Відділ ведення ДРВ апарату Чугуївської РДА

Постійні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
176 630243 м.Вовчанськ – вул.квартал Сонячний, вул.Колокольцова, вул.Короленка, вул.Пушкіна, вул.Соборна: 1–94 к.В, 102, 104, 108, 112–112 к.А, 114, 116; пров.Гоголя, пров.Шишкінський пл.Колокольцова, 1, м.Вовчанськ, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62503 (будинок культури, хол) Велика
176 630244 м.Вовчанськ – вул.Будівників, вул.Гагаріна, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Гоголя, вул.Духовна, вул.Ігнатьєва: 1, 3, 5–7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21–25, 27–29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51–53, 55, 57, 61–63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77–79, 85, 87, 89, 91, 93, 95–111 к.А; вул.Набережна, вул.Привокзальна, вул.Стадіонна, вул.Торгова, вул.Шевченка, пров.Менделєєва, пров.Піддубного І., пров.Слобожанський, пров.Харківський вул.Гагаріна, 12, м.Вовчанськ, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62504 (ліцей №2, хол) Велика
176 630245 м.Вовчанськ – вул.Амосова, вул.Благовіщенська, вул.Герлегівська, вул.Городищенська, вул.Горького, вул.Запорозської Січі, вул.Зарічна, вул.Зернова, вул.Коцюбинського М., вул.Лермонтова, вул.Металіста, вул.Перемоги, вул.Поліни Осипенко, вул.Старочудного М., вул.Степова, вул.Східна, вул.Хлібороба, вул.Шкільна, вул.8 Березня, пров.Лермонтова, пров.Поліни Осипенко, пров.Садовий, пров.Старочудного М., пров.Хлібороба, пров.Шкільний, пров.8 Березня вул.Зарічна, 26, м.Вовчанськ, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62503 (школа, хол) Велика
176 630246 м.Вовчанськ – вул.Бульби Т., вул.Верхня: 13 к.А; вул.Вільхова, вул.Ігнатьєва: 2–2 к.В, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 26–26 к.А, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58–60, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 80–84, 86, 88, 90, 92, 94; вул.Ігоря Князя, вул.Карпатська, вул.Київська, вул.Кисляківська, вул.Конституції, вул.Лесі Українки, вул.Мірошніченко Євгенії, вул.Мудрого Ярослава, вул.Надії Волкової, вул.Обозна, вул.Озерна, вул.Олександра Матросова, вул.Сєрова, вул.Фабрична, вул.Черкаська, пров.Вишневий, пров.Героїв Чорнобиля, пров.Кисляківський, пров.Крупської, пров.Лісовий, пров.Успенський, пров.Черкаський, пров.Черняховського вул.Мірошніченко Євгенії, 29, м.Вовчанськ, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62501 (школа, хол) Велика
176 630247 м.Вовчанськ – вул.Верхня: 1–13, 14–133; вул.Івана Франка, вул.Молодіжна, вул.Прилужна, вул.Селянська, вул.Соборна: 95–101, 103, 105–107, 109–111, 113, 115, 117–180; вул.Фонтанна, вул.Харківська, вул.Широка, пров.Нижній, пров.Селянський вул.Соборна, 93А, м.Вовчанськ, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62504 (Вовчанський технікум ХНТУСГ імені Петра Василенка, хол) Велика
176 630248 м.Вовчанськ – вул.Герцена, вул.Зелена, вул.Миру, вул.Польова: 3, 5, 7, 9, 11, 13–15, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31–33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47; вул.Пролетарська, вул.Пролетарське поле, вул.Рубіжанське шосе, вул.Свободи вул.Пролетарське поле, 11, м.Вовчанськ, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62501 (дитсадок, група) Велика
176 630249 м.Вовчанськ – вул.Авіаційна, вул.Бекетова, вул.Бикова Л., вул.Гатищанська, вул.Дружби, вул.Затишна, вул.Мільйонна, вул.Новоселівська, вул.Олеся Досвітнього, вул.Ольги Княгині, вул.Орлова, вул.Слобожанська, вул.Соснова, вул.Чехова, вул.1 Травня, пров.Кузнечний, пров.Станичний, с.Плетенівка вул.Гоголя, 27, м.Вовчанськ, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62503 (гімназія №1, хол) Велика
176 630250 м.Вовчанськ – вул.Богдана Хмельницького, вул.Ветеренарна, вул.Вишнева, вул.Господарська, вул.Гурканівська, вул.Дорошенко, вул.Завгородня, вул.Лугова, вул.Польова: 2, 4–4 к.А, 6–6 к.Е, 8–8 к.А, 10, 12, 16–18, 20, 22, 24, 26–26 к.А, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–74; вул.Сковороди, вул.Станична, вул.Тіниста, вул.Чапліївська, вул.Чкалова, пров.Господарський, пров.Дорошенко, пров.Завгородній, пров.Ломоносова, пров.Чкалова вул.Чкалова, 13, м.Вовчанськ, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62502 (школа, хол) Велика
176 630251 смт Білий Колодязь – вул.Вишнева, вул.Вовчанська, вул.Героїв України: 27, 29, 31–112 к.А, 116–128; вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Набережна, вул.Новозаводська, вул.Підгірна, вул.Пушкіна, вул.Слобожанська, вул.Степова, вул.Хлібороба, вул.Шевченка, вул.1 Травня, вул.8 Березня, пров.Залізничний, пров.Кооперативний, пров.Нагірний, пров.Ранковий, пров.Садовий, пров.Спортивний, пров.Сучасний, пров.Тихий, пров.1 Травня, ЖД 64 км, ЖД 71 км, с.Земляний Яр вул.Заводська, 2А, смт Білий Колодязь, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62540 (будинок культури, хол) Середня
176 630252 смт Білий Колодязь – вул.Блінова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Верхня, вул.Героїв України: 1–26, 28–28 к.А, 30, 114; вул.Заводська, вул.Іванівська, вул.Калинова, вул.Лісова, вул.Миру, вул.Олександрівська, вул.Польова, вул.Селянська, вул.Шкільна, пров.Грушевського, пров.Підлісний, пров.Польовий, пров.Скалонівський, пров.Сонячний, пров.Юнацький, с.Волохівське пров.Грушевського, 2, смт Білий Колодязь, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62540 (КЗ "Білоколодязький ліцей", хол) Середня
176 630253 смт Вільча вул.Шевченка, 51, смт Вільча, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62500 (селищна рада, зала засідань) Середня
