Постанова від 1 квітня 2014 року №166

images/gerb.gif
У К Р А Ї Н А
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

 

втратила чинність згідно з постановою Центральної виборчої комісії
 від 25 червня 2020 року №123 з 01 липня 2020 року

 

  1 квітня 2014 року №166

Про форми іменних запрошень на вибори Президента України

З метою однакового застосування законодавства України про вибори під час організації підготовки та проведення виборів Президента України, відповідно до пункту 13 частини другої статті 25, пункту 4 частини першої статті 27, частини першої статті 31, частини другої статті 32, частини п’ятої статті 361, частини п’ятої статті 362 Закону України "Про вибори Президента України", керуючись статтями 11 – 13, пунктом 4 статті 17, пунктами 1, 9 статті 18 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Встановити форми:

іменного запрошення на вибори Президента України виборцю, включеному до попереднього списку виборців на звичайній виборчій дільниці (додаток 1 );

іменного запрошення на вибори Президента України виборцю, включеному до попереднього списку виборців на звичайній виборчій дільниці, стосовно якого у списку виборців є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно (додаток 2 );

іменного запрошення на вибори Президента України виборцю, включеному до попереднього списку виборців на закордонній виборчій дільниці (додаток 3 );

іменного запрошення на повторне голосування з виборів Президента України виборцю, включеному до списку виборців для повторного голосування на звичайній виборчій дільниці (додаток 4) ;

іменного запрошення на повторне голосування з виборів Президента України виборцю, включеному до списку виборців для повторного голосування на звичайній виборчій дільниці, стосовно якого у списку виборців є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно (додаток 5 );

іменного запрошення на повторне голосування з виборів Президента України виборцю, включеному до списку виборців для повторного голосування на закордонній виборчій дільниці (додаток 6 ).

2. Іменні запрошення виборцям, включеним до списків виборців на звичайних виборчих дільницях, виготовляються за встановленими цією постановою формами органами ведення Державного реєстру виборців та передаються відповідним дільничним виборчим комісіям звичайних виборчих дільниць на паперових носіях формату А3, про що складається акт (додаток 7 ).

Іменні запрошення виборцям, яким тимчасово змінено місце голосування відповідно до частини третьої статті 7 Закону України "Про Державний реєстр виборців", передаються дільничним виборчим комісіям за виборчими адресами таких виборців.

3. Іменні запрошення виборцям, включеним до списків виборців на закордонних виборчих дільницях, виготовляються за встановленими цією постановою формами органом ведення Державного реєстру виборців у Міністерстві закордонних справ України. Про прийняття іменних запрошень дільничною виборчою комісією закордонної виборчої дільниці складається акт (додаток 8 ).

4. Окружним виборчим комісіям довести цю постанову до відома дільничних виборчих комісій після їх утворення та забезпечити контроль за її виконанням.

5. Дільничним виборчим комісіям звичайних і закордонних виборчих дільниць забезпечити надсилання або доставку в інший спосіб виборцям іменних запрошень у строки, встановлені Законом України "Про вибори Президента України".

6. Цю постанову надіслати Міністерству закордонних справ України, регіональним органам адміністрування Державного реєстру виборців для доведення до відома відповідних органів ведення Державного реєстру виборців, а також окружним виборчим комісіям після їх утворення.

7. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.


 

Голова Центральної виборчої комісії             М. ОХЕНДОВСЬКИЙ