Дані про заплановані вибори

Відомості про заплановані вибори та референдуми з 26.05.2019 по 30.06.2019
Тип виборів Кількість
Місцеві вибори
185
Всього заплановано
185


№ з.п. Регіон Відділ ведення Назва запланованих виборів
Орієнтовна дата проведення: 26.05.2019
1 Кіровоградська область ВВ ДРВ Світловодської міської ради Проміжні вибори депутата Власівської с/р (15 округ)
2 Кіровоградська область ВВ ДРВ Світловодської міської ради Проміжні вибори депутата Власівської с/р (20 округ)
3 Кіровоградська область ВВ ДРВ Світловодської міської ради Проміжні вибори депутата Власівської с/р (22 округ)
4 Полтавська область ВВ ДРВ апарату Диканської РДА Повторні вибори депутата Великобудищанської с/р (3 округ)
5 Тернопільська область ВВ ДРВ апарату Борщівської РДА Повторні вибори депутата Вовковецької с/р (11 округ)
6 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Чорнобаївської РДА Проміжні вибори депутата Богодухівської с/р (7 округ)
Орієнтовна дата проведення: 02.06.2019
1 Дніпропетровська область ВВ ДРВ апарату Нікопольської РДА Проміжні вибори депутата Чкаловської с/р (5 округ)
2 Тернопільська область ВВ ДРВ апарату Лановецької РДА Повторні вибори депутата Гриньківської с/р (8 округ)
3 Тернопільська область ВВ ДРВ апарату Лановецької РДА Повторні вибори Чайчинецького с/г
Орієнтовна дата проведення: 09.06.2019
1 Полтавська область ВВ ДРВ апарату Котелевської РДА Повторні вибори депутата Ковалевської с/р (11 округ)
2 Тернопільська область ВВ ДРВ апарату Козівської РДА Проміжні вибори депутата Кальненської с/р (2 округ)
3 Тернопільська область ВВ ДРВ апарату Козівської РДА Проміжні вибори депутата Кальненської с/р (4 округ)
4 Тернопільська область ВВ ДРВ апарату Козівської РДА Проміжні вибори депутата Кальненської с/р (6 округ)
5 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Шполянської РДА Проміжні вибори депутата Ярославської с/р
Орієнтовна дата проведення: 16.06.2019
1 Хмельницька область ВВ ДРВ апарату Віньковецької РДА Повторні вибори депутата Нетечинецької с/р (4 округ)
2 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Катеринопільської РДА Проміжні вибори депутата Мокрокалигірської с/р (17 округ)
Орієнтовна дата проведення: 23.06.2019
1 Івано-Франківська область ВВ ДРВ апарату Надвірнянської РДА Проміжні вибори депутата Делятинської с/р (15 округ)
Орієнтовна дата проведення: 30.06.2019
1 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Калинівської РДА Перші вибори депутатів Павлівської с/р
2 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Калинівської РДА Перші вибори Павлівського сільського голови
3 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Літинської РДА Перші вибори депутатів Літинської с/р
4 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Літинської РДА Перші вибори Літинського селищного голови
5 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Теплицької РДА Перші вибори депутатів Соболівської с/р
6 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Теплицької РДА Перші вибори депутатів Теплицької с/р
7 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Теплицької РДА Перші вибори Соболівського сільського голови
8 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Теплицької РДА Перші вибори Теплицького селищного голови
9 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Тиврівської РДА Перші вибори депутатів Сутисківської с/р
10 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Тиврівської РДА Перші вибори Сутисківського селищного голови
11 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Томашпільської РДА Додаткові вибори депутатів Томашпільської с/р
12 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Чернівецької РДА Додаткові вибори депутатів Бабчинецької с/р
13 Волинська область ВВ ДРВ апарату Горохівської РДА Перші вибори депутатів Мар’янівської с/р
14 Волинська область ВВ ДРВ апарату Горохівської РДА Перші вибори Мар’янівського селищного голови
15 Житомирська область ВВ ДРВ апарату Коростенської РДА Додаткові вибори депутатів Ушомирської с/р
16 Житомирська область ВВ ДРВ апарату Коростишівської РДА Перші вибори депутатів Харитонівської с/р
