Опитування

Як Ви оцінюєте впровадження сервісу "Особистий кабінет виборця"?
Потрібний, доступний і зручний сервіс, вже скористався
  55,27%  (6942)

Потрібний сервіс, обов’язково скористаюся
  28,08%  (3527)

Сервіс не приносить користі
  11,82%  (1485)

Мене це не цікавить
  4,82%  (606)

Проголосувало: 12560

 Архів опитувань

Опитування

Як вплинуло впровадження Державного реєстру виборців на якість списків виборців?
Списки виборців покращились
  47,62%  (2616)

Нічого не змінилось
  26,92%  (1479)

Списки виборців погіршились
  16,93%  (930)

Мене це не цікавить
  8,51%  (468)

Проголосувало: 5493

 Архів опитувань


Новини органів Державного реєстру виборців Одеської області

Друк
12 березня 2015 року відділом ведення Державного реєстру виборців Тарутинської районної державної адміністрації підготовлено та розміщено на офіційному сайті районної адміністрації інформацію-оголошення "Молодим виборцям" .
Відділ ведення Державного реєстру виборців Котовської районної державної адміністрації провів нараду з секретарями виконавчих комітетів Котовського району з питань дотримання вимог частини п’ятнадцятої статті 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців" щодо надання відомостей про найменування нових та перейменування існуючих вулиць, присвоєння номерів новим будинкам і зміну нумерації існуючих будинків у відповідних населених пунктах.

3 березня 2015 року відділом ведення Державного реєстру виборців Котовської міської ради проведено нараду з активом голів квартальних комітетів та відділом державної реєстрації актів цивільного стану міста Котовськ. Зустріч відбулась з метою обговорення питань проведення перевірки інформації щодо громадян похилого віку, а особливо виборців, інформація про смерть яких надійшла до відділу ведення Державного реєстру виборців. За результатами звірки внесено зміни (проставлено відмітку про смерть) до бази даних автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців".

Новини органів Державного реєстру виборців Львівської області

Друк
Розпорядженням голови Львівської обласної державної адміністрації від 20 січня 2015 року № 18/0/5-15 з метою зміцнення кадрового потенціалу державної служби Львівської області запроваджено проект із залучення талановитої молоді до державного управління. Для проходження навчання в органах виконавчої влади та ознайомлення зі специфікою роботи щодо ведення Державного реєстру виборців на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації за адресою http://www.loda.gov.ua/testuvannya розміщено матеріали для тестування та перевірки знань. Зокрема, у цьому підрозділі є тести за такими темами: "Закон України "Про Державний реєстр виборців", "Нормативно-правові акти Державного реєстру виборців", "Операційна система Microsoft Windows і OpenOffice.org". Ті, хто успішно складуть іспити, матимуть змогу пройти двомісячне навчання в обласній державній адміністрації, а кращі будуть зараховані до кадрового резерву Львівської обласної державної адміністрації.
12 березня 2015 року в районній газеті "Перемишлянський край" опубліковано статтю "Звернення виборця до Реєстру через програмний ресурс "Особистий кабінет виборця", підготовлену відділом ведення Державного реєстру виборців Перемишлянської районної державної адміністрації.

Новини органів Державного реєстру виборців Київської області

Друк
11 березня 2015 року відділом ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету міської ради спільно з управлінням містобудування та архітектури Бориспільської міської ради проведено робочу нараду з питання дотримання вимог частини п’ятнадцятої статті 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців" щодо надання інформації про найменування та перейменування існуючих вулиць і провулків, присвоєння номерів новим будинкам і зміну нумерації існуючих будинків у місті Борисполь.

У лютому 2015 року за ініціативи відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Іванківської районної державної адміністрації спільно з комунальним підприємством Іванківської районної ради "Виробниче управління житлово-комунального господарства" та Іванківським районним сектором управління Державної міграційної служби України в Київській області проведено  перевірку виборчих адрес громадян, зареєстрованих за місцем проживання у багатоквартирних будинках смт Іванків.

У лютому 2015 року відділом ведення Державного реєстру виборців Обухівської районної державної адміністрації з метою інформування мешканців району про роботу відділу підготовлено статті, які опубліковано в газетах "Обухівський край" та "Дніпровський проспект".

27 лютого 2015 року відділом ведення Державного реєстру виборців Рокитнянської районної державної адміністрації підготовлено та подано до районної газети "Вісник Рокитнянщини" повідомлення про процедуру реєстрації на офіційному веб-сайті "Державний реєстр виборців" для перевірки персональних даних виборця, його включення/невключення до Реєстру за допомогою програмного ресурсу "Особистий кабінет виборця".

