Відділ ведення ДРВ апарату Шосткинської РДА

Постійні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
160 590675 смт Вороніж – вул.В.Ф.Кайдаша, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Заводська, вул.Івана Абрамова, вул.Київська, вул.Кленова, вул.Козацька, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Миколи Терещенка, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Н.-Сіверська, вул.Папаніна, вул.Спаська, вул.Толстого, вул.Шрамченків, вул.Ярова, вул.40 років Перемоги, вул.6 Гвардійської дивізії, пров.Горького, пров.Лесі Українки, пров.Мічуріна вул.Н.-Сіверська, 2, смт Вороніж, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41140 (школа імені П.О.Куліша, новий корпус, вестибюль) Велика
160 590676 смт Вороніж – вул.Адаменка, вул.Берегова, вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Зарічна, вул.І.М.Кожедуба, вул.Клочка, вул.Корді, вул.Короленка, вул.Матросова, вул.Михайлівська, вул.Пантелеймона Куліша, вул.Садова, вул.Соборна, вул.Шевченка, вул.1 Травня, вул.8 Березня, пров.Клочка, пров.Матросова, пров.Пантелеймона Куліша, пров.Садовий, пров.Шевченка, пров.8 Березня, с.Масиків вул.Н.-Сіверська, 2, смт Вороніж, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41140 (школа імені П.О.Куліша, старий корпус, вестибюль) Середня
160 590677 смт Вороніж – вул.Березова, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Колгоспна, вул.Колеснікова, вул.Кошового, вул.Купальська, вул.Леваневського, вул.Мірошниченка, вул.Некрасова, вул.Озерна, вул.Покровська, вул.Поліська, вул.Пушкіна, вул.Свободи, вул.Солов’їна, вул.Тополина, вул.Франка, вул.Чехова, пров.Леваневського, пров.Привокзальний, пров.Франка вул.Кошового, 18, смт Вороніж, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41140 (ТОВ "Контакт-плюс", актова зала) Велика
160 590678 смт Вороніж – вул.Глухівська, вул.Дорошенківська, вул.Дружби, вул.Конотопська, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Польова, вул.Прорізна, вул.Тидня, вул.Шекери, вул.Яблунева, пров.Глухівський, пров.Тидня, с.Курдюмівка вул.Тидня, 23, смт Вороніж, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41140 (навчально-виховний комплекс, вестибюль) Середня
159 590679 с.Богданівка вул.Зоряний Шлях, 104, с.Богданівка, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41121 (школа, к.1)
/
вул.Зоряний Шлях, 110, с.Богданівка, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41121
Середня
159 590680 с.Пирогівка вул.Перемоги, 17, с.Пирогівка, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41123 (клуб, к.1) Мала
159 590681 с.Вовна вул.Центральна, 66, с.Вовна, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41111 (Сільська рада, фойє) Мала
159 590682 с.Дібрівка вул.Центральна, 20, с.Дібрівка, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41111 (ТОВ "АФ Мрія", адмінбудинок, к.1) Мала
159 590683 с.Гамаліївка вул.І.Скоропадського, 52В, с.Гамаліївка, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41132 (клуб, вестибюль) Мала
159 590684 с.Гукове вул.Куліша, 2, с.Гукове, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41131 (фельдшерський пункт, коридор) Мала
159 590685 с.Глазове вул.Центральна, 1, с.Глазове, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41110 (сільська рада, актова зала) Мала
159 590686 с.Івот вул.Сіверська, 67, с.Івот, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41113 (школа, вестибюль) Середня
159 590687 с.Каліївка, с.Гудівщина вул.Першотравнева, 43, с.Каліївка, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41112 (сільська рада, к.1) Мала
159 590688 с.Погребки, с.Остроушки, с.Свірж вул.Цибенка, 25А, с.Погребки, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41114 (школа, фойє) Середня
160 590689 с.Клишки – вул.Зарічна: 71, 79, 94–154; вул.Калинова: 50, 52, 54, 56–169; вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Садова, вул.Шевченка, с.Холодівщина вул.Калинова, 147, с.Клишки, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41145 (клуб, актова зала) Мала
160 590690 с.Клишки – вул.Бойка, вул.Зелена, вул.ім.Ковтуна, вул.Калинова: 1–49, 51, 53, 55; вул.Мічуріна, вул.Нова, вул.Українська, вул.1 Травня, вул.45 років Перемоги, пров.Бойка, пров.Гагаріна, пров.Зелений, пров.Калиновий, пров.Північний, пров.Польовий, пров.Тополянський, пров.1 Травня, пров.45 років Перемоги, с.Великий Ліс, с.Заболотне, с.Солотвине вул.Калинова, 1А, с.Клишки, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41145 (школа, спортивна зала) Середня
160 590691 с.Клишки – вул.Вишнева, вул.Зарічна: 1–70, 72–78, 80–88; вул.Миру, вул.Покровська, вул.Приозерна, вул.Пушкіна, вул.П’ятака, пров.Вишневий, пров.Зарічний, пров.Миру, пров.Партизанський, пров.Покровський, пров.Пушкіна, пров.П’ятака, пров.1-й провулок Приозерний, с.Московське вул.Зелена, 2Б, с.Клишки, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41145 (будинок культури, актова зала) Середня
160 590693 с.Ковтунове, с.Богданка, с.Чорні Лози вул.Суворова, 4, с.Ковтунове, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41122 (школа, фойє)
/
вул.Суворова, 5, с.Ковтунове, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41122
Середня
159 590694 с.Макове вул.Озерна, 4, с.Макове, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41131 (адмінбудинок, актова зала) Мала
159 590695 с.Миронівка – вул.Гагаріна, вул.Заозерна, вул.Меліораторів, вул.Перемоги: 1–50; вул.Тополина вул.Гагаріна, 93, с.Миронівка, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41130 (будинок культури, глядацька зала) Середня
159 590696 с.Миронівка – вул.Миру, вул.Перемоги: 55–103; с.Крупець, с.Шкирманівка вул.Миру, 5, с.Миронівка, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41130 (школа, спортивна зала) Середня
159 590697 с.Ображіївка пров.Шкільний, 6, с.Ображіївка, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41120 (школа, коридор) Середня
159 590698 с.Собич, с.Лісне вул.Ланівська, 6, с.Собич, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41124 (школа, спортивна зала)
/
вул.Центральна, 1, с.Собич, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41124
Середня
159 590699 с.Собичеве пров.Молодіжний, 1А, с.Собичеве, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41133 (Сільський клуб, к.1) Мала
160 590700 с.Тиманівка, с.Бензики вул.Перемоги, 41, с.Тиманівка, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41144 (клуб, к.1) Мала
160 590701 с.Лушники вул.Миру, 190, с.Лушники, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41146 (Будинок культури, глядацька зала) Мала
160 590702 с.Чапліївка вул.Центральна, 2, с.Чапліївка, Шосткинський р-н, Сумська обл., 41143 (школа, коридор) Середня