176 630254 смт Старий Салтів – вул.Благодатна, вул.Велика, вул.Донецька, вул.Івана Франка, вул.Кіселик, вул.Кордон, вул.Культури, вул.Лесі Українки, вул.Марченко, вул.Молодівська, вул.Набережна, вул.Перемоги, вул.Північна, вул.Польова, вул.Садова, вул.Світла, вул.Свободи, вул.Семенова, вул.Сибірська, вул.Слобідська, вул.Сонячна, вул.Тверетинова, вул.Червона, вул.Щербака, вул.1 Травня, вул.9 Серпня, пров.Банний, пров.Садовий, пров.Свободи, пров.Сільрадівський, пров.Стадіонний вул.Перемоги, 21, смт Старий Салтів, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62560 (будинок культури, хол) Велика
176 630255 смт Старий Салтів – вул.Богдана Хмельницького, вул.Дружби, вул.Європейська, вул.Західна, вул.Зелена, вул.Ліни Костенко, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Міжнародна, вул.Молодівський шлях, вул.Некрасова, вул.Пушкіна, вул.Суворова, вул.Східна, вул.Харківська, вул.Чернишевського, вул.Шевченко, вул.8 Березня вул.Перемоги, 34, смт Старий Салтів, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62560 (школа, хол) Середня
176 630256 с.Березники, с.Металівка, с.Зарічне вул.Центральна, 55, с.Зарічне, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62561 (будинку культури, хол) Середня
176 630257 с.Вовчанські Хутори, с.Зибине, с.Покаляне, с.Тихе вул.Миру, 10, с.Вовчанські Хутори, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62508 (школа, хол) Середня
176 630258 с.Волохівка, с.Бочкове, с.Караїчне вул.Колокольцова, 41, с.Волохівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62520 (Волохівський навчально-виховний комплекс, хол) Мала
176 630259 с.Гатище, с.Бугруватка, с.Огірцеве, с.Приліпка вул.Центральна, 30, с.Гатище, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62509 (приміщення Гатищенської філії КЗ "Вовчанський ліцей №1", фойє) Мала
176 630260 с.Гонтарівка, с.Радькове, с.Широке вул.Дмитрівська, 99, с.Гонтарівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62570 (Гонтарівська ЗОШ, актова зала) Мала
176 630261 с.Вишневе вул.Квітнева, 6, с.Вишневе, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62570 (ДНЗ "Колосок", каб. 3) Мала
176 630262 с.Дідівка, с.Паськівка, с.Середівка, с.Томахівка вул.Перемоги, 17/1, с.Томахівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62571 (школа, кабінет персоналу) Мала
176 630263 с.Миколаївка, с.Варварівка(Варварівська с/р), с.Хрипуни пров.Клубний, 155А, с.Варварівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62510 (будинок культури, фойє) Середня
176 630264 с.Землянки, с.Бударки вул.Центральна, 254, с.Землянки, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62512 (школа, хол) Мала
176 630265 с.Іванівка вул.Центральна, 89, с.Іванівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62521 (школа, хол) Мала
176 630266 с.Захарівка вул.Перемоги, 99, с.Захарівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62521 (сільський клуб, актова зала) Мала
176 630267 с.Благодатне, с.Василівка вул.Шевченко, 37А, с.Василівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62522 (приміщення відділення зв’язку, кабінет №2) Мала
176 630268 с.Котівка, с.Бережне вул.Миру, 29, с.Котівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62546 (сільський будинок культури, кабінет директора) Мала
176 630269 с.Молодова вул.Першотравнева, 53А, с.Молодова, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62563 (будинок культури, фойє) Мала
176 630270 с.Нестерне, с.Дегтярне, с.Кругле, с.Піщане, с.Шабельне вул.Центральна, 37, с.Нестерне, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62511 (сільський клуб, фойє) Мала
176 630271 с.Новоолександрівка, с.Бакшеївка, с.Вірівка вул.Центральна, 29, с.Новоолександрівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62545 (будинок культури, хол) Середня
176 630272 с.Лозова вул.Шевченко, 1, с.Лозова, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62545 (приміщення їдальні, фойє) Мала
176 630273 с.Охрімівка, с.Чайківка вул.Шкільна, 119, с.Охрімівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62515 (школа, хол) Мала
176 630274 с.Мала Вовча, с.Рибалкине вул.Центральна, 128А, с.Мала Вовча, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62516 (школа, хол) Мала
176 630275 с.Петропавлівка, с.Ганнопілля, с.Гарбузівка вул.Миру, 59, с.Петропавлівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62544 (навчально-виховний комплекс, зала) Мала
176 630276 с.Пільна, с.Українське вул.Шкільна, 1А, с.Пільна, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62541 (школа, спортивний зал) Мала
176 630277 с.Бугаївка, с.Сосновий Бір вул.Перемоги, 5, с.Бугаївка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62550 (будинок культури, хол) Середня
176 630278 с.Шевченкове Перше вул.Садова, 10А, с.Шевченкове Перше, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62551 (Філія Бугаївського сільського будинку культури, кабінет №7) Мала
176 630279 с.Різникове, с.Бузове, с.Красний Яр, с.Лошакове, с.Лукашове, с.Сердобине, с.Черняків вул.ім.Біловодського, 40, с.Різникове, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62513 (будинок культури, зала) Мала
176 630280 с.Верхній Салтів, с.Замулівка, с.Українка, с.Рубіжне, с.Байрак, с.Варварівка(Рубіжненська с/р) вул.Зарічна, 1А, с.Рубіжне, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62534 (сільська рада, хол) Мала
176 630281 с.Стариця, с.Ізбицьке вул.Спартака, 441, с.Стариця, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62530 (сільський будинок культури, фойє) Мала
