Дані про заплановані вибори

Відомості про заплановані вибори та референдуми з 27.10.2019 по 22.12.2019
Тип виборів Кількість
Місцеві вибори
227
Всього заплановано
227


№ з.п. Регіон Відділ ведення Назва запланованих виборів
Орієнтовна дата проведення: 27.10.2019
1 Донецька область ВВ ДРВ Мангушської РДА Проміжні вибори депутата Бердянської с/р (11 округ)
2 Донецька область ВВ ДРВ Мангушської РДА Проміжні вибори депутата Бердянської с/р (12 округ)
Орієнтовна дата проведення: 03.11.2019
1 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Гуляйпільської РДА Проміжні вибори депутата Залізничної с/р (5 округ)
2 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Гуляйпільської РДА Проміжні вибори депутата Залізничної с/р (7 округ)
Орієнтовна дата проведення: 10.11.2019
1 Кіровоградська область ВВ ДРВ Світловодської міської ради Проміжні вибори депутата Власівської с/р (15 округ)
2 Кіровоградська область ВВ ДРВ Світловодської міської ради Проміжні вибори депутата Власівської с/р (20 округ)
3 Кіровоградська область ВВ ДРВ Світловодської міської ради Проміжні вибори депутата Власівської с/р (22 округ)
4 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Березнегуватської РДА Повторні вибори депутата Озерівської с/р (1 округ)
5 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Березнегуватської РДА Повторні вибори депутата Озерівської с/р (7 округ)
Орієнтовна дата проведення: 17.11.2019
1 Київська область ВВ ДРВ апарату Васильківської РДА Повторні вибори депутата Путрівської с/р (7 округ)
2 Тернопільська область ВВ ДРВ апарату Лановецької РДА Повторні вибори депутата Гриньківської с/р (8 округ)
3 Тернопільська область ВВ ДРВ апарату Лановецької РДА Повторні вибори Чайчинецького с/г
Орієнтовна дата проведення: 24.11.2019
1 Полтавська область ВВ ДРВ апарату Котелевської РДА Повторні вибори депутата Ковалевської с/р (11 округ)
Орієнтовна дата проведення: 01.12.2019
1 Полтавська область ВВ ДРВ апарату Диканської РДА Повторні вибори депутата Великобудищанської с/р (3 округ)
Орієнтовна дата проведення: 08.12.2019
1 Дніпропетровська область ВВ ДРВ Петриківської РДА Проміжні вибори депутата Петриківської с/р (11 округ)
2 Дніпропетровська область ВВ ДРВ Петриківської РДА Проміжні вибори депутата Петриківської с/р (22 округ)
3 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Острозької РДА Повторні вибори депутата Вельбівненської с/р (4 округ)
4 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Острозької РДА Повторні вибори депутата Вельбівненської с/р (5 округ)
5 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Острозької РДА Повторні вибори депутата Верхівської с/р (6 округ)
6 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Острозької РДА Повторні вибори депутата Верхівської с/р (8 округ)
7 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Тальнівської РДА Проміжні вибори депутата Романівської с/р (5 округ)
8 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Тальнівської РДА Проміжні вибори депутата Романівської с/р (9 округ)
Орієнтовна дата проведення: 22.12.2019
1 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Барської РДА Перші вибори Войнашівського сільського голови
2 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Барської РДА Перші вибори депутатів Войнашівської с/р
3 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Вінницької РДА Додаткові вибори депутатів Вороновицької с/р
4 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Вінницької РДА Додаткові вибори депутатів Якушинецької с/р
5 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Вінницької РДА Перші вибори Гавришівського сільського голови
6 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Вінницької РДА Перші вибори депутатів Гавришівської с/р
7 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Калинівської РДА Додаткові вибори депутатів Іванівської с/р
8 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Козятинської РДА Додаткові вибори депутатів Глуховецької с/р
9 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Козятинської РДА Перші вибори депутатів Махнівської с/р
10 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Козятинської РДА Перші вибори Махнівського сільського голови
