Постанова від 24 травня 2016 року № 136

images/gerb.gif
У К Р А Ї Н А
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

 

ПОСТАНОВА

 

втратила чинність згідно з постановою Центральної виборчої комісії
 від 02 червня 2020 року №97 з 01 липня 2020 року 

 

24 травня 2016 року №136

Про заходи із забезпечення внесення до Державного реєстру виборців змін щодо персональних даних громадян України, чиї виборчі адреси відносяться до окремих територій Донецької та Луганської областей, у зв’язку із змінами в адміністративно-територіальному устрої, перейменуванням адміністративно-територіальних одиниць?

З метою забезпечення актуалізації бази даних Державного реєстру виборців стосовно записів про громадян України, чиї виборчі адреси відносяться до окремих територій Донецької та Луганської областей, де не функціонують органи ведення Державного реєстру виборців, відповідно до статті 3, частини двадцятої статті 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців", керуючись статтями 11 – 13, пунктом 8 статті 17 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:
 
1. Встановити, що у разі прийняття рішення про зміни в адміністративно-територіальному устрої, перейменування адміністративно-територіальної одиниці внесення змін до місця народження або виборчих адрес громадян України, яких стосуються такі зміни та чиї виборчі адреси відносяться до окремих територій Донецької та Луганської областей, де не функціонують органи ведення Державного реєстру виборців, забезпечується програмними засобами автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців".
 
2. Службі розпорядника Державного реєстру виборців вжити відповідних заходів, необхідних для реалізації пункту 1 цієї постанови.
 
3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.
 
Голова Центральної виборчої комісії            М. ОХЕНДОВСЬКИЙ