Постанова від 8 липня 2015 року №121

герб України
У К Р А Ї Н А
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

 

втратила чинність згідно з постановою Центральної виборчої комісії
 від 02 червня 2020 року №97  з 01 липня 2020 року

 

8 липня 2015 року № 121

Про заходи щодо забезпечення виконання вимог
Закону України "Про Державний реєстр виборців"
у разі змін в адміністративно-територіальному устрої
Донецької чи Луганської області

Відповідно до частини другої статті 14 Закону України "Про Державний реєстр виборців", керуючись статтями 11 – 13, пунктом 8 статті 17 Закону України "Про Центральну виборчу комісію, Центральна виборча комісія постановляє:

1. Службі розпорядника Державного реєстру виборців у разі змін в адміністративно-територіальному устрої Донецької чи Луганської області забезпечувати віднесення записів про виборців, виборчі адреси яких належали до території, на яку поширювалися повноваження органу ведення Державного реєстру виборців, що тимчасово не здійснює ведення Державного реєстру виборців, та у зв’язку із змінами в адміністративно-територіальному устрої увійшли до території, на яку поширюються повноваження іншого органу ведення Державного реєстру виборців, до відання останнього.

2. Цю постанову надіслати Донецькій та Луганській обласним державним адміністраціям для доведення до відома відповідних органів ведення Державного реєстру виборців та органів, закладів, установ, якими подаються передбачені статтею 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців" відомості.
 
3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.
 
Голова Центральної виборчої комісії                           М. ОХЕНДОВСЬКИЙ