Постанова від 25 червня 2020 року №123

images/gerb.gif
У К Р А Ї Н А
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

25 червня 2020 року № 123

 

Про форми іменних запрошень

 

Відповідно до статей 40, 41, пунктів 2, 6 розділу ХХХХІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Виборчого кодексу України, керуючись
статтями 11 – 13 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія п о с т а н о в л я є:

1. Затвердити форми іменних запрошень на вибори Президента України, народних депутатів України, місцеві вибори:
іменного запрошення виборцю, включеному до попереднього списку виборців на звичайній виборчій дільниці (додаток 1);
іменного запрошення виборцю, включеному до попереднього списку виборців на звичайній виборчій дільниці, стосовно якого у списку виборців є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно (додаток 2);
іменного запрошення виборцю, включеному до списку виборців для повторного голосування на звичайній виборчій дільниці (додаток 3);
іменного запрошення виборцю, включеному до списку виборців для повторного голосування на звичайній виборчій дільниці, стосовно якого у списку виборців є відмітка про постійну нездатність пересуватися самостійно (додаток 4).

2. Іменні запрошення виготовляються органами ведення Державного реєстру виборців за формами, затвердженими цією постановою, та передаються відповідним дільничним виборчим комісіям звичайних виборчих дільниць на паперових носіях формату А3, про що складається акт (додаток 5).
Іменні запрошення виборцям, яким тимчасово змінено місце голосування відповідно до частини третьої статті 7 Закону України "Про Державний реєстр виборців", передаються дільничним виборчим комісіям за виборчими адресами таких виборців.

3. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Центральної виборчої комісії від 1 квітня 2014 року № 166 "Про форми іменних запрошень на вибори Президента України".

4. Визнати такою, що втратила чинність у частині організації підготовки та проведення чергових, позачергових виборів народних депутатів України, постанову Центральної виборчої комісії від 18 квітня 2013 року № 83 "Про форми іменних запрошень на вибори народних депутатів України".

5. Визнати такою, що втратила чинність у частині організації підготовки та проведення чергових, позачергових, перших місцевих виборів, постанову Центральної виборчої комісії від 10 серпня 2015 року № 158 "Про форми іменних запрошень на місцеві вибори".

6. Цю постанову надіслати обласним, Київській міській державним адміністраціям для доведення до відома відповідних органів ведення Державного реєстру виборців.

7. Цю постанову оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова Центральної виборчої комісії              О. ДІДЕНКО