11 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Томашпільської РДА Додаткові вибори депутатів Вапнярської с/р
12 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Томашпільської РДА Додаткові вибори депутатів Томашпільської с/р
13 Волинська область ВВ ДРВ апарату Камінь-Каширської РДА Перші вибори депутатів Сошичненської с/р
14 Волинська область ВВ ДРВ апарату Камінь-Каширської РДА Перші вибори Сошичненського сільського голови
15 Волинська область ВВ ДРВ апарату Луцької РДА Додаткові вибори депутатів Підгайцівської с/р
16 Волинська область ВВ ДРВ апарату Рожищенської РДА Перші вибори депутатів Доросинівської с/р
17 Волинська область ВВ ДРВ апарату Рожищенської РДА Перші вибори Доросинівського сільського голови
18 Волинська область ВВ ДРВ апарату Старовижівської РДА Додаткові вибори депутатів Дубечненської с/р
19 Волинська область ВВ ДРВ апарату Старовижівської РДА Додаткові вибори депутатів Смідинської с/р
20 Волинська область ВВ ДРВ апарату Турійської РДА Додаткові вибори депутатів Турійської с/р
21 Дніпропетровська область ВВ ДРВ Васильківської РДА Додаткові вибори депутатів Миколаївської с/р
22 Дніпропетровська область ВВ ДРВ Дніпровської РДА, ВВ ДРВ Петриківської РДА Перші вибори депутатів Обухівської с/р
23 Дніпропетровська область ВВ ДРВ Дніпровської РДА, ВВ ДРВ Петриківської РДА Перші вибори Обухівського селищного голови
24 Дніпропетровська область ВВ ДРВ апарату Криворізької РДА Перші вибори Глеюватського сільського голови
25 Дніпропетровська область ВВ ДРВ апарату Криворізької РДА Перші вибори депутатів Глеюватської с/р
26 Дніпропетровська область ВВ ДРВ апарату Криничанської РДА Перші вибори депутатів Затишнянської с/р
27 Дніпропетровська область ВВ ДРВ апарату Криничанської РДА Перші вибори Затишнянського сільського голови
28 Дніпропетровська область ВВ ДРВ Магдалинівської РДА Перші вибори депутатів Магдалинівської с/р
29 Дніпропетровська область ВВ ДРВ Магдалинівської РДА Перші вибори депутатів Чернеччинської с/р
30 Дніпропетровська область ВВ ДРВ Магдалинівської РДА Перші вибори Магдалинівського селищного голови
31 Дніпропетровська область ВВ ДРВ Магдалинівської РДА Перші вибори Чернеччинського сільського голови
32 Дніпропетровська область ВВ ДРВ апарату Павлоградської РДА Додаткові вибори депутатів Богданівської с/р
33 Дніпропетровська область ВВ ДРВ Петропавлівської РДА Додаткові вибори депутатів Миколаївської с/р
34 Донецька область ВВ ДРВ апарату Добропільської РДА Додаткові вибори депутатів Шахівської с/р
35 Донецька область ВВ ДРВ апарату Добропільської РДА Перші вибори депутатів Криворізької с/р
36 Донецька область ВВ ДРВ апарату Добропільської РДА Перші вибори Криворізького сільського голови
37 Житомирська область ВВ ДРВ апарату Коростишівської РДА Перші вибори депутатів Старосілецької с/р
38 Житомирська область ВВ ДРВ апарату Коростишівської РДА Перші вибори Старосілецького сільського голови
39 Закарпатська область ВВ ДРВ апарату Берегівської РДА Перші вибори депутатів Косоньської с/р
40 Закарпатська область ВВ ДРВ апарату Берегівської РДА Перші вибори Косоньського сільського голови
41 Закарпатська область ВВ ДРВ апарату Великоберезнянської РДА Перші вибори Великоберезнянського селищного голови
42 Закарпатська область ВВ ДРВ апарату Великоберезнянської РДА Перші вибори депутатів Великоберезнянської с/р
43 Закарпатська область ВВ ДРВ апарату Іршавської РДА, ВВ ДРВ апарату Хустської РДА Перші вибори депутатів Довжанської с/р
44 Закарпатська область ВВ ДРВ апарату Іршавської РДА Перші вибори депутатів Зарічанської с/р
45 Закарпатська область ВВ ДРВ апарату Іршавської РДА Перші вибори депутатів Кам’янської с/р
46 Закарпатська область ВВ ДРВ апарату Іршавської РДА, ВВ ДРВ апарату Хустської РДА Перші вибори Довжанського сільського голови
47 Закарпатська область ВВ ДРВ апарату Іршавської РДА Перші вибори Зарічанського сільського голови
48 Закарпатська область ВВ ДРВ апарату Іршавської РДА Перші вибори Кам’янського сільського голови
49 Закарпатська область ВВ ДРВ апарату Мукачівської РДА Перші вибори Горондівського сільського голови
50 Закарпатська область ВВ ДРВ апарату Мукачівської РДА Перші вибори депутатів Горондівської с/р
