця, с.Вакалівщина, с.Микільське вул.Сумська, 96, с.Битиця, Сумський р-н, Сумська обл., 42331 (сільська рада, к.2) Мала
158 590586 с.Зелений Гай, с.Пушкарівка вул.Шкільна, 3, с.Пушкарівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42331 (будинок культури, к.2) Мала
158 590587 с.Біловоди, с.Журавка вул.Центральна, 1, с.Біловоди, Сумський р-н, Сумська обл., 42310 (сільський будинок культури, фойє) Мала
158 590588 с.Веселівка, с.Водолаги вул.Лугова, 1, с.Водолаги, Сумський р-н, Сумська обл., 42311 (сільський клуб, к.1) Мала
158 590589 с.Великі Вільми, с.Великий Яр, с.Павлючки, с.Симонівка вул.Першотравнева, 40, с.Великі Вільми, Сумський р-н, Сумська обл., 42345 (будинок культури, к.2) Середня
158 590590 с.Велика Чернеччина, с.Вільшанка, с.Липняк, с.Хомине пров.Сагайдачного, 4, с.Велика Чернеччина, Сумський р-н, Сумська обл., 42333 (сільська рада, к.2) Велика
158 590591 с.Верхня Сироватка – вул.Вишнева, вул.Волошкова, вул.Господарська, вул.Добровільна, вул.Долина, вул.Замостянська, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Калинова, вул.Лісна, вул.Макаренка, вул.Мала Піщана, вул.Молодіжна, вул.Монолітна, вул.Народна, вул.Озерна, вул.Правди, вул.Привітна, вул.Радісна, вул.Райдужна, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Сумська, вул.Харківська, вул.Центральна, вул.1-ша Залізнична, вул.2-га Залізнична, пл.Козацької Слави, пров.Зелений, пров.Степний, Садівниче товариство "Бездрицький-2", Садівниче товариство "Хімік-3" пл.Козацької Слави, 3, с.Верхня Сироватка, Сумський р-н, Сумська обл., 42351 (будинок культури, к.2) Велика
158 590592 с.Верхня Сироватка – вул.Бобрицька, вул.Будівельна, вул.Гончарна, вул.Єдності, вул.імені Василя Чигирина, вул.Космічна, вул.Краснопільський Шлях, вул.Лугова, вул.Мисливська, вул.Набережна, вул.Отаманська, вул.Піщанська, вул.Польова, вул.Прозорівська, вул.Садова, вул.Шкільна, вул.8-го Березня, пров.Квітневий, пров.Слави, пров.Шевченківський, пров.Ювілейний пл.Козацької Слави, 5, с.Верхня Сироватка, Сумський р-н, Сумська обл., 42351 (школа, к.2) Середня
158 590593 с.Залізняк, с.Стінка вул.Галкіна, 21Б, с.Залізняк, Сумський р-н, Сумська обл., 42352 (сільська бібліотека, к.2) Мала
158 590594 с.Новоселиця вул.Робоча, 15Б, с.Новоселиця, Сумський р-н, Сумська обл., 42351 (сільська бібліотека, к.1) Мала
158 590595 с.Кекине, с.Капітанівка вул.Центральна, 9А, с.Кекине, Сумський р-н, Сумська обл., 42325 (об’єкт дозвіллєвої роботи, к.2) Мала
158 590596 с-ще Кияниця, с-ще Іволжанське вул.Центральна, 9, с-ще Кияниця, Сумський р-н, Сумська обл., 42335 (сільська рада, к.2) Середня
158 590597 с.Корчаківка, с-ще Мала Корчаківка вул.Центральна, 29, с.Корчаківка, Сумський р-н, Сумська обл., 42335 (сільський клуб, к.2) Мала
158 590598 с.Нова Січ вул.Шкільна, 1А, с.Нова Січ, Сумський р-н, Сумська обл., 42335 (школа, к.2) Мала
158 590599 с-ще Варачине, с-ще Мар’їне, с.Храпівщина, с.Яблунівка вул.Шевченка, 2А, с.Храпівщина, Сумський р-н, Сумська обл., 42335 (ФГ "Зернова долина" контора, актова зала) Мала
158 590600 с.Кіндратівка вул.Центральна, 2, с.Кіндратівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42315 (будинок культури, к.2) Середня
