Опитування

Як Ви оцінюєте впровадження сервісу "Особистий кабінет виборця"?
Потрібний, доступний і зручний сервіс, вже скористався
  55,27%  (6942)

Потрібний сервіс, обов’язково скористаюся
  28,08%  (3527)

Сервіс не приносить користі
  11,82%  (1485)

Мене це не цікавить
  4,82%  (606)

Проголосувало: 12560

 Архів опитувань

Опитування

Як вплинуло впровадження Державного реєстру виборців на якість списків виборців?
Списки виборців покращились
  47,62%  (2616)

Нічого не змінилось
  26,92%  (1479)

Списки виборців погіршились
  16,93%  (930)

Мене це не цікавить
  8,51%  (468)

Проголосувало: 5493

 Архів опитувань


Новини органів Державного реєстру виборців Івано-Франківської області

Друк
13 — 14 травня 2015 року відділом адміністрування Державного реєстру виборців апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації спільно з обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій проведено тематичний семінар "Актуальні питання захисту інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців" та особливості роботи засобами пакету офісних додатків "Openoffice" для начальників відділів ведення Державного реєстру виборців районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міських рад Івано-Франківської області.
Тему лекцій і практичних занять семінару стосовно питань захисту в інформаційно-телекомунікаційних системах інформації, що містить державну таємницю, має обмежений доступ або є конфіденційною, розкрили спеціалісти управління Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в Івано-Франківській області.
У свою чергу роботі з текстами й таблицями засобами пакету офісних додатків "Openoffice" навчали наукові співробітники кафедри інженерної та комп’ютерної графіки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Новини органів Державного реєстру виборців Київської області

Друк
У березні відділом ведення Державного реєстру виборців Миронівської районної державної адміністрації проведено робочу зустріч із секретарями сільських рад Миронівського району щодо необхідності якісного заповнення відомостей періодичного поновлення про виборців, щодо яких встановлено постійну нездатність пересуватися самостійно; а також нараду з працівниками Миронівського районного сектору Державної міграційної служби щодо необхідності вчасного надання відомостей періодичного поновлення про виборців, яким протягом 2015 року виповниться 18 років.

24 березня 2015 року за ініціативи відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Бориспільської міської ради за участю депутата Бориспільської міської ради Лінкевича С.А. відбулася зустріч з виборцями. Під час зустрічі населення поінформовано про можливість перевірити свої персональні дані в Державному реєстрі виборців за допомогою програмного ресурсу "Особистий кабінет виборця".

Новини органів Державного реєстру виборців Івано-Франківської області

Друк
26 березня 2015 року на сесії Калуської міської ради заслухано звіт начальника відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету міської ради про роботу відділу за перший квартал 2015 року. Начальник відділу ведення Реєстру П. Перегіняк коротко поінформував депутатів про основні завдання відділу, а також звернув їх увагу на те, що у місті Калуші проведено зміну назв вулиць та нумерації будинків, що потребує внесення відповідних змін до будинкових книг мешканців міста та до їх паспортів стосовно реєстрації місця проживання. У роботі сесії також узяв участь начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації І. Владика.

25 березня 2015 року за участю голів Косівської районної державної адміністрації та районної ради відбулася нарада з міським, селищними і сільськими головами, на якій розглядалося питання про співпрацю органів місцевого самоврядування та відділу ведення Державного реєстру виборців. Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців І. Іванишин особливо зауважила на необхідності своєчасного внесення до Центральної виборчої комісії подань щодо зміни адрес приміщення для голосування та дільничної виборчої комісії, інших відомостей про виборчі дільниці, які існують на постійній основі.

17 березня 2015 року в Рогатинській районній державній адміністрації відбулася нарада-семінар з головами і секретарями міської, селищної та сільських рад, а також керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації. На нараді начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Рогатинської районної державної адміністрації З. Шеремета наголосила на необхідності подання органами місцевого самоврядування своєчасної і точної інформації про найменування нових і перейменування існуючих вулиць, присвоєння номерів новим будинкам та зміну нумерації існуючих.

Новини органів Державного реєстру виборців Закарпатської області

Друк
26 березня 2015 року за ініціативи начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Хустської районної державної адміністрації Летки О.В. організовано гарячу лінію телефонного зв’язку, під час якої мешканцям району надавалися ґрунтовні роз’яснення щодо функціонування Державного реєстру виборців. За результатами заходу відділом ведення Реєстру сформовано запит до Хустського районного відділу головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області щодо уточнення персональних даних виборців, які зверталися на гарячу лінію відділу ведення Державного реєстру виборців. Оголошення про проведення заходу було опубліковано 21 березня 2015 року в міськрайонній газеті "Вісник Хустщини".

Новини органів Державного реєстру виборців Житомирської області

Друк
Протягом березня 2015 року відділом ведення Державного реєстру виборців Черняхівської районної державної адміністрації спільно з Черняхівським районним сектором управління Державної міграційної служби України в Житомирській області шляхом звірки бази даних автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців" та довідково-алфавітної картотеки Державної міграційної служби проведено уточнення ідентифікаційних персональних даних та виборчої адреси виборців, яким протягом попередніх років виповнилося 18 років.

