Органи Реєстру
Розпорядник Державного реєстру виборців

Розпорядником Реєстру є Центральна виборча комісія.

Відповідно до частини 4 статті 33 Закону України "Про Центральну виборчу комісію" для забезпечення виконання Комісією функцій розпорядника Державного реєстру виборців утворюється Служба розпорядника Державного реєстру виборців. (Детальніше...)

Регіональні органи адміністрування Державного реєстру виборців

Регіональним органом адміністрування Реєстру є:

- в Автономній Республіці Крим - відповідний структурний підрозділ апарату Ради міністрів Автономної Республіки Крим

- в області, місті Києві, місті Севастополі - відповідний структурний підрозділ апарату обласної, міської державної адміністрації (Детальніше...)

Органи ведення Державного реєстру виборців

Органом ведення Реєстру є:

- у районі, районі в місті Києві, місті Севастополі - відповідний структурний підрозділ апарату районної, районної у місті державної адміністрації;

- у місті обласного (республіканського в Автономній Республіці Крим) значення без районного поділу - відповідний виконавчий орган міської ради;

- у районі в місті обласного значення з районним поділом - відповідний виконавчий орган районної у місті ради або відповідний структурний підрозділ створеного у районі виконавчого органу міської ради. (Детальніше...)

Перевірити своє включення до Державного реєстру виборців можна наступним чином:
1. За допомогою он-лайн сервісу «Кабінет виборця».  
2. Завітати до органу ведення Державного реєстру виборців за місцем своєї реєстрації.

Інформаційний блок

Останні новини

Новини органів Державного реєстру виборців Івано-Франківської області

17.03.2021

Інформуємо, що на підставі частини п’ятої статті 15, частини шостої статті 16, статті 106 Закону України "Про вибори народних депутатів України", підпункту 2 пункту 2 розділу XXXXII "Прикінцеві та перехідні положення" Виборчого кодексу України Центральна виборча комісія призначила проміжні вибори народного депутата   України    в   одномандатному    виборчому  окрузі  № 87  на  неділю, 28 березня 2021 року, виборчий процес яких розпочався 27 січня 2021 року (постанова Центральної виборчої комісії від 27 листопада 2020 року  № 522 "Про призначення проміжних виборів народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 87 (Івано-Франківська область)".

Водночас на 28 березня 2021 року призначено: Брошнів-Осадською селищною територіальною виборчою комісією проміжні вибори депутата Брошнів-Осадської селищної ради в одномандатному виборчому окрузі № 1; Обертинською селищною територіальною виборчою комісією проміжні вибори депутата Обертинської селищної ради в окрузі № 3; Дзвиняцькою сільською територіальною виборчою комісією  проміжні   вибори  депутатів  Дзвиняцької сільської ради в одномандатних виборчих округах № 4 і № 7; Дубовецькою сільською територіальною виборчою комісією проміжні вибори депутатів Дубовецької сільської ради в округах № 3 і № 7.

До підготовки виборів залучено відділи ведення Державного реєстру виборців, місцеві органи  виконавчої влади та органи місцевого самоврядування з метою вжиття заходів стостовно невідкладного вирішення питання щодо створення належних умов для забезпечення реалізації протиепідемічних заходів, спрямованих на недопущення поширення та території області гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, під час організації та проведення проміжних виборів народного депутата України  в одномандатному виборчому окрузі № 87, а також місцевих виборів 28 березня 2021 року.

Сформовано та видрукувано попередні списки виборців, а також іменні запрошення виборцям, триває процес їх передачі дільничним виборчим комісіям. 
З 17 березня 2021 року виборці зможуть ознайомлюватися зі списками у приміщеннях дільничних виборчих комісій.

Віділи ведення Державного реєстру виборців співпрацюють з суб’єктами подання відомостей про громадян у питанні поновлення інформації про виборців перед формуванням уточнених списків виборців для забезпечення їх максимальної достовірності.

Новини органів Державного реєстру виборців Донецької області

16.03.2021

28 березня 2021 року відбудуться проміжні вибори народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 50. 

До меж зазначеного округу належить смт Новодонецьке, яке  після проведення  адміністративно-територіальної реформи увійшло до складу  Краматорського району Донецької області. Проте на сьогодні структурні підрозділи апарату Краматорської РДА перебувають на етапі формування і відповідний відділ ведення Реєстру ще не розпочав своєї роботи. 

З метою врегулювання питання щодо функціонування органів ведення Реєстру в умовах проведення адміністративно-територіальної реформи та недопущення зриву виборчого процесу на звичайних виборчих дільницях № 14077 та № 140788 смт Новодонецьке, Центральна виборча комісія своєю Постановою  від 9 березня 2021 року № 108 "Про тимчасові заходи із  забезпечення ведення Державного реєстру виборців, необхідні для підготовки та проведення виборів в умовах утворення та реорганізації районних державних адміністрацій" тимчасово поширила повноваження відділу ведення Державного реєстру виборців Краматорської РДА Донецької області на територію Добропільської міської ради Донецької області до утворення та початку функціонування такого відділу вказаної райдержадміністрації. Таким чином, відділ ведення Державного реєстру виборців Добропільської міської ради отримав повноваження щодо проведення періодичного поновлення баз даних Державного реєстру виборців, виготовлення  попередніх і уточнених списків виборців та іменних запрошень виборцям на проміжних виборах народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 50 на території Добропільської ОТГ та Краматорського району. 

Станом на 15 березня 2021 року відділом проведено всі відповідні роботи щодо актуалізації даних Реєстру. Попередні списки виборців та іменні запрошення виборцям виготовлено відповідно до затверджених Календарним планом основних організаційних заходів з підготовки та проведення проміжних виборів народних депутатів 
України 28 березня 2021 року термінів та передано за актами дільничним виборчим комісіям одномандатного виборчого округу № 50.

За словами начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Добропільської міської ради  Донецької області Колесніченко Ольги Митрофанівни, це був неймовірний досвід злагодженої роботи однодумців, випробування своїх сил, перевірка всієї команди Реєстру на здатність швидко та ефективно організувати роботу в найкоротший термін без  зниження якості виборчих списків. Колектив відділу дякує Центральній виборчій комісії та відділу адміністрування Державного реєстру виборців Донецької ОДА за надзвичайну довіру, високу честь бути першими та постійну всебічну підтримку на всіх етапах роботи   і має честь звітувати про успішне виконання завдання.

Зазначимо, що для Центральної виборчої комісії  це  був  перший досвід передачі повноважень від одного відділу Реєстру до іншого. Але своєчасність прийняття такого рішення,  спільна робота апарату та усіх управлінь Центральної виборчої комісії, відділу адміністрування Державного реєстру виборців Донецької ОДА та відділу ведення Державного реєстру виборців Добропільської міської ради Донецької області, командний дух, єдність цілі  та наше бажання перемогти обставини показали гарний результат, збагатила усіх нас новим досвідом  та завдали вектор подальшої діяльності. 

Відео

Проголосуйте там, де ви є!

Зміна виборчої адрси

Як змінити виборчу адресу, щоб голосувати на виборах за місцем фактичного проживання