Опитування

Як Ви оцінюєте впровадження сервісу "Особистий кабінет виборця"?
Потрібний, доступний і зручний сервіс, вже скористався
  55,27%  (6942)

Потрібний сервіс, обов’язково скористаюся
  28,08%  (3527)

Сервіс не приносить користі
  11,82%  (1485)

Мене це не цікавить
  4,82%  (606)

Проголосувало: 12560

 Архів опитувань

Опитування

Як вплинуло впровадження Державного реєстру виборців на якість списків виборців?
Списки виборців покращились
  47,62%  (2616)

Нічого не змінилось
  26,92%  (1479)

Списки виборців погіршились
  16,93%  (930)

Мене це не цікавить
  8,51%  (468)

Проголосувало: 5493

 Архів опитувань


Новини органів Державного реєстру виборців Київської області

Друк
26 червня 2015 року в приміщенні Центру підготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій Київської обласної державної адміністрації відбулася спільна нарада працівників відділів ведення та адміністрування Державного реєстру виборців Київської області та представників Служби розпорядника Державного реєстру виборців. Учасники наради обговорили питання щодо функціонування та ведення Державного реєстру виборців.
Під час заходу заступник керівника Служби розпорядника Державного реєстру виборців Версаль Андрій Олександрович урочисто вручив працівникам відділів ведення Державного реєстру виборців Київської області за сумлінне виконання своїх професійних обов’язків Почесні грамоти та Подяки Центральної виборчої комісії.

Новини органів Державного реєстру виборців Миколаївської області

Друк
Протягом липня 2015 року начальниками відділів ведення Державного реєстру виборців Арбузинської та Жовтневої районних державних адміністрацій проведено робочі наради з відповідальними працівниками Арбузинського та Жовтневого районних відділів управління Державної міграційної служби України в Миколаївській області, на яких обговорено питання заповнення нових форм відомостей періодичного поновлення. На нарадах особливу увагу приділили формі 3.5 "Зняті з реєстрації", а також підставам зняття з реєстрації громадян згідно з "Порядком реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні".

Новини органів Державного реєстру виборців Хмельницької області

Друк
24 липня 2015 року в "Летичівській газеті" розміщено статтю "Перевірте достовірність відомостей", підготовлену відділом ведення Державного реєстру виборців Летичівської районної державної адміністрації, в якій виборцям району надана інформація щодо місцевих виборів, призначених на 25 жовтня 2015 року.
23 липня 2015 року голова Летичівської районної державної адміністрації Матлаєва І.Д. на колегії районної державної адміністрації урочисто вручила начальнику відділу ведення Реєстру Нагорному Б.І. за сумлінне виконання своїх обов’язків Почесну грамоту Центральної виборчої комісії.

Протягом липня 2015 року працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців Теофіпольської районної державної адміністрації спільно зі спеціалістом Святецької сільської ради проведено звірку назв геонімів та нумерації будинків у селі Святець, з метою виявлення та усунення помилок і неточностей у персональних даних, які визначають місце голосування виборців.

Новини органів Державного реєстру виборців Житомирської області

Друк
25 червня 2015 року начальником відділу адміністрування Державного реєстру виборців Житомирської обласної державної адміністрації Христич Н.Г. та начальником управління Державної міграційної служби України в Житомирській області Радьком О.С. проведено спільну нараду за участі працівників підрозділів Державної міграційної служби України та відділів ведення Державного реєстру виборців Житомирської області. На нараді розглядалися проблемні питання, які виникають під час проведення періодичного поновлення бази даних Реєстру. Зокрема, наголошувалося на неприпустимості допущення органами Державної міграційної служби України помилок у персональних даних виборців при підготовці відомостей періодичного поновлення. Також піднімалося питання необхідності призначення відповідальних працівників органів Державної міграційної служби України для співпраці із відповідними відділами Державного реєстру виборців.
Під час зазначеної наради начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців Житомирської обласної державної адміністрації Наталія Христич урочисто вручила працівникам відділів ведення Державного реєстру виборців Житомирської області за сумлінне виконання своїх обов’язків Почесні грамоти та Подяки Центральної виборчої комісії.

Новини органів Державного реєстру виборців Чернігівської області

Друк
Протягом червня – липня 2015 року відділами ведення Державного реєстру виборців Бахмацької, Сосницької та Талалаївської районних державних адміністрацй Чернігівської області проведено семінари-навчання із суб’єктами подання відомостей про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців. Учасники семінарів пройшли тренінги щодо заповнення нових форм відомостей періодичного поновлення Державного реєстру виборців згідно з постановою ЦВК від 7 квітня 2015 року № 30 "Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 13 січня 2011 року № 6". Також їм було надано зразки зазначених форм та наголошено на необхідності вчасного та якісного подання відомостей періодичного поновлення.

Новини органів Державного реєстру виборців Тернопільської області

Друк
10 червня 2015 року начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Козівської районної державної адміністрації провів нараду із секретарем Козівської селищної ради з питань щодо найменування нових та перейменування існуючих вулиць, присвоєння номерів новим будинкам і зміну нумерації існуючих будинків у смт Козова.

