Постанова від 6 жовтня 2014 року №1494

герб України
У К Р А Ї Н А
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

6 жовтня 2014 року № 1494

Про особливості виготовлення списків виборців
та іменних запрошень на вибори для окремих виборчих дільниць,
утворених на території Донецької та Луганської областей

У зв’язку з неможливістю виконання окремими органами ведення Державного реєстру виборців, утвореними в Донецькій та Луганській областях, своїх повноважень через ситуацію, що склалася в указаних регіонах України, відповідно до статей 27, 28 Закону України "Про Державний реєстр виборців" та з метою забезпечення реалізації конституційних виборчих прав громадян України, керуючись статтями 11 – 13, пунктами 1, 8 статті 17 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія п о с т а н о в л я є:

1. Встановити, що в разі неможливості виконання своїх повноважень органом ведення Державного реєстру виборців, утвореним на території Донецької чи Луганської області, попередні та уточнені списки виборців, а також іменні запрошення на вибори для виборчих дільниць, дільничні виборчі комісії яких здійснюють повноваження щодо підготовки та проведення виборів, виготовляються іншим органом ведення Державного реєстру виборців, визначеним Службою розпорядника Державного реєстру виборців.

Перелік таких виборчих дільниць надається Центральній виборчій комісії відповідними обласними державними адміністраціями.

2. Службі розпорядника Державного реєстру виборців вжити відповідних заходів, необхідних для реалізації пункту 1 цієї постанови.

3. Цю постанову надіслати Донецькій та Луганській обласним державним адміністраціям для доведення до відома відповідних органів ведення Державного реєстру виборців, окружних (територіальних) виборчих комісій, а також оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова Центральної виборчої комісії                                                               М. ОХЕНДОВСЬКИЙ