Органи Реєстру
Розпорядник Державного реєстру виборців

Розпорядником Реєстру є Центральна виборча комісія.

Відповідно до частини 4 статті 33 Закону України "Про Центральну виборчу комісію" для забезпечення виконання Комісією функцій розпорядника Державного реєстру виборців утворюється Служба розпорядника Державного реєстру виборців. (Детальніше...)

Регіональні органи адміністрування Державного реєстру виборців

Регіональним органом адміністрування Реєстру є:

- в Автономній Республіці Крим - відповідний структурний підрозділ апарату Ради міністрів Автономної Республіки Крим

- в області, місті Києві, місті Севастополі - відповідний структурний підрозділ апарату обласної, міської державної адміністрації (Детальніше...)

Органи ведення Державного реєстру виборців

Органом ведення Реєстру є:

- у районі, районі в місті Києві, місті Севастополі - відповідний структурний підрозділ апарату районної, районної у місті державної адміністрації;

- у місті обласного (республіканського в Автономній Республіці Крим) значення без районного поділу - відповідний виконавчий орган міської ради;

- у районі в місті обласного значення з районним поділом - відповідний виконавчий орган районної у місті ради або відповідний структурний підрозділ створеного у районі виконавчого органу міської ради. (Детальніше...)

Перевірити своє включення до Державного реєстру виборців можна наступним чином:
1. За допомогою он-лайн сервісу «Кабінет виборця».  
2. Завітати до органу ведення Державного реєстру виборців за місцем своєї реєстрації.

Інформаційний блок

Останні новини

Новини органів Державного реєстру виборців Львівської області

27.02.2020

19 лютого 2020 року в Личаківської районної адміністрації Львівської міської ради  відділом адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації проведено нараду на тему: "Інновації Виборчого кодексу України". У нараді взяли участь начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Зоряна Павлів, голова Львівської міської виборчої комісії Ігор Сліпецький, начальники відділів ведення Державного реєстру виборців районних адміністрацій Львівської міської ради.
На нараді були обговорені питання щодо організації місцевих виборів.

Новину розміщено на офіційному сайті Львівської обласної державної адміністрації

Більше новин з виборчої тематики розміщуються на сторінці "Державний реєстр виборців. Львівщина"

Новини органів Державного реєстру виборців Сумської області

25.02.2020

20 січня 2020 року начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Липоводолинської районної державної адміністрації Людмила Чайка та головний спеціаліст відділу Віктор Глумний взяли участь у нараді з суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення бази даних Державного реєстру виборців, керівниками та відповідальними за подання таких відомостей, головами сільських рад та селищної ради смт Липова Долина. Віктор Глумний виступив перед учасниками наради з інформаційно-аналітичною доповіддю "Про основні неточності та помилки, що допускаються при підготовці відомостей періодичного поновлення та інформацій на запити відділу". У межах доповіді він поінформував присутніх про основні проблемні питання, що виникають під час опрацювання відділом ведення Державного реєстру виборців відомостей періодичного поновлення, а також звернув увагу на важливість підготовки інформації на запити відділу ведення Державного реєстру виборців та своєчасності її надходження до відділу. 

Протягом січня 2020 року для підтримання в актуальному стані переліку геонімів та будинків начальником відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Роменської районної державної адміністрації Володимир Куріпко спільно з відповідальними особами органів реєстрації місцевих рад провів низку перевірок відповідності відомостей адресного регістру Державного реєстру виборців обліковим даним сільських рад. 

29 січня 2020 року начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Роменської міської ради Наталія Задорожна взяла участь у нараді з керівниками установ та організацій міста Ромни, які відповідно до статті 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців" є суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців. У процесі наради було звернуто увагу на відповідальність посадових та службових осіб за неподання, несвоєчасне подання органам ведення Реєстру відомостей про виборців чи подання неповних або недостовірних відомостей.

Відео

Як голосувати на виборах Президента України за кордоном

Як проголосувати не за місцем реєстрації. Роз’яснення керівника Служби розпорядника ДРВ Олександра Стельмаха

Як перевірити себе у списку виборців. Відеоінструкція