51 Закарпатська область ВВ ДРВ апарату Свалявської РДА Додаткові вибори депутатів Полянської с/р
52 Закарпатська область ВВ ДРВ апарату Свалявської РДА Перші вибори депутатів Керецьківської с/р
53 Закарпатська область ВВ ДРВ апарату Свалявської РДА Перші вибори Керецьківського сільського голови
54 Закарпатська область ВВ ДРВ апарату Ужгородської РДА Перші вибори депутатів Оноківської с/р
55 Закарпатська область ВВ ДРВ апарату Ужгородської РДА Перші вибори депутатів Холмківської с/р
56 Закарпатська область ВВ ДРВ апарату Ужгородської РДА Перші вибори Оноківського сільського голови
57 Закарпатська область ВВ ДРВ апарату Ужгородської РДА Перші вибори Холмківського сільського голови
58 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Бердянської РДА Перші вибори Андрівського сільського голови
59 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Бердянської РДА Перші вибори депутатів Андрівської с/р
60 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Вільнянської РДА Додаткові вибори депутатів Павлівської с/р
61 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Гуляйпільської РДА Додаткові вибори депутатів Воздвижівської с/р
62 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Гуляйпільської РДА Перші вибори депутатів Малинівської с/р
63 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Гуляйпільської РДА Перші вибори Малинівського сільського голови
64 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Мелітопольської РДА Перші вибори депутатів Новенської с/р
65 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Мелітопольської РДА Перші вибори депутатів Семенівської с/р
66 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Мелітопольської РДА Перші вибори Новенського сільського голови
67 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Мелітопольської РДА Перші вибори Семенівського сільського голови
68 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Новомиколаївської РДА Перші вибори депутатів Любицької с/р
69 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Новомиколаївської РДА Перші вибори депутатів Тернуватської с/р
70 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Новомиколаївської РДА Перші вибори Любицького сільського голови
71 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Новомиколаївської РДА Перші вибори Тернуватського селищного голови
72 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Пологівської РДА Перші вибори депутатів Федорівської с/р
73 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Пологівської РДА Перші вибори Федорівського сільського голови
74 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Токмацької РДА Перші вибори депутатів Новомиколаївської с/р
75 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Токмацької РДА Перші вибори Новомиколаївського сільського голови
76 Івано-Франківська область ВВ ДРВ апарату Коломийської РДА Перші вибори Гвіздецького селищного голови
77 Івано-Франківська область ВВ ДРВ апарату Коломийської РДА Перші вибори депутатів Гвіздецької с/р
78 Івано-Франківська область ВВ ДРВ апарату Коломийської РДА Перші вибори депутатів Корницької с/р
79 Івано-Франківська область ВВ ДРВ апарату Коломийської РДА Перші вибори депутатів Підгайчиківської с/р
80 Івано-Франківська область ВВ ДРВ апарату Коломийської РДА Перші вибори Корницького сільського голови
81 Івано-Франківська область ВВ ДРВ апарату Коломийської РДА Перші вибори Підгайчиківського сільського голови
82 Івано-Франківська область ВВ ДРВ апарату Надвірнянської РДА Перші вибори депутатів Пасічнянської с/р
83 Івано-Франківська область ВВ ДРВ апарату Надвірнянської РДА Перші вибори Пасічнянського сільського голови
84 Івано-Франківська область ВВ ДРВ апарату Рожнятівської РДА Перші вибори депутатів Дубівської с/р
85 Івано-Франківська область ВВ ДРВ апарату Рожнятівської РДА Перші вибори Дубівського сільського голови
86 Івано-Франківська область ВВ ДРВ апарату Тисменицької РДА Додаткові вибори депутатів Ямницької с/р
87 Івано-Франківська область ВВ ДРВ апарату Тисменицької РДА Перші вибори депутатів Єзупільської с/р
88 Івано-Франківська область ВВ ДРВ апарату Тисменицької РДА Перші вибори Єзупільського селищного голови
