Відділ ведення ДРВ Роменської міської ради

Постійні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
161 590483 с.Біловод, с.Веселий Степ, с.Марківське, с.Попівка бульв.Миру, 15, с.Біловод, Роменський р-н, Сумська обл., 42065 (школа, фойє) Середня
161 590484 с.Москалівка вул.Горшкова, 6, с.Москалівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42065 (об’єкт дозвіллевої роботи, глядацька зала) Мала
161 590485 с.Бобрик, с-ще Біловодське, с.Лукашове, с.Новокалинівка вул.Київська, 60, с.Бобрик, Роменський р-н, Сумська обл., 42070 (будинок культури, актова зала) Середня
161 590487 с.Великі Бубни, с.Заїзд вул.Центральна, 27, с.Великі Бубни, Роменський р-н, Сумська обл., 42037 (будинок культури, танцювальна зала) Середня
161 590488 с.Матлахове вул.Хандоги, 2, с.Матлахове, Роменський р-н, Сумська обл., 42012 (об’єкт дозвіллевої роботи, танцювальна зала) Мала
161 590489 с.Посад вул.Миру, 29, с.Посад, Роменський р-н, Сумська обл., 42037 (об’єкт дозвіллевої роботи, глядацька зала) Мала
161 590491 с.Галка, с.Плужникове вул.Миру, 2А, с.Галка, Роменський р-н, Сумська обл., 42040 (будинок культури, фойє) Мала
161 590494 с.Гаврилівка вул.Миру, 35Е, с.Гаврилівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42002 (будинок культури, кімната урочистих подій) Мала
161 590495 с.Ненадіївка, с.Салогубівка вул.Гнідаша, 4Б, с.Салогубівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42002 (клуб, фойє) Мала
161 590496 с.Королівщина, с.Миколаївське, с.Чижикове вул.Шкільна, 5А, с.Королівщина, Роменський р-н, Сумська обл., 42002 (об’єкт дозвіллевої роботи, актова зала) Мала
161 590502 с.Довгополівка вул.40 річчя Перемоги, 2Б, с.Довгополівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42002 (клуб, танцювальна зала) Мала
161 590503 с.Левченки, с.Кропивинці вул.Першотравнева, 32А, с.Левченки, Роменський р-н, Сумська обл., 42002 (об’єкт дозвіллевої роботи, танцювальний зал) Мала
161 590504 с.Москівщина, с.Овлаші вул.Першотравнева, 7А, с.Овлаші, Роменський р-н, Сумська обл., 42027 (об’єкт дозвіллєвої роботи: танцювальний зал) Середня
161 590505 с.Заруддя, с.Велике, с.Мале вул.Центральна, 2, с.Заруддя, Роменський р-н, Сумська обл., 42072 (сільський клуб, глядацька зала) Мала
161 590506 с.Коржі, с.Зеленівщина, с.Садове вул.Роменська, 5, с.Коржі, Роменський р-н, Сумська обл., 42063 (школа, актова зала) Середня
161 590507 с.Ярмолинці вул.Глинська, 17, с.Ярмолинці, Роменський р-н, Сумська обл., 42063 (сільський клуб, глядацька зала) Мала
161 590508 с.Піски вул.Центральна, 2, с.Піски, Роменський р-н, Сумська обл., 42063 (об’єкт дозвіллєвої роботи, глядацька зала) Мала
161 590509 с.Малі Бубни вул.Калнишевського, 17, с.Малі Бубни, Роменський р-н, Сумська обл., 42055 (сільський клуб, сценячна зала) Мала
161 590510 с.Бацмани вул.Перемоги, 21Б, с.Бацмани, Роменський р-н, Сумська обл., 42002 (об’єкт дозвіллєвої роботи: сценічна зала) Мала
161 590511 с.Миколаївка, с.Горове вул.Центральна, 9В, с.Миколаївка, Роменський р-н, Сумська обл., 42046 (школа, фойє) Мала
