Опитування

Як Ви оцінюєте впровадження сервісу "Особистий кабінет виборця"?
Потрібний, доступний і зручний сервіс, вже скористався
  55,27%  (6942)

Потрібний сервіс, обов’язково скористаюся
  28,08%  (3527)

Сервіс не приносить користі
  11,82%  (1485)

Мене це не цікавить
  4,82%  (606)

Проголосувало: 12560

 Архів опитувань

Опитування

Як вплинуло впровадження Державного реєстру виборців на якість списків виборців?
Списки виборців покращились
  47,61%  (2615)

Нічого не змінилось
  26,93%  (1479)

Списки виборців погіршились
  16,93%  (930)

Мене це не цікавить
  8,52%  (468)

Проголосувало: 5492

 Архів опитувань


Новини органів Державного реєстру виборців Львівської області

24 листопада в межах проектів, що реалізуються Центральною виборчою комісією у співпраці з Міжнародною фундацією виборчих систем в Україні, у Львівській обласній державній адміністрації відбулося навчання членів територіальних виборчих комісій щодо підготовки і проведення перших місцевих виборів 23 грудня 2018 року, призначених у п’ятьох об’єднаних територіальних громадах чотирьох районів області – Дрогобицькому, Перемишлянському, Пустомитівському і Радехівському.

Навчання провели сертифіковані тренери Олег Ільницький і Наталія Ільків. Серед учасників навчання також були начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Зоряна Павлів та начальники відділів ведення Державного реєстру виборців тих районів, у яких 23 грудня відбудуться перші місцеві вибори.

На заході розглянуто, зокрема, напрямки взаємодії органів Державного реєстру виборців і виборчих комісій під час підготовки та проведення вказаних виборів.


Новини органів Державного реєстру виборців Чернігівської області

19 жовтня 2018 року начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Куликівської районної державної адміністрації Володимир Баглай взяв участь у навчанні для відповідальних працівників Куликівської селищної ради під час якого було наголошено на необхідності дотримання термінів подання відомостей, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців та надання відповідей на запити відділу, а також були надані роз’яснення стосовно підвищення якості відомостей та уникнення типових помилок під час роботи.

7 листопада 2018 року начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Білоокий та начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Чернігівської районної державної адміністрації Сергій Браженко взяли участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Нова хвиля децентралізації: 23 грудня 2018 року». В ході засідання Валерій Білоокий наголосив на ролі органів Державного реєстру виборців у виборчому процесі, зокрема, передачі статистичних даних виборчим комісіям для утворення виборчих округів і виготовлення бюлетенів, виготовленні та передачі дільничним виборчим комісіям попередніх і уточнених списків та іменних запрошень, уточненні персональних даних виборців, передачі каналами зв’язку Державного реєстру виборців інформації щодо перебігу виборчого процесу тощо. Сергій Браженко запевнив, що з боку органів Державного реєстру виборців буде виконано все для належного проведення перших та додаткових місцевих виборів, а виборці зможуть вільно й ефективно реалізувати своє право голосу.

8 листопада 2018 року головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Талалаївської районної державної адміністрації Іван Можневський взяв участь у семінарі з селищним, сільськими головами та працівниками органів реєстрації. Присутнім було наголошено на необхідності своєчасного та якісного подання до відділу ведення Державного реєстру виборців щомісячних відомостей періодичного поновлення персональних даних, а також приведення до актуальних даних про кількість виборців, які мають ознаку НСП по адміністративним територіям органів реєстрації.


Новини органів Державного реєстру виборців Хмельницької області

19 жовтня 2018 року начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Летичівської районної державної адміністрації Нагорний Б.І. за дорученням голови районної державної адміністрації провів нараду з відповідальними за перевірку стану приміщень виборчих дільниць та їх матеріальне забезпечення в Летичівській та Меджибізькій об’єднаних територіальних громадах.