176 630282 с.Хотімля, с.Перківка вул.Щербака, 4, с.Хотімля, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62572 (школа, хол) Середня
176 630283 с.Лиман, с.Синельникове, с.Цегельне вул.Харківська, 74А, с.Лиман, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62536 (адміністративне приміщення, фойє) Мала
176 630284 с.Симинівка, с.Графське вул.Хлібороба, 39, с.Симинівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62531 (сільський клуб, фойє) Мала
176 630286 с.Верхня Писарівка, с.Лосівка, с.Шестерівка вул.Центральна, 49А, с.Лосівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62533 (Лосівський фельдшерський пункт, хол) Мала
176 630287 с.Кирилівка, с.Москалівка, с.Погоріле вул.Центральна, 2, с.Кирилівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62573 (школа, хол) Мала
176 630288 с.Шестакове, с.Федорівка вул.Шкирівка, 1Б, с.Шестакове, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62562 (школа, хол) Мала
176 630289 с.Юрченкове, с.Шевченкове вул.Центральна, 31, с.Юрченкове, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62543 (будинок культури, фойє) Середня
181 630395 м.Зміїв – в’їзд Байдукова, в’їзд Зміївський, в’їзд Свято-Троїцький, в’їзд Серпневий, в’їзд Східний, в’їзд Трудовий, вул.Автомобілістів, вул.Байдукова, вул.Грибоєдова, вул.Зелена, вул.Зміївська, вул.Свято-Троїцька, вул.Серпнева, вул.Сизранцева, вул.Соборна, вул.Спортивна, вул.Трудова, вул.Чкалова, пл.Зелена, пл.Соборна, пров.Гагаріна, пров.Зелений, пров.Зміївський, пров.Лиманський, пров.Парковий, пров.Раскової, пров.Свято-Троїцький, пров.Серпневий, пров.Сизранцева, пров.Соборний, пров.Спортивний, пров.Трудовий, пров.Чкалова, проїзд Зміївський, тупик Байдукова, тупик Гагаріна, тупик Серпневий, шосе Пролетарське: 1–2, 4–6, 8, 10–26, 29–73; вул.Широнінців, 25, м.Зміїв, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63404 (Зміївський ліцей № 1 імені З.К.Слюсаренка, спортивна зала) Велика
181 630396 м.Зміїв – в’їзд Донецький, в’їзд Калініна, в’їзд Клубний, в’їзд Маяковського, в’їзд Мирний, в’їзд Покровський, в’їзд Садовий, в’їзд Слюсаренка, в’їзд Шевченка, в’їзд 2-й 8-го Березня, в’їзд 8-го Березня, вул.Адміністративна, вул.Бахтинська, вул.Гагаріна: 4–12А; вул.Донецька, вул.Іванової, вул.Калініна, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Нагірна, вул.Південна, вул.Покровська, вул.Садова: 1–53; вул.Слюсаренка, вул.Шевченка, вул.152-ї Стрілецької дивізії, вул.6-ї Стрілецької дивізії, вул.8-го Березня, пров.Високий, пров.Клубний, пров.Кольцова, пров.Нижній, пров.Садовий, пров.Слюсаренка, пров.Шевченка, пров.8-го Березня, проїзд Калініна, проїзд Садовий, тупик Донецький, шосе Пролетарське: 27–27Б; пл.Соборна, 8, м.Зміїв, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63404 (районний будинок культури, фойє) Велика
181 630397 м.Зміїв – в’їзд Лиманський, в’їзд Осипенка, в’їзд Попова, в’їзд Чайковського, в’їзд 1-го Травня, вул.Абрикосова, вул.Бузкова, вул.Весняна, вул.Гагаріна: 19–137; вул.Гайдарська, вул.Долинна, вул.Жуковського, вул.Загородна, вул.Зоряна, вул.Кленова, вул.Кобзарівська, вул.Коротунівська, вул.Левченко художника, вул.Лермонтова, вул.Мистецька, вул.Носика Григорія, вул.Поліська, вул.Польова, вул.Радужна, вул.Ранкова, вул.Рогатинська, вул.Садова: 56–101; вул.Сіверська, вул.Слобожанська, вул.Тиха, вул.Чайковського, вул.Челюскіна, вул.1-го Травня, пров.Абрикосовий, пров.Бузковий, пров.Долинний, пров.Жуковського, пров.Зоряний, пров.Комарова, пров.Коротунівський, пров.Лермонтова, пров.Мистецький, пров.Нахімова, пров.Носика Григорія, пров.Осипенка, пров.Поліський, пров.Польовий, пров.Попова, пров.Пугачова, пров.Рогатинський, пров.Серьогіна, пров.Сіверський, пров.Франко, пров.Чехова, пров.1-го Травня, тупик Зоряний, тупик Сіверський вул.Адміністративна, 12, м.Зміїв, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63404 (відділ освіти райдержадміністрації, зал засідань) Велика
181 630398 м.Зміїв – в’їзд Ватутіна, в’їзд Конституції, в’їзд Мічуріна, в’їзд Слов’янський, в’їзд Таранівський, в’їзд Транспортний, вул.Будівельна, вул.Ватутіна, вул.Вернигоренко, вул.Гаражна, вул.Грушевського, вул.Жовтнева, вул.Конституції, вул.Кочури, вул.Лісна, вул.Мжанська, вул.Мічуріна, вул.Нова, вул.Перемоги, вул.Пушкарьова, вул.Пшенична, вул.Революції, вул.Рябінова, вул.Слов’янська, вул.Транспортна, вул.Українська, вул.Широнінців, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, пров.Ватутіна, пров.Грушевського, пров.Конституції, пров.Лісний, пров.Таранівський, тупик Таранівський, шосе Пролетарське: 3, 7, 9; шосе Таранівське вул.Широнінців, 25, м.Зміїв, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63404 (Зміївський ліцей №1 імені З.К.Слюсаренка, мармурова зала) Велика
181 630399 м.Зміїв – в’їзд Кооперативний, в’їзд Кривенківський, в’їзд Курортний, в’їзд Металіста, в’їзд Піддубного, в’їзд Росяний, в’їзд Селянський, вул.Берізки, вул.Грабарівська, вул.Джерельна, вул.Дорожна, вул.Залізнична: 1–70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84–88; вул.Замостянська, вул.Зв’язку, вул.Зідьківська, вул.Кооперативна, вул.Левківська: 1–37А, 39, 41, 43–43А, 45, 47–47А, 49, 51–51А; вул.Лугова, вул.Металіста, вул.Озерна, вул.Росяна, вул.Свято-Миколаївська, вул.Селянська, вул.Тітова, вул.Харківська: 1–34Б, 38, 40, 42; вул.Чемужівська, пров.Берізки, пров.Грабарівський, пров.Кооперативний, пров.Кривенківський, пров.Курортний, пров.Левківський, пров.Луговий, пров.Металіста, пров.Мисливський, пров.Озерний, пров.Піддубного, пров.Росяний, пров.Свято-Миколаївський, пров.Селянський, пров.Тітова, пров.Харківський, пров.Шкільний, тупик Зідьківський вул.Харківська, 1, м.Зміїв, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63404 (Зміївська школа №2, велика спортивна зала) Велика
