Відділ ведення ДРВ апарату Тернопільської РДА

Постійні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
165 610014 с.Божиків вул.Центральна, 43, с.Божиків, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47535 (народний дім, актова зала) Мала
165 610015 с.Волощина вул.Горішня, 3, с.Волощина, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47535 (будинок народної творчості, актова зала) Мала
165 610016 с.Квіткове вул.Горішня, 77, с.Квіткове, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47535 (народний дім, актова зала) Мала
165 610017 с.Вербів(Нараївська сільська територіальна громада) вул.Мазепи, 40, с.Вербів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47514 (школа, актова зала) Мала
165 610018 с.Вільховець вул.Бережанська, 1А, с.Вільховець, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47526 (народний дім, актова зала) Середня
165 610023 с.Котів, с.Молохів вул.Тиха, 1, с.Котів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47542 (будинок народної творчості, актова зала) Мала
165 610026 с.Куряни вул.Шевченка, 71, с.Куряни, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47522 (сільська рада, фойє) Середня
165 610027 с.Павлів вул.Центральна, 34, с.Павлів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47522 (школа, фойє) Мала
165 610028 с.Лапшин, с.Гайок вул.Дубник, 24, с.Лапшин, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47517 (народний дім актова зала) Середня
165 610029 с.Літятин вул.Центральна, 115, с.Літятин, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47530 (народний дім, актова зала) Середня
165 610030 с.Мечищів, с.Кути, с.Червоне вул.Центральна, 111, с.Мечищів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47525 (народний дім, актова зала) Мала
165 610031 с.Надорожнів вул.Центральна, 24, с.Надорожнів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47525 (народний дім, актова зала) Мала
165 610033 с.Нараїв – вул.Глина, вул.Загороди, вул.Зарічна, вул.Зацерква, вул.Макарівка: 1–34; вул.Молодіжна, вул.Раковиця, вул.Сонячна, вул.Тарасівка, вул.Центральна, с.Дуляби, с.Шайбівка вул.Центральна, 1, с.Нараїв, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47513 (будинок народної творчості, актова зала) Середня
165 610034 с.Нараїв – вул.Колонія, вул.Кордон, вул.Кут, вул.Макарівка: 35–69; вул.Потік, вул.Серединка, вул.Ступник вул.Потік, 1А, с.Нараїв, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47513 (народний дім, актова зала) Мала
165 610035 с.Нараїв – вул.Запуст, вул.Лани, вул.Чверті вул.Центральна, 4, с.Нараїв, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47513 (актоаий зал Нараївської ЗОШ1-3 ступенів) Мала
165 610036 с.Підвисоке, с.Демня вул.Зелена, 16, с.Демня, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47523 (народний дім, актова зала) Мала
165 610037 с.Гутисько вул.Шевченка, 15, с.Гутисько, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47523 (народний дім, актова зала) Мала
165 610040 с.Рекшин, с.Писарівка вул.Центральна, 62А, с.Рекшин, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47511 (народний дім, актова зала) Мала
165 610041 с.Поточани вул.Центральна, 74А, с.Поточани, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47511 (школа, спортивний зал) Мала
165 610042 с.Двірці, с.Стриганці вул.Зелена, 10, с.Стриганці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47547 (народний дім, актова зала) Мала
165 610043 с.Рибники, с.Нова Гребля вул.Центральна, 5, с.Рибники, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47531 (народний дім, актова зала) Мала
165 610044 с.Рогачин вул.Шкільна, 4, с.Рогачин, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47520 (школа, актова зала) Середня
165 610045 с.Волиця(Нараївська сільська територіальна громада) вул.Шевченка, 46, с.Волиця, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47541 (народний дім, актова зала) Мала
165 610046 с.Саранчуки, с.Базниківка вул.Личакова, 2, с.Саранчуки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47533 (школа, актова зала) Середня
165 610048 с.Слов’ятин, с.Діброва(Саранчуківська сільська територіальна громада) вул.Шевченка, 76, с.Слов’ятин, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47536 (народний дім, актова зала) Середня
165 610049 с.Тростянець(Саранчуківська сільська територіальна громада) вул.Шевченка, 67, с.Тростянець, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47534 (народний дім, актова зала) Мала
164 610328 с.Базаринці вул.Івана Франка (бічна), 2А, с.Базаринці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47305 (для голосування поточне магазин ПП Складанюк В.Д., торговий зал) Мала
164 610329 с.Малий Глибочок, с.Тарасівка вул.Довга, 24, с.Тарасівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47305 (сільський клуб, танцювальний зал) Мала
164 610330 с.Чорний Ліс(Збаразька міська територіальна громада) вул.Лісова, 1, с.Чорний Ліс, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47305 (ільський клуб, концертний зал) Мала
164 610338 с.Вищі Луб’янки – вул.Гагаріна, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Морозенка, вул.Шевченка: 56–83; вул.Івана Франка, 66, с.Вищі Луб’янки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47362 (школа, спортивний зал) Середня
164 610339 с.Вищі Луб’янки – вул.Шевченка: 1–55; с.Новий Роговець вул.Богдана Хмельницького, 82, с.Новий Роговець, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47362 (сільський клуб, концертний зал) Мала
164 610342 с.Гніздичне вул.Широка, 100, с.Гніздичне, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47332 (будинок культури, актова зала) Середня
164 610343 с.Хоми вул.Івана Франка, 25А, с.Хоми, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47332 (школа, актова зала) Мала
164 610344 с.Чеснівський Раковець вул.Центральна, 47, с.Чеснівський Раковець, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47332 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
164 610346 с.Доброводи – вул.Богдана Хмельницького, вул.Івана Богуна, вул.Кінцева, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Молодіжна: 1–8, 10; вул.Музички, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Роздольського, вул.Садова, вул.Смакули, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул.Шевченка, вул.Шкільна вул.Шевченка, 1, с.Доброводи, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47341 (будинок культури, зал) Середня
164 610347 с.Добромірка вул.Лесі Українки, 42, с.Добромірка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47363 (сільська рада, актова зала) Мала
164 610349 с.Залужжя(Збаразька міська територіальна громада) вул.Збаразька, 1А, с.Залужжя, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47306 (сільський клуб, концертний зал) Середня
164 610350 с.Івашківці вул.Вишневецького, 50, с.Івашківці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47306 (сільський клуб, концертний зал) Мала
164 610351 с.Ліски вул.Морозенка, бічна, 1, с.Ліски, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47306 (фельдшерсько-акушерський пункт, акушерський кабінет) Мала
164 610352 с.Зарубинці(Збаразька міська територіальна громада) вул.Шкільна, 2, с.Зарубинці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47343 (школа, спортивний зал) Мала
164 610353 с.Заруддя(Збаразька міська територіальна громада) вул.Грушевського, 4А, с.Заруддя, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47333 (школа, спортивний зал) Мала
164 610354 с.Витківці вул.Тимошенка, 32А, с.Витківці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47333 (сільський клуб, концертний зал) Мала
164 610355 с.Олишківці вул.Шевченка, 37Б, с.Олишківці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47333 (сільський клуб, концертний зал) Мала
164 610356 м.Збараж – вул.Богуна, вул.Волинська, вул.Данила Галицького, вул.Карпенка-Карого, вул.Морозенка, вул.Набережна, вул.Павлова, вул.Самчука, вул.Симона Петлюри, вул.Стефаника, шосе Максимівське вул.Данила Галицького, 48, м.Збараж, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47302 (гуртожиток професійно-технічного училища №25, актова зала) Середня
164 610357 м.Збараж – вул.Айвазовського, вул.Барвінкова, вул.Богдана Лепкого, вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Гвардійців Кантимирівців, вул.Героїв Крут, вул.Грушевського: 95; вул.Данила Нечая, вул.Дорошенка, вул.Дружби, вул.Дяченка, вул.Злуки, вул.Івана Сірка, вул.Козубських, вул.Корнійчука, вул.Космонавтів, вул.Кривоноса, вул.Лесі Українки, вул.Ломоносова, вул.Львівська, вул.М.Заньковецької, вул.Миколи Лисенка, вул.Незалежності, вул.Осипа Маковея, вул.Панаса Мирного, вул.Підзамче, вул.Подільська, вул.Січових Стрільців, вул.Соломії Крушельницької, вул.Сонячна, вул.Сосюри, вул.Стуса, вул.Стуса-Бічна, вул.Травнева, вул.Харчука, вул.Хліборобів, вул.Черняховського, вул.Шпитальна, вул.Яблунева, вул.Ярослава Мудрого, вул.Ярославни, вул.22 Січня вул.Богдана Хмельницького, 4, м.Збараж, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47302 (міська рада, актова зала) Велика
164 610358 м.Збараж – вул.Гонти, вул.Довга, вул.Коперника, вул.Корольова, вул.Мазепи, вул.Марусі Богуславки, вул.Паркова, вул.Просвіти, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Садовського, вул.Симиренка, вул.Тараса Бульби, вул.Тімірязєва, вул.Устима Голоднюка, вул.Чорновола вул.Чорновола, 1, м.Збараж, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47302 (школа №2, фойє) Середня
164 610359 м.Збараж – вул.Володимира Великого, вул.Григорія Сковороди, вул.Грушевського: 3–57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83–83А, 85, 87; вул.Дмитра Клячківського, вул.Івана Прашка, вул.Івана Франка, вул.Івана Франка бічна, вул.Княгині Ольги, вул.Котляревського, вул.Куліша, вул.Лугова, вул.Майдан Франка, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Низька, вул.Оболоня, вул.Ольги Кобилянської, вул.Пігорева, вул.Поповича, вул.Рильського, вул.Родини Білинських, вул.Тараса Шевченка, вул.Федьковича, вул.Чехова, вул.Шолом Алейхема, вул.50-річчя УПА, вул.780-річчя Збаража вул.Незалежності, 5, м.Збараж, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47302 (музична школа, актова зала) Велика
164 610360 м.Збараж – вул.Володимира Івасюка, вул.Володимира Івасюка бічна, вул.Гайдамацька, вул.Генерала Павленка, вул.Гоголя, вул.Горбачевського, вул.Грушевського: 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70–70А, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88–93А, 96–143А; вул.Залізнична, вул.Князя Острозького, вул.Коцюбинського, вул.Майбороди, вул.Міцкевича, вул.Павла Полуботка, вул.Пушкіна, вул.Симоненка, вул.Степана Бандери, вул.Степана Руданського, вул.Технічна, вул.Тургенєва, вул.Чайковського вул.Грушевського, 68, м.Збараж, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47302 (дитячий садочок №1, музичний зал) Велика
164 610361 м.Збараж – вул.Винниченка, вул.Вишнівецького, вул.Грушевського: 145–153; вул.Енергетична, вул.Єдності, вул.Заводська, вул.Заячківського, вул.Зелена, вул.Козацька, вул.Костромарова, вул.Кременецька, вул.Крип’якевича, вул.Леся Курбаса, вул.Літописця, вул.майдан Кармелюка, вул.Малевича, вул.Малюти, вул.Мистецька, вул.Наливайка, вул.Павла Тичини, вул.Репіна, вул.Роздольського, вул.Слов’янська, вул.Тихого, вул.Шашкевича, вул.Шота Руставелі, вул.Яворницького, вул.Ярослава Осмомисла вул.Заводська, 19, м.Збараж, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47302 (школа №3, їдальня) Велика
164 610362 с.Іванчани вул.Нова, 2, с.Іванчани, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47340 (сільська рада, кімната урочистих подій) Мала
164 610363 с.Мала Березовиця вул.Центральна, 53, с.Мала Березовиця, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47340 (сільський клуб, фойє) Мала
164 610364 с.Капустинці, с.Капустинський Ліс вул.Молодіжна, 37, с.Капустинці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47350 (сільський клуб, концертний зал) Мала
164 610365 с.Зарудечко, с.Мусорівці вул.Мельничина, 4, с.Мусорівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47350 (сільський клуб, концертний зал) Мала