17 Житомирська область ВВ ДРВ апарату Коростишівської РДА Перші вибори Харитонівського сільського голови
18 Житомирська область ВВ ДРВ апарату Новоград-Волинської РДА Додаткові вибори депутатів Городницької с/р
19 Житомирська область ВВ ДРВ апарату Новоград-Волинської РДА Перші вибори депутатів Стриївської с/р
20 Житомирська область ВВ ДРВ апарату Новоград-Волинської РДА Перші вибори Стриївського сільського голови
21 Житомирська область ВВ ДРВ апарату Овруцької РДА Додаткові вибори депутатів Словечанської с/р
22 Житомирська область ВВ ДРВ апарату Овруцької РДА Перші вибори старости сіл Норинськ, Мощаниця та Підвелідники Овруцької м/р
23 Житомирська область ВВ ДРВ апарату Овруцької РДА Перші вибори старости сіл Підруддя, Колосівка та Яцковичі Овруцької м/р
24 Житомирська область ВВ ДРВ апарату Романівської РДА Додаткові вибори депутатів Миропільської с/р
25 Житомирська область ВВ ДРВ апарату Чуднівської РДА Додаткові вибори депутатів Краснопільської с/р
26 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Більмацької РДА Перші вибори Більмацького селищного голови
27 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Більмацької РДА Перші вибори депутатів Більмацької с/р
28 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Запорізької РДА Перші вибори депутатів Новоолександрівської с/р
29 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Запорізької РДА Перші вибори Новоолександрівського сільського голови
30 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Пологівської РДА Перші вибори депутатів Пологівської м/р
31 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Пологівської РДА Перші вибори Пологівського міського голови
32 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Приазовської РДА Додаткові вибори депутатів Приазовської с/р
33 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Розівської РДА Перші вибори депутатів Розівської с/р
34 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Розівської РДА Перші вибори Розівського селищного голови
35 Івано-Франківська область ВВ ДРВ апарату Долинської РДА, ВВ ДРВ апарату Рожнятівської РДА Перші вибори депутатів Долинської м/р
36 Івано-Франківська область ВВ ДРВ апарату Долинської РДА, ВВ ДРВ апарату Рожнятівської РДА Перші вибори Долинського міського голови
37 Івано-Франківська область ВВ ДРВ апарату Долинської РДА, ВВ ДРВ апарату Рожнятівської РДА Перші вибори Долинського міського голови
38 Київська область ВВ ДРВ апарату Богуславської РДА Перші вибори Богуславського міського голови
39 Київська область ВВ ДРВ апарату Богуславської РДА Перші вибори Богуславського міського голови
40 Київська область ВВ ДРВ апарату Богуславської РДА Перші вибори депутатів Богуславської м/р
41 Київська область ВВ ДРВ апарату Васильківської РДА Перші вибори Глевахівського селищного голови
42 Київська область ВВ ДРВ апарату Васильківської РДА Перші вибори депутатів Глевахівської с/р
43 Київська область ВВ ДРВ апарату Макарівської РДА, ВВ ДРВ апарату Фастівської РДА Перші вибори депутатів Томашівської с/р
44 Київська область ВВ ДРВ апарату Макарівської РДА, ВВ ДРВ апарату Фастівської РДА Перші вибори Томашівського сільського голови
45 Київська область ВВ ДРВ апарату Переяслав-Хмельницької РДА Перші вибори депутатів Ташанської с/р
46 Київська область ВВ ДРВ апарату Переяслав-Хмельницької РДА Перші вибори депутатів Циблівської с/р
47 Київська область ВВ ДРВ апарату Переяслав-Хмельницької РДА Перші вибори Ташанського сільського голови
48 Київська область ВВ ДРВ апарату Переяслав-Хмельницької РДА Перші вибори Циблівського сільського голови
49 Кіровоградська область ВВ ДРВ апарату Знам'янської РДА Додаткові вибори депутатів Дмитрівської с/р
50 Кіровоградська область ВВ ДРВ апарату Кіровоградської РДА Додаткові вибори депутатів Первозванівської с/р
51 Кіровоградська область ВВ ДРВ апарату Петрівської РДА Перші вибори депутатів Петрівської с/р
52 Кіровоградська область ВВ ДРВ апарату Петрівської РДА Перші вибори Петрівського селищного голови
53 Луганська область ВВ ДРВ апарату Білокуракинської РДА Додаткові вибори депутатів Білокуракинської с/р
54 Луганська область ВВ ДРВ апарату Марківської РДА Перші вибори депутатів Марківської с/р