181 630400 м.Зміїв – в’їзд Вишневий, в’їзд Станційний, в’їзд Фабричний, вул.Вишнева, вул.Енергетична, вул.Заливна, вул.Залізнична: 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 90–126; вул.Козацька, вул.Краснополянська, вул.Лаврика, вул.Лазуківська, вул.Машинобудування, вул.Монакових, вул.Набережна, вул.Північна, вул.Пісківська, вул.Привокзальна, вул.Річна, вул.Фабрична, вул.Черемушнянська, вул.Широка, пров.Вишневий, пров.Дінецький, пров.Заводський, пров.Залізничний, пров.Козацький, пров.Краснополянський, пров.Лаврика, пров.Монакових, пров.Північний, пров.Пісківський, пров.Річний, пров.Станційний, пров.Фабричний, пров.Черемушнянський, пров.Яблучний, тупик Станційний, шосе Донецьке: 2–15А, 17, 19, 21, 23, 25; пров.Залізничний, 2, м.Зміїв, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63404 (ОСББ "Джерело-Лайв", фойє) Велика
181 630401 м.Зміїв – в’їзд Веселий, в’їзд Пересічний, в’їзд Піщаний, в’їзд Пролетарський, в’їзд Харківський, вул.Бірчанська, вул.Вербна, вул.Вільхова, вул.Гомонівська, вул.Затишна, вул.Захисників, вул.Квіткова, вул.Клубнична, вул.Левадна, вул.Левківська: 38, 40, 42А, 44, 46, 48–48Г, 50А, 53–103; вул.Молодіжна, вул.Новоселівська, вул.Осіння, вул.Патріотична, вул.Пересічна, вул.Піщана, вул.Пролетарська, вул.Пушкіна, вул.Робоча, вул.Харківська: 35–37, 39–39/2, 41, 43–79А; вул.Хвойна, пров.Бірчанський, пров.Веселий, пров.Дружби, пров.Захисників, пров.Квітковий, пров.Левадний, пров.Огородний, пров.Пересічний, пров.Піщаний, пров.Посохова, пров.Пролетарський, пров.Робочий, пров.Сосновий, пров.Сулими, Казарма 227 км, Казарма 274 км, Казарма 276 км, Казарма 277 км, Казарма 278 км, Казарма 279 км, Казарма 290 км, Казарма 825 км, с-ще Вирішальний вул.Харківська, 1, м.Зміїв, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63404 (Зміївська школа №2, мала спортивна зала) Велика
181 630402 м.Зміїв – в’їзд Бутівський, в’їзд Зідьківський, вул.Бутівська, вул.Водогонна, вул.Гоголя, вул.Сонячна, вул.30 років Перемоги, пров.Бутівський, пров.Електричний, пров.Зідьківський, шосе Донецьке: 16, 18, 20, 22, 24, 26–61А; вул.Бутівська, 5, м.Зміїв, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63404 (гуртожиток санаторію "Занки", фойє) Середня
181 630403 смт Зідьки – в’їзд Верещаківський, в’їзд Водогінний, в’їзд Ковтуна, в’їзд Луговий, в’їзд Огородній, в’їзд Озерний, в’їзд Польовий, в’їзд Слобідський, в’їзд Фабричний, в’їзд Шкільний, вул.Будівельна, вул.Верещаківська, вул.Водогінна, вул.Есхарівська, вул.Зелена, вул.Квіткова: 1–34; вул.Ковтуна: 1–100А, 101–101А, 105, 139; вул.Лугова, вул.Металіста, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Новоселівська, вул.Озерна, вул.Польова, вул.Слобідська, вул.Транспортна, вул.Українська, вул.Фабрична, вул.Широка, вул.Шкільна, вул.1-го Травня, пров.Верещаківський, пров.Веселий, пров.Водогінний, пров.Дружби, пров.Есхарівський, пров.Зідьківський, пров.Калиновий, пров.Квітковий, пров.Ковтуна, пров.Луговий, пров.Металіста, пров.Мічуріна, пров.Молодіжний, пров.Огородній, пров.Озерний, пров.Польовий, пров.Рябіновий, пров.Слобідський, пров.Тихий, пров.Трудовий, пров.Фабричний, пров.Шкільний, тупик Водогінний, шосе Донецьке, с-ще Бутівка вул.Фабрична, 2, смт Зідьки, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63432 (Зідьківська школа, спортивна зала) Велика
181 630404 смт Зідьки – в’їзд Бригадний, в’їзд Зміївський, в’їзд Лісовий, в’їзд Низовий, в’їзд Піщаний, в’їзд Путьовий, в’їзд Рибний, в’їзд Робочий, в’їзд Сонячний, вул.Бригадна, вул.Ветеринарна, вул.Електрична, вул.Квіткова: 35–51; вул.Ковтуна: 100Г–100П, 102–104, 106–138А, 140–182; вул.Курортна, вул.Лісова, вул.Нижня, вул.Північна, вул.Піщана, вул.Путьова, вул.Рибна, вул.Річна, вул.Робоча, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Спортивна, вул.Хвойна, пров.Бригадний, пров.Ветеринарний, пров.Електричний, пров.Курортний, пров.Лісовий, пров.Нижній, пров.Низовий, пров.Піщаний, пров.Путьовий, пров.Рибний, пров.Річний, пров.Робочий, пров.Сонячний, пров.Сосновий, Казарма 282 км, с-ще Лазуківка, с-ще Черемушне вул.Хвойна, 1, смт Зідьки, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63432 (Черемушнянський клуб, актова зала) Середня
181 630405 смт Слобожанське – вул.Горького, вул.Дружби: 15, 17, 19, 21, 23–25; вул.Культури, вул.Миру, вул.Сергія Закори: 13–17, 23, 25, 27; вул.Спортивна: 7–10, 14; вул.Ярослава Мудрого: 9–22; вул.Ярослава Мудрого, 12, смт Слобожанське, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63460 (палац культури, 1-й поверх, танцювальна зала) Велика
181 630406 смт Слобожанське – вул.Дружби: 1–11; вул.Енергетиків: 1–9, 11; вул.Спортивна: 2–6; вул.Ціолковського: 3–5, 7; вул.Шевченка, вул.Ярослава Мудрого: 1–8; вул.Спортивна, 1, смт Слобожанське, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63460 (Комсомольська гімназія №2, фойє) Велика
181 630407 смт Слобожанське – вул.Лермонтова: 1, 3, 7; вул.Сергія Закори: 29–34; вул.Спортивна: 11–13, 16–22; вул.Спортивна, 15, смт Слобожанське, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63460 (Зміївський професійний енергетичний ліцей, актова зала) Велика
181 630408 смт Слобожанське – вул.Березова, вул.Будівельна, вул.Вишнева, вул.Дружби: 13–14, 16, 18, 20, 22; вул.Енергетиків: 10А, 12–32; вул.Комунальна, вул.Лермонтова: 19; вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Оздоровча, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Сергія Закори: 1–11, 18–22, 24; вул.Ціолковського: 6, 8–18, 20–22; пров.Лермонтова, пров.Ломоносова вул.Ярослава Мудрого, 12, смт Слобожанське, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63460 (палац культури, колонна зала, південна сторона, 1-й поверх) Велика