164 610366 с.Киданці вул.Центральна, 15, с.Киданці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47374 (сільський клуб, великий зал) Середня
164 610367 с.Кобилля вул.Т. Г. Шевченка, 2, с.Кобилля, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47334 (школа, спортивний зал)
/
вул.Бригадна, 2, с.Кобилля, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47334
Середня
164 610368 с.Колодне – вул.Івана Франка, вул.Лесі Українки, вул.Морозенка, вул.Шкільна, с.Глинчуки вул.Морозенка, 1, с.Колодне, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47335 (сільська рада, концертний зал) Мала
164 610369 с.Колодне – вул.Гагаріна, вул.Липова, вул.Прибережна, вул.Сагайдачного, вул.Степана Бандери, вул.Шевченка вул.Шкільна, 3, с.Колодне, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47335 (школа, навчальний кабінет) Мала
164 610370 с.Болязуби вул.Садова, 2, с.Болязуби, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47335 (школа, навчальний кабінет) Мала
164 610374 с.Красносільці вул.Шкільна, 6, с.Красносільці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47351 (школа, спортивний зал) Мала
164 610375 с.Розношинці вул.Стефаника, 59, с.Розношинці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47353 (будинок культури, концертний зал) Мала
164 610376 с.Кретівці, с.Грицівці вул.Дружби, 67, с.Кретівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47382 (школа, актова зала) Мала
164 610379 с.Максимівка вул.Шевченка, 48, с.Максимівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47372 (сільський клуб, актова зала) Середня
164 610380 с.Гори-Стрийовецькі вул.Романтична, 1, с.Гори-Стрийовецькі, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47372 (сільський клуб, концертний зал) Мала
164 610381 с.Чагарі-Збаразькі вул.Шкільна, 12, с.Чагарі-Збаразькі, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47372 (сільський клуб, концертний зал) Мала
164 610382 с.Нижчі Луб’янки вул.Богдана Хмельницького, 70, с.Нижчі Луб’янки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47361 (сільська рада, зал засідань) Середня
164 610383 с.Новики вул.Нова, 14, с.Новики, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47342 (сільський клуб, концертний зал) Мала
164 610384 с.Опрілівці, с.Чумалі вул.Шевченка, 52, с.Чумалі, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47342 (сільський клуб, концертний зал) Мала
164 610385 с.Охримівці вул.Чорновола, 29, с.Охримівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47370 (сільський клуб, концертний зал) Мала
164 610388 с.Романове Село вул.Лесі Українки, 5, с.Романове Село, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47375 (сільський клуб, актовий зал)
/
вул.Надзбруччя, 10, с.Романове Село, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47375
Середня
164 610389 с.Синява вул.Максима Джули, 3, с.Синява, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47352 (сільський клуб, концертний зал) Мала
164 610390 с.Синягівка вул.Лесі Українки, 43, с.Синягівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47352 (сільський клуб, концертний зал) Мала
164 610395 с.Старий Збараж, с.Верняки вул.Старозбаразька, 142А, с.Старий Збараж, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47386 (школа-сад, актова зала) Середня
164 610396 с.Стриївка вул.Грушевського, 7, с.Стриївка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47371 (школа, актова зала)
/
вул.Грушевського, 5, с.Стриївка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47371
Середня
164 610397 с.Травневе вул.Івана Франка, 1А, с.Травневе, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47371 (школа, фойє) Мала
164 610398 с.Чернихівці вул.Шкільна, 36, с.Чернихівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47370 (школа, спортивний зал) Середня
164 610399 с.Шили(Збаразька міська територіальна громада) вул.Тараса Шевченка, 79, с.Шили, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47360 (сільський клуб, концертний зал) Мала
164 610400 с.Діброва(Збаразька міська територіальна громада) вул.Сидіра Ковпака, 15, с.Діброва, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47360 (школа, кл.1) Мала
164 610401 с.Шимківці вул.Шкільна, 18, с.Шимківці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47336 (школа, фойє) Мала
164 610402 с.Решнівка вул.Івана Франка, 48, с.Решнівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47336 (школа, фойє) Мала
165 610404 м.Зборів – вул.Базарна, вул.Б.Хмельницького: 1–54; вул.Галицька, вул.Зарічна, вул.Козацька: 1, 2А–3, 5–59; вул.Котляревського, вул.Л.Українки, вул.Львівська, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Пушкіна, вул.Січових Стрільців, вул.Шевченка, вул.8 Березня вул.Б.Хмельницького, 37, м.Зборів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47201 (районний будинок культури, фойє) Середня
165 610405 м.Зборів – вул.Вербова, вул.Вишнева, вул.Гетьманська, вул.Гоголя, вул.Гончара, вул.Д.Галицького, вул.Космонавтів, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Перемоги, вул.Садова, вул.Травнева, вул.Чорновола вул.Гоголя, 12, м.Зборів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47201 (школа №1, фойє) Середня
165 610406 м.Зборів – вул.Б.Хмельницького: 57–71А; вул.В.Івасюка, вул.Грушевського, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Козацька: 2, 4; вул.Коцюбинського, вул.Ліпінського, вул.Млиновецька, вул.Надії, вул.Паркова, вул.Р.Купчинського вул.Б.Хмельницького, 57, м.Зборів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47201 (Зборівський коледж ТДТУ ім.І.Пулюя, фойє) Середня
165 610407 м.Зборів – вул.Верхня, вул.Верхоставна, вул.В.Стуса, вул.Дружби, вул.Загребелля, вул.Заозерна, вул.І. Франка, вул.І.Богуна, вул.Коханівка, вул.Куклинці, вул.Медова, вул.О.Довженка, вул.Сонячна, вул.Тернопільська, вул.Чумацька вул.Тернопільська, 47, м.Зборів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47201 (ветеринарна лікарня, зал засідань) Середня
165 610408 с.Футори вул.Зборівська, 29, с.Футори, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47201 (школа, каб.1) Мала
165 610409 смт Залізці – вул.Бродівська, вул.Вишнівецька, вул.Л.Українки, вул.Міцкевича, вул.М.Шашкевича, вул.О.Пчілки, вул.Сонячна (Нові Залізці), вул.Шевченка, вул.Я.Музики, пров.Сонячний пров.Сонячний, 2, смт Залізці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47234 (школа, фойє)
/
вул.Шевченка, 103, смт Залізці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47234
Середня
165 610410 смт Залізці – вул.Воїнів УПА, вул.Жуковського, вул.Зборівська, вул.Зелена, вул.Набережна, вул.Р.Купчинського, вул.Р.Шухевича, вул.Садова, вул.С.Крушельницької, вул.Сонячна (Старі Залізці), вул.Цегельна, пров.Вишневий, Хутір Бонзулі вул.Р.Купчинського, 25, смт Залізці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47234 (міжшкільний навчально-виробничий комбінат, коридор, 2-й поверх)
/
вул.Шевченка, 103, смт Залізці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47234
Середня
165 610411 с.Беримівці вул.Центральна, 18, с.Беримівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47227 (будинок культури, глядацький зал)
/
вул.Шкільна, 11, с.Беримівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47227
Мала
165 610412 с.Кудинівці вул.Загребельна, 20, с.Кудинівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47227 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610413 с.Бзовиця вул.Головна, 3, с.Бзовиця, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47236 (сільська рада, зал засідань) Мала
165 610414 с.Білоголови вул.Центральна, 1А, с.Білоголови, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47236 (школа, каб.2) Мала
165 610415 с.Нетерпинці вул.Грабаса, 1А, с.Нетерпинці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47236 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610416 с.Богданівка(Озернянська сільська територіальна громада) вул.Центральна, 7, с.Богданівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47260 (сільський клуб, глядацький зал)
/
вул.Центральна, 1, с.Богданівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47260
Мала
165 610417 с.Білківці вул.Центральна, 34А, с.Білківці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47260 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610418 с.Сировари, с.Яцківці вул.Центральна, 8А, с.Сировари, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47260 (будинок культури, глядацький зал) Мала
165 610419 с.Висипівці вул.Шевченка, 231А, с.Висипівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47281 (сільська рада, зал засідань) Мала
165 610420 с.Воробіївка(Озернянська сільська територіальна громада), с.Серединці вул.Висока, 82А, с.Воробіївка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47263 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610421 с.Кокутківці вул.Бучинська, 412А, с.Кокутківці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47281 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610422 с.Вірлів вул.Кутна, 1Б, с.Вірлів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47241 (сільська рада, зал засідань) Мала
165 610423 с.Храбузна вул.Зелена, 21, с.Храбузна, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47241 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610424 с.Вовчківці вул.Шевченка, 38, с.Вовчківці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47224 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610425 с.Івачів вул.Золочівська, 4, с.Івачів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47224 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610426 с.Корчунок, с.Нище вул.Центральна, 16, с.Нище, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47224 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610427 с.Гаї-Розтоцькі вул.Шевченка, 18, с.Гаї-Розтоцькі, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47232 (будинок культури, фойє) Середня
165 610428 с.Гаї-за-Рудою вул.Незалежності, 18, с.Гаї-за-Рудою, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47231 (школа, каб.1) Середня
165 610429 с.Гарбузів вул.Заріка, 27, с.Гарбузів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47221 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610430 с.Манаїв вул.Ракова, 20, с.Манаїв, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47220 (сільський клуб, фойє) Мала
165 610431 с.Годів вул.Шаповалова, 85, с.Годів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47272 (сільський клуб, фойє)
/
вул.Шаповалова, 1, с.Годів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47272
Мала
165 610432 с.Йосипівка(Зборівська міська територіальна громада), с.Цецівка вул.Садова, 1, с.Йосипівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47272 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610435 с.Гукалівці вул.Глиняники, 22, с.Гукалівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47223 (ЗОШ І ступеня, актовий зал) Мала
165 610436 с.Лопушани вул.Бічна, 24, с.Лопушани, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47223 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610437 с.Загір’я вул.Центральна, 53, с.Загір’я, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47211 (будинок культури, фойє)
/
вул.Центральна, 40, с.Загір’я, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47211
Середня
165 610438 с.Заруддя(Зборівська міська територіальна громада), с.Лавриківці, с.Озерянка, с.Травотолоки вул.Колгоспна, 7, с.Заруддя, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47243 (сільська рада, фойє) Середня
165 610439 с.Коршилів вул.Загородня, 34, с.Коршилів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47243 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610440 с.Кабарівці вул.Шевченка, 16, с.Кабарівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47240 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610441 с.Метенів вул.Центральна, 39А, с.Метенів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47240 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610442 с.Кальне(Зборівська міська територіальна громада) вул.Дмитрієнка, 20, с.Кальне, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47270 (сільська рада, зал засідань) Мала