55 Луганська область ВВ ДРВ апарату Марківської РДА Перші вибори Марківського селищного голови
56 Луганська область ВВ ДРВ апарату Новопсковської РДА Додаткові вибори депутатів Новопсковської с/р
57 Луганська область ВВ ДРВ апарату Сватівської РДА Перші вибори депутатів Коломийчиської с/р
58 Луганська область ВВ ДРВ апарату Сватівської РДА Перші вибори Коломийчиського сільського голови
59 Луганська область ВВ ДРВ апарату Станично-Луганської РДА Перші вибори Великочернігівського сільського голови
60 Луганська область ВВ ДРВ апарату Станично-Луганської РДА Перші вибори депутатів Великочернігівської с/р
61 Луганська область ВВ ДРВ апарату Станично-Луганської РДА Перші вибори депутатів Красноталівської с/р
62 Луганська область ВВ ДРВ апарату Станично-Луганської РДА Перші вибори Красноталівського сільського голови
63 Луганська область ВВ ДРВ апарату Старобільської РДА Перші вибори Веселівського сільського голови
64 Луганська область ВВ ДРВ апарату Старобільської РДА Перші вибори депутатів Веселівської с/р
65 Луганська область ВВ ДРВ апарату Старобільської РДА Перші вибори депутатів Калмиківської с/р
66 Луганська область ВВ ДРВ апарату Старобільської РДА Перші вибори депутатів Підгорівської с/р
67 Луганська область ВВ ДРВ апарату Старобільської РДА Перші вибори депутатів Шульгинської с/р
68 Луганська область ВВ ДРВ апарату Старобільської РДА Перші вибори Калмиківського сільського голови
69 Луганська область ВВ ДРВ апарату Старобільської РДА Перші вибори Підгорівського сільського голови
70 Луганська область ВВ ДРВ апарату Старобільської РДА Перші вибори Шульгинського сільського голови
71 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Баштанської РДА Перші вибори депутатів Лоцкинської с/р
72 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Баштанської РДА Перші вибори Лоцкинського сільського голови
73 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Березнегуватської РДА Перші вибори Березнегуватського селищного голови
74 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Березнегуватської РДА Перші вибори Висунського сільського голови
75 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Березнегуватської РДА Перші вибори депутатів Березнегуватської с/р
76 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Березнегуватської РДА Перші вибори депутатів Висунської с/р
77 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Братської РДА Перші вибори депутатів Новомар'ївської с/р
78 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Братської РДА Перші вибори Новомар'ївського сільського голови
79 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Єланецької РДА Перші вибори депутатів Калинівської с/р
80 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Єланецької РДА Перші вибори Калинівського сільського голови
81 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Новобузької РДА Перші вибори Вільнозапорізького сільського голови
82 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Новобузької РДА Перші вибори депутатів Вільнозапорізької с/р
83 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Новобузької РДА Перші вибори депутатів Новобузької м/р
84 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Новобузької РДА Перші вибори депутатів Софіївської с/р
85 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Новобузької РДА Перші вибори Новобузького міського голови
86 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Новобузької РДА Перші вибори Софіївського сільського голови
87 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Новоодеської РДА Перші вибори депутатів Сухоєланецької с/р
88 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Новоодеської РДА Перші вибори Сухоєланецького сільського голови
89 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Первомайської РДА Перші вибори депутатів Мигіївської с/р
90 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Первомайської РДА Перші вибори Мигіївського сільського голови
91 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Снігурівської РДА Перші вибори Горохівського сільського голови
