Відділ ведення ДРВ апарату Тростянецької РДА

Постійні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
162 590639 м.Тростянець – вул.Абрикосова, вул.Братська, вул.Вознесенська, вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Жовтнева: 99–99 к.А, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117–188 к.Б; вул.Зарічна, вул.Ковпака, вул.Козацька, вул.Короленка, вул.Лермонтова, вул.Льва Толстого, вул.Маршала Рибалка, вул.Маяковського, вул.Некрасова, вул.Пам’яті, вул.Тертичного, вул.Франка, вул.Чайковського, вул.Чехова, вул.Чкалова, пров.Абрикосовий, пров.Братський, пров.Вознесенський, пров.Зарічний, пров.Лучанський, пров.Мащанський, пров.Південний, пров.Сонячний, пров.Чехова вул.Вознесенська, 52, м.Тростянець, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42600 (школа №1, спортзал) Велика
162 590640 м.Тростянець – вул.Арсенія Мельника, вул.Б. Хмельницького: 1–23, 25; вул.Благовіщенська: 1–12, 14, 16–16 к.А, 18, 20, 22–22 к.2, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50–50А, 52–52 к.В, 54, 56, 58 к.А; вул.Леоніда Татаренка, вул.Миру, вул.Островського, вул.Покровська, пров.Л.Татаренка, пров.Покровський, пров.Ударний вул.Миру, 7, м.Тростянець, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42600 (будинок культури, фойє) Велика
162 590641 м.Тростянець – вул.Академіка Погребняка П.С., вул.Багряного, вул.Боєва, вул.Відродження України, вул.Володимира Великого, вул.Гетьмана Мазепи, вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Жовтнева: 1 к.А–98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116–116А; вул.Зіни Лучко, вул.Зоряна, вул.Кузьми Скрябіна, вул.Куца, вул.Лісна, вул.Нескучанська, вул.Нескучанське лісництво, вул.Озерянка, вул.Олімпійська, вул.Остапа Вишні, вул.Пролетарська, вул.Хвильового, вул.Челюскіна, вул.Чорновола, вул.Чорногірська, вул.8 Березня, пров.Гетьмана Сагайдачного, пров.Горний, пров.Жовтневий, пров.Пролетарський вул.Кеніга, 15, м.Тростянець, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42600 (школа №2, спортзал) Велика
162 590642 м.Тростянець – вул.Борисенка, вул.Вишнева, вул.Гайдара, вул.Гурського, вул.Енергетиків, вул.Заводська, вул.Калинова, вул.Катерини Левадної, вул.Кеніга, вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Ломоносова, вул.Макаренка, вул.Машинобудівна, вул.Механізаторів, вул.Набережна: 10–10 к.А, 12, 14, 16, 18, 20, 22–53 к.А; вул.Олексія Береста, вул.Ювілейна, вул.Ярослава Мудрого, пров.Калиновий, пров.Комарова, пров.Космонавтів, пров.Ломоносова, пров.Макаренка, пров.Фадєєва вул.Кеніга, 7, м.Тростянець, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42600 (клуб цукрозаводу, актова зала) Велика
162 590643 м.Тростянець – вул.Гаївська, вул.Героїв Крут, вул.Глінки, вул.Гоголя, вул.Дачна, вул.Докучаєва, вул.Єсеніна, вул.Ірини Ярмош, вул.Кошового, вул.Маківське лісництво, вул.Молодіжна, вул.Павлова, вул.Пантелеймона Куліша, вул.Пушкіна, вул.Радіщева, вул.Радомлянська, вул.Руднєва, вул.Сосновий бір, вул.Суворова, вул.Супруна, вул.Трикутна, вул.Чернишевського, вул.Шевченка, пров.Гаївський, пров.Пантелеймона Куліша, пров.Радіщева, пров.Радомлянський, пров.Руднєва, пров.Сосновий бір, пров.Супруна, пров.Шевченка вул.Шевченка, 13, м.Тростянець, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42600 (школа №3, коридор) Велика
162 590644 м.Тростянець – вул.Будівельна, вул.Герцена, вул.Гетьмана Калнишевського, вул.Грабовського, вул.Гришина, вул.Залізнична, вул.Комунальна, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Кутузова, вул.Лесі Українки, вул.Локомотивна, вул.Луніна, вул.Магістральна, вул.Матросова, вул.Надаржинського, вул.Нахімова, вул.Новоселівка, вул.Раїси Кириченко, вул.Славгородська, вул.Тімірязєва, вул.Ціолковського, вул.30 років Перемоги, пров.Василя Стуса, пров.Гетьмана Калнишевського, пров.Коцюбинського, пров.Кутузова, пров.Луніна, пров.Матросова, пров.Пушкіна, пров.Славгородський вул.Гришина, 4, м.Тростянець, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42600 (червоний куточок Локомотивного Депо, зал) Велика