89 Київська область ВВ ДРВ апарату Броварської РДА Перші вибори депутатів Зазимської с/р
90 Київська область ВВ ДРВ апарату Броварської РДА Перші вибори депутатів Калинівської с/р
91 Київська область ВВ ДРВ апарату Броварської РДА Перші вибори Зазимського сільського голови
92 Київська область ВВ ДРВ апарату Броварської РДА Перші вибори Калинівського селищного голови
93 Кіровоградська область ВВ ДРВ апарату Добровеличківської РДА Перші вибори депутатів Олексіївської с/р
94 Кіровоградська область ВВ ДРВ апарату Добровеличківської РДА Перші вибори Олексіївського сільського голови
95 Кіровоградська область ВВ ДРВ апарату Долинської РДА Перші вибори Братолюбівського сільського голови
96 Кіровоградська область ВВ ДРВ апарату Долинської РДА Перші вибори Гурівського сільського голови
97 Кіровоградська область ВВ ДРВ апарату Долинської РДА Перші вибори депутатів Братолюбівської с/р
98 Кіровоградська область ВВ ДРВ апарату Долинської РДА Перші вибори депутатів Гурівської с/р
99 Кіровоградська область ВВ ДРВ апарату Компаніївської РДА Додаткові вибори депутатів Компаніївської с/р
100 Кіровоградська область ВВ ДРВ апарату Маловисківської РДА Перші вибори депутатів Злинської с/р
101 Кіровоградська область ВВ ДРВ апарату Маловисківської РДА Перші вибори Злинського сільського голови
102 Кіровоградська область ВВ ДРВ апарату Новомиргородської РДА Перші вибори депутатів Йосипівської с/р
103 Кіровоградська область ВВ ДРВ апарату Новомиргородської РДА Перші вибори Йосипівського сільського голови
104 Кіровоградська область ВВ ДРВ апарату Новоукраїнської РДА Перші вибори Глодоського сільського голови
105 Кіровоградська область ВВ ДРВ апарату Новоукраїнської РДА Перші вибори депутатів Глодоської с/р
106 Луганська область ВВ ДРВ апарату Старобільської РДА Перші вибори депутатів Половинкинської с/р
107 Луганська область ВВ ДРВ апарату Старобільської РДА Перші вибори Половинкинського сільського голови
108 Львівська область ВВ ДРВ апарату Жидачівської РДА Додаткові вибори депутатів Гніздичівської с/р
109 Львівська область ВВ ДРВ апарату Мостиської РДА Додаткові вибори депутатів Шегинівської с/р
110 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Вітовської РДА Перші вибори депутатів Мішково-Погорілівської с/р
111 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Вітовської РДА Перші вибори Мішково-Погорілівського сільського голови
112 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Вознесенської РДА Додаткові вибори депутатів Дорошівської с/р
113 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Миколаївської РДА Перші вибори Веснянського сільського голови
114 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Миколаївської РДА Перші вибори депутатів Веснянської с/р
115 Одеська область ВВ ДРВ апарату Великомихайлівської РДА Перші вибори депутатів Новоборисівської с/р
116 Одеська область ВВ ДРВ апарату Великомихайлівської РДА Перші вибори Новоборисівського сільського голови
117 Одеська область ВВ ДРВ апарату Іванівської РДА Перші вибори депутатів Іванівської с/р
118 Одеська область ВВ ДРВ апарату Іванівської РДА Перші вибори Іванівського селищного голови
119 Одеська область ВВ ДРВ апарату Любашівської РДА Додаткові вибори депутатів Любашівської с/р
120 Одеська область ВВ ДРВ апарату Миколаївської РДА Перші вибори Андрієво-Іванівського сільського голови
121 Одеська область ВВ ДРВ апарату Миколаївської РДА Перші вибори депутатів Андрієво-Іванівської с/р
122 Одеська область ВВ ДРВ апарату Овідіопольської РДА Додаткові вибори депутатів Авангардівської с/р
123 Одеська область ВВ ДРВ апарату Ширяївської РДА Перші вибори депутатів Петровірівської с/р
124 Одеська область ВВ ДРВ апарату Ширяївської РДА Перші вибори депутатів Чогодарівської с/р
125 Одеська область ВВ ДРВ апарату Ширяївської РДА Перші вибори Петровірівського сільського голови
126 Одеська область ВВ ДРВ апарату Ширяївської РДА Перші вибори Чогодарівського сільського голови
127 Полтавська область ВВ ДРВ апарату Великобагачанської РДА Перші вибори Гоголівського селищного голови
128 Полтавська область ВВ ДРВ апарату Великобагачанської РДА Перші вибори депутатів Гоголівської с/р