158 590601 с.Костянтинівка, с.Перше Травня вул.Центральна, 27, с.Костянтинівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42315 (сільський клуб, к.2) Мала
158 590602 с.Степне(Хотінська селищна громада) вул.Набережна, 10, с.Степне, Сумський р-н, Сумська обл., 42315 (школа, к.2) Мала
158 590603 с.Косівщина, с.Кононенкове вул.Шкільна, 16Б, с.Косівщина, Сумський р-н, Сумська обл., 42342 (школа, к.1) Велика
158 590604 с.Закумське, с.Малі Вільми, с.Надточієве, с.Солідарне, с.Чернецьке вул.Спортивна, 1, с.Солідарне, Сумський р-н, Сумська обл., 42342 (сільський клуб, к.2) Мала
158 590605 с.Кровне вул.Центральна, 85, с.Кровне, Сумський р-н, Сумська обл., 42323 (будинок культури, к.2) Середня
158 590606 с.Руднівка вул.Центральна, 80, с.Руднівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42323 (сільський клуб, к.2) Мала
158 590607 с.Миколаївка, с.Спаське вул.Шевченка, 67, с.Миколаївка, Сумський р-н, Сумська обл., 42322 (будинок культури, к.2) Середня
158 590608 с.Могриця вул.Центральна, 1, с.Могриця, Сумський р-н, Сумська обл., 42330 (сільська рада, к.2) Середня
158 590609 смт Низи – вул.Заводська, вул.Залізнична станція, вул.Залізничників, вул.Зарічна, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Театральна, вул.Цукровиків, вул.Чайковського, вул.30 років Перемоги, пров.Парковий, пров.Північний, Лісництво, с.Лугове вул.Театральна, 9, смт Низи, Сумський р-н, Сумська обл., 42355 (будинок культури, к.2) Середня
158 590610 смт Низи – вул.Берегова, вул.Ватутіна, вул.Висторопська, вул.Вишнева, вул.Волочаївська, вул.Гоголя, вул.Енергетиків, вул.Миру, вул.Озерна, вул.Псільська, вул.Садова, вул.Саєнка, вул.Сонячна, вул.Травнева, вул.Шкільна, вул.Шлях, пров.Польовий, пров.Псільський, пров.Садовий, пров.Чайковського вул.Шлях, 10, корп.1, смт Низи, Сумський р-н, Сумська обл., 42355 (школа, к.2) Середня
158 590611 с.Нижня Сироватка – вул.Гагаріна, вул.Гора, вул.Журавлівка, вул.Кругле, вул.Кут, вул.Литвинівка, вул.Набережна, вул.Паламарівка, вул.Палійова, вул.Першотравнева, вул.Привокзальна, вул.Садова, вул.Садова 2, вул.Солонці, вул.Станційна, вул.Сумська, вул.Туманівка, вул.Урожайна, вул.Шлях: 1–89; вул.30 років Перемоги, пров.Горівський, пров.Набережний 1, пров.Набережний 2, пров.Першотравневий, пров.Сумський, ЖДбудка, Садівничий кооператив "Олдиш", СТ ОСК "Красносільський" вул.Сумська, 127, с.Нижня Сироватка, Сумський р-н, Сумська обл., 42356 (школа, к.2) Велика
158 590612 с.Нижня Сироватка – вул.Довга, вул.Журавка, вул.Закрупець 1, вул.Закрупець 2, вул.Заозерна, вул.Золота, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Польова, вул.Супруна, вул.Харитоненка, вул.Хоменківка, вул.Чайки, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Шкутівка, вул.Шлях: 90–164; пров.Низівський, пров.Перемоги, станція Гребениківка вул.Миру, 25, корп.1, с.Нижня Сироватка, Сумський р-н, Сумська обл., 42356 (сільський клуб, к.2) Середня
158 590613 с.Новосуханівка вул.Шкільна, 4, с.Новосуханівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42341 (Новосуханівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, к.3) Середня