У березні 2015 року відділом ведення Державного реєстру виборців Брусилівської районної державної адміністрації оновлено сторінку відділу на офіційному веб-сайті адміністрації та наповнено її актуальною інформацією. Кожен виборець може ознайомитися з роботою відділу ведення та знайти відповіді на всі свої запитання щодо функціонування Державного реєстру виборців.

На сторінках Овруцької районної газети "Зоря" від 17 березня 2015 року № 19 розміщено статтю головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців районної державної адміністрації Світлани Левківської "В "Особистий кабінет виборця" – через мережу Інтернет".

У березні 2015 року відділом ведення Державного реєстру виборців Малинської районної державної адміністрації організовано гарячу лінію телефонного зв’язку для населення району, про що повідомлено виборців на офіційному веб-сайті адміністрації. Мешканці Малинського району зможуть отримати відповіді на запитання стосовно Державного реєстру виборців, уточнення персональних даних виборців, тимчасової зміни місця голосування та можливості голосування за місцем перебування.

11 березня 2015 року в Новоград-Волинській районній державній адміністрації відбулася нарада з секретарями сільських та селищних рад за участю начальника відділу ведення Державного реєстру виборців. На нараді обговорено питання щодо перевірки стану приміщень виборчих дільниць на постійній основі, а також подання відомостей про створення нових та зміни існуючих назв вулиць та нумерацію будинків.

Новини Служби ропорядника Державного реєстру виборців

Друк
8 квітня 2015 року під головуванням керівника Служби розпорядника Державного реєстру виборців Стельмаха О.В. відбулася спільна нарада керівників структурних підрозділів Служби з представниками Державної міграційної служби України.

На нараді особлива увага приділялась обговоренню необхідності запровадження реєстраційного обліку в електронному вигляді. У свою чергу, директор Департаменту інформаційних технологій Державної міграційної служби України Кузміч А.П. повідомив присутніх, що до кінця 2015 року планується створення електронної бази даних "Єдиний державний демографічний реєстр" безпосередньо із залученням довідників бази даних автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців".

Також обговорювалися питання взаємодії органів ведення Державного реєстру виборців та територіальних підрозділів Державної міграційної служби України у процесі ведення Державного реєстру виборців.

Зокрема, перед представниками Державної міграційної служби України на підставі узагальнення практики роботи органів ведення Реєстру різних регіонів України порушувалися проблемні питання щодо подання територіальними підрозділами Державної міграційної служби України органам ведення Реєстру відомостей про громадян України, які досягли вісімнадцяти років (відсутність інструкції щодо подачі таких відомостей); низької якості даних у відомостях періодичного поновлення (описки, неточності); недотримання термінів в опрацюванні підрозділами Державної міграційної служби України запитів органів ведення Державного реєстру виборців, надання суперечливих відповідей щодо одних і тих самих осіб, що особливо критично у період виборчого процесу; відсутності роз’яснень про реєстрацію осіб на території садових та дачних товариств; невчасного подання повідомлень про зняття виборця з реєстрації; зростання кількості виборців, місце проживання яких знято з реєстрації та не зареєстровано нове; подання у відомостях про реєстрацію виборців, які тимчасово перебувають на визначеній території (строком до 6 місяців) та інше.

Представники Державної міграційної служби України визнали слушність питань та запевнили, що покращення роботи територіальних підрозділів Державної міграційної служби України відділи ведення Державного реєстру виборців відчують уже найближчим часом.
Наприкінці наради сторони наголосили на необхідності повноцінної співпраці між службами в межах чинного законодавства щодо ведення Державного реєстру виборців.

У свою чергу Служба розпорядника Державного реєстру виборців дякує всім відділам ведення Реєстру, що небайдуже ставляться до проблем Державного реєстру виборців та своїми електронними повідомленнями заочно прийняли активну участь у нараді. Сподіваємося і в подальшому на плідну та дружню співпрацю!

Новини органів Державного реєстру виборців Хмельницької області

Друк
24 березня 2015 року працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців Білогірської районної державної адміністрації проведено спільну нараду з представниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби районного управління юстиції. На нараді обговорено питання проведення перевірки державної реєстрації смерті осіб, інформація про яких надійшла до відділу ведення Державного реєстру виборців.

У березні 2015 року відділом ведення Державного реєстру виборців Летичівської районної державної адміністрації підготовлено та розміщено на офіційному сайті районної адміністрації інформацію "Про підсумки та перспективи роботи відділу ведення Державного реєстру виборців".

Новини органів Державного реєстру виборців Тернопільської області

Друк

Відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Борщівської районної державної адміністрації організовано гарячі лінії телефонного зв’язку з населенням району щодо порядку внесення виборців до Державного реєстру виборців та уточнення їх персональних даних. Відповідне оголошення розміщено в місцевій газеті "Галицький вісник", озвучено в ефірі радіо "Борщівський голос", а також передано сільським, селищним та міському головам для розміщення на стендах органів місцевого самоврядування району.

