Відділ ведення ДРВ Луцької РДА

Постійні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
20 070068 м.Горохів – вул.Б.Климчука, вул.Волі, вул.В.Фещака, вул.Героїв УПА, вул.Дружби, вул.Євгена Коновальця, вул.Княгині Ольги, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Луцька, вул.Львівська, вул.М.Рощини, вул.Наливайка, вул.Паркова, вул.Романа Шухевича, вул.Садова, вул.С.Кривенького, вул.Суворова, вул.Сущева, вул.Я.Мудрого, пров.Героїв УПА вул.Паркова, 10, м.Горохів, Луцький р-н, Волинська обл., 45700 (будинок культури, фойє) Велика
20 070069 м.Горохів – вул.Берестецька, вул.Винниченка, вул.Дачна, вул.І.Сливки, вул.І.Франка, вул.Козацька: 52–54, 56–100; вул.Лисенка, вул.Чкалова, вул.Чорновола, вул.Шкільна, пров.Чкалова вул.Лисенка, 26, м.Горохів, Луцький р-н, Волинська обл., 45700 (школа №1, актова зала) Середня
20 070070 м.Горохів – вул.Князя Володимира, вул.Козацька: 1–51, 55; вул.Молодіжна, вул.Південна, вул.Ринкова, вул.Січових Стрільців, вул.Соснова, вул.Студентська, вул.Я.Галана, пров.Лісний, пров.Пугачова, пров.Спортивний, пров.Я.Галана вул.Студентська, 8, м.Горохів, Луцький р-н, Волинська обл., 45700 (Горохівський коледж Львівського національного аграрного університету, фоє) Середня
20 070071 м.Горохів – вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Возз’єднання, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Озерна, вул.Полянка, вул.Сокальська, вул.Сонячна, вул.Столярчука, вул.Шевченка вул.Шевченка, 16, м.Горохів, Луцький р-н, Волинська обл., 45700 (бібліотека, фойє) Середня
20 070072 м.Горохів – вул.Гетьманська, вул.Грушевського, вул.Енергетична, вул.Л.Українки, вул.О.Кобилянської, вул.Підліски, вул.Польова, вул.Річна, вул.Сергія Феоктистова, вул.Симоненка, вул.Транспортна, вул.750-річчя Горохова, пров.Польовий вул.Грушевського, 5А, м.Горохів, Луцький р-н, Волинська обл., 45700 (школа-гімназія, спортивна зала) Середня
20 070073 м.Берестечко вул.Шевченка, 1А, м.Берестечко, Луцький р-н, Волинська обл., 45765 (НД "Просвіта" фоє клубу) Середня
20 070074 смт Мар’янівка вул.Соборна, 2, смт Мар’янівка, Луцький р-н, Волинська обл., 45744 (школа, спортивна зала) Велика
20 070075 смт Сенкевичівка вул.Шевченка, 29, смт Сенкевичівка, Луцький р-н, Волинська обл., 45750 (будинок культури, фойє) Середня
20 070076 с.Бережанка вул.Центральна, 18, с.Бережанка, Луцький р-н, Волинська обл., 45713 (будинок культури, фойє) Мала
20 070077 с.Брани вул.Молодіжна, 2, с.Брани, Луцький р-н, Волинська обл., 45746 (сільський клуб, актова зала) Мала
20 070078 с.Борисковичі вул.Центральна, 76, с.Борисковичі, Луцький р-н, Волинська обл., 45748 (будинок культури, фойє) Мала
20 070079 с.Довгів вул.Зарічна, 35, с.Довгів, Луцький р-н, Волинська обл., 45747 (будинок культури, актова зала) Мала
20 070080 с.Бужани вул.Млинова, 4А, с.Бужани, Луцький р-н, Волинська обл., 45770 (школа, спортивна зала) Середня
20 070081 с.Ржищів вул.Селянська, 12А, с.Ржищів, Луцький р-н, Волинська обл., 45771 (школа, спортивна зала) Мала
20 070082 с.Ватин вул.Центральна, 25, с.Ватин, Луцький р-н, Волинська обл., 45710 (будинок культури, актова зала) Мала
20 070083 с.Ватинець вул.Шкільна, 2, с.Ватинець, Луцький р-н, Волинська обл., 45710 (школа, спортивна зала) Мала
20 070084 с.Вільхівка, с.Діброва(Горохівська міська територіальна громада) вул.Шевченка, 8, с.Вільхівка, Луцький р-н, Волинська обл., 45723 (будинок культури, актова зала) Середня
20 070085 с.Софіївка, с.Ярівка вул.Центральна, 38, с.Ярівка, Луцький р-н, Волинська обл., 45723 (фельдшерсько-акушерський пункт, приймальне відділення) Мала
20 070086 с.Галичани вул.Шкільна, 1, с.Галичани, Луцький р-н, Волинська обл., 45745 (НД "Просвіта" фоє клубу) Середня
20 070087 с.Новий Зборишів вул.Ставкова, 11, с.Новий Зборишів, Луцький р-н, Волинська обл., 45760 (школа, спортивна зала) Мала
20 070088 с.Хмельницьке вул.Шкільна, 2, с.Хмельницьке, Луцький р-н, Волинська обл., 45745 (школа, фойє, спортивна зала) Мала
20 070089 с.Горішнє вул.Лісова, 20, с.Горішнє, Луцький р-н, Волинська обл., 45756 (фельдшерсько-акушерський пункт, приймальне відділення) Мала
20 070090 с.Іванівка(Берестечківська міська територіальна громада) вул.Юрія Гагаріна, 15, с.Іванівка, Луцький р-н, Волинська обл., 45756 (сільський клуб, актова зала) Мала
20 070091 с.Новостав(Берестечківська міська територіальна громада) вул.Шкільна, 2, с.Новостав, Луцький р-н, Волинська обл., 45756 (Школа, спортивна зала) Мала
20 070092 с.Губин Перший вул.Тиха, 8, с.Губин Перший, Луцький р-н, Волинська обл., 45726 (будинок культури, актова зала) Мала
20 070093 с.Ниви-Губинські вул.Польова, 20, с.Ниви-Губинські, Луцький р-н, Волинська обл., 45750 (фельдшерсько-акушерський пункт, приймальне відділення) Мала
20 070094 с.Жабче, с.Сергіївка вул.Вчительська, 4, с.Жабче, Луцький р-н, Волинська обл., 45753 (сільський клуб, актова зала) Мала
20 070095 с.Журавники вул.Луцька, 38, с.Журавники, Луцький р-н, Волинська обл., 45737 (будинок культури, актова зала) Середня
20 070096 с.Волиця-Дружкопільська вул.Шевченка, 1, с.Волиця-Дружкопільська, Луцький р-н, Волинська обл., 45737 (школа, спортивна зала) Мала
20 070097 с.Звиняче вул.Шевченка, 31, с.Звиняче, Луцький р-н, Волинська обл., 45725 (будинок культури, фойє) Середня
20 070098 с.Красів вул.Центральна, 16, с.Красів, Луцький р-н, Волинська обл., 45725 (сільський клуб, актова зала) Мала
20 070099 с.Квасів вул.Нова, 1, с.Квасів, Луцький р-н, Волинська обл., 45735 (сільський клуб, актова зала) Мала
20 070100 с.Крижова, с.Охлопів вул.Козацька, 5, с.Охлопів, Луцький р-н, Волинська обл., 45736 (фельдшерсько-акушерський пункт, приймальне відділення) Мала
20 070101 с.Колодеже вул.Центральна, 74, с.Колодеже, Луцький р-н, Волинська обл., 45751 (школа, спортивна зала) Мала
20 070102 с.Наталин вул.Незалежності, 20, с.Наталин, Луцький р-н, Волинська обл., 45751 (сільський клуб, актова зала) Мала
20 070103 с.Лемешів вул.Центральна, 1, с.Лемешів, Луцький р-н, Волинська обл., 45731 (сільський клуб, актова зала) Мала