161 590512 с.Житне, с.Погреби вул.Прокопенка, 2Б, с.Житне, Роменський р-н, Сумська обл., 42048 (школа, коридор) Мала
161 590513 с.Калинівка вул.Молодіжна, 2А, с.Калинівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42047 (клуб, актовий зал) Мала
161 590518 с.Перехрестівка – вул.Вишнева: 1–18, 20–47; вул.Гагаріна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Соборна, вул.Шкільна, вул.40-річчя Перемоги, пров.1 Соборної, пров.2 Соборної, пров.3 Соборної, пров.4 Соборної, пров.5 Соборної, с.Малярівщина, с.Олексіївка вул.Соборна, 59, с.Перехрестівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42073 (сільська рада, адміністративне приміщення сільської ради) Середня
161 590519 с.Бойкове, с.Зюзюки, с.Кашпури, с.Кузьменкове вул.Нова, 2, с.Кашпури, Роменський р-н, Сумська обл., 42074 (клуб, глядацький зал) Мала
161 590520 с.Левондівка, с.Савойське вул.Гагаріна, 28Б, с.Левондівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42000 (клуб, глядацький зал) Мала
161 590521 с.Плавинище пл.Українська, 56, с.Плавинище, Роменський р-н, Сумська обл., 42024 (будинок культури, хол) Середня
161 590522 с.Борозенка вул.Конотопська, 4, с.Борозенка, Роменський р-н, Сумська обл., 42005 (клуб, глядацький зал) Мала
161 590523 с.Загребелля, с.Кононенкове, с.Сененкове вул.Глущенка, 5А, с.Сененкове, Роменський р-н, Сумська обл., 42024 (фельдшерський пункт, кабінет фельдшера) Мала
161 590524 с.Погожа Криниця, с.Галенкове, с.Степурине, с.Яковенкове вул.Центральна, 13, с.Погожа Криниця, Роменський р-н, Сумська обл., 42000 (школа, фойє) Мала
161 590525 с.Пустовійтівка, с.Скрипалі, с.Шилівське пров.4 Центральної, 4, с.Пустовійтівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42020 (будинок культури, фойє) Середня
161 590526 с.Вовківці пров.2Шкільної, 1А, с.Вовківці, Роменський р-н, Сумська обл., 42022 (клуб, глядацька зала) Мала
161 590527 с.Герасимівка вул.Герасимівська, 1А, с.Герасимівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42004 (школа, фойє) Середня
161 590528 с.Зінове, с.Правдюки пров.1 Клубної, 2А, с.Правдюки, Роменський р-н, Сумська обл., 42022 (клуб, глядацька зала) Мала
161 590529 с.Ріпки, с.В’юнне пл.Миру, 3, с.Ріпки, Роменський р-н, Сумська обл., 42050 (клуб, зала) Мала
161 590530 с.Мокіївка вул.Миру, 74, с.Мокіївка, Роменський р-н, Сумська обл., 42012 (будинок культури, зала) Мала
161 590531 с.Авраменкове, с.Рогинці вул.Центральна, 2А, с.Рогинці, Роменський р-н, Сумська обл., 42044 (клуб, актова зала) Середня
161 590532 с.Ведмеже вул.40-річчя Перемоги, 51, с.Ведмеже, Роменський р-н, Сумська обл., 42045 (будинок культури, актова зала) Мала
161 590827 м.Ромни – бульв.Московський: 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49–70; бульв.Свободи: 5, 7, 30–54; вул.Гетьмана Мазепи: 1–21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37–37Б, 41, 43, 45, 49–49А, 51–51А, 53, 55Б; вул.Римаренків: 10–24; пров.1 Гетьмана Мазепи, пров.1 Римаренків, пров.2 Гетьмана Мазепи вул.Гетьмана Мазепи, 39, м.Ромни, Роменський р-н, Сумська обл., 42000 (Центр позашкільної освіти, актова зала) Велика
