Відділ ведення ДРВ апарату Бережанської РДА

Постійні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
165 610012 с.Біще вул.Шевченка, 82, с.Біще, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47512 (народний дім, актова зала) Мала
165 610013 с.Залужжя, с.Поручин вул.Л. Лепкого, 58, с.Поручин, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47545 (народний дім, актова зала) Мала
165 610014 с.Божиків вул.Центральна, 43, с.Божиків, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47535 (народний дім, актова зала) Мала
165 610015 с.Волощина вул.Горішня, 3, с.Волощина, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47535 (будинок народної творчості, актова зала) Мала
165 610016 с.Квіткове вул.Горішня, 77, с.Квіткове, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47535 (народний дім, актова зала) Мала
165 610017 с.Вербів вул.Мазепи, 40, с.Вербів, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47514 (школа, актова зала) Середня
165 610018 с.Вільховець вул.Бережанська, 1А, с.Вільховець, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47526 (народний дім, актова зала) Середня
165 610019 с.Жовнівка вул.Івана Франка, 8, с.Жовнівка, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47524 (народний дім, актова зала) Мала
165 610020 с.Жуків вул.Б.Лепкого, 7, с.Жуків, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47515 (будинок народної творчості, актова зала) Середня
165 610021 с.Гиновичі вул.Лесі Українки, 7, с.Гиновичі, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47515 (народний дім, актова зала) Мала
165 610022 с.Підлісне вул.Зелена, 2, с.Підлісне, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47515 (народний дім, актова зала) Мала
165 610023 с.Котів, с.Молохів вул.Тиха, 1, с.Котів, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47542 (будинок народної творчості, актова зала) Мала
165 610024 с.Куропатники, с.Ясне вул.Центральна, 17, с.Куропатники, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47516 (будинок народної творчості, актова зала) Середня
165 610025 с.Баранівка вул.Бічна, 1, с.Баранівка, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47516 (народний дім, актова зала) Мала
165 610026 с.Куряни вул.Шевченка, 71, с.Куряни, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47522 (сільська рада, фойє) Середня
165 610027 с.Павлів вул.Центральна, 34, с.Павлів, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47522 (школа, фойє) Мала
165 610028 с.Лапшин, с.Гайок вул.Дубник, 24, с.Лапшин, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47517 (народний дім актова зала) Середня
165 610029 с.Літятин вул.Центральна, 115, с.Літятин, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47530 (народний дім, актова зала) Середня
165 610030 с.Мечищів, с.Кути, с.Червоне вул.Центральна, 111, с.Мечищів, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47525 (народний дім, актова зала) Мала
165 610031 с.Надорожнів вул.Центральна, 24, с.Надорожнів, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47525 (народний дім, актова зала) Мала
165 610032 с.Надрічне вул.Богдана Хмельницького, 3, с.Надрічне, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47544 (народний дім, актова зала) Середня
165 610033 с.Нараїв – вул.Глина, вул.Загороди, вул.Зарічна, вул.Зацерква, вул.Макарівка: 1–34; вул.Молодіжна, вул.Раковиця, вул.Сонячна, вул.Тарасівка, вул.Центральна, с.Дуляби, с.Шайбівка вул.Центральна, 1, с.Нараїв, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47513 (будинок народної творчості, актова зала) Середня
165 610034 с.Нараїв – вул.Колонія, вул.Кордон, вул.Кут, вул.Макарівка: 35–69; вул.Потік, вул.Серединка, вул.Ступник вул.Потік, 1А, с.Нараїв, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47513 (народний дім, актова зала) Мала
165 610035 с.Нараїв – вул.Запуст, вул.Лани, вул.Чверті вул.Центральна, 4, с.Нараїв, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47513 (актоаий зал Нараївської ЗОШ1-3 ступенів) Мала
165 610036 с.Підвисоке, с.Демня вул.Зелена, 16, с.Демня, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47523 (народний дім, актова зала) Мала
165 610037 с.Гутисько вул.Шевченка, 15, с.Гутисько, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47523 (народний дім, актова зала) Мала
165 610038 с.Посухів вул.Бережанська, 2, с.Посухів, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47546 (народний дім, актова зала) Мала
165 610039 с.Потутори вул.Д. Некрасова, 31, с.Потутори, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47524 (сільська рада, актова зала) Мала
165 610040 с.Рекшин, с.Писарівка вул.Центральна, 62А, с.Рекшин, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47511 (народний дім, актова зала) Мала
165 610041 с.Поточани вул.Центральна, 74А, с.Поточани, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47511 (школа, спортивний зал) Мала
165 610042 с.Двірці, с.Стриганці вул.Зелена, 10, с.Стриганці, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47547 (народний дім, актова зала) Мала
165 610043 с.Рибники, с.Нова Гребля вул.Центральна, 5, с.Рибники, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47531 (народний дім, актова зала) Мала
165 610044 с.Рогачин вул.Шкільна, 4, с.Рогачин, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47520 (школа, актова зала) Середня
165 610045 с.Волиця вул.Шевченка, 46, с.Волиця, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47541 (народний дім, актова зала) Мала
165 610046 с.Саранчуки, с.Базниківка вул.Личакова, 2, с.Саранчуки, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47533 (школа, актова зала) Середня
165 610048 с.Слов’ятин, с.Діброва вул.Шевченка, 76, с.Слов’ятин, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47536 (народний дім, актова зала) Середня
165 610049 с.Тростянець вул.Шевченка, 67, с.Тростянець, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47534 (народний дім, актова зала) Мала
165 610050 с.Урмань вул.Сонячна, 3, с.Урмань, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47510 (бібліотека,актовий зал) Мала
165 610051 с.Краснопуща, с.Пліхів вул.Зарічна, 4, с.Пліхів, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47510 (народний дім, актова зала) Мала
165 610052 с.Шибалин Площа Героїв Майдану, 3, с.Шибалин, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47521 (народний дім, актова зала) Середня
165 610053 с.Комарівка вул.Центральна, 3, с.Комарівка, Бережанський р-н, Тернопільська обл., 47521 (школа, каб.2) Мала