92 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Снігурівської РДА Перші вибори депутатів Горохівської с/р
93 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Снігурівської РДА Перші вибори депутатів Снігурівської м/р
94 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Снігурівської РДА Перші вибори Снігурівського міського голови
95 Одеська область ВВ ДРВ апарату Великомихайлівської РДА Перші вибори Великоплосківського сільського голови
96 Одеська область ВВ ДРВ апарату Великомихайлівської РДА Перші вибори депутатів Великоплосківської с/р
97 Одеська область ВВ ДРВ апарату Іванівської РДА Перші вибори Великобуялицького сільського голови
98 Одеська область ВВ ДРВ апарату Іванівської РДА Перші вибори депутатів Великобуялицької с/р
99 Одеська область ВВ ДРВ апарату Лиманської РДА Перші вибори Визирського сільського голови
100 Одеська область ВВ ДРВ апарату Лиманської РДА Перші вибори депутатів Визирської с/р
101 Одеська область ВВ ДРВ апарату Любашівської РДА Перші вибори депутатів Зеленогірської с/р
102 Одеська область ВВ ДРВ апарату Любашівської РДА Перші вибори Зеленогірського селищного голови
103 Полтавська область ВВ ДРВ апарату Полтавської РДА Перші вибори депутатів Новоселівської с/р
104 Полтавська область ВВ ДРВ апарату Полтавської РДА Перші вибори Новоселівського сільського голови
105 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Березнівської РДА Перші вибори депутатів Малинської с/р
106 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Березнівської РДА Перші вибори Малинського сільського голови
107 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Дубенської РДА Додаткові вибори депутатів Привільненської с/р
108 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Млинівської РДА Додаткові вибори депутатів Млинівської с/р
109 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Радивилівської РДА Перші вибори Бугаївського сільського голови
110 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Радивилівської РДА Перші вибори депутатів Бугаївської с/р
111 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Сарненської РДА Перші вибори депутатів Степанської с/р
112 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Сарненської РДА Перші вибори Степанського селищного голови
113 Сумська область ВВ ДРВ апарату Білопільської РДА Перші вибори Білопільського міського голови
114 Сумська область ВВ ДРВ апарату Білопільської РДА Перші вибори депутатів Білопільської м/р
115 Сумська область ВВ ДРВ апарату Білопільської РДА Перші вибори депутатів Річківської с/р
116 Сумська область ВВ ДРВ апарату Білопільської РДА Перші вибори Річківського сільського голови
117 Сумська область ВВ ДРВ апарату Краснопільської РДА Додаткові вибори депутатів Краснопільської с/р
118 Сумська область ВВ ДРВ апарату Липоводолинської РДА Перші вибори депутатів Липоводолинської с/р
119 Сумська область ВВ ДРВ апарату Липоводолинської РДА Перші вибори депутатів Синівської с/р
120 Сумська область ВВ ДРВ апарату Липоводолинської РДА Перші вибори Липоводолинського селищного голови
121 Сумська область ВВ ДРВ апарату Липоводолинської РДА Перші вибори Синівського сільського голови
122 Сумська область ВВ ДРВ апарату Сумської РДА Додаткові вибори депутатів Миколаївської с/р
123 Сумська область ВВ ДРВ апарату Ямпільської РДА Проміжні вибори депутата Микитівської с/р (3 округ)
124 Тернопільська область ВВ ДРВ апарату Бережанської РДА Додаткові вибори депутатів Саранчуківської с/р
125 Тернопільська область ВВ ДРВ апарату Заліщицької РДА Додаткові вибори депутатів Товстенської с/р
126 Харківська область ВВ ДРВ апарату Зачепилівської РДА Додаткові вибори депутатів Зачепилівської с/р
127 Харківська область ВВ ДРВ апарату Зачепилівської РДА Проміжні вибори депутата Зачепилівської с/р (9 округ)
128 Харківська область ВВ ДРВ апарату Первомайської РДА Перші вибори депутатів Олексіївської с/р
129 Харківська область ВВ ДРВ апарату Первомайської РДА Перші вибори Олексіївського сільського голови
130 Харківська область ВВ ДРВ апарату Харківської РДА Додаткові вибори депутатів Пісочинської с/р
131 Херсонська область ВВ ДРВ апарату Бериславської РДА Перші вибори депутатів Милівської с/р
