Відділ ведення ДРВ апарату Козівської РДА

Постійні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
165 610495 смт Козова – вул.Бордуляка, вул.Валова, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Галицька, вул.Грушевського: 13–85; вул.Дружби, вул.Зацного, вул.Івана Франка, вул.Котляревського, вул.Леся Курбаса, вул.Марусі Чурай, вул.Миру, вул.М.Кривоноса, вул.Народичівська, вул.Пекарська, вул.Пилипа Орлика, вул.Подільська, вул.Поліська, вул.Польова, вул.Садова, вул.С.Крушельницької, вул.Степана Бандери, вул.Федьковича, вул.Шкільна, вул.Ярослава Мудрого вул.Грушевського, 23, смт Козова, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47601 (будинок культури, зал дискотеки) Велика
165 610496 смт Козова – вул.Богдана Хмельницького, вул.Гвардійська, вул.Герети, вул.Дорошенка, вул.Зелена, вул.Іванни Блажкевич, вул.Корольова, вул.Лесі Українки, вул.Надрічна, вул.Ольги Кобилянської, вул.Петрушевича, вул.Пушкіна, вул.Рильського, вул.Роксолани, вул.Сагайдачного, вул.Семашко, вул.Січових Стрільців, вул.Сосюри, вул.Федоріва, вул.Чалдаєва, вул.Ювілейна вул.Грушевського, 34, смт Козова, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47601 (школа мистецтв, актова зала) Велика
165 610497 смт Козова – вул.Вербицького, вул.Весела, вул.Гагаріна, вул.Грушевського: 2А–12; вул.Довженка, вул.Князя Володимира, вул.Козацька, вул.Колійова: 2–45; вул.Коновальця, вул.Костюшка: 1–65, 67–71; вул.Коцюбинського, вул.Купчинського, вул.Лисенка, вул.Набережна, вул.Привітна, вул.Стельмаха, вул.Тернопільська, вул.Ушинського, вул.Федора Коковського, вул.Шевченка вул.Грушевського, 7, смт Козова, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47601 (гімназія, гімнастичний зал) Велика
165 610498 смт Козова – вул.Березовського, вул.Богдана Лепкого, вул.Винниченка, вул.Вишиваного, вул.Вітовського, вул.Вітошинського, вул.Гоголя, вул.Драгоманова, вул.Кармелюка, вул.Колійова: 46–122; вул.Комарова, вул.Костюшка: 66, 75–81; вул.Мазепи, вул.Мариновича, вул.Марії Заньковецької, вул.Мічуріна, вул.Наливайка, вул.Нова, вул.Ольжича, вул.Павла Думки, вул.Підстанція, вул.Стефаника, вул.Суворова, вул.Хоткевича, вул.Ціолковського, вул.Чайківського, вул.Чубинського вул.Вітошинського, 11, смт Козова, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47601 (будинок культури, фойє) Велика
165 610499 смт Козлів вул.Галицька, 15, смт Козлів, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47631 (селищна рада, актова зала) Середня
165 610500 с.Дмухівці вул.Тернопільська, 48, с.Дмухівці, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47683 (сільський клуб, к.2) Мала
165 610501 с.Августівка вул.Бічна, 5, с.Августівка, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47610 (сільська рада, к.3) Мала
165 610502 с.Хоростець, с.Хоробрів вул.Лопаївка, 250, с.Хоростець, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47610 (школа, каб.2) Мала
165 610503 с.Бишки вул.Шевченка, 63, с.Бишки, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47613 (школа, каб.7) Мала
165 610504 с.Будилів вул.Центральна, 18, с.Будилів, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47623 (школа, актова зала)
/
вул.Центральна, 29, с.Будилів, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47623
Мала
165 610505 с.Медова вул.Шкільна, 11, с.Медова, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47623 (сільський клуб, к.1) Мала
165 610506 с.Велика Плавуча вул.Центральна, 51, с.Велика Плавуча, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47620 (сільський клуб, к.1) Мала
165 610507 с.Цицори вул.Центральна, 22, с.Цицори, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47620 (фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2) Мала
165 610508 с.Великий Ходачків вул.Бордуляка, 14, с.Великий Ходачків, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47660 (будинок культури, глядацький зал) Середня
165 610509 с.Вибудів вул.Центральна, 19, с.Вибудів, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47614 (сільський клуб, к.1) Мала
165 610510 с.Вимислівка вул.Будилівська, 11, с.Вимислівка, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47614 (сільський клуб, к.1,2) Мала
165 610511 с.Вікторівка вул.Шевченка, 57, с.Вікторівка, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47681 (навчально-виховний комплекс, каб.2) Мала
165 610512 с.Вівся вул.Центральна, 27, с.Вівся, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47673 (сільська рада, к.1) Середня
165 610513 с.Геленки вул.Центральна, 74, с.Геленки, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47682 (сільський клуб, к.3) Мала
165 610514 с.Глинна вул.Загороди, 16, с.Глинна, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47611 (будинок культури, к.1) Мала
165 610515 с.Золочівка вул.Центральна, 20, с.Золочівка, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47611 (сільський клуб, к.1)
/