165 610443 с.Жабиня вул.Центральна, 39, с.Жабиня, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47270 (будинок культури, танцювальний зал) Мала
165 610449 с.Мильне вул.Красовеччина, 29, с.Мильне, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47233 (сільська рада, зал засідань) Середня
165 610450 с.Бліх вул.Сонячна, 72, с.Бліх, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47233 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610451 с.Млинівці вул.Грабковецька, 3, с.Млинівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47242 (сільський клуб, глядацький зал) Середня
165 610452 с.Грабківці вул.Грабковецька, 106, с.Грабківці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47242 (фельдшерсько-акушерський пункт, оглядова кімната) Мала
165 610453 с.Кудобинці вул.Єрьоменка, 26, с.Кудобинці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47242 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610454 с.Присівці вул.Зборівська, 12, с.Присівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47201 (сільський клуб, глядацький зал) Середня
165 610455 с.Тустоголови вул.Дружби, 2, с.Тустоголови, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47242 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610456 с.Мшанець(Білецька сільська територіальна громада) вул.Центральна, 31В, с.Мшанець, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47235 (будинок культури, глядацький зал) Мала
165 610457 с.Дітківці вул.Центральна, 10А, с.Дітківці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47235 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610458 с.Хомівка вул.Пролетарська, 10, с.Хомівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47235 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610459 с.Нестерівці вул.Зелена, 169А, с.Нестерівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47281 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610460 с.Озерна – вул.Б.Хмельницького, вул.Велика Безкупчина, вул.Гагаріна, вул.Довга, вул.Долина Княжа, вул.Зарудка, вул.Івана Франка, вул.Мала Безкупчина, хут.Демидяки, хут.Марущаки, хут.Під Покропивна вул.Зарудка, 1, с.Озерна, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47264 (школа, їдальня) Велика
165 610461 с.Озерна – вул.Долина Б.Хмельницького, вул.Забрамська, вул.Княжа, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Нове Село, вул.Під лісом, вул.Привокзальна, вул.Шевченка вул.Шевченка, 9Б, с.Озерна, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47264 (будинок культури, танцювальний зал) Середня
165 610462 с.Оліїв вул.Залозецька, 8, с.Оліїв, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47226 (будинок культури, танцювальний зал) Мала
165 610463 с.Осташівці вул.Центральна, 260, с.Осташівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47260 (школа, каб.1) Мала
165 610464 с.Данилівці вул.Село, 170, с.Данилівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47260 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610465 с.Панасівка(Залозецька селищна територіальна громада) вул.Миру, 32А, с.Панасівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47210 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610466 с.Чорний Ліс(Залозецька селищна територіальна громада) вул.Львівська, 29А, с.Чорний Ліс, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47211 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610467 с.Перепельники вул.Горбанівська, 16, с.Перепельники, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47222 (клуб, глядацький зал) Мала
165 610468 с.Плісняни вул.Степана Мартинюка, 1, с.Плісняни, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47241 (сільська рада, кабінет голови) Мала
165 610469 с.Погрібці вул.Миру, 25, с.Погрібці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47201 (сільська рада, зал засідань) Мала
165 610470 с.Калинівка вул.Перемоги, 8, с.Калинівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47201 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610471 с.Красна вул.Активістів, 11, с.Красна, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47201 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610472 с.Ратищі вул.Набережна, 37В, с.Ратищі, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47230 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610473 с.Піщане вул.Центральна, 31, с.Піщане, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47230 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610474 с.Ренів вул.Озерна, 3, с.Ренів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47284 (сільський клуб, глядацький зал) Середня
165 610475 с.Розгадів вул.Бережанська, 48, с.Розгадів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47270 (будинок культури, танцювальний зал) Мала
165 610476 с.Серетець вул.Й.Козачевського, 22, с.Серетець, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47213 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610477 с.Підберізці вул.Шевченка, 22, с.Підберізці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47213 (школа, сїдальня) Мала
165 610478 с.Славна вул.Церковна, 1, с.Славна, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47241 (сільська рада, бухгалтерія) Мала
165 610479 с.Тростянець(Залозецька селищна територіальна громада) вул.Бічна, 16, с.Тростянець, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47226 (сільська рада, кабінет засідань) Мала
165 610480 с.Білокриниця(Залозецька селищна територіальна громада) вул.Центральна, 14, с.Білокриниця, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47226 (сільський клуб, глядацька зала) Мала
165 610481 с.Цебрів вул.Шевченка, 102, с.Цебрів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47265 (сільський клуб, глядацький зал) Середня
165 610485 с.Чистопади вул.Малі Гаї, 5, с.Чистопади, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47285 (сільський клуб, танцювальний зал) Мала
165 610486 с.Ярославичі вул.Центральна, 10, с.Ярославичі, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47223 (сільська рада, зал засідань) Мала
165 610487 с.Монилівка вул.Кут, 49, с.Монилівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47223 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610488 с.Ярчівці вул.Шевченка, 2, с.Ярчівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47261 (сільська рада, зал засідань) Мала
165 610489 с.Вільшанка вул.Польова, 9, с.Вільшанка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47261 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610490 с.Волосівка, с.Підгайчики(Зборівська міська територіальна громада) вул.Дружби, 34, с.Волосівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47261 (сільський клуб, танцювальний зал) Мала
165 610491 с.Жуківці, с.Мшана вул.І.Франка, 16, с.Мшана, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47261 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610495 смт Козова – вул.Бордуляка, вул.Валова, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Галицька, вул.Грушевського: 13–85; вул.Дружби, вул.Зацного, вул.Івана Франка, вул.Котляревського, вул.Леся Курбаса, вул.Марусі Чурай, вул.Миру, вул.М.Кривоноса, вул.Народичівська, вул.Пекарська, вул.Пилипа Орлика, вул.Подільська, вул.Поліська, вул.Польова, вул.Садова, вул.С.Крушельницької, вул.Степана Бандери, вул.Федьковича, вул.Шкільна, вул.Ярослава Мудрого вул.Грушевського, 23, смт Козова, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47601 (будинок культури, зал дискотеки) Велика
165 610496 смт Козова – вул.Богдана Хмельницького, вул.Гвардійська, вул.Герети, вул.Дорошенка, вул.Зелена, вул.Іванни Блажкевич, вул.Корольова, вул.Лесі Українки, вул.Надрічна, вул.Ольги Кобилянської, вул.Петрушевича, вул.Пушкіна, вул.Рильського, вул.Роксолани, вул.Сагайдачного, вул.Семашко, вул.Січових Стрільців, вул.Сосюри, вул.Федоріва, вул.Чалдаєва, вул.Ювілейна вул.Грушевського, 34, смт Козова, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47601 (школа мистецтв, актова зала) Велика
165 610497 смт Козова – вул.Вербицького, вул.Весела, вул.Гагаріна, вул.Грушевського: 2А–12; вул.Довженка, вул.Князя Володимира, вул.Козацька, вул.Колійова: 2–45; вул.Коновальця, вул.Костюшка: 1–65, 67–71; вул.Коцюбинського, вул.Купчинського, вул.Лисенка, вул.Набережна, вул.Привітна, вул.Стельмаха, вул.Тернопільська, вул.Ушинського, вул.Федора Коковського, вул.Шевченка вул.Грушевського, 7, смт Козова, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47601 (гімназія, гімнастичний зал) Велика
165 610498 смт Козова – вул.Березовського, вул.Богдана Лепкого, вул.Винниченка, вул.Вишиваного, вул.Вітовського, вул.Вітошинського, вул.Гоголя, вул.Драгоманова, вул.Кармелюка, вул.Колійова: 46–122; вул.Комарова, вул.Костюшка: 66, 75–81; вул.Мазепи, вул.Мариновича, вул.Марії Заньковецької, вул.Мічуріна, вул.Наливайка, вул.Нова, вул.Ольжича, вул.Павла Думки, вул.Підстанція, вул.Стефаника, вул.Суворова, вул.Хоткевича, вул.Ціолковського, вул.Чайківського, вул.Чубинського вул.Вітошинського, 11, смт Козова, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47601 (будинок культури, фойє) Велика
165 610499 смт Козлів вул.Повстанців, 13, смт Козлів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47631 (міський будинок культури, актова зала) Середня
165 610500 с.Дмухівці вул.Тернопільська, 48, с.Дмухівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47683 (сільський клуб, к.2) Мала
165 610501 с.Августівка вул.Бічна, 5, с.Августівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47610 (сільська рада, к.3) Мала
165 610502 с.Хоростець, с.Хоробрів вул.Лопаївка, 250, с.Хоростець, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47610 (школа, каб.2) Мала
165 610503 с.Бишки вул.Шевченка, 63, с.Бишки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47613 (школа, каб.7) Мала
165 610504 с.Будилів вул.Центральна, 18, с.Будилів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47623 (школа, актова зала)
/
вул.Центральна, 29, с.Будилів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47623
Мала
165 610505 с.Медова вул.Шкільна, 11, с.Медова, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47623 (сільський клуб, к.1) Мала
165 610506 с.Велика Плавуча вул.Центральна, 51, с.Велика Плавуча, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47620 (сільський клуб, к.1) Мала
165 610507 с.Цицори вул.Центральна, 22, с.Цицори, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47620 (фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2) Мала
165 610508 с.Великий Ходачків вул.Бордуляка, 14, с.Великий Ходачків, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47660 (будинок культури, глядацький зал) Середня
165 610509 с.Вибудів вул.Центральна, 19, с.Вибудів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47614 (сільський клуб, к.1) Мала
165 610510 с.Вимислівка вул.Будилівська, 11, с.Вимислівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47614 (сільський клуб, к.1,2) Мала
165 610511 с.Вікторівка вул.Шевченка, 75, с.Вікторівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47681 (сільський клуб, актова зала) Мала
165 610512 с.Вівся вул.Центральна, 27, с.Вівся, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47673 (сільська рада, к.1) Середня
165 610513 с.Геленки вул.Центральна, 74, с.Геленки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47682 (сільський клуб, к.3) Мала
165 610514 с.Глинна вул.Загороди, 16, с.Глинна, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47611 (будинок культури, к.1) Мала
165 610515 с.Золочівка вул.Центральна, 20, с.Золочівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47611 (сільський клуб, к.1)
/
вул.Центральна, 19, с.Золочівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47611
Мала