23 жовтня 2018 року Нагорний Б.І. взяв участь у засіданні виконкому Летичівської об’єднаної територіальної громади на якому зокрема розглянуто питання співпраці відділу ведення Державного реєстру виборців, старост сіл та органу реєстрації селищної ради.

1 листопада 2018 року начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Чемеровецької районної державної адміністрації Осадчук Л.А. взяла участь у робочій нараді з відповідальними особами органу реєстрації Чемеровецької об’єднаної територіальної громади, під час якої було розглянуто основні вимоги до заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, термінів їх подання до відділу ведення та проаналізовано типові помилки, що допускаються під час подання таких відомостей.


Новини органів Державного реєстру виборців Івано-Франківської області

25 жовтня 2018 року в Коломийській районній державній адміністрації проведено нараду з питань організації та проведення перших виборів депутатів Коршівської сільської ради об’єднаної територіальної громади та відповідного сільського голови, призначених на 23 грудня 2018 року, за участю заступника голови та керівника апарату районної державної адміністрації, голови, секретаря районної виборчої комісії, сільського голови.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Олег Галькович зосередив увагу присутніх на календарному плані основних організаційних заходів з підготовки та проведення перших виборів депутатів Коршівської сільської ради об’єднаної територіальної громади і відповідного сільського голови, були обговорені питання щодо формування сільської територіальної та дільничних виборчих комісій, забезпечення  їх приміщеннями, інвентарем, обладнанням. Також зосередили увагу на строках подання відомостей періодичного поновлення бази даних Державного реєстру виборців з метою забезпечення своєчасного виготовлення попереднього й  уточненого списків виборців та іменних запрошень виборцям.

30 жовтня 2018 року відбулася нарада за участі керівника апарату Долинської районної державної адміністрації Ірини Мацалак та працівників відділу ведення Державного реєстру виборців на якій розглядалися питання щодо основних вимог до заповнення відомостей періодичного поновлення бази даних Державного реєстру виборців суб’єктами їх подання: Долинським районним відділом Управління Державної міграційної служби України в Івано-Франківській області,  районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області, закладом обліку бездомних громадян, районним судом в Івано-Франківській області, центральною районною лікарнею, виконавчими органами місцевих рад Долинського району і типові помилки під час їх заповнення. Також було розглянуто питання про підготовку до проведення перших виборів депутатів Вигодської селищної ради об'єднаної територіальної громади та відповідного селищного голови, призначених на 23 грудня 2018 року, та обговорено порядок інформування територіальними виборчими комісіями Центральної виборчої комісії через відділи ведення Державного реєстру виборців про хід підготовки та проведення місцевих виборів шляхом надання відомостей за формами, встановленими постановою Комісії від 9 вересня 2015 року № 239 "Про порядок надання Центральній виборчій комісії інформації щодо підготовки та проведення місцевих виборів".


Новини органів Державного реєстру виборців Луганської області

З метою забезпечення належних умов роботи дільничних виборчих комісій відділом ведення Державного реєстру виборців Лисичанської міської ради у вересні поточного року було проведено перевірку приміщень для дільничних виборчих комісій та приміщень для голосування на відповідність вимогам постанови Центральної виборчої комісії від 19 січня 2012 року № 5 "Про вимоги до приміщень дільничних виборчих комісій та приміщень для голосування". За результатами перевірки встановлено, що на деяких дільницях виникла потреба в перенесенні їх в інші приміщення.  

20 вересня з метою поліпшення якості подання відомостей періодичного поновлення бази даних Державного реєстру виборців відділом ведення Державного реєстру виборців  Рубіжанської міської ради проведено нараду із суб’єктами, які здійснюють подання таких відомостей. Під час наради було наголошено, що неподання, несвоєчасне подання чи подання неповних або недостовірних відомостей про виборців може призвести до порушення основних засад ведення Реєстру, що негативно позначатиметься на якості списків виборців і, як наслідок, створюватиме загрозу реалізації громадянами України своїх виборчих прав.