158 590614 с.Олексіївка, с.Андріївка, с.Володимирівка, с.Новомиколаївка вул.Шкільна, 28, с.Олексіївка, Сумський р-н, Сумська обл., 42316 (будинок культури, к.2) Середня
158 590615 с.Підліснівка, с.Білоусівка, с.Миловидівка, с.Новомихайлівка, с.Олександрівка, с.Степне(Степанівська селищна громада), с.Червоний Кут пл.Центральна, 5, с.Підліснівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42340 (будинок культури, к.2) Середня
158 590616 с.Постольне, с.Бурчак вул.Центральна, 55, с.Постольне, Сумський р-н, Сумська обл., 42324 (будинок культури, к.2) Мала
158 590617 с.Лікарське, с.Степаненкове вул.Шкільна, 32, с.Лікарське, Сумський р-н, Сумська обл., 42326 (школа, к.2) Мала
158 590618 с.Сад – вул.Войти, вул.Зелена, вул.Набережна, вул.Паркова, вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Приозерна, вул.Робоча, вул.Селекційна, вул.Терасна, вул.Трудова, вул.Шкільна, вул.Яблунева вул.Паркова, 1, с.Сад, Сумський р-н, Сумська обл., 42343 (будинок культури, к.2) Середня
158 590619 с.Єлисеєнкове, с.Любачеве, с.Москалівщина, с.Никонці, с.Шапошникове, с.Ясени вул.Молодіжна, 1Б, с.Ясени, Сумський р-н, Сумська обл., 42343 (об’єкт дозвіллєвої роботи, к.2) Мала
158 590620 с.Северинівка, с.Васюківщина, с.Гриценкове, с.Линтварівка, с.Мар’ївка, с.Перехрестівка, с-ще Рогізне, с.Соколине вул.Молодіжна, 1, с.Северинівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42301 (будинок культури, танцювальна зала) Середня
158 590621 с.Вербове, с.Над’ярне, с.Склярівка, с.Софіївка вул.Молодіжна, 5, с.Склярівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42302 (сільський клуб, к.2) Мала
158 590622 с.Головашівка вул.Слобожанська, 1, с.Головашівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42307 (с.Головашівка, вул.Слобожанська, 1) Мала
158 590623 смт Степанівка – вул.Гагаріна, вул.Заозерна, вул.Конотопська, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Мацака, вул.Миру, вул.Польова, вул.Руднєва, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Степанівська, вул.Торопилівська, вул.Українська, вул.Центральна: 2–26, 28–30, 32, 34, 38, 42–48, 50–66, 74 к.А–76, 78 к.А, 81–81 к.А, 82 к.А, 84 к.А, 88 к.А, 90Б, 98 к.А, 104А; вул.Шевченка, вул.Ювілейна, вул.Юнака, пров.Руднєва, пров.Степанівський, с.Глиняне вул.Центральна, 3, смт Степанівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42304 (будинок культури, к.2) Середня
158 590624 смт Степанівка – вул.Журавлина, вул.Заводська, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Кооперативна, вул.Михайлівська, вул.Новосільська, вул.Першотравнева, вул.Соборна, вул.Центральна: 27, 68–74, 78, 80, 82, 84, 86–88, 92–94, 104, 106–108А; вул.1-ша Набережна, вул.2-га Набережна, вул.3-тя Набережна, пров.Новосільський вул.Кооперативна, 4, корп.1, смт Степанівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42305 (селищний клуб, к.2) Середня
158 590625 смт Степанівка – вул.Береста Олексія, вул.Залізнична, вул.М.Завгородньої, вул.Молодіжна, вул.Робітнича, вул.Садовського, вул.Спасьонова, вул.Сумська, вул.Урожайна, вул.Центральна: 31, 33, 35, 39, 49/1–49/2, 90, 96, 105; вул.40 років Перемоги, пров.Промисловий, пров.Сумський, пров.Урожайний, ЖДБ 41км, ЖДБ 43км, ЖДБ 44км, ЖДБ 46км, станція Торопилівка вул.Спасьонова, 61, смт Степанівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42305 (ДНЗ "Жайворонок", к.2) Середня
