Відділ ведення ДРВ апарату Кам'янець-Подільської РДА

Постійні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
193 680464 смт Стара Ушиця вул.Соборна, 9А, смт Стара Ушиця, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32385 (будинок культури, фойє, 2-й поверх) Велика
193 680465 с.Гораївка вул.Центральна, 51, с.Гораївка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32386 (сільський клуб, актова зала) Мала
193 680466 с.Абрикосівка, с.Корчівка вул.Щорса, 30А, с.Абрикосівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32351 (сільський клуб, глядацька зала) Мала
193 680467 с.Великозалісся вул.Олійника, 1А, с.Великозалісся, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32323 (будинок культури, фойє) Мала
193 680468 с.Киселівка вул.Козацька, 1А, с.Киселівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32323 (сільський клуб, кабінет завідуючого клубом) Мала
193 680469 с.Малозалісся вул.Б.Хмельницького, 1Д, с.Малозалісся, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32323 (сільський клуб, зала) Мала
193 680470 с.Врублівці вул.Центральна, 45, с.Врублівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32394 (будинок культури, фойє) Середня
193 680471 с.Яруга вул.Річна, 19, с.Яруга, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32394 (сільський клуб, зала) Мала
193 680472 с.Станіславівка вул.ім.Гагаріна, 1, с.Станіславівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32394 (сільський клуб, зала) Мала
193 680473 с.Голосків – вул.Визволителів, вул.Вчительська, вул.Гагаріна, вул.Годованця, вул.Голосківська, вул.Жовтнева, вул.І.Сірка, вул.Капустянська, вул.Кармалюка, вул.Коржа, вул.Коцюбинського, вул.Кривоноса, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Островського, вул.Підгірна, вул.Поштова, вул.Римський Корсаков, вул.Сагайдачного, вул.Степана Руданського, вул.Фадєєва, вул.Франка, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Щорса, пров.Млинський, пров.Павлова вул.Жовтнева, 30, с.Голосків, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32340 (школа, актова зала) Середня
193 680474 с.Голосків – вул.Богдана Хмельницького, вул.Гоголя, вул.Жукова, вул.Загородня, вул.Котляревського, вул.Микити Годованця, вул.Миротворців, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Садова вул.Жукова, 1, с.Голосків, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32340 (сільський клуб, актова зала) Мала
193 680475 с.Пудлівці вул.Ленінградська, 44, с.Пудлівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32342 (будинок культури, зала) Середня
193 680476 с.Гринчук вул.Польова, 4, с.Гринчук, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32378 (сільський клуб, зала) Мала
193 680477 с.Бабшин вул.Набережна, 1А, с.Бабшин, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32378 (будинок культури, зала) Мала
193 680478 с.Малинівці вул.Лесі Українки, 9, с.Малинівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32378 (приміщення колишньої ЗОШ,кабінет директора) Мала
193 680479 с.Грушка вул.Суворова, 2А, с.Грушка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32380 (будинок культури, зала) Мала
193 680480 с.Каштанівка вул.Шевченко, 1А, с.Каштанівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32302 (сільський клуб, зала) Мала
193 680481 с.Рункошів вул.Шевченка, 60А, с.Рункошів, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32382 (сільський клуб, зала) Мала
193 680482 с.Гуменці вул.Першотравнева, 50, с.Гуменці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32325 (будинок культури, фойє) Велика
193 680483 с.Вербка вул.Центральна, 14А, с.Вербка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32326 (сільський клуб, фойє) Середня
193 680484 с.Колубаївці вул.317 Дивізії, 14А, с.Колубаївці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32304 (сільський клуб, зала) Середня
193 680485 с.Слобідка-Гуменецька вул.Котовського, 11В, с.Слобідка-Гуменецька, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32327 (сільський клуб, зала) Середня
193 680486 с.Лисогірка вул.Гагаріна, 29А, с.Лисогірка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32721 (Сільський клуб, зала) Середня