181 630409 смт Слобожанське – вул.Лермонтова: 2, 4, 9–17, 20; вул.Сергія Закори: 26; вул.Сергія Закори, 28, смт Слобожанське, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63460 (Комсомольський ліцей №1, фойє) Велика
181 630410 смт Слобожанське – вул.Залізнична, вул.Лермонтова: 23–42; вул.Ціолковського: 19, 22А–24; вул.Лермонтова, 21, смт Слобожанське, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63460 (дошкільний навчальний заклад № 6, 1 поверх, к.1) Велика
181 630411 с-ще Донець вул.Садова, 1А, с-ще Донець, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63462 (Шебелинська школа, фойє) Середня
181 630412 с-ще Благодатне вул.Механізаторська, 1, с-ще Благодатне, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63461 (Благодатська школа, каб.6) Мала
181 630413 с.Бірки – в’їзд Дружби, в’їзд Лесі Українки, в’їзд Привокзальний, вул.Абрикосова, вул.Академічна, вул.Дружби, вул.Кожедуба, вул.Комунальна, вул.Лесі Українки, вул.Матросова, вул.Маяковського, вул.Набережна, вул.Перша Залізнична, вул.Привокзальна, вул.Прилісна, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Ст. Будинків, вул.Центральна, вул.Шкільна, пров.Науковий, с.Гужвинське, с.Залізничні Бірки, с.Кирюхи, с.Кисле, с.Кравцове, с.Погоріле, с.Федорівка пл.223 Стрілкової дивізії, 1, с.Бірки, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63421 (Бірківський будинок культури, мала актова зала) Велика
181 630414 с.Бірки – в’їзд Вишневий, вул.Гагаріна, вул.Гострянська, вул.Енергетична, вул.Журавлина, вул.Залізнична, вул.Механізаторів, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Солов’їна, вул.Тягова підстанція, пров.Вишневий, с.Джгун, с.Кукулівка, с.Першотравневе вул.Шкільна, 4, с.Першотравневе, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63422 (Першотравнева гімназія, фойє) Велика
181 630415 с.Гусина Поляна, с.Петрищеве вул.Шкільна, 8, с.Гусина Поляна, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63410 (Гусинополянська школа, фойє) Середня
181 630416 с.Борова – в’їзд Гагаріна, вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Зміївська, вул.Молодіжна, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Станційна, вул.Харківська, вул.Центральна: 178–280; вул.Шкільна, пров.Гагаріна, пров.Зелений, пров.Зміївський, пров.Харківський, пров.Шкільний, Казарма 266 км, с.Звідки вул.Шкільна, 3, с.Борова, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63410 (Борівська школа, фойє) Середня
181 630417 с.Борова – в’їзд Центральний, вул.Вишнева, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Перемоги, вул.Сергієнка, вул.Центральна: 1–175; вул.1 Травня, вул.9 Травня, пров.Вишневий, пров.Перемоги, пров.Сергієнка, пров.Центральний, пров.1 Травня вул.Центральна, 122, с.Борова, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63410 (Борівський сільський клуб, актова зала) Середня
181 630418 с.Водяне, с.Красна Поляна вул.Шкільна, 1, с.Красна Поляна, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63411 (Краснополянська школа, кабінет директора) Середня
181 630419 с.Костянтівка, с.Реп’яхівка вул.Донець-Захаржевського, 1Б, с.Костянтівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63412 (Костянтівська школа, каб.3) Мала
181 630420 с.Велика Гомільша, с.Западня вул.Бараєва, 5, с.Велика Гомільша, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63451 (Великогомільшанська сільська рада, зала засідань) Мала
181 630421 с.Клименівка, с.Козачка, с.Пасіки вул.Синявіна, 5А, с.Пасіки, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63452 (Пасічанський будинок культури, актова зала) Мала
181 630422 с.Геніївка – вул.Вишнева: 1–57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99–99А, 101, 103; вул.Вільховатка: 2–43; вул.Гагаріна: 1–150; вул.Дружби: 1–124, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148–148А, 150, 152; вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Садова, пров.Серьогіна, пров.Сонячний, с.Занки вул.Дружби, 71, с.Геніївка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63433 (Геніївський будинок культури, актова зала) Середня
181 630423 с.Геніївка – вул.Вишнева: 58, 60, 62, 64, 66–68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88–90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104–152; вул.Вільховатка: 44–127; вул.Гагаріна: 152–216; вул.Дінецька, вул.Дружби: 125–125А, 127, 129, 131, 133–135, 137–137А, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153–232; вул.Комарова, вул.Лісна, вул.Польова, вул.Спортивна, пров.Курортний, пров.Миру, пров.Піщаний, пров.Травневий вул.Комарова, 2, с.Геніївка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63433 (Геніївська школа, кабінет 6 класу, кабінет 7 класу) Середня
181 630424 с.Дачне, с.Курортне, с.Українське вул.Соснова, 8, с.Курортне, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63435 (клуб санаторію"Занки", актова зала) Мала
181 630425 с.Задонецьке, с.Камплиця, с.Коропове, с.Омельченки вул.Курортна, 3, с.Задонецьке, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63436 (Задонецька сільська рада, зала засідань) Середня
181 630426 с.Гайдари вул.Молодіжна, 17, с.Гайдари, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63404 (Гайдарський сільський клуб, актова зала) Мала