161 590828 м.Ромни – бульв.Свободи: 2–4, 6, 8–26; бульв.Шевченка: 2–19, 21, 25–29; вул.Аптекарська, вул.Коржівська: 100, 102, 104–127; пров.1 Аптекарської, пров.1 Свободи, пров.2 Аптекарської бульв.Шевченка, 6, м.Ромни, Роменський р-н, Сумська обл., 42000 (будинок культури, фойє 2) Велика
161 590829 м.Ромни – бульв.Шевченка: 20, 22–24, 49–69; вул.Гостиннодвірська, вул.Монастирська: 8–10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32–32А, 34, 36, 38, 40–84; вул.Римаренків: 1–8; вул.Щербакова, пл.Гнідаша, пров.1 Монастирської, пров.2 Монастирської бульв.Шевченка, 16, м.Ромни, Роменський р-н, Сумська обл., 42000 (Роменська СЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 (початкові класи), вестибюль, 1-й поверх) Велика
161 590830 м.Ромни – вул.Комарова: 33–62; вул.Монастирська: 1–7, 11–11А, 13, 15–17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33–33А, 35, 37, 39; вул.Петра Калнишевського: 35–37, 39, 41, 43, 45–65; вул.Пригородська, вул.Савченка, пл.Курилова, пров.1 Курилова, пров.1 Пригородської, пров.2 Пригородської, пров.3 Пригородської, пров.4 Пригородської, пров.5 Пригородської вул.Монастирська, 2, м.Ромни, Роменський р-н, Сумська обл., 42000 (Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4, спортивна зала) Велика
161 590831 м.Ромни – вул.Базарний спуск, вул.Комарова: 4–32; вул.Петра Калнишевського: 1–34, 38, 40, 42, 44; вул.Пушкіна, вул.Руденка, вул.Червоний узвіз, вул.Шкурата, пл.Базарна, пров.1 Пушкіна, пров.3 Покровського узвозу вул.Пушкіна, 15, м.Ромни, Роменський р-н, Сумська обл., 42000 (Роменська СЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, вестибюль, 1-й поверх) Велика
161 590832 м.Ромни – вул.Вознесенська, вул.Западинська: 1–79, 81, 83, 85, 87, 92; вул.Лермонтова, вул.Миколаївська, вул.Покровський узвіз, вул.Силенка, вул.Соборна: 14–50; пров.1 Вознесенської, пров.1 Покровського узвозу, пров.1 Соборної, пров.2 Западинської, пров.2 Покровського узвозу, пров.2 Соборної, пров.3 Западинської вул.Соборна, 33, м.Ромни, Роменський р-н, Сумська обл., 42000 (Роменська СЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, фойє) Велика
161 590833 м.Ромни – вул.Коржівська: 24, 26–99, 101, 103; вул.Соборна: 2–13А; вул.Коржівська, 44, м.Ромни, Роменський р-н, Сумська обл., 42001 (Роменське вище професійне училище, фойє, 1-й поверх) Велика
161 590834 м.Ромни – вул.Горького: 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151–153, 155–155А, 157, 159–159А, 161, 163, 165–165А, 167, 169–171, 173, 175–177, 179, 181, 238–262; вул.Маяковського: 41, 43, 45, 53, 55–59, 61, 63, 65, 67–75, 77, 81, 83; пров.4 Горького вул.Горького, 250, м.Ромни, Роменський р-н, Сумська обл., 42009 (Роменський коледж КНЕУ, фойє, 1-й поверх) Середня
161 590835 м.Ромни – вул.Всіхсвятська, вул.Маяковського: 76, 78–80, 82, 84–174; вул.8 Березня, пров.1 Всіхсвятської, пров.1 Западинської, пров.1 8 Березня, пров.5 Маяковського, пров.6 Маяковського, пров.7 Маяковського, пров.8 Маяковського вул.Всіхсвятська, 5, м.Ромни, Роменський р-н, Сумська обл., 42009 (Роменська ЗОШ І-ІІ ступенів № 6, фойє, 1-й поверх) Середня