20 070104 с.Козятин вул.Центральна, 20, с.Козятин, Луцький р-н, Волинська обл., 45731 (фельдшерсько-акушерський пункт, приймальне відділення) Мала
20 070105 с.Лобачівка вул.Незалежності, 13А, с.Лобачівка, Луцький р-н, Волинська обл., 45760 (школа, спортивна зала) Середня
20 070106 с.Волиця-Лобачівська вул.Миру, 42А, с.Волиця-Лобачівська, Луцький р-н, Волинська обл., 45760 (школа, спортивна зала) Мала
20 070107 с.Колмів вул.Грушевського, 59А, с.Колмів, Луцький р-н, Волинська обл., 45760 (школа, спортивна зала) Мала
20 070108 с.Мерва вул.Б.Хмельницького, 15А, с.Мерва, Луцький р-н, Волинська обл., 45766 (будинок культури, фойє) Мала
20 070109 с.Буркачі вул.Майданська, 11А, с.Буркачі, Луцький р-н, Волинська обл., 45766 (фельдшерсько-акушерський пункт, приймальне відділення) Мала
20 070110 с.Диковини вул.Лісова, 2А, с.Диковини, Луцький р-н, Волинська обл., 45766 (фельдшерсько-акушерський пункт, приймальне відділення) Мала
20 070111 с.Кутрів вул.Молодіжна, 28А, с.Кутрів, Луцький р-н, Волинська обл., 45781 (школа, спортивна зала) Мала
20 070112 с.Мирків вул.Хорольського, 2, с.Мирків, Луцький р-н, Волинська обл., 45732 (школа, спортивна зала) Мала
20 070113 с.Мирне, с.Десятина вул.Шкільна, 19, с.Мирне, Луцький р-н, Волинська обл., 45711 (будинок культури, фойє) Середня
20 070114 с.Михлин, с.Загаї, с.Маруся вул.Молодіжна, 12А, с.Михлин, Луцький р-н, Волинська обл., 45714 (сільський клуб, фойє) Мала
20 070116 с.Новосілки, с.Кумовище вул.Паркова, 5, с.Новосілки, Луцький р-н, Волинська обл., 45754 (школа, спортивна зала) Мала
20 070117 с.Ковбань, с.Мислині вул.Центральна, 22, с.Мислині, Луцький р-н, Волинська обл., 45754 (школа, спортивна зала) Мала
20 070118 с.Перемиль вул.Шкільна, 12, с.Перемиль, Луцький р-н, Волинська обл., 45763 (будинок культури, фойє) Середня
20 070119 с.Богунівка вул.Богуна, 8, с.Богунівка, Луцький р-н, Волинська обл., 45763 (школа, спортивна зала) Мала
20 070120 с.Гумнище вул.Промислова, 18, с.Гумнище, Луцький р-н, Волинська обл., 45763 (ФАП с.Гумнище) Мала
20 070121 с.Липа вул.Луцька, 21, с.Липа, Луцький р-н, Волинська обл., 45763 (сільський клуб, фойє) Мала
20 070122 с.Старики вул.Берестецька, 20, с.Старики, Луцький р-н, Волинська обл., 45764 (фельдшерсько-акушерський пункт, приймальне відділення) Мала
20 070123 с.Печихвости вул.Пришкільна, 33, с.Печихвости, Луцький р-н, Волинська обл., 45734 (школа, спортивна зала) Середня
20 070124 с.Стрільче вул.Центральна, 61, с.Стрільче, Луцький р-н, Волинська обл., 45734 (школа, спортивна зала) Мала
20 070125 с.Полюхне, с.Скабарівщина вул.Центральна, 58, с.Полюхне, Луцький р-н, Волинська обл., 45734 (фельдшерсько-акушерський пункт, приймальне відділення) Мала
20 070126 с.Підбереззя вул.Центральна, 7, с.Підбереззя, Луцький р-н, Волинська обл., 45730 (сільська рада, фойє) Середня
20 070127 с.Пірванче вул.Перемоги, 9, с.Пірванче, Луцький р-н, Волинська обл., 45732 (будинок культури, актова зала) Мала
20 070128 с.Піски вул.Бродська, 103, с.Піски, Луцький р-н, Волинська обл., 45767 (будинок культури, фойє) Середня
20 070129 с.Антонівка(Берестечківська міська територіальна громада) вул.Центральна, 82, с.Антонівка, Луцький р-н, Волинська обл., 45765 (фельдшерсько-акушерський пункт, приймальне відділення) Мала
20 070130 с.Гектари вул.Центральна, 63, с.Гектари, Луцький р-н, Волинська обл., 45765 (фельдшерсько-акушерський пункт, приймальне відділення) Мала
20 070131 с.Пустомити, с.Зеленолужне, с.Уманці вул.Центральна, 47, с.Пустомити, Луцький р-н, Волинська обл., 45720 (Будинок культури, фойє) Середня
20 070133 с.Рачин вул.Шкільна, 5, с.Рачин, Луцький р-н, Волинська обл., 45721 (школа, спортивна зала) Мала
20 070134 с.Озерці вул.Шкільна, 6, с.Озерці, Луцький р-н, Волинська обл., 45722 (школа, спортивна зала) Мала
20 070135 с.Скірче, с.Жуковець вул.Центральна, 43, с.Скірче, Луцький р-н, Волинська обл., 45710 (школа, фойє) Мала
20 070136 с.Скобелка вул.Весела, 12, с.Скобелка, Луцький р-н, Волинська обл., 45703 (будинок культури, фойє) Середня
20 070137 с.Бистровиця вул.Молодіжна, 10А, с.Бистровиця, Луцький р-н, Волинська обл., 45703 (сільський клуб, актова зала) Мала
20 070138 с.Марковичі вул.Луцька, 59, с.Марковичі, Луцький р-н, Волинська обл., 45703 (школа, спортивна зала) Мала
20 070139 с.Скригове вул.Центральна, 5, с.Скригове, Луцький р-н, Волинська обл., 45772 (сільський клуб, актова зала) Мала
20 070140 с.Пильгани вул.Шкільна, 2, с.Пильгани, Луцький р-н, Волинська обл., 45772 (школа, спортивна зала) Мала
20 070141 с.Смолява вул.Л.Українки, 10, с.Смолява, Луцький р-н, Волинська обл., 45761 (школа, спортивна зала) Мала
20 070142 с.Зелене вул.Берестецька, 31, с.Зелене, Луцький р-н, Волинська обл., 45762 (школа, спортивна зала) Мала
20 070143 с.Терешківці вул.Хуторянська, 1, с.Терешківці, Луцький р-н, Волинська обл., 45724 (будинок культури, фойє) Мала
20 070144 с.Ощів вул.Шкільна, 3, с.Ощів, Луцький р-н, Волинська обл., 45724 (сільський клуб, актова зала) Мала
20 070145 с.Угринів вул.Шевченка, 6, с.Угринів, Луцький р-н, Волинська обл., 45715 (школа, спортивна зала) Середня
20 070146 с.Дубова Корчма вул.Дубова, 10А, с.Дубова Корчма, Луцький р-н, Волинська обл., 45715 (фельдшерсько-акушерський пункт, приймальне відділення) Мала
20 070147 с.Холонів, с.Старостав вул.Центральна, 30, с.Холонів, Луцький р-н, Волинська обл., 45740 (будинок культури, фойє) Середня
20 070148 с.Цегів вул.Центральна, 30, с.Цегів, Луцький р-н, Волинська обл., 45741 (сільський клуб, актова зала) Середня
20 070149 с.Борочиче вул.Шкільна, 5, с.Борочиче, Луцький р-н, Волинська обл., 45742 (школа, спортивна зала) Середня
20 070150 с.Сільце вул.Центральна, 5А, с.Сільце, Луцький р-н, Волинська обл., 45743 (сільський клуб, актова зала) Середня
20 070151 с.Широке вул.Паркова, 10, с.Широке, Луцький р-н, Волинська обл., 45744 (сільський клуб, актова зала) Мала
20 070152 с.Шклинь вул.Центральна, 58, с.Шклинь, Луцький р-н, Волинська обл., 45712 (будинок культури, фойє) Середня
20 070153 с.Шклинь Другий вул.Ветеранів, 30А, с.Шклинь Другий, Луцький р-н, Волинська обл., 45712 (школа, фойє) Мала