193 680487 с.Привороття Друге вул.Лісова, 16А, с.Привороття Друге, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32326 (Будинок побуту, зала) Мала
193 680488 с.Дерев’яне, с.Гелетина вул.Шкільна, 11, с.Дерев’яне, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32356 (сільський клуб, сесійна зала) Мала
193 680489 с.Броварі, с.Привітне вул.Гагаріна, 42, с.Броварі, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32356 (сільський клуб, зала)
/
вул.Гагаріна, 40, с.Броварі, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32356
Мала
193 680490 с.Довжок – вул.Володимира Смирнова: 1–60; вул.Джерельна, вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Кармелюка, вул.Козіцького, вул.Колгоспна, вул.Панаса Мирного, вул.Партизанська, вул.Південна, вул.Польова, вул.Радгоспна, вул.Слов’янська, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Ставкова, вул.Українська, вул.Унявко, вул.Хотинська, вул.Центральна, вул.Чернівецька, вул.Шкільна: 1–28; пров.Будівельний, пров.Вербний, пров.Довжоцький, пров.Кармелюка, пров.Лісовий, пров.Мінводи, пров.Радгоспний, пров.Рози Люксембург, пров.Соборний, пров.Тупіковий, пров.Унявко, пров.Шкільний вул.Унявко, 1, с.Довжок, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32343 (ДП "Довжоцький спиртзавод", клуб) Велика
193 680491 с.Довжок – вул.Бажана, вул.Боженка, вул.Бугайченко, вул.Весняна, вул.Володимира Смирнова: 61–172; вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Жовтнева, вул.Жукова, вул.Західна, вул.Кам’янецька, вул.Котляревського, вул.Кушельова, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Львівська, вул.Миколи Гордійчука, вул.Мічуріна, вул.Надії, вул.Незалежності, вул.Першотравнева, вул.Подільська, вул.Правди, вул.Садова, вул.Тернопільська, вул.Франко, вул.Хмельницька, вул.Чеботарьова, вул.Чигіряєва, вул.Шевченка, вул.Шкільна: 34–38; вул.Щетиніна, пров.Бажана, пров.Бондаря, пров.Бугайченко, пров.Зелений, пров.Калиновий, пров.Колгоспний, пров.Красний, пров.Лесі Українки, пров.Новий, пров.Подільський, пров.Сквозний, пров.Шевченка, пров.Ясний, проїзд Гагаріна вул.Шкільна, 2, с.Довжок, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32343 (школа, актова зала) Велика
193 680492 с.Нагоряни вул.Тручка, 9, с.Нагоряни, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32344 (школа, фойє) Середня
193 680493 с.Думанів вул.Центральна, 54А, с.Думанів, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32321 (школа, актова зала) Середня
193 680494 с.Жванець вул.Центральна, 57, с.Жванець, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32365 (Жванецький ліцей, коридор) Середня
193 680495 с.Брага вул.Жванецька, 56, с.Брага, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32365 (сільський клуб, фойє) Мала
193 680496 с.Завалля, с.Червона Діброва вул.Тернопільська, 9, с.Завалля, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32337 (будинок культури, зала) Мала
193 680497 с.Вітківці вул.Чкалова, 20, с.Вітківці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32365 (сільський клуб, зала) Мала
193 680498 с.Кудринці вул.Олександра Довженка, 32, с.Кудринці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32338 (сільський клуб, зала) Мала
193 680499 с.Залісся Перше вул.Шкільна, 2А, с.Залісся Перше, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32334 (школа, фойє) Середня
193 680500 с.Параївка вул.Центральна, 2А, с.Параївка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32334 (сільський клуб, зала) Мала
193 680501 с.Залісся Друге вул.Б.Хмельницького, 92, с.Залісся Друге, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32324 (Сільський клуб, актова зала) Мала
193 680502 с.Дубинка вул.Перемоги, 18, с.Дубинка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32324 (ФАП, к.1) Мала
193 680503 с.Зіньківці вул.Соборна, 42, с.Зіньківці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32341 (школа, спортивна зала) Середня
193 680504 с.Кадиївці вул.Шкільна, 10А, с.Кадиївці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32345 (будинок культури, зала) Середня
193 680505 с.Суржа вул.Перемоги, 29А, с.Суржа, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32346 (сільський клуб, зала) Мала