161 590836 м.Ромни – вул.Березова: 2, 4, 6–8, 12–50А, 52–58; вул.Вахрамеєва, вул.Дудіна: 1; вул.Залізнична: 40, 44, 46, 48, 50, 52–52А, 54, 121–143Б; вул.Западинська: 80, 82–82А, 84, 86, 88–91, 93–283; вул.Індустріальна, вул.Макаренка, пров.1 Березової, пров.1 Вахрамеєва, пров.1 Макаренка, пров.2 Березової, пров.2 Вахрамеєва, пров.2 Макаренка, пров.3 Вахрамеєва, пров.3 Макаренка, пров.4 Вахрамеєва, пров.4 Западинської, пров.4 Маяковського, пров.5 Западинської пров.5 Маяковського, 3А, м.Ромни, Роменський р-н, Сумська обл., 42009 (Роменський ДНЗ №3 "Оленка", музична зала) Середня
161 590837 м.Ромни – вул.Адмірала Лозовського, вул.Березова: 1, 3, 5, 9, 51А, 62–92; вул.Дудіна: 2–97; вул.Електриків, вул.Лесі Українки, вул.Ляшенка, вул.Павла Ключини, вул.Парникова, вул.Стрельбицького, вул.Філатова, вул.Чехова, вул.Чкалова, пл.Танкова, пров.1 Адмірала Лозовського, пров.1 Дудіна, пров.1 Електриків, пров.1 Лесі Українки, пров.1 Павла Ключини, пров.1 Чехова, пров.1 Чкалова, пров.2 Адмірала Лозовського, пров.2 Дудіна, пров.2 Електриків, пров.2 Лесі Українки, пров.2 Ляшенка, пров.3 Адмірала Лозовського, пров.3 Дудіна, пров.3 Електриків, пров.4 Адмірала Лозовського, пров.4 Дудіна, пров.5 Адмірала Лозовського вул.Дудіна, 43, м.Ромни, Роменський р-н, Сумська обл., 42009 (Роменський ДНЗ №3 "Оленка", фойє, 1-й поверх) Середня
161 590838 м.Ромни – вул.Горького: 69, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 109–136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 172, 174, 178, 180, 182–236; вул.Коржівська: 1–23, 25; вул.Маяковського: 1–40, 42, 44, 46–52, 54, 60, 62, 64, 66; пров.1 Коржівської, пров.1 Маяковського, пров.2 Маяковського, пров.3 Маяковського вул.Горького, 121, м.Ромни, Роменський р-н, Сумська обл., 42001 (Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11, спортивний зал) Велика
161 590839 м.Ромни – вул.Академіка Йоффе, вул.Весняна, вул.Залізнична: 1–37А, 41–43, 45, 47, 49, 51, 53, 55–117; вул.Каті Зеленко, вул.Короленко, вул.Леоніда Полтави, вул.Мельникова, вул.Першотравнева, вул.Харченка, вул.Шварца, пров.1 Залізничної, пров.1 Харченка, пров.1 Шварца, пров.2 Залізничної вул.Леоніда Полтави, 38, м.Ромни, Роменський р-н, Сумська обл., 42001 (Роменський ДНЗ №7 "Калинка", музична зала) Середня
161 590840 м.Ромни – вул.Коршака, вул.Коцюбинського, вул.Маршала Малиновського, вул.Партизанська, вул.Партизанський спуск, вул.Прокопенко: 2В–86, 91, 93, 95–95А, 97, 99, 101–101А; вул.Рожаліна, вул.Терновецька, пров.1 Коцюбинського, пров.1 Маршала Малиновського, пров.1 Прокопенко, пров.1 Терновецької, пров.2 Олексієнка, пров.2 Прокопенко вул.Прокопенко, 76, м.Ромни, Роменський р-н, Сумська обл., 42006 (Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5, вестибюль 1-го поверху) Середня