23 070266 м.Ківерці – вул.Відродження, вул.Жовтнева, вул.Київська: 1–65А; вул.Киричука, вул.Ковальова, вул.Ковельська, вул.Маяковського, вул.Міцкевича, вул.Незалежності, вул.Паркова: 1–33; вул.Садова, вул.Сінкевича, пров.Квітковий, пров.Міцкевича, пров.1 Київський, пров.2 Київський вул.Київська, 43, м.Ківерці, Луцький р-н, Волинська обл., 45200 (школа №1, коридор, 1-й поверх) Велика
23 070267 м.Ківерці – вул.Ак.Кравчука, вул.Дружби, вул.Жукова, вул.Заводська, вул.Індустріальна, вул.Молодіжна, вул.Наливайка, вул.Озерна, вул.Промислова, вул.Чкалова: 89–89В; вул.Шевченка, пров.Індустріальний, пров.Кравчука, пров.Т.Г.Шевченка вул.Шевченка, 29, м.Ківерці, Луцький р-н, Волинська обл., 45200 (районний будинок культури ім.Ковальова, фойє, 2-й поверх) Велика
23 070268 м.Ківерці – вул.Винниченка, вул.Гордіюк, вул.Деревообробників, вул.Довбуша, вул.Космонавтів, вул.Лісна, вул.Ломоносова, вул.Миру, вул.Паркова: 34–83А; вул.П.Дорошенка, вул.Робітнича, вул.Свободи, вул.Ціолковського, вул.Чехова, вул.Чкалова: 55–82; вул.9-Травня, пров.Винниченка, пров.Дорошенка, пров.Миру вул.Шевченка, 13, м.Ківерці, Луцький р-н, Волинська обл., 45200 (школа №3, спортивна зала, 2-й поверх) Велика
23 070269 м.Ківерці – вул.Б.Хмельницького, вул.Вишневецького, вул.Гагаріна, вул.І.Франка, вул.Кармелюка, вул.Київська: 66–101; вул.Комунальна, вул.Лермонтова, вул.Літописна, вул.Л.Толстого, вул.Л.Українки, вул.Матросова, вул.Рожищанська, вул.Січових Стрільців, вул.Холмська, вул.Чкалова: 1–54; вул.8-Березня, пров.Гагаріна, пров.Л.Толстого, пров.Холмський вул.Комунальна, 8, м.Ківерці, Луцький р-н, Волинська обл., 45200 (міське виробниче управління житлово-комунального господарства, актова зала, 2-й поверх) Велика
23 070270 м.Ківерці – вул.Базарна, вул.Ватутіна, вул.В.Інтернаціоналістів, вул.Володимирська, вул.Воровського, вул.Гаврилюка, вул.героїв Крут, вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Грушевського, вул.Європейська, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Козацька, вул.Костюшка, вул.Лисенка, вул.Луцька, вул.Л.Чайкіної, вул.Медведєва, вул.Мічуріна, вул.Соборності: 1–34; вул.Тиверців, вул.Шопена: 15, 17–40; пров.Захисників України, пров.Козацький, пров.Костюшка, пров.Л.Чайкіної, пров.Механічний, пров.Тихий вул.Тиверців, 6, м.Ківерці, Луцький р-н, Волинська обл., 45200 (гімназія, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
23 070271 м.Ківерці – вул.Квартальна, вул.Кузнєцова, вул.Львівська, вул.Некрасова, вул.Пушкіна, вул.Суворова, вул.Філатова, вул.Чернишевського, вул.Шкільна: 2–26; пров.Базарний, пров.Маркіяна Бурака, пров.Привокзальний вул.Шкільна, 3, м.Ківерці, Луцький р-н, Волинська обл., 45200 (школа №4, спортивна зала, 1-й поверх) Велика
23 070272 м.Ківерці – вул.Богуна, вул.Будівельників, вул.Васильєва, вул.Вишнева, вул.В.Стуса, вул.Габрієлі Запольської, вул.Глінки, вул.Д.Галицького, вул.Достоєвського, вул.Залізниця, вул.Захисників України, вул.Кобилянської, вул.Корольова, вул.Котляревського, вул.Куліша, вул.Лугова, вул.Мазепи, вул.О.Кошового, вул.Прилісна, вул.Прокопюка, вул.Пруднівська, вул.Сагайдачного, вул.Смолярня, вул.Соборності: 36–58; вул.Чайковського, вул.Чубинського, вул.Ч.Хреста, вул.Шевельова, вул.Шкільна: 28–34; вул.Шопена: 1–14, 16; вул.Яворницького, вул.45 років Перемоги, пров.Соборності вул.Соборності, 49, м.Ківерці, Луцький р-н, Волинська обл., 45200 (ремонтно-транспортне підприємство, актова зала, 2-й поверх) Велика
23 070273 смт Олика вул.Замкова, 17, смт Олика, Луцький р-н, Волинська обл., 45263 (будинок культури, фойє) Велика
23 070274 с.Метельне вул.О.Денисюка, 60, с.Метельне, Луцький р-н, Волинська обл., 45272 (школа, кл.2) Мала
23 070275 с.Личани вул.Незалежності, 29, с.Личани, Луцький р-н, Волинська обл., 45263 (школа, кл.2) Мала
23 070276 смт Цумань – вул.Авіаконструктора Калініна, вул.Васильєва, вул.Зелена, вул.І.Франка, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Партизанська, вул.Пушкіна, вул.Свободи, вул.Сонячна, вул.Філатова, вул.8-го Березня вул.Філатова, 6А, смт Цумань, Луцький р-н, Волинська обл., 45233 (Цуманська районна лікарня, зала засідань) Середня
23 070277 смт Цумань – вул.Вербова, вул.Вишнева, вул.Волошкова, вул.Гайова, вул.Героїв Крут, вул.Горького, вул.Затишна, вул.Лісна, вул.Нагоринська, вул.Покровська, вул.Путилівська, вул.Шевченка: 1–52А, 58–82; пров.Петро-Павлівський, пров.Шевченка вул.Шевченка, 14К, смт Цумань, Луцький р-н, Волинська обл., 45233 (споживче товариство, фойє) Середня
23 070278 смт Цумань – вул.Бузкова, вул.Відродження, вул.В.Стуса, вул.Грушевського, вул.Данила Лучка, вул.Дашкевича, вул.Д.Галицького, вул.Електрична, вул.Зоряна, вул.І.Мазепи, вул.Княгині Ольги, вул.Корольова, вул.Мальовнича, вул.Молодіжна, вул.Народних депутатів, вул.Отинська, вул.Сагайдачного, вул.Соснова, вул.Хліборобська, вул.Хмельницького, вул.Шкільна, пров.Хмельницького вул.Незалежності, 14, смт Цумань, Луцький р-н, Волинська обл., 45233 (школа, фойє) Середня
23 070279 смт Цумань – вул.Банківська, вул.Бойка, вул.Гагаріна, вул.Івана Тарасюка, вул.Лебедина, вул.Мирна, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Польова, вул.Солов’їна, вул.Стрітенська, вул.Чехова, вул.1-го Травня вул.1-го Травня, 1, смт Цумань, Луцький р-н, Волинська обл., 45233 (будинок культури, глядацька зала) Середня
23 070280 с.Кадище вул.Зелена, 6А, с.Кадище, Луцький р-н, Волинська обл., 45234 (клуб, зала) Мала
23 070281 с.Берестяне вул.Набережна, 28, с.Берестяне, Луцький р-н, Волинська обл., 45215 (школа, фойє) Середня
23 070282 с.Борохів вул.Відродження, 20А, с.Борохів, Луцький р-н, Волинська обл., 45245 (школа, коридор)
/
вул.Відродження, 25Б, с.Борохів, Луцький р-н, Волинська обл., 45245
Середня
23 070283 с.Вишнів, с.Діброва(Підгайцівська сільська територіальна громада) вул.Л.Українки, 14А, с.Вишнів, Луцький р-н, Волинська обл., 45271 (клуб, актова зала) Середня
23 070284 с.Грем’яче, с.Яківці вул.Грушевського, 85, с.Грем’яче, Луцький р-н, Волинська обл., 45235 (будинок культури, глядацька зала) Середня
23 070285 с.Скреготівка вул.Затишна, 54, с.Скреготівка, Луцький р-н, Волинська обл., 45235 (клуб, глядацька зала) Мала