165 610516 с.Городище(Козівська селищна територіальна громада), с.Горби, с.Млинці вул.Тернопільська, 41, с.Городище, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47633 (сільський клуб, к.1) Середня
165 610517 с.Денисів, с.Веснівка вул.Центральна, 13, с.Денисів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47651 (сільський клуб, к.1) Середня
165 610518 с.Дибще вул.Бережанська, 23, с.Дибще, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47643 (сільська рада, к.2) Середня
165 610519 с.Золота Слобода вул.Грушевського, 87, с.Золота Слобода, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47653 (будинок культури, к.3) Середня
165 610520 с.Ішків, с.Дворище вул.Шкільна, 38, с.Ішків, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47663 (школа, музичний кабінет) Мала
165 610521 с.Росохуватець(Купчинецька сільська територіальна громада) вул.Ярослава Струхманчука, 1, с.Росохуватець, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47663 (сільський клуб, к.2) Мала
165 610522 с.Кальне(Козівська селищна територіальна громада), с.Будова, с.Маковисько вул.Центральна, 11, с.Кальне, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47672 (сільський клуб, глядацький зал) Середня
165 610523 с.Конюхи – вул.Гайова, вул.Гнатишина, вул.Долина, вул.Залужжя, вул.Кацюба, вул.Корсів, вул.Курилова, вул.Мелникова, вул.Містечко, вул.Назарова, вул.Нова, вул.Підцерковна, вул.Федьова, вул.Хамузова, вул.Центральна: 1–121, 123, 125–129, 131, 135, 137, 141; вул.Щорса, вул.Юркова, с.Залісся вул.Центральна, 89, с.Конюхи, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47612 (школа, актова зала) Середня
165 610524 с.Конюхи – вул.Бойкова, вул.Валєнтого, вул.Вітринка, вул.Каспрова, вул.Качайова, вул.Клебанівка, вул.Малярчукова, вул.Прусова, вул.Тринькова, вул.Центральна: 122, 124, 130, 132–134, 136, 138–140, 142–267; вул.Шевченка, с.Заберізки вул.Центральна, 102, с.Конюхи, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47612 (сільська рада, каб.1) Середня
165 610525 с.Криве(Козівська селищна територіальна громада) вул.Зелена, 2, с.Криве, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47670 (амбулаторія)
/
вул.Косівка, 4, с.Криве, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47670
Середня
165 610526 с.Йосипівка(Козівська селищна територіальна громада) вул.Шкрибанівка, 35, с.Йосипівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47672 (сільський клуб, к.2) Мала
165 610527 с.Купчинці, с.Драгоманівка вул.Івана Франка, 65, с.Купчинці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47662 (сільський клуб, к.1) Середня
165 610528 с.Козівка(Козівська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 20, с.Козівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47642 (сільський клуб, каб.2) Мала
165 610529 с.Мала Плавуча вул.Центральна, 110, с.Мала Плавуча, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47621 (сільський клуб, к.1)
/
вул.Центральна, 71, с.Мала Плавуча, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47621
Мала
165 610530 с.Олесине вул.Шевченка, 34, с.Олесине, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47641 (сільський клуб, каб.1) Мала
165 610531 с.Уритва вул.Стара Уритва, 26, с.Уритва, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47641 (фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2) Мала
165 610532 с.Покропивна вул.Центральна, 126, с.Покропивна, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47630 (сільський клуб, к.1) Мала
165 610533 с.Потік, с.Сеньків вул.Шевченка, 25, с.Потік, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47684 (сільський клуб, к.3) Мала
165 610534 с.Плотича(Козівська селищна територіальна громада) вул.Грушевського, 16, с.Плотича, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47650 (сільська рада, к.2) Мала
165 610535 с.Слобідка(Козлівська селищна територіальна громада) вул.Львівська, 9А, с.Слобідка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47632 (дитячий садочок, актова зала) Мала
165 610536 с.Таурів вул.Центральна, 10, с.Таурів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47622 (дитячий садок, ігрова кімната)
/
вул.Центральна, 3, с.Таурів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47622
Середня
165 610537 с.Теофіпілка, с.Плоске вул.Мічуріна, 60, с.Теофіпілка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47652 (будинок культури, глядацький зал) Середня
165 610538 с.Ценів вул.Центральна, 16, с.Ценів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47640 (сільський клуб, к.3) Середня
165 610539 с.Щепанів, с.Бартошівка вул.Центральна, 6, с.Щепанів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47671 (сільський клуб, к.1)
/
вул.Центральна, 32, с.Щепанів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47671
Мала
165 610540 с.Яструбове вул.Промислова, 19, с.Яструбове, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47661 (сільський клуб, к.1) Середня
164 610638 с.Карначівка вул.Островського, 16, с.Карначівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47431 (фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет №1) Мала
164 610639 с.Шили(Збаразька міська територіальна громада) вул.Героїв Майдану, 1, с.Шили, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47431 (сільська рада, зал засідань) Мала
164 610717 с.Богданівка(Підволочиська селищна територіальна громада) вул.Т.Шевченка, 66А, с.Богданівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47832 (будинок культури, глядацький зал) Середня
164 610718 с.Воробіївка(Скориківська сільська територіальна громада) вул.Центр, 3, с.Воробіївка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47824 (сільський клуб, глядацька зала) Мала
164 610719 с.Медин вул.Шкільна, 10, с.Медин, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47873 (школа, фойє) Мала
164 610720 с.Пеньківці вул.Вишнева, 4, с.Пеньківці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47814 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
164 610721 с.Просівці вул.Костельна, 1, с.Просівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47814 (приватне домоволодіння , вітальня) Мала
164 610722 с.Галущинці вул.Відродження, 37, с.Галущинці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47841 (сільський будинок культури, глядацький зал) Мала
164 610723 с.Гнилиці вул.Гайова, 33, с.Гнилиці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47820 (будинок культури, глядацький зал) Мала
164 610724 с.Городниця вул.Сонячна, 7, с.Городниця, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47854 (школа, спортивний зал) Середня
164 610725 с.Дорофіївка вул.Шкільна, 19, с.Дорофіївка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47833 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
164 610726 с.Жеребки вул.Шевченка, 62А, с.Жеребки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47843 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
164 610727 с.Зарубинці(Скалатська міська територіальна громада) вул.Незалежності, 131, с.Зарубинці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47871 (школа, фойє) Мала
164 610728 с.Іванівка(Підволочиська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 45, с.Іванівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47855 (сільський будинок культури, глядацький зал) Середня
164 610729 с.Кам’янки вул.Тернопільська, 32, с.Кам’янки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47840 (сільський будинок культури, глядацький зал) Середня
164 610730 с.Мовчанівка вул.Шкільна, 1, с.Мовчанівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47840 (школа, спортивний зал) Мала
164 610731 с.Качанівка вул.Січових Стрільців, 1, с.Качанівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47852 (сільський будинок культури, фойє) Середня
164 610732 с.Клебанівка вул.І.Франка, 59, с.Клебанівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47830 (будинок культури, глядацький зал) Мала
164 610733 с.Шевченкове вул.Зелена, 52, с.Шевченкове, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47830 (фельшердсько-акушерський пункт, кабінет завідуючого) Мала
164 610734 с.Колодіївка вул.Задвір верхня, 2, с.Колодіївка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47844 (школа, актова зала) Середня
164 610735 с.Панасівка(Скалатська міська територіальна громада) вул.Задвір верхня, 32, с.Колодіївка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47844 (адмінбудівля сільської ради, зал засідань) Мала
164 610736 с.Кошляки вул.Т.Шевченка, 30, с.Кошляки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47822 (школа, фойє) Мала
164 610737 с.Голотки вул.Т.Шевченка, 30, с.Голотки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47822 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
164 610738 с.Криве(Скалатська міська територіальна громада) вул.Т.Г.Шевченка, 59, с.Криве, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47872 (сільський клуб, глядацький зал) Середня
164 610739 с.Лисичинці вул.Шевченка, 13, с.Лисичинці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47810 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
164 610740 с.Шельпаки вул.Шевченка, 15, с.Шельпаки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47810 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
164 610741 с.Магдалівка вул.Сонячна, 1, с.Магдалівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47850 (школа, фойє) Мала
164 610742 с.Митниця, с.Теклівка вул.Л.Українки, 8, с.Теклівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47850 (сільська рада, фойє) Мала
164 610743 с.Мислова вул.Бойчука, 42, с.Мислова, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47800 (сільська рада, зал засідань) Мала
164 610744 с.Новосілка(Скалатська міська територіальна громада) вул.Л.Українки, 31А, с.Новосілка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47874 (сільський клуб, глядацький зал) Середня
164 610745 с.Нове Село вул.Івана Франка, 41, с.Нове Село, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47811 (будинок культури, глядацький зал) Мала
164 610746 с.Сухівці вул.Шевченка, 55, с.Сухівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47876 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
164 610747 с.Гнилички вул.Шевченка, 17, с.Гнилички, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47811 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
164 610748 с.Голошинці, с.Козярі вул.Садова, 17, с.Козярі, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47811 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
164 610749 с.Оріховець вул.Майдан Центральний, 2, с.Оріховець, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47853 (будинок культури, глядацький зал) Мала
164 610750 с.Остап’є вул.Кривляни, 182, с.Остап’є, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47861 (школа, їдальня) Середня
164 610751 с.Пальчинці вул.Шевченка, 9, с.Пальчинці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47821 (школа, фойє) Мала
164 610752 с.Щаснівка вул.Козацька, 2, с.Щаснівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47821 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
164 610753 смт Підволочиськ – вул.Б.Хмельницького, вул.Грушевського: 1–19, 21, 23, 25; вул.Д.Галицького: 35, 43, 45, 47, 48А–49, 51, 79, 90–98; вул.Залізнична, вул.І.Франка, вул.Морозенка, вул.Наливайка, вул.П.Мстислава: 1–18; вул.Поповича, вул.Сірка, вул.Січ.Стрільців, вул.Шептицького, вул.Шухевичів: 1–32; пров.Січових Стрільців вул.Д.Галицького, 35, смт Підволочиськ, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47800 (будинок культури, фойє) Середня
164 610754 смт Підволочиськ – вул.Василя Стуса, вул.Д.Галицького: 1–34, 38–42, 44, 46, 48, 50, 52–56, 58–60, 64, 72, 74; вул.Довженка, вул.І.Богуна, вул.Кармелюка, вул.Садова, вул.С.Крушельницької, вул.Українська, вул.Шевченка, вул.22 Січня, вул.8 Березня, пров.С.Крушельницької, пров.Український вул.Шевченка, 18, смт Підволочиськ, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47800 (музична школа, фойє) Середня
