Відділ ведення ДРВ апарату Борщівської РДА

Постійні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
167 610055 с.Бабинці вул.Центральна, 12, с.Бабинці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48744 (будинок культури, танцювальний зал) Середня
167 610056 с.Бережанка вул.Нижня Бережанська, 24, с.Бережанка, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48720 (сільський клуб, глядацькй зал) Мала
167 610057 с.Білівці вул.Головна Долішня, 25А, с.Білівці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48761 (школа, кл.3) Мала
167 610058 с.Більче-Золоте вул.Махнівка, 35, с.Більче-Золоте, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48733 (школа, актовий зал) Середня
167 610059 с.Боришківці вул.Центральна, 109, с.Боришківці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48762 (школа, спортивний зал) Мала
167 610060 м.Борщів – вул.Гніздовського, вул.Зелена, вул.Катукова, вул.Коновальця, вул.Кривоноса, вул.С.Бандери: 16–83; вул.Січових Стрільців, вул.С.Петлюри, вул.Шкільна, пров.Січових Стрільців, пров.С.Петлюри вул.Січових Стрільців, 1, м.Борщів, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48702 (школа мистецтв, фойє) Середня
167 610061 м.Борщів – вул.Бажана, вул.Базарна, вул.Верхратського, вул.Винниченка, вул.Вовківська, вул.Гетьмана Мазепи, вул.Грушевського, вул.Д.Галицького, вул.Довбуша, вул.Замкова, вул.І.Пулюя, вул.І.Франка, вул.Кармелюка, вул.К.Попович, вул.Лисенка, вул.Лісова, вул.Л.Українки, вул.Медова, вул.Незалежності, вул.Об’їздова, вул.Олімпійська, вул.Підлісна, вул.Польова, вул.Русенка, вул.Садова, вул.Сковороди, вул.Староборщівська, вул.Тичини, вул.Я.Мудрого, пров.Вовківський, пров.Садовий вул.І.Франка, 1, м.Борщів, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48702 (Палац студентів Борщівського агротехколеджу, фойє) Велика
167 610062 м.Борщів – вул.Б.Лепкого, вул.Відродження, вул.Горішня, вул.Дорошенка, вул.Дорундяка, вул.Козацька, вул.К.Рубчакової, вул.Кут, вул.Маковея, вул.Нагірна, вул.Нічлава, вул.Підвальна, вул.Сагайдачного, вул.С.Крушельницької, вул.Шевченка, вул.Я.Кондри, вул.Я.Кондри (автобусна), вул.Я.Кондри (гуртожиток), пров.Нічлава вул.Шевченка, 10, м.Борщів, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48702 (школа №1, фойє) Середня
167 610063 м.Борщів – вул.Б.Хмельницького, вул.Галицька, вул.Івасюка, вул.Й.Сліпого, вул.Котляревського, вул.Кошового, вул.Наливайка, вул.Нова, вул.Об’їзна, вул.Паркова, вул.Промислова, вул.С.Бандери: 85–178; вул.Федьковича, вул.Черемшини, вул.Чорновола, вул.Шухевича вул.Шухевича, 14, м.Борщів, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48702 (філія Товстенського ПСГ ліцею, спортивний зал) Велика
167 610064 м.Борщів – вул.В.Великого, вул.Галичко, вул.Колянківського, вул.Л.Курбаса, вул.Чернецького, вул.Чубинського, вул.Шафранюка вул.В.Великого, 10, м.Борщів, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48702 (клуб цукрового заводу, глядацький зал) Середня
167 610065 с.Бурдяківці, с.Збриж вул.Шкільна, 52В, с.Бурдяківці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48715 (загальноосвітня школа, актовий зал) Середня
167 610066 с.Вербівка вул.Центральна, 1, с.Вербівка, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48726 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
167 610067 с.Верхняківці вул.С.Бандери, 2, с.Верхняківці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48763 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
167 610068 с.Вигода вул.Січових Стрільців, 41, с.Вигода, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48758 (школа, фойє) Мала
167 610069 с.Висічка вул.Л.Українки, 1, с.Висічка, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48764 (сільський клуб, фойє) Мала
167 610070 с.Вільховець вул.Центральна, 86, с.Вільховець, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48754 (будинок культури, глядацький зал) Середня
167 610071 с.Вовківці вул.Садова, 1, с.Вовківці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48724 (будинок культури, малий зал) Середня
167 610072 с.Гермаківка вул.Митяшкіна, 26, с.Гермаківка, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48742 (будинок культури, глядацький зал) Середня
167 610073 с.Глибочок – вул.Батранівка, вул.Гельниці, вул.Кушмаївка, вул.Мазурівка, вул.Майгосівка, вул.Нова, вул.Отаки, вул.Середина, вул.Синява, вул.Стадіонна, вул.Урбанівка, вул.Хатки вул.Середина, 1, с.Глибочок, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48731 (школа, фойє) Середня
167 610074 с.Горошова вул.Т.Шевченка, 25, с.Горошова, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48756 (школа, фойє)
/
вул.Грушевського, 1, с.Горошова, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48756
Середня
167 610075 с.Гуштин вул.Пісні, 27Б, с.Гуштин, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48714 (будинок культури, фойє) Мала
167 610076 с.Гуштинка вул.Центральна, 91, с.Гуштинка, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48720 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
167 610077 с.Дзвенигород вул.Ринкова, 24, с.Дзвенигород, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48755 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