23 070286 с.Дерно вул.Незалежності, 73В, с.Дерно, Луцький р-н, Волинська обл., 45260 (сільська рада, зала) Середня
23 070287 с.Котів вул.Суворова, 26А, с.Котів, Луцький р-н, Волинська обл., 45260 (школа, кабінет історії) Мала
23 070288 с.Ставок вул.Садова, 2В, с.Ставок, Луцький р-н, Волинська обл., 45260 (клуб, танцювальна зала) Мала
23 070289 с.Мощаниця, с.Путилівка вул.Шкільна, 1Д, с.Мощаниця, Луцький р-н, Волинська обл., 45260 (школа, коридор) Мала
23 070290 с.Дідичі – вул.Зарудка, вул.Заставська, вул.Ковпака, вул.Лісова, вул.Л.Українки, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Ранкова, вул.Робітнича, вул.Соборності, вул.Чехова, вул.40-річчя Перемоги, вул.8 Березня, с.Хром’яків вул.Миру, 17, с.Дідичі, Луцький р-н, Волинська обл., 45261 (школа, коридор) Середня
23 070291 с.Горянівка, с.Залісоче вул.Шкільна, 1, с.Залісоче, Луцький р-н, Волинська обл., 45262 (школа, коридор) Середня
23 070292 с.Дідичі – вул.Герцена, вул.Ломоносова, вул.Мирна, вул.Рівненська вул.Ломоносова, 9А, с.Дідичі, Луцький р-н, Волинська обл., 45261 (школа, кл.1) Мала
23 070293 с.Дубище вул.Незалежності, 38, с.Дубище, Луцький р-н, Волинська обл., 45236 (школа, актова зала) Мала
23 070294 с.Башлики вул.Шкільна, 15А, с.Башлики, Луцький р-н, Волинська обл., 45237 (школа, актова зала) Середня
23 070295 с.Ромашківка вул.Незалежності, 9, с.Ромашківка, Луцький р-н, Волинська обл., 45236 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.1) Мала
23 070299 с.Жорнище вул.Центральна, 14, с.Жорнище, Луцький р-н, Волинська обл., 45264 (школа, спортивна зала) Середня
23 070300 с.Чемерин вул.Гагаріна, 22, с.Чемерин, Луцький р-н, Волинська обл., 45264 (школа, класна кімната) Мала
23 070301 с.Носовичі вул.Шевченка, 72, с.Носовичі, Луцький р-н, Волинська обл., 45264 (школа, кл.1) Мала
23 070302 с.Журавичі вул.Т.Шевченка, 57, с.Журавичі, Луцький р-н, Волинська обл., 45213 (школа, фойє) Середня
23 070303 с.Домашів вул.Л.Українки, 29А, с.Домашів, Луцький р-н, Волинська обл., 45213 (клуб, глядацька зала) Мала
23 070304 с.Микове вул.Незалежності, 9А, с.Микове, Луцький р-н, Волинська обл., 45213 (клуб, глядацька зала) Мала
23 070305 с.Завітне вул.Шевченка, 36, с.Завітне, Луцький р-н, Волинська обл., 45221 (школа, спортивна зала) Мала
23 070306 с.Човниця вул.Кравчука, 16, с.Човниця, Луцький р-н, Волинська обл., 45222 (школа, спортивна зала) Мала
23 070307 с.Звірів вул.Київська, 49А, с.Звірів, Луцький р-н, Волинська обл., 45250 (школа, їдальня) Середня
23 070308 с.Веснянка, с.Олександрія вул.1 Травня, 10, с.Веснянка, Луцький р-н, Волинська обл., 45250 (клуб, глядацька зала)
/
вул.1 Травня, 11, с.Веснянка, Луцький р-н, Волинська обл., 45250
Мала
23 070309 с.Карпилівка вул.І.Франка, 9, с.Карпилівка, Луцький р-н, Волинська обл., 45232 (будинок культури, глядацька зала)
/
вул.І.Франка, 7, с.Карпилівка, Луцький р-н, Волинська обл., 45232
Середня
23 070310 с.Липне вул.Шкільна, 26, с.Липне, Луцький р-н, Волинська обл., 45212 (школа, коридор)
/
вул.Шкільна, 1, с.Липне, Луцький р-н, Волинська обл., 45212
Середня
23 070311 с.Озеро вул.М.Олексюка, 10, с.Озеро, Луцький р-н, Волинська обл., 45222 (школа, вестибюль) Середня
23 070312 с.Гайове вул.Незалежності, 56А, с.Гайове, Луцький р-н, Волинська обл., 45222 (клуб, глядацька зала) Мала
23 070316 с.Омельне вул.Центральна, 31А, с.Омельне, Луцький р-н, Волинська обл., 45210 (школа, фойє) Мала
23 070317 с.Покащів вул.Відродження, 101, с.Покащів, Луцький р-н, Волинська обл., 45253 (школа, коридор)
/
вул.Відродження, 103, с.Покащів, Луцький р-н, Волинська обл., 45253
Мала
23 070318 с.Одеради(Олицька селищна територіальна громада) вул.Шкільна, 27А, с.Одеради, Луцький р-н, Волинська обл., 45253 (школа, актова зала)
/
вул.Шкільна, 29, с.Одеради, Луцький р-н, Волинська обл., 45253
Мала
23 070323 с.Сильне вул.Шкільна, 1, с.Сильне, Луцький р-н, Волинська обл., 45230 (школа, актова зала) Мала
23 070324 с.Городище(Цуманська селищна територіальна громада) вул.Шкільна, 39, с.Городище, Луцький р-н, Волинська обл., 45231 (школа, спортивна зала) Середня
23 070325 с.Клубочин вул.Незалежності, 30, с.Клубочин, Луцький р-н, Волинська обл., 45230 (клуб, глядацька зала) Мала
23 070326 с.Сокиричі, с.Дідовичі вул.Шкільна, 1, с.Сокиричі, Луцький р-н, Волинська обл., 45223 (школа, спортивна зала) Середня
23 070327 с.Бодячів, с.Заброди, с.Конопелька вул.Шкільна, 1, с.Бодячів, Луцький р-н, Волинська обл., 45224 (школа, актова зала) Середня
23 070328 с.Муравище вул.Шкільна, 1, с.Муравище, Луцький р-н, Волинська обл., 45273 (клуб, танцювальна зала) Мала
23 070329 с.Суськ вул.Молодіжна, 8, с.Суськ, Луцький р-н, Волинська обл., 45220 (школа, фойє) Мала
23 070330 с.Словатичі вул.Киричука, 42, с.Словатичі, Луцький р-н, Волинська обл., 45220 (школа, фойє) Мала
23 070331 с.Звози вул.Молодіжна, 5, с.Звози, Луцький р-н, Волинська обл., 45220 (школа, актова зала) Мала
23 070332 с.Славне вул.Прилісна, 37, с.Славне, Луцький р-н, Волинська обл., 45220 (фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет гігієни) Мала
23 070333 с.Тростянець, с.Лички, с.Яромель вул.Волі, 76А, с.Тростянець, Луцький р-н, Волинська обл., 45214 (школа, спортивна зала) Середня
23 070334 с.Хопнів вул.Першотравнева, 54А, с.Хопнів, Луцький р-н, Волинська обл., 45214 (клуб, глядацька зала) Мала
23 070335 с.Острів вул.Незалежності, 72А, с.Острів, Луцький р-н, Волинська обл., 45214 (фельдшерсько-акушерський пункт, акушерський кабінет) Мала
23 070337 с.Холоневичі вул.Центральна, 11, с.Холоневичі, Луцький р-н, Волинська обл., 45211 (будинок культури, глядацька зала) Середня
23 070338 с.Знамирівка вул.Шкільна, 23, с.Знамирівка, Луцький р-н, Волинська обл., 45211 (школа, 1 клас) Мала
23 070339 с.Хорлупи вул.Зелена, 1, с.Хорлупи, Луцький р-н, Волинська обл., 45251 (сільська рада, зала) Мала
23 070340 с.Пальче вул.Перемоги, 9, с.Пальче, Луцький р-н, Волинська обл., 45252 (школа, актова зала) Мала