193 680506 с.Калачківці вул.Шевченка, 28, с.Калачківці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32395 (сільський клуб, зала) Мала
193 680507 с.Демшин вул.Михайлівська, 4, с.Демшин, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32396 (сільський клуб, зала) Мала
193 680508 с.Патринці вул.Центральна, 10, с.Патринці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32302 (сільський клуб, коридор) Мала
193 680509 с.Рогізна вул.Центральна, 65, с.Рогізна, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32397 (будинок культури, вестибюль) Мала
193 680510 с.Субіч вул.Миру, 15, с.Субіч, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32395 (сільський клуб, актова зала) Мала
193 680511 с.Кам’янка вул.Шкільна, 6, с.Кам’янка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32359 (сільський клуб, зала засідань) Велика
193 680512 с.Китайгород вул.Шевченка, 10, с.Китайгород, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32392 (Сільський клуб, актовий зал) Мала
193 680513 с.Вихватнівці вул.Центральна, 3, с.Вихватнівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32393 (будинок культури, зала) Мала
193 680514 с.Ленівка вул.Івана Огієнка, 11, с.Ленівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32393 (сільський клуб, зала) Мала
193 680515 с.Княжпіль вул.Центральна, 35, с.Княжпіль, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32355 (будинок культури, зала) Середня
193 680516 с.Колибаївка вул.М. Грушевського, 111, с.Колибаївка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32370 (будинок культури, глядацька зала) Середня
193 680517 с.Вільховець вул.Гастело, 16, с.Вільховець, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32370 (фельдшерський пункт, лікувальна кімната) Мала
193 680518 с.Смотрич вул.Центральна, 45, с.Смотрич, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32303 (сільський клуб, глядацька зала) Середня
193 680519 с.Червона Чагарівка вул.Квіткова, 2, с.Червона Чагарівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32370 (школа, спортивний зал) Мала
193 680520 с.Колодіївка вул.Дністрівська, 23, с.Колодіївка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32398 (школа, спортивний зал) Середня
193 680521 с.Крушанівка вул.Центральна, 29, с.Крушанівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32390 (будинок культури, зала) Мала
193 680522 с.Кульчіївці вул.Центральна, 36, с.Кульчіївці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32354 (будинок культури, зала засідань) Середня
193 680523 с.Калиня вул.Центральна, 5, с.Калиня, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32354 (сільський клуб, глядацька зала) Мала
193 680524 с.Суржинці вул.Лісна, 1, с.Суржинці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32354 (сільський клуб, зала) Мала
193 680525 с.Фурманівка вул.Квіткова, 5, с.Фурманівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32354 (сільський клуб, зала) Мала
193 680526 с.Ластівці вул.Б.Хмельницького, 4, с.Ластівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32364 (Адміністративна будівля, приміщення старостату) Мала
193 680527 с.Збруч, с.Ісаківці вул.Лесі Українки, 5А, с.Збруч, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32365 (сільський клуб, актова зала) Мала
193 680528 с.Нефедівці вул.Миру, 29, с.Нефедівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32391 (будинок культури, фойє) Мала
193 680529 с.Лучки вул.Гагаріна, 56, с.Лучки, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32391 (сільський клуб, фойє) Мала
193 680530 с.Нігин вул.Пушкіна, 1, с.Нігин, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32320 (школа, коридор) Середня
193 680531 с-ще Сахкамінь вул.Залізнична, 3, с-ще Сахкамінь, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32322 (Сахкамінська ЗОШ І-ІІ ст., актовий зал) Середня
193 680532 с.Оринин – вул.Базарна, вул.Бізнесова, вул.Володимира Великого, вул.Дмитра Донцова, вул.Івана Качура, вул.Кам’янецька, вул.Княгині Ольги, вул.Комунальна, вул.Лесі Українки, вул.Михайла Вербицького, вул.Михайла Грушевського: 17–73; вул.Михайлини Коцюбинської, вул.Олександра Довженка, вул.Ольги Кобилянської, вул.Павла Чубинського, вул.Партизанська, вул.Пирогова, вул.Польова, вул.Русалії: 1, 3–5, 7, 9, 12–74; вул.Симона Петлюри, вул.Соломії Крушельницької, вул.Спортивна, вул.Тараса Шевченка: 3–90, 94, 98–98/6, 102–104, 106–106А, 108, 110–110/2, 114, 122; вул.Юрія Липи, пров.Глухий, пров.Катерини Білокур, пров.Кості Солухи, пров.Круговий, пров.Річковий, пров.Шолом-Алейхем, пров.Яблуневий, с.Теклівка вул.Тараса Шевченка, 45, с.Оринин, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32331 (будинок культури, зала) Середня