22 вересня в парку імені Калюжного у місті Попасне відбувся другий районний Фестиваль борщу. Свої курені на святі представляли підприємства та організації Попаснянського району. Працівники відділу ведення Державного реєстру виборців також брали активну участь у підготовці та проведенні свята. Усі учасники заходу отримали незабутні враження під час презентації, адже куштування супроводжувалося яскравими театралізованими постановками.

Наприкінці вересня в Білокуракинській районній державній адміністрації було проведено нараду за участю селищних та сільських голів, відповідальних осіб органів реєстрації об’єднаних територіальних громад, сільських рад, під час якої начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Білокуракинської районної державної адміністрації Олександр Лисенко, серед іншого, наголосив на необхідності своєчасного надання інформації про найменування нових і перейменування існуючих вулиць, присвоєння номерів новим і зміну нумерації існуючих будинків. 

26 вересня працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Новопсковської районної державної адміністрації було проведено робочу нараду з працівниками Територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та інвалідів Новопсковської районної державної адміністрації. Під час наради було обговорено питання щодо необхідності дотримання строків подачі відомостей, повноти та коректності їх заповнення, а також надано методичні рекомендації.
 


Новини органів Державного реєстру виборців Черкаської області

Протягом 17 ̶ 21 вересня 2018 року за участі начальника управління забезпечення та контролю функціонування Реєстру Служби розпорядника Державного реєстру виборців Самойловича Олександра Євгеновича, головного консультанта відділу взаємодії з регіональними органами адміністрування Реєстру та контролю за виконанням рішень розпорядника Реєстру управління забезпечення та контролю функціонування Реєстру Служби розпорядника Державного реєстру виборців Кавуна Івана Володимировича, начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців Трояк Любові Іванівни та головного спеціаліста відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Черкаської обласної державної адміністрації Геращенко Юлі Андріївни здійснено перевірку дотримання відділами ведення Державного реєстру виборців апаратів Драбівської, Звенигородської, Золотоніської, Кам’янської, Канівської, Катеринопільської, Смілянської, Черкаської, Чигиринської, Чорнобаївської районних державних адміністрацій, Ватутінської, Золотоніської, Канівської, Смілянської міських рад, Придніпровської та Соснівської районних департаментів організаційного забезпечення Черкаської міської ради вимог Закону України "Про Державний реєстр виборців" та рішень Центральної виборчої комісії у процесі ведення Державного реєстру виборців, забезпечення організаційного функціонування Державного реєстру виборців.

За її результатами працівниками Служби розпорядника Державного реєстру виборців надано консультативно-методичну допомогу органам ведення Реєсту щодо ведення Реєстру, проведено робочі зустрічі з керівництвом зазначених районних державних адміністрацій та міських рад, на яких обговорювались проблемні питання відділів ведення Реєстру та шляхи їх вирішення.


Новини органів Державного реєстру виборців

17-28 вересня 2018 року в Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Луганській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Тернопільській,  Рівненській, Сумській, Харьківській, Херсонській, Хмельницькій та Черкаській областях відбулися тренінги на тему "Взаємодія органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями" в рамках продовження співпраці Центральної виборчої комісії та Міжнародної фундації виборчих систем в Україні, в яких взяли участь працівники відділів ведення Державного реєстру виборців та відділів адміністрування.

Під час проведення заходів опрацьовано  питання участі в організації підготовки та проведення місцевих і загальнодержавних виборів органів Реєстру та відповідних виборчих комісій; акцентовано увагу на повноваженнях відділів ведення Державного реєстру виборців та виборчих комісій; розглянуто напрями та механізм взаємодії органів ведення Реєстру з територіальними і дільничними виборчими комісіями. Представники відділів ведення Державного реєстру виборців обмінялися досвідом і практичними напрацюваннями, здобутими під час проведення виборів.

Також було обговорено порядок інформування територіальними виборчими комісіями Центральної виборчої комісії через відділи ведення Державного реєстру виборців про хід підготовки та проведення місцевих виборів шляхом надання відомостей за формами, встановленими постановою Комісії від 9 вересня 2015 року № 239 "Про порядок надання Центральній виборчій комісії інформації щодо підготовки та проведення місцевих виборів".