181 630427 с.Лиман – в’їзд Андріївський, в’їзд Весняний, в’їзд Зміївський, в’їзд Лиманський, в’їзд Садовий, вул.Андріївська, вул.Армійська, вул.Будівельна, вул.Весняна, вул.Гагаріна, вул.Данкова, вул.Дружби, вул.Єгорівська, вул.Зміївська, вул.Космічна, вул.Лермонтова, вул.Лиманська, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Перемоги, вул.Польова, вул.Рисівська, вул.Робоча, вул.Садова, вул.Слобожанська, вул.Станційна, вул.Хуторянська, вул.Шаляпіна, вул.Широка, вул.Шкільна, вул.8-го Березня, пров.Лермонтова, пров.Малиновий, пров.Річковий, пров.Садовий, пров.Хуторянський пл.Покровська, 6А, с.Лиман, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63463 (с.Лиман, пл.Покровська, 6А (школа, фойє)) Велика
181 630428 с.Лиман – в’їзд Москаленківський, в’їзд Шевченка, вул.Калинова, вул.Козацька, вул.Комишувата, вул.Москаленківська, вул.О.Вишні, вул.Охотнича, вул.Першотравнева, вул.Світлична, вул.Українська, вул.Франка, вул.Чайковського, вул.Шевченка, пл.Покровська, пров.Вишневий, пров.Горького, пров.Козацький, пров.Комарова, пров.Низовий, пров.Першотравневий, пров.Шевченка пл.Покровська, 5, с.Лиман, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63463 (Лиманський будинок культури, фойє) Середня
181 630429 с.Нижній Бишкин, с.Геївка, с.Суха Гомільша вул.40 років Перемоги, 35, с.Нижній Бишкин, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63453 (Нижньобишкинська школа, фойє) Мала
181 630430 с.Черкаський Бишкин вул.Миру, 63, с.Черкаський Бишкин, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63453 (Черкаськобишкинський сільський клуб, актова зала) Мала
181 630431 с.Скрипаї, с-ще Лісне, с.Мохнач вул.Широка, 93, с.Скрипаї, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63441 (Скрипаївська школа, спортивна зала) Середня
181 630432 с.Соколове, с.Бірочок Другий, с.Вилівка, с.Глибока Долина, с.Гришківка вул.Шкільна, 2, с.Соколове, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63420 (Соколівська школа, фойє) Середня
181 630433 с.Таранівка – в’їзд Вербовий, в’їзд Зміївський, в’їзд Мічуріна, в’їзд Павлова, в’їзд Садовий, вул.Білютіна, вул.Благодатна, вул.Буценка, вул.Вербова, вул.Вчительська, вул.Гагаріна, вул.Гостинна, вул.Дружби, вул.Залізнична: 2–25; вул.Зелена, вул.Зміївська, вул.Зоряна, вул.Калинова, вул.Космонавтів, вул.Лисенка, вул.Лісова, вул.Медова, вул.Мічуріна, вул.Павлова, вул.Паркова, вул.Польова, вул.Поштова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Слобожанська: 80–82, 86, 90, 92, 96–98, 100, 104–106, 107А–219; вул.Суворова, вул.Фабрична, вул.Харківська, вул.Шкільна, вул.2 Рябушанська, пров.Благодатний, пров.Буценка, пров.Вербовий, пров.Зелений, пров.Мічуріна, пров.Поштовий, пров.Садовий, пров.Слобожанський, пров.Харківський, пров.Шкільний, пров.1-й Дружби, пров.1-й Зміївський, пров.1-й Лисенка, пров.1-й Пушкіна, пров.1-й Рябушанський, пров.1-й Суворова, пров.2-й Дружби, пров.2-й Зміївський, пров.2-й Лисенка, пров.2-й Пушкіна, пров.2-й Рябушанський, пров.2-й Суворова, пров.3-й Зміївський, пров.3-й Пушкіна, пров.3-й Суворова вул.Харківська, 33, с.Таранівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63450 (Таранівська школа, спортивна зала) Велика
181 630434 с.Таранівка – в’їзд Залізничний, в’їзд Сонячний, вул.Вернигоренка, вул.Гоголя, вул.Залізнична: 26–44; вул.ім.Н.Мовіної, вул.Коцюбинського, вул.Кутузова, вул.Ломоносова, вул.Молодіжна, вул.Некрасова, вул.Нова, вул.Скринянська, вул.Слобожанська: 1–79, 83–85, 87–89, 91, 93–95, 99, 101–101А, 107; вул.Сонячна, вул.Суботівка, вул.Театральна, вул.Тернова, вул.Тиха, вул.Широнінців, вул.Ювелірна, пл.Миру, пров.Залізничний, пров.Ломоносова, пров.Піщаний, пров.Скринянський, пров.Солов’їний, пров.Сонячний, пров.Суботівки, пров.Тихий, пров.Широнінців, пров.Яровий, пров.1-й ім.Н.Мовіної, пров.1-й Кутузова, пров.2-й ім.Н.Мовіної, пров.2-й Кутузова, пров.3-й ім.Н.Мовіної, пров.4-й ім.Н.Мовіної, с.Безпалівка, с-ще Безпалівка, с.Дудківка, с.Жаданівка вул.Харківська, 44Д, с.Таранівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63450 (Таранівський сільський будинок культури, концертна зала) Велика
181 630435 с.Роздольне вул.Молодіжна, 1А, с.Роздольне, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63448 (контора ДППП "Роздольне", актова зала) Мала
181 630436 с.Тимченки, с.Колісники, с.Миргороди, с.Сидори вул.Миру, 21Б, с.Тимченки, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63413 (Тимченківська сільська рада, кабінет сільського голови) Середня
181 630437 с.Аксютівка, с.Островерхівка, с.Тросне вул.8-го Березня, 7А, с.Островерхівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63414 (Островерхівська школа, фойє) Мала
181 630438 с.Чемужівка, с.Артюхівка вул.Кришталя, 1В, с.Чемужівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63430 (Чемужівська школа, фойє) Велика
181 630439 с.Водяхівка, с.Височинівка вул.Шкільна, 14, с.Височинівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63431 (Височинівська школа, фойє) Середня
181 630440 с.Левківка вул.Шкільна, 13, с.Левківка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63401 (Левківська школа, фойє) Мала
181 630441 с.Шелудьківка вул.Дружби, 95Б, с.Шелудьківка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63440 (с.Шелудьківка, вул.Дружби, 95Б (будинок культури, фойє)) Велика
176 630734 смт Печеніги – вул.Б.Хмельницького, вул.Горького, вул.Зелена, вул.Зінченка: 92–263; вул.Карапиша, вул.Конституції, вул.Л.Толстого, вул.Незалежності: 53–69; вул.Партизанська, вул.Рибна, вул.Садова, вул.Харківська: 68, 70, 72, 74, 84–84Б, 86–258; вул.Шевченка, вул.1-го Травня, пров.Базарний, пров.Безим’яний, пров.Б.Хмельницького, пров.Гоголя, пров.Донецький, пров.Дружби, пров.Зелений, пров.Кам’яний, пров.Конституції, пров.Левадний, пров.Партизанський, пров.Підгірний, пров.Рибний, пров.Шевченка, пров.1-го Травня, тупик Шевченка, тупик 1-го Травня вул.Незалежності, 56, смт Печеніги, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62801 (районний будинок культури, вестибюль) Велика
