Органи Реєстру
Розпорядник Державного реєстру виборців

Розпорядником Реєстру є Центральна виборча комісія.

Відповідно до частини 4 статті 33 Закону України "Про Центральну виборчу комісію" для забезпечення виконання Комісією функцій розпорядника Державного реєстру виборців утворюється Служба розпорядника Державного реєстру виборців. (Детальніше...)

Регіональні органи адміністрування Державного реєстру виборців

Регіональним органом адміністрування Реєстру є:

- в Автономній Республіці Крим - відповідний структурний підрозділ апарату Ради міністрів Автономної Республіки Крим

- в області, місті Києві, місті Севастополі - відповідний структурний підрозділ апарату обласної, міської державної адміністрації (Детальніше...)

Органи ведення Державного реєстру виборців

Органом ведення Реєстру є:

- у районі, районі в місті Києві, місті Севастополі - відповідний структурний підрозділ апарату районної, районної у місті державної адміністрації;

- у місті обласного (республіканського в Автономній Республіці Крим) значення без районного поділу - відповідний виконавчий орган міської ради;

- у районі в місті обласного значення з районним поділом - відповідний виконавчий орган районної у місті ради або відповідний структурний підрозділ створеного у районі виконавчого органу міської ради. (Детальніше...)

Перевірити своє включення до Державного реєстру виборців можна наступним чином:
1. За допомогою он-лайн сервісу «Кабінет виборця».  
2. Завітати до органу ведення Державного реєстру виборців за місцем своєї реєстрації.

 

Інформаційний блок

Останні новини

Новини органів Державного реєстру виборців Чернігівської області

11.02.2019

17 січня 2019 року начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Прилуцької міської ради Марина Чумак виступила на місцевому телеканалі "Прилуки" на тему: "Шляхи реалізації виборцями свого права голосу під час проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року".

25 січня 2019 року в газеті "Сіверський Край" № 4 від 25 січня 2019 року  було опубліковано інформацію відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Новгород-Сіверської районної державної адміністрації на тему: "Як проголосувати без проблем".

29 січня 2019 року в студії обласного телеканалу "UA: "Чернігів" в програмі "Тема дня" виступив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Білоокий на тему: "Вибори-2019: як знайти себе у списках виборців та що робити переселенцям, щоб проголосувати?".

30 січня 2019 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Носівської районної державної адміністрації було проведено семінар-нараду на тему: "Порядок організаційно-правової підготовки і виконання дій відповідно до Календарного плану основних організаційних заходів підготовки та проведення чергових виборів Президента України       31 березня 2019 року". В семінарі взяли участь голова районної державної адміністрації, міські, сільські голови та секретарі місцевих рад, старости старостинських округів, посадові особи органів реєстрації міської та сільських рад. Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Тетяна Мельник поінформувала присутніх щодо організаційних питань і плану дій відповідно до Календарного плану підготовки та проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

30 січня 2019 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Борзнянської районної державної адміністрації на сайті районної державної адміністрації та в районній газеті "Вісті Борзнянщини" було опубліковано інформацію щодо реалізації права голосу виборця на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року, способів уточнення персональних даних, права громадян на тимчасову зміну місця голосування та інформацію стосовно адреси виборчих дільниць.

31 січня 2019 року в приміщенні Ніжинської районної ради проведено семінар-нараду з  секретарями місцевих рад району, на якому одним з питань розглядалося питання щодо ведення Державного реєстру виборців. Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Ніжинської районної державної адміністрації Ліна Грицан звернула увагу присутніх на необхідності своєчасного подання відомостей періодичного поновлення, а також про терміни подання відомостей у період виборчого процесу чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року. 

Новини органів Державного реєстру виборців Харківської області

05.02.2019

28 січня 2019 року в приміщенні Коломацької районної державної адміністрації відбулася робоча нарада за участі керівництва районної державної адміністрації та районної ради, голів селищних рад, керівників установ та організацій району. На нараді було підсумовано результати роботи в 2018 році. Також, серед іншого, наголошено на необхідність дотримання строків подачі відомостей, повноти та коректності їх заповнення працівниками Коломацького районного сектору Головного управління Державної міграційної служби України в Харківській області та органами реєстрації.

Начальник відділу ведення державного реєстру виборців Ольга Бездітко акцентувала увагу присутніх на ключових етапах календарного плану основних організаційних заходів з підготовки проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року, а також повідомила про можливість тимчасової зміни місця голосування громадянам, які на день голосування перебуватимуть не за місцем своєї реєстрації і роз’яснила порядок звернення з цього питання до відділу ведення Державного реєстру виборців.

Також Ольга Бездітко повідомила, що з метою підвищення активності громадян на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в сільській та селищній радах розповсюджено оголошення з інформацією про права виборців. На офіційному WEB-сайті районної державної адміністрації ведеться сторінка відділу, яка періодично поновлюється інформацією про роботу відділу. Також присутнім було проведено презентацію ресурсу «Особистий кабінет виборця», який функціонує на офіційному сайті drv.gov.ua.

Відео

Як голосувати на виборах Президента України за кордоном

Як проголосувати не за місцем реєстрації. Роз’яснення керівника Служби розпорядника ДРВ Олександра Стельмаха

Як перевірити себе у списку виборців. Відеоінструкція