Опитування

Як Ви оцінюєте впровадження сервісу "Особистий кабінет виборця"?
Потрібний, доступний і зручний сервіс, вже скористався
  55,27%  (6942)

Потрібний сервіс, обов’язково скористаюся
  28,08%  (3527)

Сервіс не приносить користі
  11,82%  (1485)

Мене це не цікавить
  4,82%  (606)

Проголосувало: 12560

 Архів опитувань

Опитування

Як вплинуло впровадження Державного реєстру виборців на якість списків виборців?
Списки виборців покращились
  47,62%  (2616)

Нічого не змінилось
  26,92%  (1479)

Списки виборців погіршились
  16,93%  (930)

Мене це не цікавить
  8,51%  (468)

Проголосувало: 5493

 Архів опитувань


Новини органів Державного реєстру виборців Одеської області

Друк
У лютому 2015 року відділами ведення Державного реєстру виборців Татарбунарської районної державної адміністрації, Суворовської районної адміністрації Одеської міської ради та Юженської міської ради проведено робочі зустрічі з представниками Державної міграційної служби України в Одеській області. Зустрічі відбулись з метою оптимізації взаємодії органів ведення Реєстру та органів Державної міграційної служби стосовно виконання Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України".

Новини органів Державного реєстру виборців Львівської області

Друк
Відділом ведення Державного реєстру виборців Шевченківської районної адміністрації Львівської міської ради протягом січня 2015 року організовано та проведено перевірку включення до Реєстру всіх виборців, яким у 2014 році виповнилося 18 років. Також у лютому 2015 року, відділом проведено робочу нараду з суб’єктами, які надають відомості про виборців, щодо яких протягом попереднього місяця встановлено постійну нездатність пересуватись самостійно.
27 січня 2015 року відбулась семінар-нарада із секретярями місцевих рад району за участю начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану Стрийського району Львівської області О. Головець, начальника Стрийського міського відділу головного управління міністерства внутрішніх справ у Львівській області О. Марчишина та керівника відділу надання адміністративних послуг при Стрийській районній державній адміністрації Л. Мазур. Під час семінару-наради начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Стрийської районної державної адміністрації Л. Шемечко зосередила увагу присутніх на внесенні змін до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі, а також на порядок подання відомостей, які стосуються внесення змін у деяких назвах сіл та селища району, відповідно до реєстру населених пунктів України.

Новини органів Державного реєстру виборців Івано-Франківської області

Друк
4 лютого 2015 року відділом ведення Державного реєстру виборців Галицької районної державної адміністрації за участю керівника апарату Н. Кицели проведено робочу нараду із представниками Галицького районного сектору управління Державної міграційної служби в Івано-Франківській області. У своєму виступі начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Р. Іванюк звернув увагу присутніх на своєчасне подання відомостей щодо осіб, яким протягом наступного місяця виповниться 18 років, а також наголосив на недопустимості внесення до відомостей осіб, які не є громадянами України та на необхідності дотриманні термінів виконання запитів відділу ведення Реєстру, особливо під час виборчих процесів.

2 лютого 2015 року начальником відділу ведення Державного реєстру виборців Яремчанської міської ради В. Сокирою за участю міського голови  В. Онутчака проведено нараду з суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.
Під час наради увагу секретарів Микуличинської, Татарівської, Поляницької, Яблуницької сільських та Ворохтянської селищної рад звернуто на необхідності дотриманні вимог частини п’ятнадцятої статті 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців" щодо надання відомостей про найменування нових та перейменування існуючих вулиць, присвоєння номерів новим будинкам і зміну нумерації існуючих будинків у відповідних населених пунктах. Також обговорені питання, що виникають при підготовці відомостей про виборців, щодо яких протягом попереднього місяця встановлено постійну нездатність пересуватись самостійно.