176 630735 смт Печеніги – вул.Берегова, вул.Ветеринарна, вул.Дачна, вул.Зінченка: 1–91; вул.Лісна, вул.М.Кулика, вул.Незалежності: 1–49; вул.Північна, вул.Поштова, вул.Робоча, вул.Соснова, вул.Харківська: 2–67, 69, 71, 73, 75–83, 85; вул.Чурилова, вул.Яблунева, пров.Береговий, пров.Гагаріна, пров.Дачний, пров.Західний, пров.Карапиша, пров.Лісний, пров.М.Кулика, пров.Незалежності, пров.Польовий, пров.Харківський, пров.Чурилова, пров.Шкільний, тупик Береговий, тупик Поштовий, Чугуїв-Печеніги-Великий Бурлук 15км+650м вул.Незалежності, 48, смт Печеніги, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62801 (ліцей імені Г.Семирадського, вестибюль) Велика
176 630738 с.П’ятницьке вул.Назарова, 30, с.П’ятницьке, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62809 (сільський клуб, актова зала) Мала
176 630739 с.Кицівка вул.Центральна, 5, с.Кицівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62801 (сільський клуб, актова зала) Мала
176 630740 с.Приморське вул.Шкільна, 3, с.Приморське, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62801 (сільський клуб, актова зала) Мала
176 630741 с.Артемівка вул.Камишева, 2А, с.Артемівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62821 (навчально-виховний комплекс, коридор) Середня
176 630742 с.Борщова, с.Ганнівка, с.Гарашківка, с.Гуслівка, с.Першотравневе вул.Молодіжна, 65, с.Борщова, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62810 (сільський клуб, актова зала) Мала
176 630743 с.Мартове вул.Гагаріна, 1Б, с.Мартове, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62820 (культурно-спортивний комплекс, вестибюль) Середня
176 630744 с.Новий Бурлук вул.Шкільна, 3, с.Новий Бурлук, Чугуївський р-н, Харківська обл., 62822 (навчально-виховний комплекс, коридор) Середня
176 630884 смт Введенка вул.Олега Горбачова, 150, смт Введенка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63520 (Введенський навчально-виховальний комплекс, фойє) Велика
176 630885 с.Тернова – вул.Будівників, вул.Б.Хмельницького, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Кожедуба, вул.Лермонтова, вул.Листвяна, вул.Лісна, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Свободи, вул.Слобожанська, вул.Фестивальна, вул.Центральна: 1–133, 135, 137, 139, 141–143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173–173В; вул.Чехова, вул.Чугуївська, вул.2-га Лісна, пров.Залізничний, пров.Зелений, пров.Лермонтова, пров.Лісний, пров.Свободи, пров.Центральний, пров.Чехова, пров.Чугуївський вул.Центральна, 16, с.Тернова, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63521 (Селищна рада, зала засідань) Середня
176 630886 с.Зауддя, с.Тернова – вул.Дружби, вул.Клубна, вул.Короленка, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Річна, вул.Рубіжна, вул.Садова, вул.Світла, вул.Степова, вул.Суворова, вул.Центральна: 134, 136, 138, 140, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174–365; вул.Шкільна, пров.Верхній, пров.Дружби, пров.Клубний, пров.Короленка, пров.Миру, пров.Мічуріна, пров.Річний, пров.Світлий, пров.Спортивний вул.Центральна, 251, с.Тернова, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63521 (Тернівська школа, фойє) Середня
176 630887 с.Зелений Колодязь, с.Світанок вул.Центральна, 16, с.Тернова, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63521 (Селищна рада, зала обрядів) Мала
176 630888 смт Есхар – вул.Б.Хмельницького: 1–4, 6, 8, 10, 12; вул.Вишнева, вул.Генерала Каруни, вул.Горького: 10, 12, 14–15, 15Б–18, 20, 22, 24, 26; вул.Квітуча, вул.Літвінова, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Молодіжна: 6–6Б, 8, 12, 14, 16, 18–24, 26, 28, 33–43; вул.Паркова, вул.Перемоги: 1–12; вул.Польова, вул.Рєпіна, вул.Слобідська, вул.Шевченка, вул.Шершавіна, пров.Б.Хмельницького: 1; пров.Горького, пров.Миру, пров.Польовий, Б/в ’Сіверський Дінець’ вул.Миру, 6, смт Есхар, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63524 (Будинок культури, фойє, 2-й поверх) Велика
176 630889 смт Есхар – вул.Артема - с/т "ВАСИЛЕК", вул.Будівельників, вул.Б.Хмельницького: 5, 7, 9, 11, 13–56; вул.Горького: 1–9Д, 11, 13А, 15А, 19, 21, 23, 25, 27–38, ГУРТОЖ.; вул.Дружби, вул.Євстаф’єва, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Молодіжна: 1–5, 7, 9–11, 13, 15, 17, 25, 27, 29–32А; вул.Перемоги: 14–38; вул.Рождественська, вул.Соборна, вул.Спортивна, вул.Центральна - С/т ’ЗЕНІТ’, вул.Щаслива, вул.1Травня, вул.1-ша Набережна, вул.152Стрілецької дивізії, пл.Робоча, пров.Б.Хмельницького: 2–7; пров.Заводский, пров.1Травня вул.Молодіжна, 2, смт Есхар, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63524 (Есхарівська школа, фойє, 2-й поверх) Велика
176 630892 смт Малинівка – вул.Б.Хмельницького, вул.Горького, вул.Козацька, вул.Михайлівська, вул.Мічуріна, вул.Польова, вул.Рєпіна, вул.Чугуївська, вул.Шевченка, пров.Михайлівський, пров.Мічуріна, пров.Польовий, пров.Рєпіна, пров.Річний, пров.Чугуївський, пров.Шевченка вул.Михайлівська, 71, смт Малинівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63525 (Малинівська гімназія, фойє і коридор, 1-й поверх) Середня