132 Херсонська область ВВ ДРВ апарату Бериславської РДА Перші вибори депутатів Шляхівської с/р
133 Херсонська область ВВ ДРВ апарату Бериславської РДА Перші вибори Милівського сільського голови
134 Херсонська область ВВ ДРВ апарату Бериславської РДА Перші вибори Шляхівського сільського голови
135 Херсонська область ВВ ДРВ апарату Чаплинської РДА Додаткові вибори депутатів Чаплинської с/р
136 Хмельницька область ВВ ДРВ апарату Ізяславської РДА Перші вибори депутатів Плужненської с/р
137 Хмельницька область ВВ ДРВ апарату Ізяславської РДА Перші вибори Плужненського сільського голови
138 Хмельницька область ВВ ДРВ апарату Славутської РДА Додаткові вибори депутатів Крупецької с/р
139 Хмельницька область ВВ ДРВ апарату Хмельницької РДА Додаткові вибори депутатів Розсошанської с/р
140 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Драбівської РДА Перші вибори депутатів Драбівської с/р
141 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Драбівської РДА Перші вибори Драбівського селищного голови
142 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Жашківської РДА Перші вибори Баштечківського сільського голови
143 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Жашківської РДА Перші вибори депутатів Баштечківської с/р
144 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Лисянської РДА Перші вибори Виноградського сільського голови
145 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Лисянської РДА Перші вибори депутатів Виноградської с/р
146 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Смілянської РДА Додаткові вибори депутатів Ротмістрівської с/р
147 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Уманської РДА Додаткові вибори депутатів Паланської с/р
148 Чернівецька область ВВ ДРВ апарату Глибоцької РДА Перші вибори депутатів Йорданештської с/р
149 Чернівецька область ВВ ДРВ апарату Глибоцької РДА Перші вибори Йорданештського сільського голови
150 Чернівецька область ВВ ДРВ апарату Новоселицької РДА Перші вибори Ванчиковецького сільського голови
151 Чернівецька область ВВ ДРВ апарату Новоселицької РДА Перші вибори депутатів Ванчиковецької с/р
152 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Борзнянської РДА Перші вибори Борзнянського міського голови
153 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Борзнянської РДА Перші вибори депутатів Борзнянської м/р
154 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Варвинської РДА Перші вибори депутатів Озерянської с/р
155 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Варвинської РДА Перші вибори Озерянського сільського голови
156 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Городнянської РДА Перші вибори Вихвостівського сільського голови
157 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Городнянської РДА Перші вибори депутатів Вихвостівської с/р
158 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Козелецької РДА Додаткові вибори депутатів Деснянської с/р
159 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Ніжинської РДА Додаткові вибори депутатів Вертіївської с/р
160 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Ріпкинської РДА Додаткові вибори депутатів Любецької с/р
161 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Чернігівської РДА Додаткові вибори депутатів Гончарівської с/р
162 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Чернігівської РДА Додаткові вибори депутатів Михайло-Коцюбинської с/р
163 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Чернігівської РДА Перші вибори депутатів Киїнської с/р
164 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Чернігівської РДА Перші вибори депутатів Новобілоуської с/р
165 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Чернігівської РДА Перші вибори депутатів Хмільницької с/р
166 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Чернігівської РДА Перші вибори Киїнського сільського голови
167 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Чернігівської РДА Перші вибори Новобілоуського сільського голови
168 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Чернігівської РДА Перші вибори Хмільницького сільського голови