Новини органів Державного реєстру виборців Закарпатської області

Друк
У лютому 2015 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Перечинської районної державної адміністрації підготовлено та розміщено на сайті Перечинської районної державної адміністрації, з метою забезпечення інформування громадськості про Державний реєстр виборців, статтю "Виборець має знати", у якій йдеться про можливість перевірити свої персональні дані в Державному реєстрі виборців за допомогою програмного ресурсу "Особистий кабінет виборця".

Новини органів Державного реєстру виборців Житомирської області

Друк
28 січня 2015 року відбулася робоча зустріч начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Олевської районної державної адміністрації із сільськими, селищними та міським головами з питань дотримання вимог частини п’ятнадцятої статті 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців" щодо надання інформації про найменування нових та перейменування існуючих вулиць, присвоєння номерів новим будинкам і зміну нумерації існуючих будинків у населених пунктах Олевського району.

16 січня 2015 року Коростишівським відділом ведення Державного реєстру виборців проведено робочу зустріч з працівниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Коростишівського районного управління юстиції у Житомирській області. У ході зустрічі наголошено на необхідності своєчасного подання відомостей про смерть громадян. Особливу увагу присутніх звернено на подання відомостей про смерть осіб, які загинули в період проходження військової або альтернативної служби у районі проведення антитерористичної операції, а також на перевірку державної реєстрації смерті осіб, інформація про смерть яких надійшла до органів ведення Державного реєстру виборців.

Брусилівським відділом ведення Державного реєстру виборців підготовлено та подано до районної газети "Відродження" статтю "Про роботу відділу та можливості перевірки виборцями своїх персональних даних у Державному реєстрі виборців у міжвиборчий період".

Новини органів Державного реєстру виборців Івано-Франківської області

Друк
У лютому 2015 року начальником відділу ведення Державного реєстру виборців Верховинської районної державної адміністрації Ілійчук Б.М. проведено робочу нараду за участю заступника головного лікаря центральної районної лікарні Петрус-Зітенюк У.П., оператора аналітичного центру районної лікарні Бушватюк В.Б. та медичних працівників фельдшерсько-акушерських пунктів Верховинського району.
Ілійчук Б.М. звернула увагу медичних працівників на необхідності  своєчасного та якісного надання актуальної інформації щодо встановлення постійної нездатності виборця пересуватись самостійно, або скасування такого статусу до Аналітичного центру Верховинської районної лікарні для подальшого наданням таких даних до відділу ведення Державного реєстру виборців.

Новини органів Державного реєстру виборців Дніпропетровської області

Друк
29 січня 2015 року відділом ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Вільногірської міської ради проведено нараду з працівниками Вільногірського міського сектору головного управління Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області, на якій розглянули питання перевірки осіб, які містяться в указах Президента щодо набуття/скасування громадянства України, а також виборців зі службовою відміткою “вибув”.

28 січня 2015 року у відділі ведення Державного реєстру виборців Царичанської районної державної адміністрації відбулась підсумкова семінар-нарада з суб’єктами подання відомостей про виборців. Учасники семінару-наради проаналізували результати спільної роботи протягом 2014 року, зосередившись на проблемних моментах, які мали місце під час підготовки та проведення позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року та позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

Протягом січня 2015 року відділами ведення Державного реєстру виборців Верхньодніпровської та Васильківської районних державних адміністрацій  проведено круглі столи з головами міських, сільських, селищних територіальних громад, з питань дотримання вимог частини п’ятнадцятої статті 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців", щодо надання інформації про найменування нових та перейменування існуючих вулиць, присвоєння номерів новим будинкам і зміну нумерації існуючих будинків у населених пунктах Верхньодніпровського та Васильківського районів.

Новини органів Державного реєстру виборців Сумської області

Друк
У січні 2015 року на розширених нарадах за участю голови Білопільської районної державної адміністрації та Сумського міського голови звітували начальники відповідних відділів ведення Державного реєстру виборців про підсумки роботи у 2014 році. У ході нарад проаналізовано проблемні питання, які мали місце під час підготовки та проведення позачергових виборів Президента України, народних депутатів України, міських голів. Особливу увагу присутніх звертали на необхідності інформування виборців з Автономної Республіки Крим, Донецької та Луганської областей, які тимчасово перебувають на території Сумської області щодо можливості реалізувати своє виборче право.