164 610755 смт Підволочиськ – вул.Героїв Крутів, вул.Довбуша, вул.Дорошенка, вул.Заньковецької, вул.Зелена: 1–14Б; вул.І.Мазепи, вул.Катерини Зарицької, вул.Кн.Володимира, вул.Корольова, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Лісова, вул.Л.Курбаса, вул.Л.Українки, вул.Львівська, вул.Миру, вул.М.Кривоноса, вул.М.Чурай, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.П.Мстислава: 20–58А; вул.Промислова, вул.Сагайдачного, вул.Сонячна, вул.Стефаника, вул.Тичини, вул.Чорновола, вул.1 Грудня, вул.60-річчя УПА вул.П.Мстислава, 54, смт Підволочиськ, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47800 (гімназія імені І.Франка, фойє) Велика
164 610756 смт Підволочиськ – вул.Надзбручанська, вул.О.Гончара, вул.Петлюри, вул.Тернопільська, вул.Тернопільська-бічна, пров.Надзбручанський, пров.О.Гончара, пров.Тернопільський вул.Надзбручанська, 54А, смт Підволочиськ, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47800 (територіальний центр, актова зала) Середня
164 610757 смт Підволочиськ – вул.Грушевського: 20, 22, 24, 26–41; вул.Д.Галицького: 57, 61–63, 65–71, 73А–73Б, 75–75А, 81–83, 104–134; вул.Зелена: 15; вул.Івасюка, вул.Кн.Острозького, вул.Козацька, вул.Лисенка, вул.Незалежності, вул.Осипова, вул.Степана Бандери, вул.Шухевичів: 33–63; пров.Козацький вул.Лисенка, 2, смт Підволочиськ, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47800 (територіальний центр, актова зала) Велика
164 610758 с.Поділля вул.Центральна, 52, с.Поділля, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47860 (будинок культури, глядацький зал) Мала
164 610759 с.Хоптянка вул.Миру, 6, с.Хоптянка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47860 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
164 610760 с.Рожиськ вул.Центральна, 43, с.Рожиськ, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47853 (сільська рада, зал засідань) Мала
164 610761 м.Скалат – вул.Б.Хмельницького, вул.Вишневецького, вул.Грушевського, вул.Замкова, вул.Крушельницької, вул.Лермонтова, вул.Незалежності, вул.Полуботка, вул.Ринок, вул.Тернопільська: 1–21; вул.Чубинського, вул.Шевченка, вул.Шухевича, просп.Шевченка вул.Грушевського, 2, м.Скалат, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47851 (міська рада, зал засідань) Середня
164 610762 м.Скалат – вул.Винниченка, вул.Д.Галицького, вул.Ів.Франка, вул.Коновальця, вул.Кривоноса, вул.Л.Курбаса, вул.Л.Українки, вул.Наливайка, вул.Петлюри, вул.Стадіонна, вул.Чорновола, вул.Шашкевича, пров.Я.Стецька просп.Шевченка, 15, м.Скалат, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47851 (Скалатська ЗОШ І-ІІІ ст, спортзал) Середня
164 610763 м.Скалат – вул.Богуна, вул.Драгоманова, вул.І.Пулюя, вул.Й.Сліпого, вул.Калнишевського, вул.Л.Барановського, вул.Мазепи, вул.Малишка, вул.М.Садовського, вул.О.Вітер, вул.Сагайдачного, вул.С.Бандери, вул.Січ.Стрільців, вул.Сонячна, вул.Стуса, вул.Тернопільська: 22–96; вул.Шептицького, пров.Тернопільський просп.Шевченка, 3, м.Скалат, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47851 (Будинок культури, фойє) Середня
164 610764 с.Поплави(Скалатська міська територіальна громада) вул.Зелена, 1А, с.Поплави, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47851 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
164 610765 с.Скорики вул.Б.Хмельницького, 5А, с.Скорики, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47814 (будинок культури, глядацький зал) Мала
164 610766 с.Климківці вул.Віри Савич, 19А, с.Климківці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47814 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
164 610767 с.Староміщина вул.Майдан Волі, 3, с.Староміщина, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47834 (будинок культури, концертний зал) Середня
164 610768 с.Старий Скалат вул.Т.Шевченка, 13Б, с.Старий Скалат, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47845 (будинок культури, глядацький зал) Середня
164 610769 с.Полупанівка вул.Л.Українки, 22, с.Полупанівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47875 (сільський клуб, глядацький зал) Середня
164 610770 с.Супранівка вул.Центральна, 44, с.Супранівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47831 (будинок культури, глядацький зал) Мала
164 610771 с.Коршилівка вул.Центральна, 62, с.Коршилівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47831 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
164 610772 с.Росохуватець(Підволочиська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 64А, с.Росохуватець, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47831 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
164 610773 с.Терпилівка вул.Центральна, 31, с.Терпилівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47813 (будинок культури, глядацький зал) Мала
164 610774 с.Лозівка(Скориківська сільська територіальна громада), с.Ободівка вул.Центральна, 43, с.Лозівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47812 (навчально виховний комплекс, актовий зал) Мала
164 610775 с.Гущанки вул.Церковна, 2, с.Гущанки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47812 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
164 610776 с.Токи вул.Т.Г.Шевченка, 47, с.Токи, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47823 (будинок культури, глядацький зал) Середня
164 610777 с.Турівка вул.І.Франка, 3, с.Турівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47862 (будинок культури, глядацький зал) Мала
164 610778 с.Тарноруда, с.Фащівка вул.Д.Галицького, 19, с.Фащівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47862 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
164 610779 с.Хмелиська пров.Шевченка, 24, с.Хмелиська, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47842 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
164 610780 с.Чернилівка вул.Центральна, 2, с.Чернилівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47877 (сільський клуб, концертний зал) Мала
165 610781 с.Білокриниця(Підгаєцька міська територіальна громада) вул.Тараса Шевченка, 68А, с.Білокриниця, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48014 (Сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610782 с.Боків вул.Степана Бандери, 2, с.Боків, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48032 (Сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610783 с.Бронгалівка, с.Вага вул.Центральна, 24, с.Бронгалівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48013 (Сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610784 с.Михайлівка вул.Центральна, 25, с.Михайлівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48013 (Сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610785 с.Вербів(Підгаєцька міська територіальна громада) вул.Центральна, 96, с.Вербів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48022 (Адміністративний будинок, зал урочистих подій) Середня
165 610786 с.Галич вул.Димитрова, 61А, с.Галич, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48000 (Сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610787 с.Голгоча – вул.Бурта, вул.Комарівка, вул.Кути, вул.Магрошина, вул.Майдан, вул.Молодіжна, вул.Нагоринка, вул.Сенькова, вул.Хутір, вул.Шевцева вул.Центральна, 6А, с.Голгоча, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48024 (Будинок культури, глядацький зал) Мала
165 610788 с.Голгоча – вул.Бойкова, вул.Валькова, вул.Медведева, вул.Монастириська, вул.Потік, вул.Ребедакова, вул.Тарасівка, вул.Центральна, вул.Чепурівка вул.Центральна, 10, с.Голгоча, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48024 (Школа, актовий зал) Середня
165 610789 с.Голгоча – вул.Волицька, с.Волиця(Підгаєцька міська територіальна громада) вул.Колонія, 1Б, с.Волиця, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48024 (Початкова школа, класна кімната №1) Мала
165 610790 с.Гнильче вул.Майдан Незалежності, 5А, с.Гнильче, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48034 (Будинок культури, глядацький зал) Мала
165 610791 с.Пановичі вул.Шкільна, 4А, с.Пановичі, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48034 (Будинок культури, глядацький зал) Мала
165 610792 с.Червень вул.Замкова, 11, с.Червень, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48034 (Приватне домоволодіння, кімната №1) Мала
165 610793 с.Завалів, с.Заставче вул.Центральна, 26, с.Завалів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48023 (Школа, актовий зал) Мала
165 610794 с.Затурин вул.Центральна, 61, с.Затурин, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48023 (Сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610795 с.Середнє вул.Середнянська, 117, с.Середнє, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48023 (Сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610796 с.Лиса вул.Калнишевського, 23, с.Лиса, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48033 (Народний дім, танцювальний зал) Мала
165 610797 с.Литвинів, с.Старий Литвинів вул.Бережанська, 104, с.Литвинів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48030 (Литвинівська ЗОШ І-ІІІст., фойє) Середня
165 610798 с.Рудники вул.Підгаєцька, 54, с.Рудники, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48030 (Сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610799 с.Мирне вул.Івана Франка, 51, с.Мирне, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48010 (Сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610800 с.Мозолівка вул.Лесі Українки, 23, с.Мозолівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48024 (Сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610801 с.Мужилів вул.Лесі Українки, 1, с.Мужилів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48011 (Будинок культури, глядацький зал) Середня
165 610802 с.Новосілка(Підгаєцька міська територіальна громада) вул.Центральна, 58, с.Новосілка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48012 (Будинок культури, глядацький зал) Середня
165 610803 с.Носів вул.Івана Франка, 4А, с.Носів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48033 (Носівська ЗОШ І-ІІ ст., музичний кабінет) Мала
165 610804 м.Підгайці – вул.Бережанська, вул.Богдана Хмельницького, вул.Вузька, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Гетьмана Мазепи, вул.Євгена Коновальця, вул.Злуки, вул.Івана Франка, вул.Мартина Мізерного Рена, вул.Марусі Богуславки, вул.Марцелівська, вул.Миколи Лисенка, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Олекси Яворського, вул.Поповича, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна, вул.Спортивна, вул.Тараса Шевченка, вул.Юрдика Горішня, вул.Юрія Федьковича вул.Бережанська, 13, м.Підгайці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48000 (Будинок культури, зал для виступів) Середня
165 610805 м.Підгайці – вул.Адама Міцкевича, вул.Андрея Шептицького, вул.Боднарська, вул.Василя Стуса, вул.Гайдамацька, вул.Галицька, вул.Героїв УПА, вул.Замкова, вул.Катерини Сікорської, вул.Кравецька, вул.Лесі Українки, вул.Майдан Незалежності, вул.Михайла Рудницького, вул.Спасівська, вул.Тараса Гунчака вул.Василя Стуса, 1, м.Підгайці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48000 (Школа, актовий зал) Середня
165 610806 с.Поплави(Підгаєцька міська територіальна громада), с.Сонячне, с.Степове вул.Тараса Шевченка, 59, с.Поплави, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48013 (Будинок культури, глядацький зал) Мала
165 610807 с.Сільце вул.Монастириська, 11, с.Сільце, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48021 (Будівля сільської ради, актовий зал) Середня
165 610808 с.Старе Місто, с.Голендра, с.Загайці вул.Староміська, 37, с.Старе Місто, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48042 (Будинок культури, глядацький малий зал) Середня
165 610809 с.Угринів вул.Центральна, 65А, с.Угринів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48020 (Угринівська ЗОШ І-ІІ ст., коридор) Середня
165 610810 с.Яблунівка вул.Галицька, 101, с.Яблунівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48020 (Сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610811 с.Шумляни вул.Тараса Шевченка, 28, с.Шумляни, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48031 (Сільський клуб, зал) Середня