20 070489 смт Торчин – вул.Анатолія Шапова, вул.Боратинська, вул.Василя Стуса, вул.Весняна, вул.Гагаріна, вул.Гайова, вул.Галана, вул.Данила Галицького, вул.Драгоманова, вул.Зелена, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Луцька, вул.Молодіжна, вул.Наливайка, вул.Незалежності, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Степана Бандери, вул.Суворова, вул.Тиха, пров.Парковий вул.Незалежності, 52, смт Торчин, Луцький р-н, Волинська обл., 45612 (будинок культури, фоє) Велика
20 070490 смт Торчин – вул.Білостоцька, вул.Болотнікова, вул.Ватутіна, вул.Гнатюка, вул.Грушевського, вул.Івана Франка, вул.Каспрука, вул.Квітнева, вул.Козацька, вул.Лугова, вул.Маяковського, вул.Миколи Лисенка, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Млинарська, вул.Набережна, вул.Народна, вул.Нова, вул.Олега Кошового, вул.Островського, вул.Перше Травня, вул.Польова, вул.Садівська, вул.Сарнівська, вул.Світла, вул.Смолигівська, вул.Шевченка, вул.Яблунева, пров.Вишневий вул.Незалежності, 50, смт Торчин, Луцький р-н, Волинська обл., 45612 (ліцей, вестибюль) Велика
20 070491 с.Баїв, с.Цеперів вул.Перемоги, 37, с.Баїв, Луцький р-н, Волинська обл., 45643 (адміністративне приміщення, обрядовий зал) Середня
20 070492 с.Городище(Боратинська сільська територіальна громада) вул.Миру, 85, с.Городище, Луцький р-н, Волинська обл., 45607 (будинок культури, фоє) Середня
20 070493 с.Баківці вул.Перемоги, 9, с.Баківці, Луцький р-н, Волинська обл., 45665 (будинок культури, танцювальний зал) Мала
20 070494 с.Озеряни вул.Незалежності, 27А, с.Озеряни, Луцький р-н, Волинська обл., 45664 (клуб, глядацька зала)
/
вул.Незалежності, 23А, с.Озеряни, Луцький р-н, Волинська обл., 45664
Мала
20 070495 с.Білосток, с.Горзвин вул.Мирна, 1, с.Білосток, Луцький р-н, Волинська обл., 45641 (будинок культури, глядацький зал) Мала
20 070499 с.Боратин вул.Центральна, 6А, с.Боратин, Луцький р-н, Волинська обл., 45605 (школа, фоє) Середня
20 070500 с.Голишів, с.Новостав(Боратинська сільська територіальна громада) вул.Центральна, 105, с.Боратин, Луцький р-н, Волинська обл., 45605 (клуб с.Новостав, фоє) Середня
20 070501 с.Рованці вул.Шевченка, 16, с.Рованці, Луцький р-н, Волинська обл., 45606 (школа, фоє) Велика
20 070502 с.Буяни вул.Л. Українки, 2, с.Буяни, Луцький р-н, Волинська обл., 45621 (будинок культури, фоє) Середня
20 070503 с.Усичі, с.Усичівські Будки вул.Козацька, 22А, с.Усичі, Луцький р-н, Волинська обл., 45622 (гімназія-філія, майстерня) Мала
20 070504 с.Веселе, с.Верхи вул.Торчинська, 2, с.Веселе, Луцький р-н, Волинська обл., 45611 (будинок культури, глядацький зал) Середня
20 070505 с.Воютин, с.Гать, с.Чорний Ліс, с.Тертки вул.Шкільна, 1Б, с.Воютин, Луцький р-н, Волинська обл., 45645 (будинок культури, фоє)
/
вул.Центральна, 1С, с.Воютин, Луцький р-н, Волинська обл., 45645
Середня
20 070506 с.Гірка Полонка – вул.Б. Хмельницького, вул.Байди-Вишневецького, вул.Віденська, вул.Відродження, вул.Горохівська: 9, 11, 13А–83; вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.І. Богуна, вул.І. Виговського, вул.І. Мазепи, вул.І. Сірка, вул.Козацька, вул.Лісова, вул.Незалежності, вул.Оздівська, вул.П. Сагайдачного, вул.Польова, вул.Прибережна, вул.П’ятихатки, вул.Тарасівка вул.Горохівська, 63Б, с.Гірка Полонка, Луцький р-н, Волинська обл., 45607 (будинок культури, хол) Середня
20 070507 с.Гірка Полонка – вул.Баївська, вул.Весела, вул.Весняна, вул.Вільна, вул.Волі, вул.Волошкова, вул.Городищенська, вул.Горохівська: 1–8, 10, 12; вул.Зоряна, вул.Луцька, вул.Мальовнича, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Полонківська, вул.Ранкова, вул.Садова, вул.Серпнева, вул.Соборності, вул.Степова, вул.Тиха, вул.Торгова, вул.Шкільна, вул.Ювілейна вул.Шкільна, 3Б, с.Гірка Полонка, Луцький р-н, Волинська обл., 45607 (ліцей, вестибюль) Середня
20 070508 с.Полонка вул.Перемоги, 68, с.Полонка, Луцький р-н, Волинська обл., 45608 (Полонківське споживче товариство Луцької райспоживспілки, робоча кімната) Середня
20 070509 с.Оздів вул.Ветеранів, 38А, с.Оздів, Луцький р-н, Волинська обл., 45650 (фельдшерсько-акушерський пункт, каб.1, 2, коридор) Мала
20 070510 с.Григоровичі, с.Мартинівка, с.Городище(Городищенська сільська територіальна громада) вул.Шкільна, 35, с.Городище, Луцький р-н, Волинська обл., 45656 (будинок культури, фоє) Середня
20 070514 с.Коршів вул.Лесі Українки, 82, с.Коршів, Луцький р-н, Волинська обл., 45651 (клуб, актова зала) Середня
20 070515 с.Лаврів вул.Шкільна, 1, с.Лаврів, Луцький р-н, Волинська обл., 45663 (школа, актова зала-їдальня) Середня
20 070516 с.Липини – вул.Грушевського, вул.Данила Галицького, вул.Злагоди, вул.Козацької Слави, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Наливайка, вул.Нова, вул.Окружна, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Прилуцька, вул.Садова, вул.Світла, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна, вул.Травнева, вул.Центральна, вул.Шкільна вул.Центральна, 7, с.Липини, Луцький р-н, Волинська обл., 45601 (будинок культури, фоє) Велика
20 070517 с.Липини – вул.Андрузького, вул.Богдана Хмельницького, вул.В. Івасюка, вул.Ветеранів, вул.Вишнева, вул.Відродження, вул.Героїв УПА, вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Європейська, вул.Затишна, вул.Зелена, вул.Івана Богуна, вул.Івана Франка, вул.Квітнева, вул.Княгині Ольги, вул.Князя Володимира, вул.Космонавтів, вул.Лесі Українки, вул.Липинська, вул.Лисенка, вул.Максима Кривоноса, вул.Марії Заньковецької, вул.Небесної Сотні, вул.Незалежності, вул.Олени Пчілки, вул.Павла Рибалки, вул.Панаса Мирного, вул.Перемоги, вул.Ранкова, вул.Рівненська, вул.Роксолани, вул.Романа Шухевича, вул.Слов’янська, вул.Соломії Крушельницької, вул.Спортивна, вул.Ставкова, вул.Теремнівська, вул.Шевченка вул.Центральна, 9, с.Липини, Луцький р-н, Волинська обл., 45601 (школа, спортивний зал) Велика
20 070518 с.Лище вул.Центральна, 80, с.Лище, Луцький р-н, Волинська обл., 45638 (будинок культури, фоє) Велика
20 070519 с.Воротнів вул.Центральна, 66А, с.Воротнів, Луцький р-н, Волинська обл., 45639 (клуб, фоє) Середня
20 070524 с.Несвіч вул.Центральна, 50, с.Несвіч, Луцький р-н, Волинська обл., 45652 (школа, спортивний зал) Середня