162 590645 м.Тростянець – вул.Б. Хмельницького: 24, 26–53; вул.Благовіщенська: 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25–25 к.А, 27, 29–29А, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49 к.А, 51, 53, 55, 57, 59–100; вул.Ватутіна, вул.Весела, вул.Виноградна, вул.Виселок Веселе, вул.Лозова, вул.Мічуріна, вул.Набережна: 1–9, 11, 13, 15, 17–17 к.А, 19, 21–21 к.А; вул.Олексія Братушка, вул.Петра Соколенка, вул.Привокзальна, вул.Разіна, вул.Садова, вул.Шкільна, вул.Ягідна, вул.1 Травня, пл.Шухляєва, пл.40-ї Армії, пров.Вербовий, пров.Виноградний, пров.Затишний, пров.Лозовий, пров.Набережний, пров.Партизанський, пров.Пугачова, пров.Разіна, пров.Тихий, пров.Ягідний, пров.1 Травня вул.Шкільна, 1, м.Тростянець, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42600 (школа №4, фойє) Велика
162 590646 м.Тростянець – вул.Зелена, вул.Лугова, вул.Підлісна, вул.Польова, вул.Смородянська, пров.Зелений, пров.Луговий вул.Смородянська, 83, м.Тростянець, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42600 (клуб, глядацька зала) Середня
162 590647 с.Білка, с.Грузьке, с.Новоселівка, с.Хвощова вул.Шкільна, 1, с.Білка, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42630 (Білківський НВК, спортзал) Середня
162 590648 с.Олексине вул.Куца, 113, с.Олексине, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42601 (сільський клуб, зал) Мала
162 590649 с.Микитівка вул.Перемоги, 39, с.Микитівка, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42630 (сільський клуб, зал) Мала
162 590650 с.Вишневе вул.Продольна, 14А, с.Вишневе, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42601 (сільський клуб, зал) Мала
162 590651 с.Боромля – вул.Алімова, вул.Гірська, вул.Ковпака, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Кутузова, вул.Лугова, вул.Льва Толстого, вул.Макаренка, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Розумівська, вул.Скринько, вул.Сумська, вул.Учительська, вул.Франка, вул.Харківська: 1–30; вул.Черняховського, пров.Зої Космодем’янської, пров.Колгоспний, пров.Коцюбинського, пров.Льва Толстого, пров.Макаренка, пров.Матросова, пров.Миру, пров.Мічуріна, пров.Робітничий, пров.Розумівський, пров.Садовий, пров.Учительський вул.Першотравнева, 1, с.Боромля, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42621 (будинок культури, зал) Середня
162 590652 с.Боромля – вул.Гончарівка, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Зарічна, вул.Кленова, вул.Козацька, вул.Лебединська, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Нахімова, вул.Слобідська: 1–20, 22–24; вул.Травнева, вул.Урожайна, вул.Харківська: 31–60; вул.Ходатовича, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.8 Березня, пров.Дружби, пров.Зарічний, пров.Козацький, пров.Лебединський, пров.Лермонтова, пров.Лесі Українки, пров.Підгірний, пров.Пушкіна, пров.Травневий, пров.Харківський, пров.Ходатовича, пров.8 Березня, с.Вовків, с.Пархомівка, с.Першотравневе вул.Козацька, 18, с.Боромля, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42621 (Кіровський сільський клуб, зал) Середня
162 590653 с.Боромля – вул.Благовіщенська, вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Воздвиженська, вул.Гагаріна, вул.Колгоспна площа, вул.Кузнецова, вул.Лозова, вул.Покровська, вул.Робітнича, вул.Слобідська: 21, 25–66; вул.Спортивна, вул.Швецова, вул.Шевченка, пров.Ватутіна, пров.Гоголя, пров.Комарова, пров.Кузнецова, пров.Ломоносова, пров.Покровський, пров.Слобідський, пров.Стаханова, пров.Суворова, пров.Троїцький, пров.Чкалова, пров.Шевченка, с.Мозкове, с.Шевченків Гай вул.Швецова, 33, с.Боромля, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42621 (приміщення контори ТДВ "Маяк", к.1)
/