165 610812 с.Юстинівка вул.Тараса Шевченка, 23, с.Юстинівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48012 (Загальноосвітня школа І ступеня, Клас №1) Мала
166 610814 с.Багатківці вул.М.Грушевського, 1, с.Багатківці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48110 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
166 610815 с.Бенева вул.ім.Т.Г.Шевченка, 21, с.Бенева, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48111 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
166 610818 с.Бурканів вул.Шкільна, 23, с.Бурканів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48116 (будинок культури, глядацький зал) Мала
166 610821 с.Вербівці вул.Кульчики, 17, с.Вербівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48155 (будинок культури, глядацький зал)
/
вул.Кульчики, 15, с.Вербівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48155
Мала
166 610822 с.Вишнівчик, с.Вишеньки вул.Й.Сліпого, 77, с.Вишнівчик, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48142 (сільська рада, зал засідань) Мала
166 610823 с.Гайворонка вул.Шевченка, 17, с.Гайворонка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48140 (будинок культури, глядацький зал) Мала
166 610824 с.Гвардійське вул.Центральна, 39, с.Гвардійське, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48141 (будинок культури, фойє)
/
вул.Центральна, 27, с.Гвардійське, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48141
Мала
166 610825 с.Глещава вул.Центральна, 22, с.Глещава, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48136 (будинок культури, глядацький зал) Мала
166 610826 с.Дарахів вул.Сонячна, 1А, с.Дарахів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48146 (будинок культури, глядацький зал) Середня
166 610827 с.Тютьків вул.С.Бандери, 91, с.Тютьків, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48147 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
166 610828 с.Кам’янка вул.Слобідська, 28, с.Кам’янка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48146 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
166 610829 с.Дворіччя вул.М.Грушевського, 37, с.Дворіччя, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48123 (сільська рада, зал засідань) Мала
166 610830 с.Довге вул.В.Гжицького, 3А, с.Довге, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48160 (будинок культури, глядацький зал)
/
вул.В.Гжицького, 7А, с.Довге, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48160
Мала
166 610831 с.Деренівка вул.Купчинського, 114А, с.Деренівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48173 (сільський клуб, великий зал) Мала
166 610832 с.Долина вул.Янівська, 11А, с.Долина, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48163 (сільський клуб, глядацький зал)
/
вул.Янівська, 12А, с.Долина, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48163
Середня
166 610833 с.Слобідка(Теребовлянська міська територіальна громада) вул.Дисевича, 21А, с.Слобідка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48163 (сільський клуб, глядацький зал)
/
вул.Дисевича, 47, с.Слобідка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48163
Мала
166 610834 с.Заздрість вул.Й.Сліпого, 99, с.Заздрість, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48125 (будинок культури, глядацький зал) Середня
166 610835 с.Зарваниця вул.К.Шептицького, 33, с.Зарваниця, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48143 (сільський клуб, глядацький зал)
/
вул.К.Шептицького, 28, с.Зарваниця, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48143
Мала
166 610836 с.Сапова вул.Ореста Гальчука, 4, с.Сапова, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48143 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
166 610837 с.Золотники вул.Містечко, 20, с.Золотники, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48115 (будинок культури, глядацький зал) Середня
166 610838 с.Іванівка(Іванівська сільська територіальна громада) вул.Ринок, 16, с.Іванівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48137 (будинок культури, глядацький зал) Середня
166 610839 с.Лозівка(Іванівська сільська територіальна громада) вул.Набережна, 2, с.Лозівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48137 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
166 610840 с.Ілавче вул.ім.Т.Г.Шевченка, 66, с.Ілавче, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48134 (сільська рада, зал засідань) Середня
166 610841 с.Кобиловолоки вул.Центральна, 168, с.Кобиловолоки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48164 (будинок культури, глядацький зал) Середня
166 610842 с.Млиниська вул.Центральна, 201, с.Млиниська, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48164 (сільський клуб, глядацький зал)
/
вул.Центральна, 202, с.Млиниська, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48164
Мала
166 610843 с.Котузів вул.Лесі Українки, 46, с.Котузів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48141 (будинок культури, глядацький зал) Мала
166 610844 с.Кровинка вул.Лошнівська, 1А, с.Кровинка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48135 (сільський клуб, глядацький зал) Середня
166 610845 с.Ладичин вул.Т.Шевченка, 4, с.Ладичин, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48124 (сільська рада, зал засідань) Середня
166 610846 с.Ласківці вул.Центральна, 104, с.Ласківці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48153 (будинок культури, глядацький зал) Середня
166 610847 с.Лошнів вул.Центральна, 40, с.Лошнів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48133 (будинок культури, глядацький зал) Середня
166 610848 с.Маловоди вул.Шкільна, 34, с.Маловоди, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48148 (будинок культури, великий зал) Мала
166 610849 с.Нова Могильниця вул.Центральна, 14, с.Нова Могильниця, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48179 (сільська рада, зал засідань) Мала
166 610850 с.Стара Могильниця вул.Центральна, 15, с.Стара Могильниця, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48179 (будинок культури, глядацький зал) Мала
166 610851 с.Мшанець(Теребовлянська міська територіальна громада) вул.Шкільна, 1, с.Мшанець, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48161 (школа, фойє)
/
вул.Шевченка, 38, с.Мшанець, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48161
Середня
166 610852 с.Надрічне(Золотниківська сільська територіальна громада) вул.Зелена, 2, с.Надрічне, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48113 (будинок культури, глядацький зал) Мала
166 610853 с.Острівець вул.Центральна, 13, с.Острівець, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48107 (школа, кабінет групи продовженого дня) Мала
166 610854 с.Застіноче вул.Центральна, 13, с.Острівець, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48107 (школа, кабінет зарубіжної літератури) Мала
166 610855 с.Гумниська вул.Підстінка, 65, с.Гумниська, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48172 (школа, учительська) Мала
166 610856 с.Підгайчики(Теребовлянська міська територіальна громада) вул.Шляхетна, 21, с.Підгайчики, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48150 (будинок культури, глядацький зал) Середня
166 610857 с.Семенів вул.Семенівська, 74, с.Семенів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48108 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
166 610858 с.Зеленче, с.Підгора вул.Зеленецька, 45А, с.Зеленче, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48108 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
166 610859 с.Малів вул.Малівська, 23, с.Малів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48108 (сільський клуб, кабінет завідувача) Мала
166 610860 с.Плебанівка вул.Князя Василька, 17, с.Плебанівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48117 (будинок культури, фойє) Середня
166 610861 с.Залав’є вул.Т.Г.Шевченка, 12А, с.Залав’є, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48174 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
166 610862 с.Романівка(Теребовлянська міська територіальна громада) вул.Братів Бойчуків, 58, с.Романівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48151 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
166 610863 с.Різдвяни вул.Шевченка, 10А, с.Різдвяни, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48178 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
166 610864 с.Зубів вул.Стависко, 1А, с.Зубів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48108 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
166 610865 с.Семиківці вул.Набережна, 45, с.Семиківці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48111 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
166 610866 с.Підруда вул.Молодіжна, 25, с.Підруда, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48111 (фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет завідувача) Мала
166 610867 с.Соколів, с.Сокільники, с.Панталиха вул.Шевченка, 25, с.Соколів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48124 (сільський клуб, глядацький зал) Середня
166 610868 с.Сороцьке вул.Нова, 41, с.Сороцьке, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48132 (будинок культури, глядацький зал) Середня
166 610869 с.Соснів вул.Шкільна, 3, с.Соснів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48112 (будинок культури, глядацький зал) Мала
166 610870 с.Раковець вул.Клубна, 5, с.Раковець, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48112 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
166 610871 с.Сущин вул.Центральна, 38А, с.Сущин, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48131 (будинок культури, глядацький зал) Мала
166 610872 с.Остальці вул.Центральна, 55А, с.Остальці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48131 (школа, каб.3) Мала
166 610873 с.Струсів вул.Миру, 3, с.Струсів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48127 (сільська рада, зал засідань) Середня
166 610874 с.Варваринці вул.Братів Шкамбар, 42, с.Варваринці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48126 (школа, фойє) Середня
166 610875 с.Налужжя вул.Дружби, 42, с.Налужжя, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48176 (школа-сад, каб.1) Мала
166 610876 с.Бернадівка вул.Центральна, 40, с.Бернадівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48127 (бібліотека, каб.1) Мала
166 610877 с.Хмелівка, с.Стара Брикуля вул.Сонячна, 20, с.Хмелівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48145 (будинок культури, глядацький зал) Середня
166 610878 с.Нова Брикуля вул.Центральна, 50, с.Нова Брикуля, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48145 (фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет завідувача) Мала
166 610879 смт Дружба вул.Лесі Українки, 6А, смт Дружба, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48130 (будинок культури, глядацький зал) Середня
166 610880 смт Микулинці – вул.Балканська, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Стуса, вул.Гагаріна, вул.І.Франка, вул.Й.Сліпого, вул.Князя Острозького, вул.Коновальця, вул.Кооперативна, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.М.Грушевського, вул.Миру, вул.Міцкевича, вул.Набережна, вул.Надрічна, вул.Поштова, вул.С.Бандери, вул.С.Наливайка, вул.22 Січня, вул.8 Березня вул.22 Січня, 8, смт Микулинці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48120 (будинок культури, великий зал) Велика
166 610881 смт Микулинці – вул.Андрущишиних, вул.А.Шептицького, вул.В.Івасюка, вул.Галицька, вул.Данила Галицького, вул.І.Мазепи, вул.Калнишевського, вул.Паркова, вул.Поперечна, вул.П.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Санаторна, вул.Тернопільська, вул.Шевченка, вул.Шкільна вул.Тернопільська, 35, смт Микулинці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48120 (ВАТ "Булат", їдальня) Середня
