Органи Реєстру
Розпорядник Державного реєстру виборців

Розпорядником Реєстру є Центральна виборча комісія.

Відповідно до частини 4 статті 33 Закону України "Про Центральну виборчу комісію" для забезпечення виконання Комісією функцій розпорядника Державного реєстру виборців утворюється Служба розпорядника Державного реєстру виборців. (Детальніше...)

Регіональні органи адміністрування Державного реєстру виборців

Регіональним органом адміністрування Реєстру є:

- в Автономній Республіці Крим - відповідний структурний підрозділ апарату Ради міністрів Автономної Республіки Крим

- в області, місті Києві, місті Севастополі - відповідний структурний підрозділ апарату обласної, міської державної адміністрації (Детальніше...)

Органи ведення Державного реєстру виборців

Органом ведення Реєстру є:

- у районі, районі в місті Києві, місті Севастополі - відповідний структурний підрозділ апарату районної, районної у місті державної адміністрації;

- у місті обласного (республіканського в Автономній Республіці Крим) значення без районного поділу - відповідний виконавчий орган міської ради;

- у районі в місті обласного значення з районним поділом - відповідний виконавчий орган районної у місті ради або відповідний структурний підрозділ створеного у районі виконавчого органу міської ради. (Детальніше...)

Перевірити своє включення до Державного реєстру виборців можна наступним чином:
1. За допомогою он-лайн сервісу «Кабінет виборця».  
2. Завітати до органу ведення Державного реєстру виборців за місцем своєї реєстрації.

 

Інформаційний блок

Останні новини

Новини органів Державного реєстру виборців Запорізької області

19.12.2019

18 грудня 2019 року начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Запорізької обласної державної адміністрації Масюков С.О. взяв участь у традиційному, щоквартальному обласному семінарі-нараді з керівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області.

Під час заходу підведені підсумки взаємодії відділів ведення Державного реєстру виборців та органів державної реєстрації актів цивільного стану області у 2019 році, визначено завдання, які необхідно спільно вирішувати у 2020 році.

Новини органів Державного реєстру виборців Хмельницької області

10.12.2019

27 листопада 2019 року в місті Вінниці Координатором проектів ОБСЄ в Україні спільно з Центром управління навчанням учасників виборчих  процесів при Центральній виборчій комісії та Міжнародною фундацією виборчих систем IFES був проведений тренінг для членів територіальних виборчих комісій на тему "Обмін даними на місцевих виборах", участь у якому взяли представники відділів ведення Державного реєстру виборців апаратів Ізяславської, Красилівської, Старокостянтинівської, Шепетівської районних державних адміністрацій Хмельницької області.

Під час заходу учасники тренінгу обмінялися досвідом надання Центральній виборчій комісії інформації щодо підготовки та проведення місцевих виборів, а також ознайомилися з прототипом модельного вебресурсу територіальних виборчих комісій, спрямованого на підвищення прозорості та якості проведення місцевих виборів.

Відео

Як голосувати на виборах Президента України за кордоном

Як проголосувати не за місцем реєстрації. Роз’яснення керівника Служби розпорядника ДРВ Олександра Стельмаха

Як перевірити себе у списку виборців. Відеоінструкція