20 070527 с.Підгайці – вул.Бутирська, вул.Виговського, вул.Вишнівецька, вул.Габріели Запольської, вул.Гоголя, вул.Довженка, вул.Дубнівська, вул.Дулібська, вул.К. Острозького, вул.К. Свидригайла, вул.Клечальна, вул.Котляревського, вул.Литовська, вул.Лобачевського, вул.Марка Черемшини, вул.Михайлівський Узвіз, вул.Незалежності, вул.Об’їзна, вул.Олеся Гончара, вул.Пилипа Орлика, вул.Підгаєцька, вул.Підгірна, вул.Прилуцька, вул.Прорізна, вул.Романа Савицького, вул.Руданського, вул.Східно-Межова, вул.Тиха, вул.Хрещата, вул.Чубинського, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.Ярова, пров.Глібова, пров.Гоголя, пров.Дубнівський, пров.Прилуцький, пров.Ювілейний вул.Шкільна, 28, с.Підгайці, Луцький р-н, Волинська обл., 45602 (будинок культури, концертний зал) Велика
20 070528 с.Підгайці – вул.Верхня, вул.Грінченка, вул.Зелена, вул.Молодіжна, вул.Надрічна, вул.Надстирна, вул.Нова, вул.Промислова, вул.Свободи, вул.Симиренка, вул.Сільська, вул.Соборності, вул.Східна, пров.Соборності, пров.Сонячний вул.Шкільна, 30, с.Підгайці, Луцький р-н, Волинська обл., 45602 (сільська рада, зал засідань) Середня
20 070529 с.Крупа вул.Центральна, 89, с.Крупа, Луцький р-н, Волинська обл., 45604 (клуб, концертний зал) Середня
20 070530 с.Струмівка вул.Старицького, 84, с.Струмівка, Луцький р-н, Волинська обл., 45603 (ТзОВ "АЛКОН", виставкова кімната офісу) Велика
20 070531 с.Піддубці вул.Перемоги, 5, с.Піддубці, Луцький р-н, Волинська обл., 45635 (будинок культури, глядацький зал) Середня
20 070532 с.Гаразджа вул.Вишнева, 87Б, с.Гаразджа, Луцький р-н, Волинська обл., 45636 (клуб, глядацький зал) Середня
20 070533 с.Промінь, с.Коршовець вул.Миру, 11, с.Промінь, Луцький р-н, Волинська обл., 45660 (адміністративне приміщення, актова зала) Середня
20 070534 с.Вербаїв, с.Лучиці, с.Мстишин вул.Центральна, 52, с.Мстишин, Луцький р-н, Волинська обл., 45662 (школа, каб.2) Мала
20 070535 с.Радомишль, с.Романівка, с.Суховоля вул.Центральна, 34, с.Радомишль, Луцький р-н, Волинська обл., 45664 (будинок культури, танцювальний зал) Середня
20 070536 с.Ратнів, с.Вікторяни вул.Перемоги, 9, с.Ратнів, Луцький р-н, Волинська обл., 45650 (народний дім "Просвіта", фоє) Середня
20 070537 с.Романів(Підгайцівська сільська територіальна громада), с.Ботин, с.Верхівка, с.Новокотів вул.Першотравнева, 55, с.Романів, Луцький р-н, Волинська обл., 45637 (будинок культури, фоє) Середня
20 070538 с.Садів, с.Кошів вул.Незалежності, 44, с.Садів, Луцький р-н, Волинська обл., 45640 (школа, фоє)
/
вул.Незалежності, 37, с.Садів, Луцький р-н, Волинська обл., 45640
Середня
20 070539 с.Смолигів, с.Дубичанське, с.Сарнівка вул.Шкільна, 8, с.Смолигів, Луцький р-н, Волинська обл., 45614 (школа, спортивний зал) Середня
20 070540 с.Хорохорин, с.Михайлівка вул.Незалежності, 44А, с.Хорохорин, Луцький р-н, Волинська обл., 45610 (будинок культури, глядацький зал) Середня
20 070541 с.Чаруків, с.Вигуричі вул.Шкільна, 23, с.Чаруків, Луцький р-н, Волинська обл., 45653 (школа, вестибюль) Середня
23 070659 смт Колки – вул.Академіка Кравчука, вул.Богдана Хмельницького, вул.Волі, вул.Грушевського, вул.Івана Мазепи, вул.Івана Франка, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Наливайка, вул.Павла Полуботка, вул.Реміснича, вул.Спортивна, вул.Столярна, вул.Хасевича, вул.Центральна: 1–42; вул.Шкільна, вул.Ярослава Мудрого вул.Грушевського, 9, смт Колки, Луцький р-н, Волинська обл., 44661 (будинок культури, фойє) Середня
23 070660 смт Колки – вул.Будівельна, вул.Василя Стуса, вул.Волинська, вул.Гагаріна, вул.Галини Рейкіної, вул.Заводська, вул.Іванівська, вул.Івасюка, вул.Квітнева, вул.Клеванська, вул.Князя Володимира, вул.Лікарська, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Перемоги, вул.Поліська, вул.Польова, вул.Ринкова, вул.Романівська, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Соборності, вул.Соломії Крушельницької, вул.Сонячна, вул.Стрілецька, вул.Східна, вул.Центральна: 47–131А; вул.Шевченка, вул.1 Грудня, вул.8 Березня, пров.Іванівський вул.Грушевського, 43, смт Колки, Луцький р-н, Волинська обл., 44661 (Колківський центр професійної освіти, фойє) Середня
23 070661 с.Боровичі вул.Незалежності, 21, с.Боровичі, Луцький р-н, Волинська обл., 44666 (будинок культури, фойє) Середня
23 070662 с.Грузятин вул.Михайла Мандзюка, 36А, с.Грузятин, Луцький р-н, Волинська обл., 44667 (клуб, фойє) Мала
23 070667 с.Велика Осниця вул.Центральна, 59, с.Велика Осниця, Луцький р-н, Волинська обл., 44650 (школа, фойє) Мала
23 070668 с.Заріччя вул.Шкільна, 14, с.Заріччя, Луцький р-н, Волинська обл., 44650 (школа, класна кімната) Мала
23 070669 с.Мала Осниця вул.Центральна, 37, с.Мала Осниця, Луцький р-н, Волинська обл., 44650 (будинок культури, актовий зал) Мала
23 070671 с.Годомичі вул.Шкільна, 8, с.Годомичі, Луцький р-н, Волинська обл., 44671 (будинок культури, актовий зал) Середня
23 070672 с.Гораймівка вул.Київська, 2, с.Гораймівка, Луцький р-н, Волинська обл., 44681 (школа, фойє)
/
вул.Київська, 10, с.Гораймівка, Луцький р-н, Волинська обл., 44681
Середня
23 070673 с.Майдан-Липненський вул.Героїв Майдану, 12, с.Майдан-Липненський, Луцький р-н, Волинська обл., 44681 (клуб, актовий зал) Мала
23 070684 с.Копилля вул.Центральна, 41, с.Копилля, Луцький р-н, Волинська обл., 44660 (будинок культури, фойє) Середня
23 070688 с.Красноволя вул.Лесі Українки, 43Б, с.Красноволя, Луцький р-н, Волинська обл., 44654 (будинок культури, актовий зал) Середня
23 070689 с.Матейки вул.Молодіжна, 11А, с.Матейки, Луцький р-н, Волинська обл., 44656 (клуб, актовий зал) Мала
23 070690 с.Нічогівка вул.Космонавтів, 26, с.Нічогівка, Луцький р-н, Волинська обл., 44657 (клуб, актовий зал) Мала
23 070691 с.Погулянка вул.Перемоги, 22, с.Погулянка, Луцький р-н, Волинська обл., 44654 (фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2) Мала
23 070692 с.Тельчі вул.Молодіжна, 7, с.Тельчі, Луцький р-н, Волинська обл., 44655 (клуб, актовий зал) Мала
23 070695 с.Куликовичі вул.Б.Хмельницького, 2Г, с.Куликовичі, Луцький р-н, Волинська обл., 44653 (будинок культури, актовий зал) Середня