166 610882 с.Воля вул.Стебніцького, 50, с.Воля, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48171 (школа-сад, каб.1) Середня
166 610883 с.Конопківка вул.Коновальця, 1, с.Конопківка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48122 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
166 610884 с.Кривки вул.Зелена, 25А, с.Кривки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48120 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
166 610885 с.Боричівка вул.Шевченка, 12А, с.Боричівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48106 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
166 610886 м.Теребовля – вул.Бартка Золотого, вул.Бічна, вул.Братів Гринівих, вул.Б.Хмельницького, вул.Вузька, вул.Гірняка, вул.Глещавецька: 1–11А; вул.Грушевського, вул.І.Мазепи, вул.Кладкова, вул.Князя Василька: 83–206; вул.Корольова, вул.Мандичевського, вул.М.Зарицького, вул.Наливайка, вул.Остапа Пасіки, вул.Плебанівська, вул.П.Орлика, вул.Привокзальна, вул.Сонячна, вул.Степана Будного, вул.Стрімка: 1–5; вул.Федьковича, вул.Ювілейна, вул.3 Вересня, пров.Князя Василька, пров.Сонячної вул.Князя Василька, 106, м.Теребовля, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48100 (спортивна школа, спортивний зал) Середня
166 610887 м.Теребовля – вул.Гжицького, вул.Зазамче, вул.І.Франка, вул.Коротка, вул.Підзамче, вул.Покрівка, вул.Родини Юрчаків, вул.Січових Стрільців: 1–5А; пл.Шевченка вул.Шевченка, 3, м.Теребовля, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48100 (районний будинок культури, фойє) Середня
166 610888 м.Теребовля – вул.Вербова, вул.Застіноцька: 1–20, 20Е–39А; вул.М.Паращука, вул.Небесної сотні, вул.Паркова, вул.Січових Стрільців: 6–29, 31–36; вул.22 Січня вул.Січових Стрільців, 23, м.Теребовля, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48100 (школа №2, фойє) Середня
166 610889 м.Теребовля – вул.Григорія Коссака, вул.Зелена, вул.Надрічна, вул.Нова, вул.Підлісна, вул.Р.Шухевича, вул.Січових Стрільців: 30, 37–106, гурт. в/ч; вул.Тиха, вул.Ф.Маковського, пров.Нової, пров.Січових Стрільців вул.Січових Стрільців, 51А, м.Теребовля, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48100 (школа №1, актова зала) Велика
166 610890 м.Теребовля – вул.Богуна, вул.Галицька, вул.Довженка, вул.Застіноцька: 20А–20Б, 40–84; вул.І.Котляревського, вул.Навроцького, вул.О.Кобилянської, вул.Садики, вул.Садова, пров.Застіноцької вул.Застіноцька, 41, м.Теребовля, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48100 (гімназія, актова зала) Середня
166 610891 м.Теребовля – вул.Василя Щурата, вул.Волиця, вул.В.Стуса, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Глещавецька: 12–153; вул.Г.Хоткевича, вул.Дружби, вул.Євгена Купчинського, вул.Злуки, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Максима Залізняка, вул.М.Бойчука, вул.Миру, вул.М.Крушельницького, вул.М.Рильського, вул.Народицька, вул.О.Довбуша, вул.Польова, вул.Садівська, вул.Стрімка: 6–30; вул.Шевченка: 84–202А; вул.Ю.Миколаєнко вул.Шевченка, 188, м.Теребовля, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48100 (школа №3, актова зала) Велика
166 610892 м.Теребовля – вул.Вавілова, вул.Залізнична, вул.Князя Василька: 1–82; вул.Лисенка, вул.Лошнівська, вул.Тернопільська, вул.Чайковського, вул.Шевченка: 1–83Б; вул.Залізнична, 8, м.Теребовля, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48100 (школа-інтернат для дітей з фізичними вадами, фойє) Середня
165 610893 с.Баворів вул.Лесі Українки, 1А, с.Баворів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47743 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610894 с.Застав’є вул.Шевченка, 19, с.Застав’є, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47743 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610895 с.Байківці вул.Січових Стрільців, 41, с.Байківці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47711 (будинок культури, танцювальний зал) Велика
165 610896 с.Біла – вул.Б.Хмельницького, вул.Відродження, вул.Галицька, вул.Івасюка, вул.І.Франка, вул.Київська, вул.Коновальця, вул.Кос-Анатольського, вул.Коцюбинського, вул.Крушельницької, вул.Личаківська, вул.Л.Курбаса, вул.Л.Українки, вул.Медова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Надії, вул.Наливайка, вул.Нова, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна, вул.Стефаника, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Київський вул.Крушельницької, 49, с.Біла, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47707 (сільський клуб, глядацький зал) Велика
165 610897 с.Біла – вул.Б.Лепкого, вул.Богуна, вул.Бродівська, вул.Бродівська-бічна, вул.Вишнева, вул.Володимира Великого, вул.В.Стуса, вул.В.Чорновола, вул.Героїв Крут, вул.Героїв Майдану, вул.Грушевського, вул.Д.Вишнівецького, вул.Дорошенка, вул.Затишна, вул.Західна, вул.Зелена, вул.Й.Сліпого, вул.Княгині Ольги, вул.Козацька, вул.Лисенка, вул.Лісова, вул.Львівська, вул.Мазепи, вул.Мазепи-бічна, вул.Морозенка, вул.Небесної Сотні, вул.Незалежності, вул.Н.Яремчука, вул.Подільська, вул.Польова, вул.Промислова, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.С.Бандери, вул.Соборності, вул.Транспортна, вул.Українська, вул.Чиста, вул.Чумацька, вул.Шептицького, вул.Шухевича, пров.Дорошенка, пров.Мазепи, пров.Морозенка, пров.Сагайдачного, пров.Шептицького вул.Мазепи, 27, с.Біла, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47707 (приміщення колишньої с/р, колишній кабінет сільського голови) Середня
165 610898 с.Буцнів вул.Шевченка, 37Б, с.Буцнів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47730 (будинок культури, глядацький зал) Середня
165 610899 с.Серединки вул.Серединецька, 41А, с.Серединки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47730 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610900 смт Велика Березовиця – вул.Березовицька СТ"Нива", вул.Братів Підгайних, вул.Б.Хмельницького, вул.Б.Хмельницького-бічна, вул.Виноградна СТ"Нива", вул.Вишнева друга СТ"Нива", вул.В.Чорновола, вул.Героям Небесної Сотні, вул.Гетьмана Мазепи, вул.Заводська, вул.Затишна СТ"Нива", вул.Зелена, вул.Івана Вітишина, вул.Івана Франка, вул.Квітова СТ"Нива", вул.Ланова, вул.Левка Крупи, вул.Лугова, вул.Медова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Над Ставом СТ"Нива", вул.Національного Відродження, вул.Незалежності, вул.Петриківська, вул.Подільська, вул.Революції Гідності, вул.Родини Геретів, вул.С.Бандери, вул.Середня СТ"Нива", вул.Січових Стрільців, вул.Столярчука СТ"Нива", вул.Шевченка, пров.Б.Хмельницького вул.Шевченка, 2, смт Велика Березовиця, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47725 (будинок культури, глядацький зал) Велика
165 610901 смт Велика Березовиця – вул.В.Стуса: 1–16, 18, 20–28А; вул.Гагаріна, вул.Гаївська, вул.Галицька, вул.Дубрівська, вул.Дубрівська-бічна, вул.Енергетична, вул.Злуки, вул.Козацька, вул.Лесі Українки, вул.Миру-бічна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Степова, вул.Чумацька вул.Лесі Українки, 4, смт Велика Березовиця, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47724 (школа, глядацький зал) Велика
165 610902 смт Велика Березовиця – вул.Березова, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.В.Стуса: 17–17А, 19–19А; вул.Глибока, вул.Глибока бічна, вул.Дружби, вул.Дружби бічна, вул.Микулинецька, вул.Миру, вул.Перемоги, вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Студинського, вул.Тернопільська, вул.Трудова, пров.Микулинецький вул.Микулинецька, 42, смт Велика Березовиця, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47725 (селищна рада, глядацький зал) Велика
165 610903 с.Кип’ячка вул.Івана Франка, 4, с.Кип’ячка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47729 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610904 смт Великі Бірки – вул.Абрикосова СТ"Надія", вул.Балея, вул.Балея бічна, вул.Бічна СТ"Надія", вул.Верхня СТ"Заозерне", вул.Вишнева СТ"Надія", вул.Гагаріна, вул.Глибока СТ"Заозерне", вул.Горішня СТ"Надія", вул.Грушевського: 58–130В; вул.Дачна СТ"Надія", вул.Долішня СТ"Надія", вул.Дорошенка, вул.Залізнична: 10–20; вул.Зелена, вул.Зелена СТ"Енергетик-1", вул.Квітова СТ"Надія", вул.Київська, вул.Коновальця, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Круча, вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Міцкевича, вул.Надрічна бічна СТ"Збруч", вул.Наливайка, вул.Нижня СТ"Заозерне", вул.Нова, вул.Огіркова СТ"Надія", вул.Окружна СТ"Надія", вул.Панаса Мирного, вул.Південна СТ"Заозерне", вул.Підгірна СТ"Збруч", вул.Польова, вул.Польова СТ"Надія", вул.Ромашка СТ"Надія", вул.Сагайдачного, вул.Скалатська, вул.Сливова СТ"Надія", вул.Сонячна, вул.Стрілецька, вул.Стуса, вул.Сунична СТ"Надія", вул.Українська, вул.Франка, вул.Хмельницького, вул.Центральна СТ"Збруч", вул.Центральна СТ"Надія", вул.Шевченка: 107, 109, 111, 113, 126–135; вул.Шкільна, вул.Яблунева СТ"Надія", вул.16 липня, пров.Зелений, пров.Франка вул.Шкільна, 1, смт Великі Бірки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47740 (школа, спортивний зал) Середня
165 610905 смт Великі Бірки – вул.Баштова СТ"Веселка", вул.Великобірківська СТ"Казка", вул.Виноградна СТ"Пролісок", вул.Вишнева, вул.Володимира Великого, вул.Галицька, вул.Глибока, вул.Глибока СТ"Казка", вул.Грушевського: 1–54; вул.Дичківська, вул.Загребельна, вул.Задорожних, вул.Залізнична: 1–8; вул.Заозерна СТ"Казка", вул.Зелена СТ"Казка", вул.Зелена СТ"Пролісок", вул.Кармелюка, вул.Квіткова СТ"Пролісок", вул.Квітова СТ"Казка", вул.Кірпічна СТ"Казка", вул.Княгині Ольги, вул.Коротка СТ"Казка", вул.Кривоноса, вул.Крушельницької, вул.Лисенка, вул.Медова СТ"Казка", вул.Миру СТ"Веселка", вул.Нагірна СТ"Пролісок", вул.Над ставом СТ"Казка", вул.Надбережна СТ"Веселка", вул.Надії СТ"Веселка", вул.Незалежності, вул.Об’їзна СТ"Казка", вул.Оболонна, вул.Підволочиська, вул.Подільська, вул.Садова, вул.Садова СТ"Казка", вул.Садова СТ"Пролісок", вул.Смиковецька СТ"Казка", вул.Спадиста СТ"Казка", вул.Сторожова СТ"Казка", вул.Східна СТ"Казка", вул.Центральна СТ"Казка", вул.Шевченка: 1–106, 108, 110, 112, 114–124; вул.Юності СТ"Веселка", вул.Юрківська СТ"Веселка", вул.Яблунева СТ"Казка", вул.Ярослава Мудрого, пров.Загребельний, пров.Крушельницької, пров.Садовий, пров.Шкільний вул.Шевченка, 2, смт Великі Бірки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47740 (будинок культури, фойє) Середня
165 610906 с.Великі Гаї – вул.Бориса Бобинського, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Великого, вул.Верхня Підлісна, вул.В.Чубатого, вул.Галицька: 1–51, 53, 55, 57, 59, 61; вул.Галицька-бічна, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Глибока, вул.Д.Галицького, вул.Дружби, вул.Дружби-бічна, вул.Зелена, вул.І.Мазепи, вул.І.Франка, вул.І.Франка-бічна, вул.Козацька, вул.Крушельницька, вул.Лісова, вул.Лісова-бічна, вул.Л.Українки, вул.Михайла Сеника, вул.Молодіжна, вул.М.Сосновського, вул.Незалежності, вул.Об’їзна, вул.Паркова, вул.Підлісна, вул.Підлісна-бічна, вул.Подільська, вул.Р.Завадовича, вул.Романа Кордуби, вул.Стефаника, вул.Студинського, вул.Тернопільська, вул.Фестивальна, вул.Якима Сеньківського, вул.Ярмуша, пров.Тернопільський вул.Галицька, 44А, с.Великі Гаї, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47722 (школа, фойє) Велика
165 610907 с.Великі Гаї – вул.В.Лучаківського, вул.Гагаріна, вул.Гагаріна-бічна, вул.Гайова, вул.Гайова-бічна, вул.Галицька: 52, 54, 56, 58, 60, 62–240; вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Залізнична, вул.Залізнична-бічна, вул.Кобзаря, вул.Л.Курбаса, вул.Медова, вул.Миру, вул.М.Чурай, вул.Наливайка, вул.Н.Яремчука, вул.Отця Кашуби, вул.Садова, вул.Садова-бічна, вул.С.Бандери, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна, вул.Сонячна-бічна, вул.Стуса, вул.Стуса-бічна, вул.Шевченка, вул.Шевченка-бічна, вул.Шептицького вул.Галицька, 50, с.Великі Гаї, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47722 (сільський клуб, глядацький зал) Велика
165 610908 с.Великий Глибочок просп.Шевченка, 16, с.Великий Глибочок, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47703 (будинок культури, глядацький зал) Велика