193 680533 с.Оринин – вул.Баштана, вул.Богдана Хмельницького, вул.Будівельна, вул.Василя Симоненка, вул.Василя Стуса, вул.Віктора Астаф’єва, вул.Героїв Крут, вул.Григорія Сковороди, вул.Ентузіастів, вул.Євгена Коновальця, вул.Івана Богуна, вул.Івана Котляревського, вул.Івана Мазепи, вул.Івана Франка, вул.Козацька, вул.Миколи Никольчука, вул.Михайла Грушевського: 1–14; вул.Небесної сотні, вул.Нестора Літописця, вул.Пана Садовського, вул.Петра Поповича-Гученського, вул.Петра Сагайдачного, вул.Петра Чорного, вул.Пилипа Орлика, вул.Південна, вул.Русалії: 2, 6, 8, 10; вул.Святомихайлівська, вул.Січових Стрільців, вул.Степана Руданського, вул.Танкістів, вул.Тараса Шевченка: 91–93, 95–97, 99–101, 105, 107, 109, 111–113, 115–119, 123А–210; вул.Ярослава Мудрого, пров.Андрея Шептицького, пров.Матросова, пров.Михайла Галущинського, пров.Мостовий, пров.Новий, пров.Північний, пров.Піщаний, пров.Спортивний вул.Тараса Шевченка, 130, с.Оринин, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32331 (школа, актова зала) Середня
193 680534 с.Ріпинці вул.Богдана Хмельницького, 38, с.Ріпинці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32332 (сільський клуб, зала) Мала
193 680535 с.Панівці вул.Першотравнева, 14, с.Панівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32376 (будинок культури, зала) Середня
193 680536 с.Зубрівка, с.Цибулівка вул.Михайлівська, 48, с.Цибулівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32358 (фельдшерський пункт, приймальня) Мала
193 680537 с.Підпилип’я вул.40-річчя Перемоги, 9А, с.Підпилип’я, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32330 (будинок культури, фойє) Мала
193 680538 с.Подоляни вул.М.Грушевського, 17А, с.Подоляни, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32302 (сільський клуб, кімната "Бойової Слави") Мала
193 680539 с.Подільське вул.І.Франка, 38, с.Подільське, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32381 (школа, вестибюль)
/
вул.І.Франка, 36, с.Подільське, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32381
Мала
193 680540 с.Привороття вул.Незалежності, 3, с.Привороття, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32333 (будинок культури, зала) Середня
193 680541 с.Адамівка вул.Центральна, 16, с.Адамівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32333 (сільський клуб, зала) Мала
193 680542 с.Добровілля вул.Тараса Шевченка, 7А, с.Добровілля, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32333 (сільський клуб, зала) Мала
193 680543 с.Кізя вул.40-річчя Перемоги, 3, с.Кізя, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32333 (сільський клуб, зала) Мала
193 680544 с.Руда вул.Центральна, 136В, с.Руда, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32366 (будинок культури, зала) Середня
193 680545 с.Гаврилівці вул.Центральна, 20А, с.Гаврилівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32367 (сільський клуб, зала) Середня
193 680546 с.Цвіклівці Перші вул.Центральна, 18А, с.Цвіклівці Перші, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32368 (сільський клуб, зала) Мала
193 680547 с.Рихта вул.Макаренка, 8А, с.Рихта, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32346 (школа, спортивний зал) Середня
193 680548 с.Лісківці вул.А.Яхієва, 21А, с.Лісківці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32347 (школа, спортивний зал) Мала
193 680549 с.Слобідка-Кульчієвецька вул.Механізаторів, 45, с.Слобідка-Кульчієвецька, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32302 (будинок культури, актова зала) Середня
193 680550 с.Боришківці вул.Академіка Костюка, 18, с.Боришківці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32353 (сільський клуб, актова зала) Мала
193 680551 с.Мукша Китайгородська пров.Клубний, 8, с.Мукша Китайгородська, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32319 (сільський клуб, актова зала) Велика