129 Полтавська область ВВ ДРВ апарату Гадяцької РДА Перші вибори Великобудищанського сільського голови
130 Полтавська область ВВ ДРВ апарату Гадяцької РДА Перші вибори депутатів Великобудищанської с/р
131 Полтавська область ВВ ДРВ апарату Зіньківської РДА Перші вибори депутатів Зіньківської м/р
132 Полтавська область ВВ ДРВ апарату Зіньківської РДА Перші вибори Зіньківського міського голови
133 Полтавська область ВВ ДРВ апарату Козельщинської РДА Додаткові вибори депутатів Новогалещинської с/р
134 Полтавська область ВВ ДРВ апарату Лубенської РДА, ВВ ДРВ апарату Миргородської РДА Перші вибори депутатів Ромоданівської с/р
135 Полтавська область ВВ ДРВ апарату Лубенської РДА, ВВ ДРВ апарату Миргородської РДА Перші вибори Ромоданівського селищного голови
136 Полтавська область ВВ ДРВ апарату Оржицької РДА Перші вибори депутатів Новооржицької с/р
137 Полтавська область ВВ ДРВ апарату Оржицької РДА Перші вибори Новооржицького селищного голови
138 Полтавська область ВВ ДРВ апарату Полтавської РДА Додаткові вибори депутатів Новоселівської с/р
139 Полтавська область ВВ ДРВ апарату Чутівської РДА Перші вибори депутатів Петрівської с/р
140 Полтавська область ВВ ДРВ апарату Чутівської РДА Перші вибори Петрівського сільського голови
141 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Володимирецької РДА Перші вибори Антонівського сільського голови
142 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Володимирецької РДА Перші вибори депутатів Антонівської с/р
143 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Володимирецької РДА Перші вибори депутатів Каноницької с/р
144 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Володимирецької РДА, ВВ ДРВ апарату Сарненської РДА Перші вибори депутатів Кричильської с/р
145 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Володимирецької РДА Перші вибори депутатів Полицької с/р
146 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Володимирецької РДА Перші вибори депутатів Рафалівської с/р
147 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Володимирецької РДА Перші вибори Каноницького сільського голови
148 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Володимирецької РДА, ВВ ДРВ апарату Сарненської РДА Перші вибори Кричильського сільського голови
149 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Володимирецької РДА Перші вибори Полицького сільського голови
150 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Володимирецької РДА Перші вибори Рафалівського селищного голови
151 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Дубенської РДА Перші вибори депутатів Семидубської с/р
152 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Дубенської РДА Перші вибори Семидубського сільського голови
153 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Костопільської РДА Перші вибори Головинського сільського голови
154 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Костопільської РДА Перші вибори депутатів Головинської с/р
155 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Рівненської РДА Перші вибори Великоомелянського сільського голови
156 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Рівненської РДА Перші вибори депутатів Великоомелянської с/р
157 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Сарненської РДА Перші вибори Вирівського сільського голови
158 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Сарненської РДА Перші вибори депутатів Вирівської с/р
159 Тернопільська область ВВ ДРВ апарату Бережанської РДА Перші вибори депутатів Нараївської с/р
160 Тернопільська область ВВ ДРВ апарату Бережанської РДА Перші вибори Нараївського сільського голови
161 Тернопільська область ВВ ДРВ апарату Бучацької РДА Додаткові вибори депутатів Трибухівської с/р
162 Тернопільська область ВВ ДРВ апарату Гусятинської РДА Перші вибори Вікнянського сільського голови
163 Тернопільська область ВВ ДРВ апарату Гусятинської РДА Перші вибори депутатів Вікнянської с/р
164 Тернопільська область ВВ ДРВ апарату Збаразької РДА Додаткові вибори депутатів Вишнівецької с/р
165 Тернопільська область ВВ ДРВ апарату Зборівської РДА Перші вибори депутатів Млиновецької с/р