26 березня 2015 року відділом ведення Державного реєстру виборців Збаразької районної державної адміністрації проведено нараду-семінар із головами та секретарями місцевих рад району. Під час заходу начальник відділу ведення Реєстру П. Житко звернув увагу присутніх на порядок надання відомостей про найменування нових та перейменування існуючих вулиць, присвоєння номерів новим будинкам і зміну нумерації існуючих будинків у відповідних населених пунктах Збаразького району.

18 березня 2015 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Чортківської районної державної адміністрації проведено робочу нараду з представниками районного сектору управління Державної міграційної служби України та відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби районного управління юстиції.


13 березня 2015 року в ході наради, проведеної Чортківською районною державною адміністрацією із головами та секретарями сільських, селищних та міської рад, обговорено питання обґрунтованого та своєчасного внесення до Центральної виборчої комісії подань щодо зміни адреси приміщення для голосування та/або адреси дільничної виборчої комісії, інших відомостей щодо виборчих дільниць, які існують на постійній основі.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Бережанської районної державної адміністрації Ростислав Легкий добровольцем мобілізувався до лав Збройних Сил України захищати Батьківщину на сході країни. Понад місяць він проходив військові навчання у Яворівському районі Львівської області, де у вільний час познайомився із колегами із відділу ведення Державного реєстру виборців Яворівської районної державної адміністрації, які підтримали та сприяли добровольцю.
Ростислав Сергійович висловлює подяку всім, хто допоміг йому із спорядженням. За його словами, Державний реєстр виборців – це велика сила. Будьмо разом і ми ПЕРЕМОЖЕМО!


Новини органів Державного реєстру виборців Сумської області

Друк
Протягом березня 2015 року відділами ведення Державного реєстру виборців Роменської, Краснопільської районних державних адміністрацій за участю керівництва проведено наради з сільськими, селищними головами та секретарями рад. На нарадах розглянуто питання щодо правильного написання реєстрації за місцем проживання у паспортах громадян України, які мешкають у сільській місцевості.

У березні 2015 року працівники відділів ведення Державного реєстру виборців здійснили низку виїзних прийомів виборців до населених пунктів Сумської області. Зокрема, Запсільської сільської ради Краснопільського району, Малобобрицької, Погожокриницької, Пустовойтівської сільських рад Роменського району, Воронізької селищної, Миронівської та Собицької сільських рад Шосткинського району та житлових мікрорайонів міста Ромни та міста Шостка з метою виявлення та усунення помилок і неточностей в персональних даних виборців.

19 березня 2015 року начальником відділу ведення Державного реєстру виборців Охтирської міської ради Моісеєнко М.Я. проведена робоча нарада з працівниками управління житлово-комунального господарства Охтирської міської ради, відповідальними за подання відомостей про найменування нових та перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів, кутків тощо), присвоєння номерів новим житловим будинкам і зміну нумерації існуючих будинків у місті Охтирка. На нараді висвітлені питання щодо правильного написання назв геонімів під час підготовки відповідних рішень Охтирської міської ради та її виконавчого комітету. Для учасників наради відділом ведення підготовлено довідник назв геонімів міста Охтирка.

7 березня 2015 року в газеті "Голос часу" розміщено статтю "Зверніть увагу", підготовлену відділом ведення Державного реєстру виборців Ямпільської районної державної адміністрації, в якій проінформовано виборців про можливість перевірити свої дані, зокрема за допомогою програмного ресурсу "Особистий кабінет виборця".

Новини органів Державного реєстру виборців Одеської області

Друк
12 березня 2015 року відділом ведення Державного реєстру виборців Тарутинської районної державної адміністрації підготовлено та розміщено на офіційному сайті районної адміністрації інформацію-оголошення "Молодим виборцям" .
Відділ ведення Державного реєстру виборців Котовської районної державної адміністрації провів нараду з секретарями виконавчих комітетів Котовського району з питань дотримання вимог частини п’ятнадцятої статті 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців" щодо надання відомостей про найменування нових та перейменування існуючих вулиць, присвоєння номерів новим будинкам і зміну нумерації існуючих будинків у відповідних населених пунктах.

3 березня 2015 року відділом ведення Державного реєстру виборців Котовської міської ради проведено нараду з активом голів квартальних комітетів та відділом державної реєстрації актів цивільного стану міста Котовськ. Зустріч відбулась з метою обговорення питань проведення перевірки інформації щодо громадян похилого віку, а особливо виборців, інформація про смерть яких надійшла до відділу ведення Державного реєстру виборців. За результатами звірки внесено зміни (проставлено відмітку про смерть) до бази даних автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців".Інформаційний блок

Опитування

Чи сприяють громадські організації та політичні партії покращенню якості списків виборців?
За їх сприяння мене було включено до списків виборців
  4,14%  (118)

Їх діяльність забезпечила якісні списки виборців
  7,51%  (214)

Виконують роботу щодо виявлення неточностей у списках
  15,03%  (428)

Їх діяльність тільки заважає
  22,47%  (640)

Їх діяльність не приносить ніякої користі
  50,82%  (1447)

Проголосувало: 2847

 Архів опитувань