Органи Реєстру
Розпорядник Державного реєстру виборців

Розпорядником Реєстру є Центральна виборча комісія.

Відповідно до частини 4 статті 33 Закону України "Про Центральну виборчу комісію" для забезпечення виконання Комісією функцій розпорядника Державного реєстру виборців утворюється Служба розпорядника Державного реєстру виборців. (Детальніше...)

Регіональні органи адміністрування Державного реєстру виборців

Регіональним органом адміністрування Реєстру є:

- в Автономній Республіці Крим - відповідний структурний підрозділ апарату Ради міністрів Автономної Республіки Крим

- в області, місті Києві, місті Севастополі - відповідний структурний підрозділ апарату обласної, міської державної адміністрації (Детальніше...)

Органи ведення Державного реєстру виборців

Органом ведення Реєстру є:

- у районі, районі в місті Києві, місті Севастополі - відповідний структурний підрозділ апарату районної, районної у місті державної адміністрації;

- у місті обласного (республіканського в Автономній Республіці Крим) значення без районного поділу - відповідний виконавчий орган міської ради;

- у районі в місті обласного значення з районним поділом - відповідний виконавчий орган районної у місті ради або відповідний структурний підрозділ створеного у районі виконавчого органу міської ради. (Детальніше...)

Перевірити своє включення до Державного реєстру виборців можна наступним чином:
1. За допомогою он-лайн сервісу «Кабінет виборця».  
2. Завітати до органу ведення Державного реєстру виборців за місцем своєї реєстрації.

Інформаційний блок

Останні новини

Новини органів Державного реєстру виборців Тернопільської області

23.12.2020

14 грудня 2020 року відділом адміністрування Державного реєстру виборців апарату Тернопільської обласної державної адміністрації спільно з Регіональним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено онлайн-навчання з працівниками органів ведення Державного реєстру виборців Тернопільської області на теми: "Реалізація комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців", "Законодавство у сфері запобігання та протидії корупції. Корупційні ризики в діяльності публічних службовців", "Доступ до публічної інформації: проблеми державного регулювання. Правові відносини, пов’язані із захистом і обробкою персональних даних", "Писемна форма спілкування публічних службовців. Застосування норм нового українського правопису" та "Практичні аспекти децентралізації та формування спроможних громад".

Підсумовуючи онлайн-навчання, начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців Ігор Бойко подякував присутнім працівникам органів ведення Реєстру за сумлінне виконання своїх обов’язків, сприяння Центральній виборчій комісії у здійсненні нею передбачених законодавством України повноважень під час підготовки та проведення місцевих виборів.
 

Новини органів Державного реєстру виборців Закарпатської області

07.12.2020

24 листопада відбулась онлайн-зустріч працівників Ужгородської міської ради з представниками міжнародної місії зі спостереження за виборами в Україні ENEMO (Європейська мережа організацій з моніторингу виборів). У зустрічі взяли участь керуюча справами виконкому Ужгородської міської ради Олена Макара, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Григорій Жирков, начальник відділу міжнародного співробітництва управління міжнародного співробітництва та інновацій Вікторія Білас, заступник начальника відділу документального та організаційного забезпечення Сергій Романюк та представники ENEMO – офіційні спостерігачі від Європейської мережі організацій з моніторингу виборів Да Сільва Феррейра Пауло Жорже та Марія Латковіч, асистент спостерігачів за виборами Ігор Кравченко.

Під час зустрічі обговорили підсумки виборчої кампанії та яким був день повторного голосування на виборах Ужгородського міського голови 22 листопада.

Спостерігачі цікавилися, чи були якісь інциденти, порушення в день голосування, чи не було фактів використання адмінресурсу. Олена Макара розповіла, що громадянська мережа ОПОРА зафіксувала лише окремі факти на дільницях, які, втім, не вплинули на процес та результати волевиявлення ужгородців. Так, до прикладу, була спроба взяти участь у голосуванні без документів, посилаючись лише на мобільний додаток «Дія».

Запитували спостерігачі і про те, чи не було нарікань на списки виборців. Григорій Жирков зазначив, що іноді трапляються ситуації, коли люди на дільниці в день голосування виявляють, що вони відсутні у списках виборців. При цьому Григорій Жирков звернув увагу на те, що на офіційному сайті міськради було створено окремий розділ «Ужгородцям про вибори», де виборці завчасно мали змогу перевірити наявність себе у списках виборців. 

Після закінчення онлайн-зустрічі спостерігачі ENEMO подякували Ужгородській міській раді за дієву та конструктивну співпрацю.

Відео

Проголосуйте там, де ви є!

Зміна виборчої адрси

Як змінити виборчу адресу, щоб голосувати на виборах за місцем фактичного проживання