176 630893 смт Малинівка – вул.Базарна, вул.Вишнева: 1–55, 57; вул.Є.Ткаченко: 1–69А; вул.Заозерна, вул.Некрасова, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Соїча, вул.Широка: 1–53; вул.Шкільна: 1–113; вул.Ювілейна, вул.1Травня, пров.Базарний, пров.Вишневий, пров.ІІ Шкільний: 6–15; пров.Пушкіна, пров.Садовий, майдан 1Травня вул.Пушкіна, 1, смт Малинівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63525 (Будинок культури, глядацька зала) Велика
176 630894 смт Малинівка – вул.Вишнева: 56, 58–107; вул.Віктора Луговського, вул.Дачна, вул.Дружби, вул.Є.Ткаченко: 70–162; вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Перемоги, вул.Світла, вул.Соборна, вул.Соснова, вул.Харківська, вул.Чкалова, вул.Широка: 54–135; вул.Шкільна: 114–133; вул.Шляхова, пров.Дачний, пров.Залізничний, пров.ІІ Шкільний: 1–5; пров.Лісний, пров.Молодіжний, пров.Піщаний, пров.Сосновий, пров.Шкільний, Зона №01, комплекс будівль та споруд №2, Зона №01, комплекс будівль та споруд №4, Малинівське лісництво, 62 км дільниці Основа-Куп’янськ, 65 км дільниці Основа-Куп’янськ вул.Шкільна, 120, смт Малинівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63525 (Малинівська школа №2, кабінет математики і кабінет історії) Велика
176 630895 смт Новопокровка – вул.В.Вєсіча, вул.Весняна, вул.Віри, вул.Заводська: 1–91; вул.Залізнична, вул.Космічна, вул.Леонова, вул.Лісна, вул.Любові, вул.Надії, вул.Осіння, вул.Перемоги, вул.Пушкіна, вул.Річна, вул.Шевченка, вул.Широка, вул.1Травня, пров.Космічний, пров.Польовий, пров.Шевченка, пров.1Травня, тупик 1Травня вул.Гагаріна, 32, смт Новопокровка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63523 (Новопокровський навчально-виховальний комплекс, спортивна зала) Велика
176 630896 смт Новопокровка – вул.Бадядіна, вул.Виноградна, вул.Гагаріна, вул.Дворянська, вул.Дружби, вул.Заводська: 93–125; вул.Зоряна, вул.імені В.Вішталя, вул.Квиткова-с/т "Арсенал", вул.Лугова, вул.Маєвського, вул.Миру, вул.Покровська, вул.Садова, вул.Світла, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Фестивальна, вул.Центральна, вул.Чугуївська, с-ще Роздольне вул.імені В.Вішталя, 14, смт Новопокровка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63523 (Будинок культури, фойє) Велика
176 630897 смт Чкаловське – вул.Миру: 19–23; вул.Свободи, вул.Чкалова: 23, 27–34; вул.Свободи, 1, смт Чкаловське, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63544 (Будинок культури, 1 частина спортивної зали) Велика
176 630898 смт Чкаловське – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Залізнична, вул.Інженерна, вул.Миру: 5–17, 25–37; вул.Новоселів, вул.Першотравнева, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Чкалова: 1–22, 24–26, 36; вул.Шевченка, вул.Ювілейна, пров.Чкалова, 77км.+300м. дільниці Основа-Куп’янськ Південної зализниці, с.Гаврилівка, с-ще Дослідне, с.Миколаївка(Чкаловська селищна громада) вул.Свободи, 1, смт Чкаловське, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63544 (Будинок культури, 2 частина спортивної зали) Велика
176 630899 с.Нова Гнилиця вул.Центральна, 89А, с.Нова Гнилиця, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63542 (Новогнилицька школа, фойє) Мала
176 630900 с.Базаліївка вул.Миру, 2, с.Базаліївка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63531 (Базаліївський сільський будинок культури, глядацька зала будинку культури) Мала
176 630903 с.Гракове, с.Ртищівка вул.Перемоги, 12, с.Гракове, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63542 (Граківська школа, фойє) Середня
176 630904 с-ще Залізничне пров.Перемоги, 1, с-ще Залізничне, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63543 (Адмінбудівля елеватора, їдальня) Мала
176 630906 с.Іванівка, с.Михайлівка, с.Степове, с.Студенок вул.Центральна, 1, с.Іванівка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63551 (Іванівський навчально-виховальний комплекс, фойє) Середня
176 630908 с.Коробочкине – вул.Виноградна, вул.Високогірна, вул.Гоголя, вул.Громової, вул.Дачна, вул.Закубанська, вул.Кооперативна, вул.Куп’янська, вул.Лермонтова, вул.Лугова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Рєпіна, вул.Ростовська, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.ст.Коробочкине, вул.Успенська, вул.Чугуївська, вул.Шевченка, пров.Гагаріна, пров.Джерельний, пров.Кошевого, пров.Миру, пров.Польовий, пров.Пушкіна, пров.Шевченка, с.Осиковий Гай вул.майдан Шкільний, 5, с.Коробочкине, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63540 (Коробочкинський навчально-виховальний комплекс, фойє) Велика
176 630909 с.Коробочкине – вул.Центральна вул.майдан Шкільний, 1, с.Коробочкине, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63540 (Сільська рада, фойє) Мала
176 630910 с.Леб’яже, с.Миколаївка(Чкаловська селищна громада), с.Пушкарне, с.Таганка вул.Миру, 50, с.Леб’яже, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63530 (Будинок культури, актова зала) Середня
176 630911 с.Мосьпанове вул.Маслова, 1А, с.Мосьпанове, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63550 (Мосьпанівська школа, їдальня) Середня
176 630912 с.Стара Гнилиця вул.Шевченко, 46, с.Стара Гнилиця, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63541 (Старогнилицька школа, спортивна зала) Середня
176 630913 с.Стара Покровка, с.Поди вул.Миру, 52А, с.Стара Покровка, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63523 (Старопокровська школа, фойє і коридор) Середня
176 630914 с.Юрченкове вул.Шкільна, 8, с.Юрченкове, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63532 (Юрченківській сільський будинок культури, фойє будинку культури) Мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
181 630442 Зміївська центральна районна лікарня шосе Таранівське, 1Б, м.Зміїв, Чугуївський р-н, Харківська обл., 63404 Мала