вул.Центральна, 19, с.Золочівка, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47611
Мала
165 610516 с.Городище, с.Горби, с.Млинці вул.Тернопільська, 41, с.Городище, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47633 (сільський клуб, к.1) Середня
165 610517 с.Денисів, с.Веснівка вул.Центральна, 13, с.Денисів, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47651 (сільський клуб, к.1) Середня
165 610518 с.Дибще вул.Бережанська, 23, с.Дибще, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47643 (сільська рада, к.2) Середня
165 610519 с.Золота Слобода вул.Грушевського, 87, с.Золота Слобода, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47653 (будинок культури, к.3) Середня
165 610520 с.Ішків, с.Дворище вул.Шкільна, 38, с.Ішків, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47663 (школа, музичний кабінет) Мала
165 610521 с.Росохуватець вул.Ярослава Струхманчука, 1, с.Росохуватець, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47663 (сільський клуб, к.2) Мала
165 610522 с.Кальне, с.Будова, с.Маковисько вул.Центральна, 11, с.Кальне, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47672 (сільський клуб, глядацький зал) Середня
165 610523 с.Конюхи – вул.Гайова, вул.Гнатишина, вул.Долина, вул.Залужжя, вул.Кацюба, вул.Корсів, вул.Курилова, вул.Мелникова, вул.Містечко, вул.Назарова, вул.Нова, вул.Підцерковна, вул.Федьова, вул.Хамузова, вул.Центральна: 1–121, 123, 125–129, 131, 135, 137, 141; вул.Щорса, вул.Юркова, с.Залісся вул.Центральна, 89, с.Конюхи, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47612 (школа, актова зала) Середня
165 610524 с.Конюхи – вул.Бойкова, вул.Валєнтого, вул.Вітринка, вул.Каспрова, вул.Качайова, вул.Клебанівка, вул.Малярчукова, вул.Прусова, вул.Тринькова, вул.Центральна: 122, 124, 130, 132–134, 136, 138–140, 142–267; вул.Шевченка, с.Заберізки вул.Центральна, 102, с.Конюхи, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47612 (сільська рада, каб.1) Середня
165 610525 с.Криве вул.Зелена, 2, с.Криве, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47670 (амбулаторія)
/
вул.Косівка, 4, с.Криве, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47670
Середня
165 610526 с.Йосипівка вул.Шкрибанівка, 35, с.Йосипівка, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47672 (сільський клуб, к.2) Мала
165 610527 с.Купчинці, с.Драгоманівка вул.Івана Франка, 65, с.Купчинці, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47662 (сільський клуб, к.1) Середня
165 610528 с.Козівка вул.Центральна, 20, с.Козівка, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47642 (сільський клуб, каб.2) Мала
165 610529 с.Мала Плавуча вул.Центральна, 110, с.Мала Плавуча, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47621 (сільський клуб, к.1)
/
вул.Центральна, 71, с.Мала Плавуча, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47621
Мала
165 610530 с.Олесине вул.Шевченка, 34, с.Олесине, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47641 (сільський клуб, каб.1) Мала
165 610531 с.Уритва вул.Стара Уритва, 26, с.Уритва, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47641 (фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2) Мала
165 610532 с.Покропивна вул.Центральна, 126, с.Покропивна, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47630 (сільський клуб, к.1) Мала
165 610533 с.Потік, с.Сеньків вул.Шевченка, 25, с.Потік, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47684 (сільський клуб, к.3) Мала
165 610534 с.Плотича вул.Грушевського, 16, с.Плотича, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47650 (сільська рада, к.2) Мала
165 610535 с.Слобідка вул.Львівська, 9, с.Слобідка, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47632 (сільський клуб, к.1) Мала
165 610536 с.Таурів вул.Центральна, 10, с.Таурів, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47622 (дитячий садок, ігрова кімната)
/
вул.Центральна, 3, с.Таурів, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47622
Середня
165 610537 с.Теофіпілка, с.Плоске вул.Мічуріна, 60, с.Теофіпілка, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47652 (будинок культури, глядацький зал) Середня
165 610538 с.Ценів вул.Центральна, 16, с.Ценів, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47640 (сільський клуб, к.3) Середня
165 610539 с.Щепанів, с.Бартошівка вул.Центральна, 6, с.Щепанів, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47671 (сільський клуб, к.1)
/
вул.Центральна, 32, с.Щепанів, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47671
Мала
165 610540 с.Яструбове вул.Промислова, 19, с.Яструбове, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47661 (сільський клуб, к.1) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
165 610541 Козівська центральна районна комунальна лікарня вул.Зелена, 19, смт Козова, Козівський р-н, Тернопільська обл., 47601 Мала