193 680552 с.Оленівка вул.Молодіжна, 43А, с.Оленівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32353 (сільський клуб, актова зала) Мала
193 680553 с.Слобідка-Рихтівська вул.академіка Валерія Степанкова, 28, с.Слобідка-Рихтівська, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32360 (будинок культури, зала) Середня
193 680554 с.Вільне вул.Богдана Хмельницького, 22, с.Вільне, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32360 (сільський клуб, зала) Мала
193 680555 с.Кізя-Кудринецька вул.Польова, 1, с.Кізя-Кудринецька, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32338 (сільський клуб, зала) Мала
193 680556 с.Мілівці вул.Михайла Грушевського, 2, с.Мілівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32338 (сільський клуб, зала) Мала
193 680557 с.Сокіл вул.Миру, 38, с.Сокіл, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32377 (будинок культури, фойє 2) Мала
193 680558 с.Каветчина вул.Виноградна, 12, с.Каветчина, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32302 (сільський клуб, фойє) Мала
193 680559 с.Слобідка-Малиновецька, с.Межигір вул.Центральна, 4, с.Межигір, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32302 (сільський клуб, фойє) Мала
193 680560 с.Супрунківці, с.Тернавка вул.Центральна, 6, с.Супрунківці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32350 (будинок культури, зала) Мала
193 680561 с.Устя, с.Цвіклівці Другі вул.Миру, 4, с.Устя, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32372 (ФАП, вітальня) Мала
193 680562 с.Баговиця вул.Шкільна, 10, с.Баговиця, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32373 (школа, спортивний зал) Середня
193 680563 с.Велика Слобідка вул.Центральна, 18, с.Велика Слобідка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32375 (фойє сільского клубу) Середня
193 680564 с.Мала Слобідка вул.Річна, 2, с.Мала Слобідка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32302 (сільський клуб, фойє) Мала
193 680565 с.Тарасівка вул.Гагаріна, 3, с.Тарасівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32374 (сільський клуб, каб.2) Мала
193 680566 с.Шутнівці вул.Подільська, 2, с.Шутнівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32302 (школа, каб.1) Мала
193 680567 с.Ходорівці вул.Т.Шевченка, 3А, с.Ходорівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32361 (будинок культури, зала) Середня
193 680568 с.Княгинин вул.І.Франка, 35, с.Княгинин, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32363 (сільський клуб, зала) Мала
193 680569 с.Острівчани пров.Шкільний, 2А, с.Острівчани, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32362 (Бібліотека, читальна зала) Середня
193 680570 с.Чабанівка вул.Пантелея, 2, с.Чабанівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32383 (танцювальний зал Чабанівського сільського будинку культури) Мала
193 680571 с.Гута-Чугорська вул.Центральна, 1, с.Гута-Чугорська, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32384 (сільський клуб, глядацька зала) Мала
193 680572 с.Липи вул.Центральна, 22, с.Липи, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32384 (сільський клуб, глядацька зала) Мала
193 680573 с.Лисківці вул.Центральна, 53, с.Лисківці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32383 (сільський клуб, глядацька зала) Мала
193 680574 с.Шустівці вул.Соборна, 43, с.Шустівці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32335 (будинок культури, фойє) Мала
193 680575 с.Ніверка, с.Нововолодимирівка вул.Шкільна, 8, с.Ніверка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32302 (сільський клуб, фойє) Мала
193 680576 с.Чорнокозинці вул.Замкова, 29, с.Чорнокозинці, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32336 (школа, актова зала) Мала
193 681569 с.Улянівка вул.Першотравнева, 27А, с.Улянівка, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32340 (Будинок культури, актовий зал) Мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
193 680577 Комунальне некомерційне підприємство "Кам’янець-Подільська центральна районна лікарня" вул.Матросова, 30, с.Мукша Китайгородська, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл., 32319 Мала