161 590841 м.Ромни – вул.Бажанова, вул.Братів Баклай, вул.Варчука, вул.Ватутіна, вул.Гагаріна, вул.Генерала Карлова, вул.Затеркевич-Карпинської, вул.Захисників України, вул.Зелена, вул.Леньова, вул.Миру, вул.Молодості, вул.Некрасова, вул.Овсянникова, вул.Прокопенко: 88–90, 92, 94, 96, 98, 100, 102–152; вул.Птіцина, вул.Редькіна, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Степного фронту, пров.1 Братів Баклай, пров.1 Гагаріна, пров.1 Каті Зеленко, пров.2 Гагаріна, пров.3 Прокопенко, пров.4 Прокопенко, пров.5 Прокопенко, пров.6 Прокопенко вул.Прокопенко, 107А, м.Ромни, Роменський р-н, Сумська обл., 42006 (Виробничий підрозділ "Кременчуцьке ТУ" філії "Центр БМР та ЕБіС" (Буддеталь), зала засідань) Середня
161 590842 м.Ромни – бульв.Московський: 2–32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; вул.Гетьмана Мазепи: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38–40, 42, 44, 46–48, 50, 52, 54, 57–89А; вул.Горького: 1А–66, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88–108; пров.1 Горького, пров.2 Горького, пров.3 Горького вул.Горького, 56А, м.Ромни, Роменський р-н, Сумська обл., 42001 (Роменський коледж СНАУ, корпус №1, фойє, 1-й поверх) Середня
161 590843 м.Ромни – вул.Конотопська, вул.Лугова, вул.Набережна, вул.Олега Костюка, вул.Олексієнка, вул.Петропавлівська: 1, 3, 5, 7, 9–9Б, 11–11А, 13, 15; вул.Поповича, вул.Роменсько-Київської дивізії: 1–92Б, 94–94А, 96, 98; пров.1 Олексієнка, пров.1 Петропавлівської, пров.1 Роменсько-Київської дивізії вул.Конотопська, 50, м.Ромни, Роменський р-н, Сумська обл., 42005 (Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10, вестибюль, 1-й поверх) Середня
161 590844 м.Ромни – вул.Волошенка, вул.Космонавтів, вул.Петра Вовни, вул.Петропавлівська: 2, 4, 6, 8, 10–10А, 12, 14А, 16–115А; вул.Пирогова, вул.Роменсько-Київської дивізії: 93, 95, 97, 99–114; вул.Семена Гаркуші, вул.Франко, пров.1 Конотопської, пров.1 Космонавтів, пров.1 Петра Вовни, пров.1 Пирогова, пров.1 Поповича, пров.1 Семена Гаркуші, пров.1 Франко, пров.2 Петра Вовни, пров.2 Петропавлівської, пров.2 Пирогова, пров.2 Франко, пров.3 Петра Вовни, пров.3 Петропавлівської, пров.3 Пирогова, пров.3 Франко, пров.4 Пирогова, пров.4 Франко, пров.5 Франко, с-ще Лучки вул.Конотопська, 46А, м.Ромни, Роменський р-н, Сумська обл., 42005 (Роменський ДНЗ №2 "Журавка", музична зала) Середня
161 590845 м.Ромни – вул.Берегова, вул.Глинської, вул.Затишна, вул.Козацька, вул.Кооперативна, вул.Кошова, вул.Маркевича, вул.Науменка, вул.Оболонська, вул.Перемоги, вул.Прорізна, вул.Скіфська, вул.Чаговця, вул.Чернишевського, пров.1 Берегової, пров.1 Ковпака, пров.1 Козацької, пров.1 Маркевича, пров.1 Оболонської, пров.1 Перемоги, пров.1 Чаговця, пров.1 Чернишевського, пров.2 Берегової, пров.2 Ковпака, пров.2 Козацької, пров.2 Маркевича, пров.2 Перемоги, пров.2 Чернишевського, пров.3 Берегової, пров.3 Козацької, пров.3 Маркевича, пров.3 Перемоги, пров.4 Берегової, пров.4 Козацької, пров.5 Берегової, пров.6 Берегової, пров.7 Берегової вул.Берегова, 33, м.Ромни, Роменський р-н, Сумська обл., 42004 (СТК ТСО України, учбовий корпус, к.1) Велика