Новини органів Державного реєстру виборців Івано-Франківської області

Друк
Протягом березня 2015 року відділами ведення Державного реєстру виборців Долинської та Рожнятівської районних державних адміністрацій за участю керівництва зазначених державних адміністрацій проведено наради із суб’єктами подання відомостей про виборців. На нарадах особлива увага приділялась питанням перевірки осіб, які містяться в указах Президента щодо набуття/скасування громадянства України, щодо виборців, яким протягом попереднього місяця встановлено постійну нездатність пересуватися самостійно, необхідності своєчасного подання відомостей періодичного поновлення, а також дотриманні термінів виконання запитів відділу ведення Реєстру, та на недопустимості неточностей у персональних даних виборців.

10 березня 2015 року за участю голів Богородчанської районної державної адміністрації та районної ради відбулася нарада із сільськими та селищними головами, на якій розглядалося питання про співпрацю органів місцевого самоврядування та відділу ведення Державного реєстру виборців. На нараді начальник відділу ведення Н. Титиш проаналізувала виконання органами самоврядування Закону України «Про Державний реєстр виборців». Окрему увагу приділено обґрунтованому та своєчасному внесенню до Центральної виборчої комісії подань щодо зміни адреси приміщення для голосування та адреси дільничної виборчої комісії, інших відомостей про виборчі дільниці, які існують на постійній основі.

Новини органів Державного реєстру виборців Житомирської області

Друк

4 березня 2015 року у приміщенні виконавчого комітету Коростенської міської ради відбулась чергова нарада робочої групи з питань надання відомостей періодичного поновлення  до відділу ведення Державного реєстру виборців. У ході наради обговорено проблемні питання, які виникали під час підготовки та проведення виборів Президента України та виборів народних депутатів України. Зокрема, піднімалися питання щодо наявності у списках виборців осіб, які померли (в тому числі за межами України), але актові записи про смерть щодо яких відсутні у відділах Державної реєстрації актів цивільного стану міста Коростень та Коростенського району, а також щодо осіб, які за рішенням суду зняті з реєстрації за місцем проживання, але продовжують отримувати  запрошення на вибори за попередньою адресою. У підсумку зазначено, що повнота та якість списків виборців залежить від правильності та достовірності відомостей періодичного поновлення, які подаються до відділу ведення Державного реєстру виборців органами, закладами, установами, визначеними законодавством.

14 лютого 2015 року в Баранівській міськрайонній громадсько-політичній газеті "Слово Полісся" опубліковано статтю "Вибори – серйозний крок в майбутнє", підготовлену відділом ведення Державного реєстру виборців Баранівської районної державної адміністрації.


У лютому 2015 року відділом ведення Державного реєстру виборців Володарсько-Волинської районної державної адміністрації розпочато звірку бази даних Державного реєстру виборців із довідково-алфавітною картотекою Володарсько-Волинського районного сектору управління Державної міграційної служби України в Житомирській області. Крім того, Новоборівською селищною радою надано електронний файл бази даних жителів смт Нова Борова для проведення відділом ведення звірки з ідентифікаційними персональними даними виборців у Реєстрі (дату та місце народження).

Відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Овруцької районної державної адміністрації проведено роботу щодо взаємних звірок бази даних адресного регістру автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців" із даними господарського обліку місцевих рад району.


Новини органів Державного реєстру виборців Дніпропетровської області

Друк
Протягом лютого 2015 року відділом ведення Державного реєстру виборців Петропавлівської районної державної адміністрації організовано гарячі лінії телефонного зв’язку з населенням району щодо порядку внесення виборців до Державного реєстру виборців, уточнення персональних даних виборців, тимчасової зміни місця голосування та можливості голосування за місцем перебування.

Відділом ведення Державного реєстру виборців Нікопольської міської ради в лютому 2015 року проаналізовано відомості про звичайні виборчі дільниці, утворені на постійній основі у місті Нікополь, з метою поліпшення умов для реалізації виборцями своїх прав під час проведення виборів та референдумів.

У лютому 2015 року відділами ведення Державного реєстру виборців Петриківської та Солонянської районних державних адміністрацій проведено наради із суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, на яких обговорено актуальні питання щодо виконання Закону України "Про Державний реєстр виборців". Особлива увага приділялась дотриманню строків виконання запитів відділу ведення Реєстру, насамперед під час виборчих процесів.

23 лютого 2015 року відділом ведення Державного реєстру виборців Кіровської районної у місті Дніпропетровську ради проведено нараду з працівниками Кіровського районного відділу в місті Дніпропетровську головного управління Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області, у ході якої розглянуто питання перевірки осіб, дані про яких містяться в указах Президента України щодо набуття/скасування громадянства України, та якості опрацювання запитів відділу ведення і достовірності інформації, що надається. Окрему увагу приділено необхідності виконання Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України".