158 590626 с.Стецьківка – вул.Дмитрівська, вул.Заводська, вул.Кооперативна, вул.Озерна, вул.Першотравнева, вул.Піонерська, вул.Польова, вул.Садова, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, Садівниче товариство "Будівельник-2", с.Кардашівка, с.Шевченкове вул.Піонерська, 1, с.Стецьківка, Сумський р-н, Сумська обл., 42303 (дитячий садок, к.2) Велика
158 590627 с.Стецьківка – вул.Горького, вул.Засоснівка, вул.Кринична, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Семеноївка, вул.Слобожанська, вул.Сумська, вул.Шкільна, Садівниче товариство "Діброва плюс", СТ "Автомобіліст-2", с.Радьківка, с.Рибці вул.Шкільна, 5, с.Стецьківка, Сумський р-н, Сумська обл., 42303 (школа, к.2) Велика
158 590628 с.Печище вул.Тополянська, 2, с.Печище, Сумський р-н, Сумська обл., 42346 (колишня восьмирічна школа, к.2) Мала
158 590629 с.Сула, с.Доценківка, с.Зелена Роща вул.40 років Перемоги, 25, с.Сула, Сумський р-н, Сумська обл., 42346 (Сільський клуб, малий зал) Мала
158 590630 с.Терешківка, с.Буцикове вул.Покровська, 41, с.Терешківка, Сумський р-н, Сумська обл., 42344 (будинок культури, к.2) Середня
158 590631 с.Токарі, с.Зацарне, с.Червона Діброва вул.Купріянівська, 1, с.Токарі, Сумський р-н, Сумська обл., 42334 (будинок культури, к.2) Велика
158 590632 смт Хотінь вул.Соборна, 32, смт Хотінь, Сумський р-н, Сумська обл., 42320 (Хотінський аграрний ліцей, к.2) Велика
158 590633 с.Писарівка вул.Шосейна, 86, с.Писарівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42321 (навчально-виховний комплекс, к.2) Середня
158 590634 с.Старе Село, с.Барвінкове, с.Гірне, с.Вишневе вул.Першотравнева, 6А, с.Старе Село, Сумський р-н, Сумська обл., 42353 (сільський клуб, фойє) Велика
158 590635 с.Шпилівка, с.Бровкове, с.Визирівка, с.Облоги, с.Ополонське, с.Харківщина пл.Лисенка, 9, с.Шпилівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42354 (сільський клуб, к.2) Середня
158 590636 с.Юнаківка, с.Садки вул.Щепкіна, 50, с.Юнаківка, Сумський р-н, Сумська обл., 42317 (будинок культури, танцювальна зала) Середня
158 590637 с.Яструбине, с.Бондарівщина, с.Графське, с.Діброва вул.Центральна, 11, с.Яструбине, Сумський р-н, Сумська обл., 42314 (будинок культури, к.2) Середня
158 591017 с.Сад – вул.Абрикосова, вул.Аграрна, вул.Березова, вул.Будівельна, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Ворошина, вул.Гайова, вул.Грушева, вул.Єгорова, вул.Заозерна, вул.Калинова, вул.Квітнева, вул.Київська, вул.Лобанова, вул.Малинова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Наукова, вул.Окружна, вул.Патріотична, вул.Рябінова, вул.Садова, вул.Сливова, вул.Спортивна, вул.Університетська, пров.Лобанова, пров.Над’ярний, пров.Тупиковий, Садове товариство "Садівник-1" вул.Шкільна, 3, с.Сад, Сумський р-н, Сумська обл., 42343 (школа, к.1) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
158 590638 Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Регіональний клінічний фтизіопульмонологічний медичний центр" вул.Торопилівська, 6, смт Степанівка, Сумський р-н, Сумська обл., 42304 Мала