161 590846 м.Ромни – вул.Антоненка-Давидовича, вул.Гоголя, вул.Декабристів: 1, 3–3А, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21–21А, 23–23А, 25–25А, 27, 33–33А, 35, 37, 39, 41–41А, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57–59А, 61, 63, 65, 67, 69, 71; вул.Засульська, вул.Лісна, вул.Механізаторів, вул.Нафтовиків, вул.Полтавська: 1–122, 129–129А, 131, 133, 135, 137, 139, 141; вул.Троїцька: 1–19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33–33А, 35, 37, 39; вул.Учительська, пров.1 Антоненка-Давидовича, пров.1 Декабристів, пров.1 Засульської, пров.1 Полетик, пров.1 Полтавської, пров.1 Троїцької, пров.1 Учительської, пров.1 9 Травня, пров.2 Антоненка-Давидовича, пров.2 Засульської, пров.2 Полетик, пров.2 9 Травня, пров.3 Засульської, пров.3 Полетик вул.Полтавська, 32, м.Ромни, Роменський р-н, Сумська обл., 42004 (Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7, вестибюль) Велика
161 590847 м.Ромни – вул.Братів Потебні, вул.Воликівських, вул.Ковпака, вул.Пархоменка, вул.Полетик, вул.Суворова, вул.Українська, вул.Червона, пров.1 Братів Потебні, пров.1 Гвардійської, пров.1 Пархоменка, пров.1 Суворова, пров.1 Червоної, пров.2 Пархоменка, пров.2 Полтавської, пров.2 Червоної, пров.3 Полтавської, пров.3 Червоної, пров.4 Полетик, пров.4 Червоної, пров.5 Полетик, с.Колісникове вул.9 Травня, 24Б, м.Ромни, Роменський р-н, Сумська обл., 42004 (Роменський ДНЗ №8 "Дзвіночок", корпус 2, музична зала) Велика
161 590848 м.Ромни – вул.Борисяка, вул.Вашкевича, вул.Декабристів: 2, 4, 6, 8–8А, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26–26А, 28–32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54–54А, 56–56А, 60, 62, 64, 66, 68, 70–70А, 72; вул.Дружби, вул.Карасика, вул.Мічуріна, вул.Сумська, вул.9 Травня, пров.1 Борисяка, пров.1 Вашкевича, пров.1 Карасика, пров.1 Сумської, пров.2 Борисяка, пров.2 Вашкевича, пров.2 Карасика, пров.2 Сумської, пров.3 Борисяка, пров.3 Вашкевича, пров.3 Карасика, пров.3 Сумської, пров.4 Сумської вул.Полтавська, 32, м.Ромни, Роменський р-н, Сумська обл., 42004 (Роменська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7, спортивна зала) Велика
161 590849 м.Ромни – вул.Гвардійська, вул.Кавалерідзе, вул.Київська, вул.Коваленка, вул.Котляревського, вул.Ломоносова, вул.Полтавська: 124–128, 130, 132–132А, 134–134А, 136–136А, 138, 140, 142–192; вул.Троїцька: 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40–125А; пров.1 Кавалерідзе, пров.1 Київської, пров.1 Котляревського, пров.2 Гвардійської, пров.2 Кавалерідзе, пров.2 Котляревського, пров.2 Троїцької, пров.3 Гвардійської, пров.4 Полтавської, пров.4 Троїцької вул.Троїцька, 94, м.Ромни, Роменський р-н, Сумська обл., 42004 (Роменська ЗОШ І-ІІ ступенів № 8, фойє, 1-й поверх) Велика

Спеціальні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
161 590543 Державна установа "Роменська виправна колонія (№56)" вул.Вишнева, 19, с.Перехрестівка, Роменський р-н, Сумська обл., 42073 Середня
161 590850 Комунальне некомерційне підприємство "Роменська центральна районна лікарня" Роменської міської ради бульв.Московський, 24, м.Ромни, Роменський р-н, Сумська обл., 42001 Мала
161 590851 Комунальне некомерційне підприємство Сумської обласної ради "Обласна клінічна спеціалізована лікарня" бульв.Московський, 29, м.Ромни, Роменський р-н, Сумська обл., 42001 Середня