167 610078 с.Дзвинячка вул.Головна, 60, с.Дзвинячка, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48755 (сільський клуб, фойє) Середня
167 610079 с.Дністрове вул.Клубна, 15, с.Дністрове, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48757 (будинок культури, глядацький зал)
/
вул.Шкільна, 4, с.Дністрове, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48757
Середня
167 610080 с.Дубівка вул.Центральна, 23Б, с.Дубівка, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48715 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
167 610081 с.Жилинці вул.Центральна, 112А, с.Жилинці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48713 (сільська рада, к.3) Мала
167 610082 с.Завалля вул.Коновальця, 28, с.Завалля, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48753 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
167 610083 с.Залісся вул.Центральна, 20, с.Залісся, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48745 (сільський клуб,головна зала) Середня
167 610084 с.Залуччя вул.Нижня, 2, с.Залуччя, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48740 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
167 610085 с.Збручанське вул.Центральна, 1, с.Збручанське, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48745 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
167 610086 с.Зелене вул.Шевченка, 30, с.Зелене, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48751 (школа, кл.2) Мала
167 610087 с.Іванків, с.Трійця вул.Центральна, 11, с.Іванків, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48723 (школа, фойє) Середня
167 610088 с.Іване-Пусте вул.Шевченка, 57А, с.Іване-Пусте, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48748 (будинок культури, фойє) Середня
167 610089 с.Констанція вул.Центральна, 60, с.Констанція, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48711 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
167 610090 с.Королівка вул.Шевченка, 77, с.Королівка, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48736 (школа, фойє) Середня
167 610091 с.Кривче вул.Центральна, 10, с.Кривче, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48741 (школа, спортзал) Середня
167 610092 с.Кудринці вул.Тараса Шевченка, 2А, с.Кудринці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48750 (будинок культури, глядацький зал) Середня
167 610093 с.Ланівці, с.Козаччина вул.Ринок, 4, с.Ланівці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48716 (будинок культури, фойє) Середня
167 610094 с.Латківці вул.Верхня, 31, с.Латківці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48755 (будинок культури, актова зала) Мала
167 610095 с.Лосяч вул.Шевченка, 91, с.Лосяч, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48710 (школа, спортивний зал) Середня
167 610096 смт Мельниця-Подільська – вул.Б.Хмельницького, вул.В.Василевської, вул.Винниченка, вул.Вишнева, вул.В.Стуса, вул.Гагаріна, вул.Генерала Шухевича, вул.Глінки, вул.Гоголя, вул.Довбуша, вул.Дорошенка, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Зуляка, вул.І.Франка, вул.Коновальця, вул.Крушельницької, вул.Кудринецька, вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.Наливайка, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Озерна, вул.О.Кобилянської, вул.Поповича, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.С.Бандери, вул.Січових Стрільців: 8–57; вул.Хутір Гай, вул.Хутір Левада, вул.Хутір Оленівка, вул.Чернишевського, вул.Чехова, вул.Чорновола, вул.Шевченка, вул.Я.Мудрого, пл.Галицька, пров.Кудринецький, пров.Шевченка вул.І.Франка, 15, смт Мельниця-Подільська, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48751 (школа, актова зала) Велика
167 610097 смт Мельниця-Подільська – вул.Вільховецька, вул.Грушевського, вул.Дністрова, вул.Драгоманова, вул.Кармелюка, вул.Кільцева, вул.Коцюбинського, вул.Миру, вул.Митяшкіна, вул.Некрасова, вул.Пивоварова, вул.Підгірна, вул.Сагайдачного, вул.Січових Стрільців: 1–7; пров.Вільховецький, пров.Дністрової, пров.Коцюбинського, пров.Митяшкіна вул.Незалежності, 29, смт Мельниця-Подільська, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48751 (будинок культури, головна зала) Середня
167 610098 с.Михайлівка вул.Миру, 30, с.Михайлівка, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48765 (будинок культури, малий зал) Мала
167 610099 с.Михалків вул.Гора, 18, с.Михалків, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48747 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
167 610100 с.Монастирок вул.Королівська, 1, с.Монастирок, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48733 (школа, вестибюль) Мала
167 610101 с.Мушкарів вул.Горбівка, 14А, с.Мушкарів, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48733 (школа,класна кімната) Мала
167 610102 с.Мушкатівка вул.Січових Стрільців, 1, с.Слобідка-Мушкатівська, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48770 (будинок культури, глядацький зал) Середня
167 610103 с.Нивра вул.Шкільна, 1, с.Нивра, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48740 (дитячий садок, к.3) Середня
167 610104 с.Озеряни вул.Центральна, 90, с.Озеряни, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48711 (школа, фойє) Середня