23 070704 с.Рудники вул.Центральна, 40, с.Рудники, Луцький р-н, Волинська обл., 44682 (будинок культури, актовий зал) Середня
23 070705 с.Калинівка вул.Топольна, 13, с.Калинівка, Луцький р-н, Волинська обл., 44682 (школа, класна кімната) Мала
23 070706 с.Мар’янівка вул.Лесі Українки, 27, с.Мар’янівка, Луцький р-н, Волинська обл., 44682 (фельдшерсько-акушерський пункт, каб. 2) Мала
23 070707 с.Новоукраїнка вул.Козацька, 37, с.Новоукраїнка, Луцький р-н, Волинська обл., 44682 (клуб, актовий зал) Мала
23 070708 с.Острови вул.Волі, 17А, с.Острови, Луцький р-н, Волинська обл., 44682 (клуб, актовий зал) Мала
23 070711 с.Старосілля вул.Волі, 4, с.Старосілля, Луцький р-н, Волинська обл., 44663 (будинок культури, фойє) Середня
23 070712 с.Розничі вул.Шкільна, 19, с.Розничі, Луцький р-н, Волинська обл., 44664 (школа, шкільна їдальня) Середня
23 070713 с.Семки вул.Центральна, 2, с.Семки, Луцький р-н, Волинська обл., 44661 (клуб, актовий зал) Мала
23 070714 с.Ситниця вул.Шкільна, 33, с.Ситниця, Луцький р-н, Волинська обл., 44665 (школа, актовий зал) Мала
23 070726 с.Четвертня вул.Незалежності, 49, с.Четвертня, Луцький р-н, Волинська обл., 44670 (будинок культури, фойє) Середня
23 070727 с.Криничне вул.Соборності, 1, с.Криничне, Луцький р-н, Волинська обл., 44672 (клуб, актовий зал) Мала
23 070728 с.Чорниж вул.Центральна, 54, с.Чорниж, Луцький р-н, Волинська обл., 44680 (клуб, актовий зал)
/
вул.Центральна, 44, с.Чорниж, Луцький р-н, Волинська обл., 44680
Середня
20 070781 м.Рожище – вул.Драгоманова, вул.Незалежності вул.Драгоманова, 10, м.Рожище, Луцький р-н, Волинська обл., 45100 (районний будинок культури, зала) Велика
20 070782 м.Рожище – вул.Грабовського, вул.Залізнична, вул.І.Франка, вул.Кар’єрна, вул.Коцюбинського, вул.Куліша, вул.Ломоносова, вул.Лугова, вул.Мазепи, вул.Марка Вовчка, вул.Менделеєва, вул.Молодіжна, вул.О.Степанюка, вул.Пирогова, вул.Пушкіна, вул.Рильського, вул.Січових стрільців, вул.Терешкової, вул.Філатова, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Шевченка, пров.Луговий, пров.Менделеєва, пров.Пирогова вул.Драгоманова, 5, м.Рожище, Луцький р-н, Волинська обл., 45100 (школа №2, актова зала) Велика
20 070783 м.Рожище – вул.Б.Хмельницького, вул.Виговського, вул.Гагаріна, вул.Гранична, вул.Дмитрівська, вул.Заньковецької, вул.Затишна, вул.Калнишевського, вул.Кармелюка, вул.Квітнева, вул.Курбаса, вул.Марії Бойко, вул.Міцкевича, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Світанкова, вул.Селянська, вул.Соборності, вул.Сонячна, вул.Тичини, вул.Толстого, вул.Трудова, вул.Шведа, вул.1Травня, вул.24 Серпня, пров.Трудової вул.1Травня, 5, м.Рожище, Луцький р-н, Волинська обл., 45100 (школа №1, спортивний зал) Велика
20 070784 м.Рожище – вул.А.Ліпкана, вул.Багряного, вул.Берегового, вул.Ватутіна, вул.Героїв УПА, вул.Грушевського, вул.Жуковського, вул.І.Богуна, вул.Комарова, вул.Кондратюка, вул.Коперніка, вул.Космонавтів, вул.Котляревського, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Мостова, вул.Н.Ужвій, вул.П.Орлика, вул.Садова, вул.Симоненка, вул.Сосюри, вул.Спортивна, вул.Суворова, вул.Титова, вул.Тиха, вул.Українська, вул.Черняховського, вул.Ювілейна, вул.8 Березня, пров.Ватутіна, пров.Жуковського, пров.Симоненка вул.Грушевського, 14, м.Рожище, Луцький р-н, Волинська обл., 45100 (Рожищенський коледж ім.Гжицького, актова зала) Велика
20 070785 м.Рожище – вул.Дорошенка, вул.Зарічна, вул.Кольцова, вул.К.Шилокадзе, вул.Лермонтова, вул.Макаренка, вул.Набережна, вул.Наливайка, вул.Островського, вул.Промислова, вул.П.Савельєвої, вул.Сагайдачного, вул.Сковороди, вул.Сухарєва, вул.Чайковського, вул.Я.Мудрого, пров.К.Шилокадзе вул.К.Шилокадзе, 10, м.Рожище, Луцький р-н, Волинська обл., 45100 (школа №3, їдальня) Велика
20 070786 смт Дубище вул.Зелена, 48, смт Дубище, Луцький р-н, Волинська обл., 45109 (громадсько-побутовий центр, зала) Середня
20 070787 с.Березолуки вул.Перемоги, 29А, с.Березолуки, Луцький р-н, Волинська обл., 45144 (школа, фойє) Мала
20 070788 с.Підгірне вул.Лесі Українки, 43А, с.Підгірне, Луцький р-н, Волинська обл., 45144 (будинок культури, актова зала) Мала
20 070789 с.Кроватка вул.1 Травня, 42А, с.Кроватка, Луцький р-н, Волинська обл., 45144 (фельдшерсько-акушерський пункт, к.2) Мала
20 070790 с.Яблунівка вул.Сонячна, 18А, с.Яблунівка, Луцький р-н, Волинська обл., 45144 (фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2) Мала
20 070791 с.Береськ вул.Перемоги, 4, с.Береськ, Луцький р-н, Волинська обл., 45135 (школа, фойє) Мала
20 070792 с.Вічині вул.Миру, 2, с.Вічині, Луцький р-н, Волинська обл., 45134 (будинок культури, актова зала)
/
вул.Миру, 4, с.Вічині, Луцький р-н, Волинська обл., 45134
Мала
20 070793 с.Ворончин вул.Незалежності, 26А, с.Ворончин, Луцький р-н, Волинська обл., 45136 (будинок культури, актова зала) Мала
20 070794 с.Студині вул.Центральна, 9, с.Студині, Луцький р-н, Волинська обл., 45136 (будинок культури, актова зала) Мала
20 070795 с.Городині, с.Романів(Торчинська селищна територіальна громада) вул.Центральна, 9, с.Городині, Луцький р-н, Волинська обл., 45152 (школа, фойє) Мала
20 070796 с.Доросині вул.Шевченка, 2, с.Доросині, Луцький р-н, Волинська обл., 45133 (школа, фойє)
/
вул.Миру, 60, с.Доросині, Луцький р-н, Волинська обл., 45133
Середня
20 070797 с.Кияж вул.Лобушняка, 11, с.Кияж, Луцький р-н, Волинська обл., 45133 (будинок культури, актова зала) Мала
20 070798 с.Залісці, с.Ужова вул.Центральна, 33, с.Залісці, Луцький р-н, Волинська обл., 45143 (будинок культури, актова зала) Мала
20 070801 с.Копачівка, с.Олександрівка(Копачівська сільська територіальна громада), с.Підліски вул.Рожищенська, 3, с.Копачівка, Луцький р-н, Волинська обл., 45150 (школа, їдальня) Середня
20 070802 с.Тростянка вул.Нова, 7, с.Тростянка, Луцький р-н, Волинська обл., 45150 (будинок культури, кабінет директора) Мала
20 070803 с.Башова вул.Лісова, 39, с.Башова, Луцький р-н, Волинська обл., 45150 (будинок культури, актова зала) Мала