Новини органів Державного реєстру виборців Чернігівської області

Друк
25 лютого 2015 року відділом ведення Державного реєстру виборців Талалаївської районної державної адміністрації спільно з районним сектором управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області проведено нараду з суб’єктами надання відомостей періодичного поновлення персональних даних, на якій обговорено питання щодо правильності заповнення форм відомостей про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.

20 лютого 2015 року за ініціативи Прилуцького міського голови проведено нараду з заступниками міського голови, начальниками управлінь, відділів міської ради, керівниками комунальних підприємств, головами комітетів самоорганізації населення міста Прилуки. На нараді начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Чумак М. наголосила на необхідності повноцінної співпраці між усіма службами в межах діючого законодавства щодо ведення Державного реєстру виборців.

10 лютого 2015 року відділом ведення Державного реєстру виборців Носівської районної державної адміністрації підготовлено та проведено семінар-нараду, в якій взяли участь виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації, голова районної ради, завідувач районного сектору управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області, начальник відділу реєстрації актів цивільного стану районного управляння юстиції, голова Носівського районного суду, начальник управління праці і соціального захисту населення, начальник територіального центру соціального обслуговування, Носівський міський голова, голови та секретарі сільських рад. Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Мельник Т. зосередила увагу присутніх на подані відомостей органами місцевого самоврядування району про найменування та перейменування вулиць, присвоєння номерів новим будинкам і зміну нумерації існуючих будинків у відповідному населеному пункті, а також порядку внесення змін до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі.

Новини органів Державного реєстру виборців Хмельницької області

Друк
20 лютого 2015 року відділом ведення Державного реєстру виборців Чемеровецької районної державної адміністрації у районній газеті "Нове Життя" опубліковано статтю "Можливість та процедура перевірки включення виборців до Державного реєстру виборців".

У лютому 2015 року працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців Теофіпольської районної державної адміністрації разом із представниками Базалійської селищної ради Теофіпольського проведено уточнення відомостей про присвоєння номерів новим житловим будинкам і зміну нумерації існуючих будинків у селищі міського типу Базалія. В процесі роботи проаналізовано типові помилки, які допускаються, виявлено та опрацьовано розбіжності, а також рекомендовано посилити контроль за повнотою цих даних.

Новини органів Державного реєстру виборців Черкаської області

Друк
20 лютого 2015 року за участю відділу ведення Державного реєстру виборців Черкаської районної державної адміністрації проведено семінар-навчання для секретарів сільських та селищної рад району, під час якого начальник відділу ведення Державного реєстру виборців А.А. Петренко наголосила на необхідності  своєчасного надання відомостей про найменування нових та перейменування існуючих вулиць, присвоєння номерів новим будинкам і зміну нумерації існуючих будинків у відповідних населених пунктах району та звернула увагу на подання відомостей щодо осіб, яким протягом наступного місяця виповниться 18 років.

Протягом лютого 2015 року відділом ведення Державного реєстру виборців Звенигородської районної державної адміністрації проведено низку робочих зустрічей із секретарями сільських рад району щодо уточнення персональних даних виборців, вік яких перевищує 90 років.
25 лютого 2015 року відбулась консультативна зустріч працівників відділу ведення Державного реєстру виборців з представником відділу Державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Звенигородського управління юстиції у Черкаській області. Зустріч відбулась з метою обговорення питань проведення перевірки державної реєстрації смерті осіб, інформація про смерть яких надійшла до відділу ведення Державного реєстру виборців.

Новини органів Державного реєстру виборців Тернопільської області

Друк
Протягом лютого 2015 року працівниками відділів ведення Державного реєстру виборців Заліщицької та Підгаєцької районних державних адміністрацій проведено наради із головами сільських, селищних та міських рад з питань дотримання вимог частини п’ятнадцятої статті 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців", щодо найменування нових та перейменування існуючих вулиць, присвоєння номерів новим будинкам і зміну нумерації існуючих будинків у відповідних населених пунктах районів.Інформаційний блок

Опитування

Чи сприяють громадські організації та політичні партії покращенню якості списків виборців?
За їх сприяння мене було включено до списків виборців
  4,14%  (118)

Їх діяльність забезпечила якісні списки виборців
  7,51%  (214)

Виконують роботу щодо виявлення неточностей у списках
  15,03%  (428)

Їх діяльність тільки заважає
  22,47%  (640)

Їх діяльність не приносить ніякої користі
  50,82%  (1447)

Проголосувало: 2847

 Архів опитувань