Відділ ведення ДРВ апарату Ямпільської РДА

Постійні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
159 590704 смт Свеса – вул.Благодатна, вул.Дачна, вул.Залізнична, вул.Козацька, вул.Кошового, вул.Макаренка, вул.Матросова, вул.Перемоги, вул.Привокзальна, вул.Соборна: 3А; вул.Троїцька, вул.Щастя, пров.Благодатний, пров.Дачний, пров.Залізничний, пров.Макаренка, пров.Щастя вул.Дачна, 24, смт Свеса, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41226 (ДП "Свеське лісове господарство", фойє) Середня
159 590705 смт Свеса – вул.М.Коцюбинського, вул.Соборна: 1, 2; вул.Софіївська: 1–4; вул.Центральна: 2, 7; пров.Менделєєва вул.Центральна, 6, смт Свеса, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41226 (школа №2, спортивна зала) Середня
159 590706 смт Свеса – вул.Грушевського, вул.Довженка, вул.Журавльова, вул.Заводська, вул.Миру, вул.Нова, вул.Олімпійська, вул.Соборна: 1А, 3, 4; вул.Софіївська: 5–6; вул.Центральна: 1, 3–5, 17–17А; вул.Чехова, пров.Миру, пров.Олімпійський, пров.Чехова вул.Грушевського, 25, смт Свеса, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41226 (школа №1, спортивна зала) Середня
159 590707 смт Свеса – вул.Берегова, вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Гастело, вул.Зарічна, вул.Затишна, вул.Кожедуба, вул.Лісна, вул.Менделєєва, вул.Неплюєва, вул.Низова, вул.Прокоф’єва, вул.Пушкіна, вул.Суворова, вул.Терещенська, вул.Тургенєва, вул.Ушакова, вул.Франка, вул.Ціолковського, вул.Чайкіної, вул.Шевченко, пров.Гастело, пров.Кожедуба, пров.Низовий, пров.Прокоф’єва, пров.Пушкіна, пров.Терещенський вул.Грушевського, 2, смт Свеса, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41226 (аграрний ліцей, спортивна зала)
/
вул.Грушевського, 9, смт Свеса, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41226
Середня
159 590708 с.Воздвиженське, с.Говорунове, с.Рождественське, с.Сороковий Клин вул.Неплюєва М., 2А, с.Воздвиженське, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41242 (школа, фойє) Мала
159 590709 с.Грем’ячка, с.Окіп, с.Олине, с.Туранівка вул.Штанюк М., 50, с.Грем’ячка, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41243 (школа, фойє) Мала
159 590710 с.Княжичі, с.Веселий Гай, с.Гирине, с.Орлів Яр, с.Степанівка вул.П.Сагайдачного, 30, с.Княжичі, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41244 (школа, спортивний зал) Мала
159 590711 с.Марчихина Буда, с.Дем’янівка, с.Ломленка, с.Родіонівка, с.Руденка вул.Центральна, 15, с.Марчихина Буда, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41224 (школа, спортивна зала) Середня
159 590712 с.Микитівка, с.Зелена Діброва, с.Зорине вул.Центральна, 1, с.Микитівка, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41241 (сільська рада, зала засідань)
/
вул.Центральна, 5, с.Микитівка, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41241
Мала
159 590713 с.Орлівка, с.Ржане, с.Шевченкове вул.Центральна, 55, с.Орлівка, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41240 (будинок культури, фойє) Середня
159 590714 с.Усок вул.Центральна, 7, с.Усок, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41230 (школа, фойє) Мала
159 590715 с.Паліївка вул.Заболотівка, 65, с.Паліївка, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41231 (сільська рада, зала засідань) Мала
159 590716 м.Дружба – вул.Березова, вул.Джерельна, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Кожедуба, вул.Лісна, вул.Марченка І., вул.Миру, вул.Підлісна, вул.Поліська, вул.Роздольна, вул.С.Гнібеди, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Шарапова М., вул.Шевченка, пров.Миру вул.Кожедуба, 6, м.Дружба, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41220 (школа №1, спортивний зал) Середня
159 590717 м.Дружба – вул.В.Артеменка, вул.Вишнева, вул.Заводська: 1А–17, 33, 35; вул.Мокрушина, вул.Набережна, вул.Паркова, вул.Садова, вул.Шкільна, пров.Вишневий, пров.Парковий, пров.Садовий вул.Шкільна, 13, м.Дружба, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41220 (будинок культури, актова зала) Середня
159 590718 м.Дружба – вул.Дружба, вул.Кооперативна, вул.Польова, вул.Юрасівська, пров.Юрасівський, с.Довжик вул.Кооперативна, 18, м.Дружба, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41220 (Юрасівський клуб, глядацька зала) Мала