Протягом січня 2015 року в Білопільській, Роменській районних державних адміністраціях, Конотопській та Роменській міських радах за участю керівництва районних державних адміністрацій, міських рад, працівників відповідних відділів ведення Державного реєстру виборців проведено наради із суб’єктами подання відомостей про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців. На нарадах проаналізовано якість подання зазначених відомостей до відділів ведення Реєстру у 2014 році, а також рекомендовано посилити контроль за повнотою цих даних.

20 січня 2015 року працівники відділу ведення Державного реєстру виборців Роменської районної державної адміністрації спільно із секретарем Андріяшівської сільської ради звірили правильність внесення до Реєстру  нумерації житлових будинків у населених пунктах Андріяшівської сільської ради. Окрему увагу було приділено питанню обґрунтованого та своєчасного внесення до Центральної виборчої комісії подань щодо зміни адреси приміщення для голосування та/або адреси дільничної виборчої комісії, інших відомостей щодо виборчих дільниць, які існують на постійній основі.

Протягом січня 2015 року працівники відділів ведення Державного реєстру виборців Конотопської, Роменської районних державних адміністрацій та Шосткинської міської ради провели виїзні прийоми громадян відповідно на територіях Шевченківської, Василівської сільських рад та житлових мікрорайонів міста Шостка, під час яких виборцям були надані інформаційні листівки щодо порядку перевірки персональних даних у Державному реєстрі виборців.

У січні 2015 року відділами ведення Державного реєстру виборців  Роменської, Путивльської та Ямпільської районних державних адміністрацій за участю керівництва районних державних адміністрацій проведено наради з міськими, сільськими, селищними головами та секретарями рад. На нарадах проаналізовано стан виконання вимог статті 22 Закону України «Про Державний реєстр виборців» у 2014 році, а також вказано на необхідності дотримання Порядку утворення звичайних, закордонних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі, що затверджений постановою Центральної виборчої комісії від 24 січня 2012 року № 11.

2 січня 2015 року в газеті «Конотопський край» розміщено статтю «2014 рік для Державного реєстру виборців», підготовлену відділом ведення Державного реєстру виборців Конотопської міської ради, в якій окреслені пріоритетні напрямки роботи відділу ведення Реєстру.

До уваги політичних партій

Друк

Новини органів Державного реєстру виборців Львівської області

Друк
23 грудня 2014 року в Турківській районній державній адміністрації відбулася нарада-семінар з головами та секретарями місцевих рад району, на якій розглянуто питання щодо внесення змін до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі.
Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Турківської районної державної адміністрації Г. Стефаник детально роз’яснила процедуру утворення нових звичайних, а також спеціальних виборчих дільниць на постійній основі, зміну їх меж, адреси приміщення для голосування, місцезнаходження (адреси приміщення) та їх ліквідацію.

19 грудня у Львівській обласній державній адміністрації відзначили кращих працівників органів ведення Державного реєстру виборців та працівників виборчих комісій за сумлінне виконання своїх обов’язків під час організації та проведенні загальнодержавних виборів. Заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Володимир Харчук висловив подяку присутнім та вручив Почесні грамоти і Подяки Центральної виборчої комісії, а також Почесні грамоти Львівської обласної державної адміністрації.Інформаційний блок

Опитування

Чи сприяють громадські організації та політичні партії покращенню якості списків виборців?
За їх сприяння мене було включено до списків виборців
  4,14%  (118)

Їх діяльність забезпечила якісні списки виборців
  7,51%  (214)

Виконують роботу щодо виявлення неточностей у списках
  15,03%  (428)

Їх діяльність тільки заважає
  22,47%  (640)

Їх діяльність не приносить ніякої користі
  50,82%  (1447)

Проголосувало: 2847

 Архів опитувань