Новини органів Державного реєстру виборців Хмельницької області

Протягом 14  ̶ 18 травня 2018 року за участі начальника управління забезпечення та контролю функціонування Реєстру Служби розпорядника Державного реєстру виборців Самойловича Олександра Євгеновича, головного консультанта відділу взаємодії з регіональними органами адміністрування Реєстру та контролю за виконанням рішень розпорядника Реєстру управління забезпечення та контролю функціонування Реєстру Служби розпорядника Реєстру Кавуна Івана Володимировича, начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців Задорожної Ірини Дмитрівни та головного спеціаліста  відділу адміністрування Державного реєстру виборців Лепкої Аліни Володимирівни апарату Хмельницької обласної державної адміністрації здійснено перевірку дотримання відділами ведення Державного реєстру виборців апаратів Віньковецької, Волочиської, Городоцької, Деражнянської, Дунаєвецької, Кам’янець-Подільської, Красилівської, Летичівської, Новоушицької, Старосинявської, Хмельницької, Чемеровецької районних державних адміністрацій,  Кам’янець-Подільської та Хмельницької міських рад  вимог Закону України  "Про Державний реєстр виборців".

За її результатами працівниками Служби розпорядника Державного реєстру виборців надано консультативно-методичну допомогу органам ведення Реєсту щодо ведення Реєстру та забезпечення функціонування комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців". Також проведено робочі зустрічі з керівництвом зазначених районних державних адміністрацій та міських рад, на яких обговорювались проблемні питання відділів ведення Реєстру та шляхи їх вирішення.


Новини органів Державного реєстру виборців Київської області

23 травня 2018 року відбувся пілотний тренінг для працівників органів Державного реєстру виборців на тему "Роль Державного реєстру виборців у виборчому процесі", учасниками якого стали представники органів Державного реєстру виборців Житомирської, Київської та Чернігівської областей.

Тренінг організовано Центральною виборчою комісією та Міжнародною фундацією виборчих систем в Україні (проект IFES) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку та Посольства Великої Британії в Україні.

Основною метою навчання було підвищення обізнаності працівників органів Державного реєстру виборців щодо виборчого законодавства та особливостей організації виборчого процесу для кожного виду виборів. Протягом тренінгу учасники розглядали особливості роботи виборчих комісій на кожному з етапів виборчого процесу, порядок утворення одномандатних виборчих округів на чергових, перших та додаткових місцевих виборах, а також особливості роботи зі складання списків виборців для спеціальних виборчих дільниць під час організації та проведення різних видів виборів.


Новини органів Державного реєстру виборців Львівської області

23 травня у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації відбувся семінар-нарада з питань роботи відділів ведення Державного реєстру виборців Львівської області, в якому взяли участь керівники всіх відділів ведення Державного реєстру виборців області.

На семінарі-нараді, який провела начальник відділу адміністрування Реєстру апарату обласної державної адміністрації Зоряна Павлів, були розглянуті такі питання, як  збереження документації у відділі ведення Реєстру, процедура їх знищення, ведення електронного документообігу в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі "Державний реєстр виборців" та застосування електронного цифрового підпису, ведення документації комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців".

Також було розглянуто питання щодо висвітлення роботи відділів ведення Реєстру в електронних ЗМІ та на сторінці "Державний реєстр виборців. Львівщина" у соціальній мережі Facebook.
Інформаційний блок

Опитування

Чи сприяють громадські організації та політичні партії покращенню якості списків виборців?
За їх сприяння мене було включено до списків виборців
  4,14%  (118)

Їх діяльність забезпечила якісні списки виборців
  7,51%  (214)

Виконують роботу щодо виявлення неточностей у списках
  15,03%  (428)

Їх діяльність тільки заважає
  22,47%  (640)

Їх діяльність не приносить ніякої користі
  50,82%  (1447)

Проголосувало: 2847

 Архів опитувань