159 590719 м.Дружба – вул.Б.Хмельницького, вул.Журавська: 13–230; вул.Калинова, вул.Клубна, вул.Л.Чайкіної, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Степова, вул.Терещенка, вул.Тургенєва, вул.Центральна, пров.Журавський, пров.Клубний, пров.Молодіжний, пров.Центральний вул.Калинова, 16А, м.Дружба, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41220 (Дружбівська філія Дружбівського міського будинку культури, фойє) Середня
159 590720 м.Дружба – вул.Базарна, вул.Гагаріна, вул.Дачна, вул.Журавська: 1–12; вул.Заводська: 18–29, 34, 36–71; вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Західна, вул.Зоряна, вул.Козацька, вул.Коцюбинського М., вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Михайлівська, вул.Незалежності, вул.Озерна, вул.Партизанська, вул.Покровська, вул.Привокзальна, вул.Проектна, вул.Путійська, вул.Свободи, вул.Солов’їна, вул.Соровського, вул.Стаханова, вул.Тиха, вул.Учительська, вул.8 Березня, пров.Луговий, пров.Озерний вул.Привокзальна, 10, м.Дружба, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41220 (Хутір-Михайлівська дистанція колії, актова зала) Середня
159 590721 смт Ямпіль – вул.Бузкова, вул.Вишнева, вул.Глухівський Шлях, вул.Зелена, вул.Калинова, вул.Коцюбинського Михайла, вул.Красняка, вул.Лугова, вул.Незалежна, вул.Неплюєва, вул.Нова, вул.Речицька, вул.Сіверська, вул.Спасо-Преображенська: 26, 28, 32, 34–42, 52; пров.Бузковий, пров.Глухівський Шлях, пров.Коцюбинського Михайла, пров.Незалежний, пров.Неплюєва, пров.Спасо-Преображенський бульв.Ювілейний, 5, смт Ямпіль, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41200 (районний центр культури і дозвілля, фойє) Середня
159 590722 смт Ямпіль – бульв.Ювілейний, вул.Ботанічна, вул.Заводська, вул.Поліська, вул.Соборна, вул.Спасо-Преображенська: 25, 27, 29–31А, 33, 43–51, 53–78; пров.Поліський вул.Спасо-Преображенська, 56, смт Ямпіль, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41200 (школа №2, фойє) Середня
159 590723 смт Ямпіль – вул.Бондарівка, вул.Вербова, вул.Гагаріна, вул.Дачна, вул.Єгорівська, вул.Кооперативна, вул.Красний Кут, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Садова, вул.Спасо-Преображенська: 4–16; вул.Травнева, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.75-ої Гвардійської дивізії, пров.Шевченка, пров.Шкільний, с.Івотка, с-ще Неплюєве вул.Шкільна, 10, смт Ямпіль, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41200 (школа №1, фойє) Середня
159 590724 с.Ольгине, с.Прудище, с.Ростов вул.Партизанська, 32, с.Прудище, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41200 (контора лісництва, фойє) Мала
159 590725 с-ще Привокзальне вул.Садова, 14А/2, с-ще Привокзальне, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41200 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.1) Мала
159 590726 с.Діброва, с.Імшана вул.Центральна, 54, с.Імшана, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41209 (будинок культури, фойє) Мала
159 590727 с.Антонівка, с.Лісне вул.Центральна, 2, с.Антонівка, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41212 (сільська рада, зала засідань) Мала
159 590728 с.Білиця, с.Чижикове вул.Зарічна, 2, с.Білиця, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41214 (сільський клуб, глядацька зала) Мала
159 590729 с.Дорошівка, с.Василець, с.Дорошенкове, с.Косинське, с.Палащенкове, с.Романькове вул.Центральна, 3, с.Дорошівка, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41213 (сільська рада, зала засідань) Мала
159 590730 с.Степне, с.Майське, с.Феофілівка вул.Центральна, 41, с.Степне, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41210 (сільська рада, зала засідань) Мала
159 590731 с.Чуйківка, с.Бугор вул.Центральна, 5, с.Чуйківка, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41223 (школа, фойє) Мала
159 590732 с.Шатрище, с.Деражня, с.Папірня, с.Скобичівське вул.Гончаровка, 68, с.Шатрище, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41211 (школа, фойє) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
159 590733 Комунальне некомерційне підприємство "Ямпільська центральна районна лікарня" Ямпільської районної ради Сумської області вул.Незалежна, 38, смт Ямпіль, Ямпільський р-н, Сумська обл., 41200 Мала