вул.Сумська, 2, с.Боромля, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42621
Середня
162 590654 с.Новгородське вул.Вишнева, 15, с.Новгородське, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42623 (школа, кл.3) Мала
162 590655 с.Буймер, с.Зубівка, с-ще Виноградне, с.Скрягівка вул.Центральна, 36, с.Буймер, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42632 (будинок культури, зал) Мала
162 590656 с.Гребениківка, с.Братське(Боромлянська сільська громада), с.Градське, с.Набережне вул.Сумська, 1Г, с.Гребениківка, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42620 (контора ТОВ "Райз Північ", кімната 3) Середня
162 590657 с.Дернове, с.Рябівка вул.Центральна, 108, с.Дернове, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42645 (Дернівський НВК, каб.9) Мала
162 590658 с.Жигайлівка вул.Шкільна, 62, с.Жигайлівка, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42624 (школа, спортзал) Середня
162 590659 с.Зарічне вул.Вєдяєва, 22А, с.Зарічне, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42600 (приміщення Зарічненського старостинського округу, кабінет старости) Мала
162 590660 с.Лучка вул.Центральна, 1, с.Лучка, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42600 (сільський клуб, зал) Мала
162 590661 с.Кам’янка вул.Гагаріна, 149, с.Кам’янка, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42652 (школа, кл.3) Середня
162 590662 с.Кам’янецьке вул.Ватутіна, 70А, с.Кам’янецьке, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42653 (сільський клуб, фойє) Мала
162 590663 с.Криничне, с-ще Лісне, с.Машкове вул.Богдана Хмельницького, 1А, с.Криничне, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42640 (будинок культури, фойє) Мала
162 590664 с.Люджа – вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Завгородня, вул.Зарічна, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Польова, пров.Горького вул.Зарічна, 7, с.Люджа, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42650 (будинок культури, актова зала) Мала
162 590665 с.Люджа – вул.Ватутіна, вул.Комарова, вул.Новоселівка, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Червоногвардійська, вул.Чкалова, вул.8 Березня, пров.Червоногвардійський вул.Горького, 35, с.Люджа, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42650 (Люджанський НВК, кл.3) Мала
162 590666 с.Мартинівка вул.Гагаріна, 13А, с.Мартинівка, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42634 (сільський клуб, зал) Мала
162 590667 с.Артемо-Растівка, с.Золотарівка вул.Набережна, 23А, с.Артемо-Растівка, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42634 (сільський клуб, зал) Мала
162 590668 с.Мащанка, с.Братське(Мащанська с/р) вул.Лісанова, 9, с.Мащанка, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42635 (сільський клуб, зал)
/
вул.Лісанова, 17, с.Мащанка, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42635
Мала
162 590669 с.Ницаха, с.Новоукраїнка вул.Садова, 17, с.Ницаха, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42654 (сільський клуб, зал) Мала
162 590670 с.Печини, с.Савелове вул.Центральна, 2А, с.Печини, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42644 (будинок культури, фойє) Мала
162 590671 с.Семереньки вул.Гагаріна, 74А, с.Семереньки, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42642 (сільський будинок культури, зал) Мала
162 590672 с.Поляне вул.Лугова, 1А, с.Поляне, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42643 (ФАП, коридор) Мала
162 590673 с.Станова, с.Оводівка, с.Тучне вул.Центральна, 15, с.Станова, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42633 (будинок культури, глядацька зала) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
162 590674 Комунальне некомерційне підприємство "Тростянецька міська лікарня" Тростянецької міської ради вул.Нескучанська, 7, м.Тростянець, Тростянецький р-н, Сумська обл., 42600 Мала