167 610105 с.Окопи вул.Центральна, 43, с.Окопи, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48767 (школа, спортивний зал) Мала
167 610106 с.Олексинці вул.Прицерковна, 38, с.Олексинці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48732 (школа, їдальня) Середня
167 610107 с.Панівці вул.Шевченка, 19, с.Панівці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48753 (будинок культури, малий зал) Середня
167 610108 с.Глибочок – вул.Хутір Пеньки вул.Хутір Пеньки, 33, с.Глибочок, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48731 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
167 610109 с.Пилатківці, с.Грабівці вул.Центральна, 88А, с.Пилатківці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48713 (сільська рада, актова зала) Мала
167 610110 с.Пилипче вул.Центральна, 255, с.Пилипче, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48746 (будинок культури, фойє) Середня
167 610111 с.Пищатинці вул.Центральна, 16, с.Пищатинці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48768 (будинок культури, глядацький зал) Середня
167 610112 с.Підпилип’я вул.Центральна, 1, с.Підпилип’я, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48726 (фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2) Мала
167 610113 с.Сапогів вул.Прибережна, 40А, с.Сапогів, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48769 (будинок культури, глядацький зал) Середня
167 610114 смт Скала-Подільська – вул.Б.Хмельницького, вул.Вербова, вул.Данила Галицького, вул.Друга Висока, вул.Заводська, вул.Запотіччя, вул.Зелена, вул.Івасюка, вул.Кармелюка, вул.Королівка, вул.Мазепи, вул.Надзбручна, вул.Незалежності, вул.Островського, вул.Перша Висока, вул.Підгірна, вул.Підгородня, вул.Підзамче, вул.Підлісна, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Старицького, вул.Стуса, вул.Толока, вул.Українська, вул.Українська бічна, вул.Федьковича, вул.Чайковського вул.Крушельницької, 33, смт Скала-Подільська, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48720 (будинок культури, глядацький зал) Середня
167 610115 смт Скала-Подільська – вул.Бережанська, вул.Богуна, вул.Грушевського: 1–64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 94–96, 98, 100–108; вул.Івана Франка, вул.Кам’янець-Подільська, вул.Кобилянської, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Крушельницької, вул.Левицького, вул.Лепкого, вул.Миру, вул.Міцкевича, вул.Паркова, вул.Подільська, вул.Полуботка, вул.Поповича, вул.Січових Стрільців, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Юрдига, вул.24 серпня, вул.9 Травня вул.Грушевського, 33, смт Скала-Подільська, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48720 (школа №1, фойє) Середня
167 610116 смт Скала-Подільська – вул.Брюзгіна, вул.Грушевського: 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87–89, 91–93, 97, 99; вул.Залізнична, вул.Залізнодорожна, вул.Купчинського, вул.Л.Українки, вул.Медова вул.Грушевського, 91, смт Скала-Подільська, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48720 (школа №2, фойє) Середня
167 610117 с.Сков’ятин вул.Центральна, 63, с.Сков’ятин, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48737 (будинок культури, фойє) Мала
167 610118 с.Слобідка-Мушкатівська вул.Січових Стрільців, 45, с.Слобідка-Мушкатівська, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48770 (сільський клуб, фойє) Середня
167 610119 с.Стрілківці вул.Закоршма, 27, с.Стрілківці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48734 (сільський клуб, зал) Середня
167 610120 с.Трубчин вул.До Ріжків, 24А, с.Трубчин, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48757 (школа, їдальня) Мала
167 610121 с.Тулин вул.Центральна, 584А, с.Тулин, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48716 (клуб, зал) Мала
167 610122 с.Турильче вул.Центральна, 3, с.Турильче, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48726 (школа, спортивний зал) Мала
167 610123 с.Урожайне вул.Центральна, 4А, с.Урожайне, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48755 (сільський клуб, актова зала) Мала
167 610124 с.Устя вул.Цвинтарівка, 30, с.Устя, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48747 (будинок культури, фойє) Середня
167 610125 с.Худиківці вул.Центральна, 10, с.Худиківці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48771 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
167 610126 с.Худіївці вул.Молодіжна, 3, с.Худіївці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48751 (сільський клуб, глядацька зала) Мала
167 610127 с.Цигани вул.Крегулець, 2, с.Цигани, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48712 (школа, фойє) Середня
167 610128 с.Шершенівка вул.Широка, 20, с.Шершенівка, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48730 (будинок культури, глядацький зал) Середня
167 610129 с.Шишківці вул.Шашкевича, 17, с.Шишківці, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48730 (сільський клуб, фойє) Мала
167 610130 с.Шупарка вул.Центральна, 1, с.Шупарка, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48743 (будинок культури, фойє) Середня
167 610131 с.Юр’ямпіль вул.Горішній Кут, 37А, с.Юр’ямпіль, Борщівський р-н, Тернопільська обл., 48733 (школа, спортивний зал) Мала