20 070804 с.Кобче вул.Центральна, 12, с.Кобче, Луцький р-н, Волинська обл., 45107 (будинок культури, актова зала) Мала
20 070805 с.Кременець вул.Рожищенська, 38, с.Кременець, Луцький р-н, Волинська обл., 45151 (будинок культури, актова зала) Середня
20 070806 с.Літогоща, с.Корсині вул.І.Франка, 17Б, с.Літогоща, Луцький р-н, Волинська обл., 45111 (будинок культури, фойє) Мала
20 070807 с.Іванівка(Рожищенська міська територіальна громада) вул.Перемоги, 4А, с.Іванівка, Луцький р-н, Волинська обл., 45111 (будинок культури, фойє) Мала
20 070808 с.Любче вул.А.Савчук, 36А, с.Любче, Луцький р-н, Волинська обл., 45142 (будинок культури, фойє) Мала
20 070809 с.Луків, с.Незвір вул.8-го Березня, 14, с.Луків, Луцький р-н, Волинська обл., 45115 (школа, фойє) Мала
20 070810 с.Крижівка вул.1 Травня, 19, с.Крижівка, Луцький р-н, Волинська обл., 45116 (школа, спортивний зал) Мала
20 070811 с.Мильськ вул.Першотравнева, 25, с.Мильськ, Луцький р-н, Волинська обл., 45117 (будинок культури, фойє) Мала
20 070812 с.Берегове вул.Луцька, 25А, с.Берегове, Луцький р-н, Волинська обл., 45117 (школа, фойє) Мала
20 070813 с.Навіз вул.Б.Хмельницького, 1, с.Навіз, Луцький р-н, Волинська обл., 45112 (будинок культури, актова зала) Середня
20 070814 с.Немир вул.Ветеранів, 16Б, с.Немир, Луцький р-н, Волинська обл., 45122 (сільська рада, кабінет голови) Мала
20 070815 с.Раймісто вул.Квітнева, 12, с.Раймісто, Луцький р-н, Волинська обл., 45122 (фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2) Мала
20 070816 с.Носачевичі, с.Олешковичі вул.Молодіжна, 8, с.Носачевичі, Луцький р-н, Волинська обл., 45108 (будинок культури, актова зала) Мала
20 070817 с.Вишеньки вул.Вишнева, 9, с.Вишеньки, Луцький р-н, Волинська обл., 45108 (будинок культури, актова зала) Мала
20 070818 с.Єлизаветин вул.Прилісна, 65А, с.Єлизаветин, Луцький р-н, Волинська обл., 45109 (будинок культури, актова зала) Мала
20 070819 с.Переспа, с.Забара, с.Мирославка пл.Миру, 3, с.Переспа, Луцький р-н, Волинська обл., 45123 (будинок культури, фойє) Середня
20 070820 с.Линівка, с.Трилісці вул.Промислова, 2, с.Трилісці, Луцький р-н, Волинська обл., 45123 (будинок культури, актова зала) Мала
20 070821 с.Богушівська Мар’янівка, с.Малинівка вул.Центральна, 66, с.Малинівка, Луцький р-н, Волинська обл., 45123 (будинок культури, актова зала) Мала
20 070822 с.Пожарки вул.Центральна, 42В, с.Пожарки, Луцький р-н, Волинська обл., 45140 (школа, фойє) Мала
20 070823 с.Оленівка вул.Миру, 46Б, с.Оленівка, Луцький р-н, Волинська обл., 45107 (школа, фойє) Мала
20 070824 с.Рудка-Козинська вул.Центральна, 18А, с.Рудка-Козинська, Луцький р-н, Волинська обл., 45141 (будинок культури, актова зала) Середня
20 070825 с.Козин вул.Миру, 2А, с.Козин, Луцький р-н, Волинська обл., 45141 (будинок культури, актова зала) Мала
20 070826 с.Рудня, с.Валер’янівка, с.Ольганівка вул.Центральна, 7, с.Рудня, Луцький р-н, Волинська обл., 45106 (будинок культури, актова зала) Середня
20 070827 с.Сокіл вул.Незалежності, 40, с.Сокіл, Луцький р-н, Волинська обл., 45113 (школа, клас)
/
вул.Незалежності, 38А, с.Сокіл, Луцький р-н, Волинська обл., 45113
Мала
20 070828 с.Духче вул.Спортивна, 70А, с.Духче, Луцький р-н, Волинська обл., 45114 (школа, фойє) Мала
20 070829 с.Тихотин вул.Слави, 8, с.Тихотин, Луцький р-н, Волинська обл., 45125 (школа, фойє) Мала
20 070830 с.Бортяхівка вул.Миру, 71, с.Бортяхівка, Луцький р-н, Волинська обл., 45123 (школа, к.2) Мала
20 070831 с.Топільне вул.Першотравнева, 1, с.Топільне, Луцький р-н, Волинська обл., 45107 (школа, фойє) Середня
20 070832 с.Дмитрівка, с.Михайлин вул.Центральна, 8, с.Дмитрівка, Луцький р-н, Волинська обл., 45107 (фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2) Мала
20 070833 с.Уляники вул.Центральна, 22, с.Уляники, Луцький р-н, Волинська обл., 45154 (школа, фойє) Мала
20 070834 с.Щурин вул.Незалежності, 20, с.Щурин, Луцький р-н, Волинська обл., 45130 (будинок культури, актова зала) Мала
20 070835 с.Тристень вул.Незалежності, 44, с.Тристень, Луцький р-н, Волинська обл., 45130 (будинок культури, актова зала) Мала
20 070836 с.Квітневе вул.Гагаріна, 2, с.Квітневе, Луцький р-н, Волинська обл., 45130 (будинок культури, актова зала) Мала
20 070837 с.Ясенівка вул.Братів Новосадів, 26, с.Ясенівка, Луцький р-н, Волинська обл., 45120 (школа, фойє) Мала
20 070838 с.Вітоніж вул.Першотравнева, 26, с.Вітоніж, Луцький р-н, Волинська обл., 45121 (адміністративний будинок, зал засідань) Мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Виборчий округ Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
20 070154 Комунальне підприємство "Горохівська багатопрофільна лікарня Горохівської міської ради" вул.Паркова, 22, м.Горохів, Луцький р-н, Волинська обл., 45700 Мала
20 070155 Комунальне підприємство "Берестечківська міська лікарня" Берестечківської міської ради Волинської області вул.Незалежності, 71, м.Берестечко, Луцький р-н, Волинська обл., 45765 Мала
23 070341 Комунальне підприємство "Ківерцівська центральна лікарня Ківерцівської міської ради" вул.Філатова, 6, м.Ківерці, Луцький р-н, Волинська обл., 45200 Мала
23 070342 Державна установа "Цуманська виправна колонія (№ 84)" вул.Шевченка, 54, смт Цумань, Луцький р-н, Волинська обл., 45233 Мала
20 070543 Комунальне підприємство "Луцька центральна районна лікарня" Підгайцівської сільської ради вул.Теремнівська, 100, с.Липини, Луцький р-н, Волинська обл., 45601 Мала
20 070544 Комунальне некомерційне підприємство "Торчинська районна лікарня" Торчинської селищної ради вул.Незалежності, 57, смт Торчин, Луцький р-н, Волинська обл., 45612 Мала
23 070730 Комунальне підприємство "Колківська районна лікарня" вул.Грушевського, 26, смт Колки, Луцький р-н, Волинська обл., 44661 Мала
20 070839 Комунальне підприємство "Рожищенська багатопрофільна лікарня" Рожищенської міської ради вул.К.Шилокадзе, 19, м.Рожище, Луцький р-н, Волинська обл., 45100 Мала
20 071130 Комунальне підприємство "Волинська обласна психіатрична лікарня м.Луцька" Волинської обласної ради вул.Теремнівська, 98, с.Липини, Луцький р-н, Волинська обл., 45601 Мала