166 Тернопільська область ВВ ДРВ апарату Зборівської РДА Перші вибори Млиновецького сільського голови
167 Тернопільська область ВВ ДРВ апарату Тернопільської РДА Додаткові вибори депутатів Байковецької с/р
168 Тернопільська область ВВ ДРВ апарату Тернопільської РДА Перші вибори Великобірківського селищного голови
169 Тернопільська область ВВ ДРВ апарату Тернопільської РДА Перші вибори депутатів Великобірківської с/р
170 Харківська область ВВ ДРВ апарату Балаклійської РДА Перші вибори депутатів Донецької с/р
171 Харківська область ВВ ДРВ апарату Балаклійської РДА Перші вибори Донецького селищного голови
172 Харківська область ВВ ДРВ апарату Куп'янської РДА Перші вибори депутатів Кіндрашівської с/р
173 Харківська область ВВ ДРВ апарату Куп'янської РДА Перші вибори депутатів Курилівської с/р
174 Харківська область ВВ ДРВ апарату Куп'янської РДА Перші вибори депутатів Петропавлівської с/р
175 Харківська область ВВ ДРВ апарату Куп'янської РДА Перші вибори Кіндрашівського сільського голови
176 Харківська область ВВ ДРВ апарату Куп'янської РДА Перші вибори Курилівського сільського голови
177 Харківська область ВВ ДРВ апарату Куп'янської РДА Перші вибори Петропавлівського сільського голови
178 Херсонська область ВВ ДРВ апарату Каланчацької РДА Додаткові вибори депутатів Каланчацької с/р
179 Херсонська область ВВ ДРВ апарату Каховської РДА Перші вибори депутатів Костогризівської с/р
180 Херсонська область ВВ ДРВ апарату Каховської РДА Перші вибори Костогризівського сільського голови
181 Херсонська область ВВ ДРВ апарату Нижньосірогозької РДА Перші вибори Вербівського сільського голови
182 Херсонська область ВВ ДРВ апарату Нижньосірогозької РДА Перші вибори депутатів Вербівської с/р
183 Хмельницька область ВВ ДРВ апарату Ізяславської РДА Перші вибори депутатів Сахновецької с/р
184 Хмельницька область ВВ ДРВ апарату Ізяславської РДА Перші вибори Сахновецького сільського голови
185 Хмельницька область ВВ ДРВ апарату Красилівської РДА Перші вибори депутатів Заслучненської с/р
186 Хмельницька область ВВ ДРВ апарату Красилівської РДА Перші вибори Заслучненського сільського голови
187 Хмельницька область ВВ ДРВ апарату Славутської РДА Додаткові вибори депутатів Улашанівської с/р
188 Хмельницька область ВВ ДРВ апарату Старокостянтинівської РДА Перші вибори депутатів Сахновецької с/р
189 Хмельницька область ВВ ДРВ апарату Старокостянтинівської РДА Перші вибори Сахновецького сільського голови
190 Хмельницька область ВВ ДРВ апарату Шепетівської РДА Перші вибори депутатів Плесенської с/р
191 Хмельницька область ВВ ДРВ апарату Шепетівської РДА Перші вибори Плесенського сільського голови
192 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Шполянської РДА Додаткові вибори депутатів Лип'янської с/р
193 Чернівецька область ВВ ДРВ апарату Глибоцької РДА Додаткові вибори депутатів Глибоцької с/р
194 Чернівецька область ВВ ДРВ апарату Глибоцької РДА Перші вибори депутатів Сучевенської с/р
195 Чернівецька область ВВ ДРВ апарату Глибоцької РДА Перші вибори Сучевенського сільського голови
196 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Коропської РДА Перші вибори депутатів Понорницької с/р
197 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Коропської РДА Перші вибори Понорницького селищного голови
198 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Ніжинської РДА Перші вибори депутатів Талалаївської с/р
199 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Ніжинської РДА Перші вибори Талалаївського сільського голови
200 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Прилуцької РДА Перші вибори депутатів Сухополов’янської с/р
201 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Прилуцької РДА Перші вибори Сухополов’янського сільського голови
202 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Ріпкинської РДА Перші вибори депутатів Добрянської с/р
203 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Ріпкинської РДА Перші вибори Добрянського селищного голови
204 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Чернігівської РДА Перші вибори депутатів Киселівської с/р
205 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Чернігівської РДА Перші вибори Киселівського сільського голови