165 610909 с.Велика Лука, с.Хатки вул.Лесі Українки, 27, с.Велика Лука, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47732 (сільський клуб, глядацький зал) Середня
165 610910 с.Гаї-Шевченківські вул.Тернопільська, 10, с.Гаї-Шевченківські, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47705 (адмінбудинок сільської ради, глядацький зал) Середня
165 610911 с.Грабовець вул.Шевченка, 12, с.Грабовець, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47716 (сільський клуб, глядацький зал) Середня
165 610912 с.Білоскірка вул.Шевченка, 36А, с.Білоскірка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47716 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610913 с.Дичків вул.М.Демидася, 8, с.Дичків, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47736 (сільський клуб, глядацький зал) Середня
165 610914 с.Красівка вул.Б.Хмельницького, 46, с.Красівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47736 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610915 с.Довжанка вул.Містечко, 46, с.Довжанка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47708 (школа, фойє) Середня
165 610916 с.Домаморич вул.Т.Шевченка, 13, с.Домаморич, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47709 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610917 с.Драганівка вул.8 Березня, 2, с.Драганівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47721 (сільський клуб, глядацький зал) Середня
165 610918 с.Дубівці вул.Шевченка, 3, с.Дубівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47717 (школа, їдальня)
/
вул.Шевченка, 5, с.Дубівці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47717
Середня
165 610919 с.Івачів Долішній вул.Незалежності, 60, с.Івачів Долішній, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47704 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610920 с.Івачів Горішній вул.Миру, 3А, с.Івачів Горішній, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47717 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610921 с.Ігровиця вул.Гагаріна, 57, с.Ігровиця, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47701 (адмінприміщення старостату, приймальня) Середня
165 610922 с.Йосипівка(Великоберезовицька селищна територіальна громада) вул.Дружби, 4, с.Йосипівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47735 (адміністративний будинок, глядацький зал) Мала
165 610923 с.Козівка(Великогаївська сільська територіальна громада) вул.Шевченка, 82, с.Козівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47745 (будинок культури, глядацький зал) Середня
165 610924 с.Лозова вул.Грушевського, 63, с.Лозова, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47710 (будинок культури, фойє) Середня
165 610925 с.Курники вул.Шевченка, 57, с.Курники, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47717 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610926 с.Малий Ходачків вул.Січових Стрільців, 2, с.Малий Ходачків, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47741 (сільський клуб, глядацький зал) Середня
165 610927 с.Костянтинівка вул.Т.Шевченка, 4А, с.Костянтинівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47741 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610928 с.Мар’янівка вул.Івана Франка, 43, с.Мар’янівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47735 (школа, кабінет трудового навчання) Мала
165 610929 с.Миролюбівка вул.І.Франка, 8, с.Миролюбівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47716 (школа-садок, спортивний зал) Мала
165 610930 с.Лучка вул.Л.Українки, 21, с.Лучка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47716 (сільський клуб, глядацький зал) Середня
165 610931 с.Мишковичі вул.Січових Стрільців, 15, с.Мишковичі, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47732 (будинок культури, зал) Велика
165 610932 с.Настасів вул.Сонячна, 305, с.Настасів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47734 (будинок культури, танцювальний зал) Середня
165 610933 с.Острів вул.М.Кордуби, 100А, с.Острів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47728 (сільський клуб, глядацький зал) Середня
165 610934 с.Петриків – вул.Академічна, вул.Б.Лепкого, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Вояків УПА, вул.В.Стуса, вул.В.Чорновола, вул.Довбуша, вул.Довженка, вул.Дорошенка, вул.Енергетична, вул.Західна, вул.Зелена: 1–14В, 15А–250; вул.Зелена-бічна, вул.Злуки, вул.І.Франка, вул.Козацька, вул.Коновальця, вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Л.Українки-бічна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Наливайка, вул.Наукова, вул.Національного Відродження, вул.Н.Яремчука, вул.Об’їзна, вул.Опільського, вул.Петриківська, вул.Петриківська-бічна, вул.Підгородня, вул.Польна, вул.Польна-бічна, вул.Полюя, вул.Слов’янська, вул.Сонячна, вул.Ст.Бандери, вул.Стефаника, вул.Тернопільська, вул.Тернопільська-бічна, вул.Університецька, вул.Шевченка, вул.Шевченка-бічна, вул.Шкільна, вул.Ясна вул.Шептицького, 118А, с.Петриків, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47720 (сільський клуб, глядацький зал) Велика
165 610935 с.Петриків – вул.Абрикосова СТ"Темп", вул.Березовицька, вул.Бічна СТ"Сучасник", вул.Весела СТ"Явір", вул.Весняна СТ"Явір", вул.Виноградна СТ"Вишневий сад", вул.Виноградна СТ"Темп", вул.Вишнева СТ«Механізатор», вул.Вишнева СТ"Нектар", вул.Вишнева СТ"Явір", вул.Вишнівецького, вул.Гайова СТ"Лаванда", вул.Галицька, вул.Горіхова СТ"Лаванда", вул.Горіхова СТ"Сучасник", вул.Горішня СТ"Жасмин", вул.Дачна СТ"Жасмин", вул.Долина, вул.Заозерна СТ"Лаванда", вул.Зарічна СТ"Нектар", вул.Затишна СТ"Жасмин", вул.Зелена СТ"Лаванда", вул.Зелена СТ"Нектар", вул.Зелена СТ"Троянда", вул.Квіткова СТ"Вишневий сад", вул.Квіткова СТ"Троянда", вул.Кринична СТ«Ранок-1», вул.Крушельницької, вул.Кутова СТ"Жасмин", вул.Лісова, вул.Лісова СТ"Вишневий сад", вул.Лісова СТ"Лаванда", вул.Лісова СТ"Сучасник", вул.Лісова СТ"Троянда", вул.Малинова СТ"Явір", вул.Медична СТ"Явір", вул.Надрічна СТ"Явір", вул.Овочева СТ"Вишневий сад", вул.Паркова СТ"Лаванда", вул.Підлісна СТ"Нектар", вул.Подільська, вул.Садова СТ"Нектар", вул.Світанкова, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна СТ"Сучасник", вул.Сонячна СТ"Явір", вул.Східна СТ"Жасмин", вул.Тіниста СТ"Темп", вул.Тіниста СТ"Явір", вул.Урожайна СТ"Троянда", вул.Центральна СТ"Вишневий сад", вул.Центральна СТ"Жасмин", вул.Центральна СТ"Троянда", вул.Шашкевича, вул.Шептицького, вул.Яблунева СТ"Лаванда", вул.Яблунева СТ"Нектар", вул.Яблунева СТ"Сучасник", вул.Яблунева СТ"Темп", вул.Ягідна СТ"Вишневий сад", вул.Ягідна СТ"Троянда" вул.Шептицького, 118А/1, с.Петриків, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47720 (сільський клуб, танцювальний зал) Середня
165 610936 с.Петриків – вул.Зелена: 15; вул.Зелена, 15, с.Петриків, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47720 (геріатричний пансіонат, актовий зал) Мала
165 610937 с.Підгородне вул.Бережанська, 1, с.Підгородне, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47726 (сільський клуб, глядацький зал) Велика
165 610938 с.Плотича(Білецька сільська територіальна громада) вул.Садова, 8А, с.Плотича, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47704 (будинок культури, глядацький зал) Середня
165 610939 с.Почапинці вул.Шкільна, 1, с.Почапинці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47721 (школа, фойє)
/
вул.Чалдаєва, 3, с.Почапинці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47721
Мала
165 610940 с.Забойки вул.Шевченка, 3, с.Забойки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47721 (будинок культури, глядацький зал) Середня
165 610941 с.Романівка(Байковецька сільська територіальна громада) вул.Б.Хмельницького, 19, с.Романівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47715 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610942 с.Ангелівка вул.Шевченка, 1А, с.Ангелівка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47714 (сільський клуб, актовий зал) Мала
165 610943 с.Скоморохи, с.Теофілівка вул.Галицька, 96, с.Скоморохи, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47744 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610944 с.Смолянка вул.Л.Українки, 10, с.Смолянка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47744 (сільський клуб, фойє) Мала
165 610945 с.Прошова вул.Шевченка, 53, с.Прошова, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47716 (сільський клуб, глядацький зал) Середня
165 610946 с.Смиківці вул.С.Бандери, 25, с.Смиківці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47723 (сільський клуб, глядацький зал) Середня
165 610947 с.Стегниківці вул.Лесі Українки, 4, с.Стегниківці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47717 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610948 с.Ступки вул.Тернопільська, 37, с.Ступки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47718 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610949 с.Товстолуг вул.Шевченка, 17, с.Товстолуг, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47742 (сільський клуб, глядацький зал) Середня
165 610950 с.Застінка вул.Шевченка, 25А, с.Застінка, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47742 (сільський клуб, глядацький зал) Мала
165 610951 с.Чернелів-Руський вул.М.Михалевича, 31, с.Чернелів-Руський, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47713 (будинок культури, танцювальний зал) Середня
165 610952 с.Соборне вул.Л.Українки, 28, с.Соборне, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47713 (будинок культури, танцювальний зал) Мала
165 610953 с.Чистилів вул.І.Франка, 5, с.Чистилів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47704 (школа, глядацький зал) Середня
165 610954 с.Шляхтинці вул.Барвінського, 16, с.Шляхтинці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47710 (сільський клуб, глядацький зал) Середня
165 611188 с.Гаї-Гречинські вул.С.Крушельницької, 24, с.Гаї-Гречинські, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47710 (приміщення сільського старости, актовий зал) Середня

Спеціальні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
164 610403 Державна установа "Збаразька виправна колонія №63" вул.Молодіжна, 9, с.Доброводи, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47341 Мала
165 610492 Зборівська центральна районна лікарня вул.Б.Хмельницького, 17, м.Зборів, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47201 Мала
165 610494 Перепельницьке геріатричне відділення територіального центру соціального обслуговування Зборівської районної державної адміністрації вул.Глибока, 3, с.Перепельники, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47222 Мала
165 610541 Козівська центральна районна комунальна лікарня вул.Зелена, 19, смт Козова, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47601 Мала
165 610813 Комунальне некомерційне підприємство "Підгаєцька центральна районна лікарня" Підгаєцької районної ради вул.Тараса Шевченка, 19, м.Підгайці, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 48000 Мала
165 610955 Великобірківське стаціонарне відділення комунального некомерційного підприємства Тернопільської районної ради "Тернопільська центральна районна лікарня" вул.Грушевського, 51, смт Великі Бірки, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47740 Мала
165 610956 Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр" Тернопільської обласної ради вул.Підлісна, 26А, с.Великі Гаї, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47722 Мала
165 610957 Великоглибочецьке стаціонарне відділення комунального некомерційного підприємства Тернопільської районної ради "Тернопільська центральна районна лікарня" просп.Шевченка, 26, с.Великий Глибочок, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47703 Мала
165 610958 Комунальне некомерційне підприємство Тернопільська обласна лікарня "Хоспіс" Тернопільської обласної ради вул.Глибочецька, 5, с.Плотича, Тернопільський р-н, Тернопільська обл., 47704 Мала