18 червня 2015 року відділом ведення Державного реєстру виборців Тернопільської районної державної адміністрації проведено робочу зустріч із начальником відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Тернопільського районного управління юстиції у Тернопільській області та завідувачем Тернопільського районного сектору управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області, на якій обговорено питання заповнення нових форм відомостей періодичного поновлення. На нараді особливу увагу приділили формі 3.5 "Зняті з реєстрації", а також підставам зняття з реєстрації громадян згідно з "Порядком реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні".

Новини органів Державного реєстру виборців Сумської області

Друк
У червні 2015 року працівники відділів ведення Державного реєстру виборців Краснопільського, Роменського, Ямпільського районів та міста Охтирки здійснили виїзні прийоми виборців на території Запсільської та Мезенівської сільських ради Краснопільського району, Біловодської та Ріпчанської сільських рад Роменського району, Чуйківської сільської ради Ямпільського району та житлових мікрорайонів міста Охтирки з метою виявлення та усунення помилок і неточностей у персональних даних виборців.

Протягом травня та червня 2015 року відділами ведення Державного реєстру виборців Сумської області проведено семінари-навчання із суб’єктами подання відомостей про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, щодо заповнення нових форм відомостей періодичного поновлення, затверджених постановою ЦВК від 7 квітня 2015 року № 30 "Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 13 січня 2011 року № 6". Учасникам надано зразки нових форм подань відомостей періодичного поновлення та наголошено на необхідності вчасного та якісного їх подання.

У червні 2015 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Роменської районної державної адміністрації проведено взаємо-звірки бази даних адресного регістру автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців" з даними господарського обліку окремих місцевих рад районів.

Новини органів Державного реєстру виборців Миколаївської області

Друк
10 червня 2015 року відділом ведення Державного реєстру виборців Арбузинської районної державної адміністрації проведено засідання круглого столу на тему: "Підведення підсумків спільної роботи відділу ведення Реєстру з суб’єктами подання відомостей, зазначених у статті 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців". На засіданні розглядалася практика впровадження нових форм подань відомостей відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 7 квітня 2015 року № 30 "Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 13 січня 2011 року №6".

Новини органів Державного реєстру виборців Львівської області

Друк
З 8 до 12 червня 2015 року у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся перший етап курсів підвищення кваліфікації працівників відділів ведення Державного реєстру виборців Львівської області. Зокрема, учасники навчання прослухали лекції начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців Львівської обласної державної адміністрації Федора Алєйнікова щодо організації роботи органу ведення Державного реєстру виборців під час місцевих виборів, а також взяли участь у засіданні круглого столу на якому обговорили питання організації діловодства у відділах ведення Реєстру.

Протягом 5 – 6 червня 2015 року в місті Львові відбувся інтенсивний навчальний курс із виборчого права для експертів та активістів, які працюють з гендерними питаннями. Участь у ньому взяв начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців Львівської обласної державної адміністрації Федір Алєйніков. Учасники курсу заслухали та обговорили міжнародні стандарти виборів (участь жінок у виборах), роль зацікавлених сторін виборчого процесу в забезпеченні гендерної рівності у виборах, види виборчих систем та їх потенційний вплив на гендерний баланс у представницьких органах, перешкоди на шляху до гендерної рівності та участь жінок у виборчому процесі тощо.

Новини органів Державного реєстру виборців Закарпатської області

Друк
9 червня 2015 року Службою розпорядника Державного реєстру виборців спільно з відділом адміністрування Державного реєстру виборців Закарпатської обласної державної адміністрації проведено навчальний семінар начальників та адміністраторів безпеки відділів ведення Державного реєстру виборців Закарпатської області. У ході навчання розглянуто актуальні питання щодо ведення Державного реєстру виборців, організації діловодства у відділах ведення Реєстру, взаємодії з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, закладами, установами, організаціями, а також основні засади комплексної системи захисту інформації в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі "Державний реєстр виборців".
Під час зазначеного семінару начальник управління забезпечення та контролю функціонування Реєстру Служби розпорядника Державного реєстру виборців Олександр Самойлович урочисто вручив Почесні грамоти та Подяки Центральної виборчої комісії працівникам відділів ведення Державного реєстру виборців Закарпатської області за сумлінне виконання обов’язків щодо організації підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року, сприяння Центральній виборчій комісії у здійсненні нею передбачених законодавством України повноважень.

З 8 до 12 червня 2015 року працівниками Служби розпорядника Державного реєстру виборців проводилася перевірка щодо дотримання відділами ведення Державного реєстру виборців Берегівської, Великоберезнянської, Мукачівської, Перечинської, Ужгородської районних державних адміністрацій, Берегівської, Мукачівської, Ужгородської, Чопської міських рад та відділом адміністрування Закарпатської обласної державної адміністрації вимог Закону України "Про Державний реєстр виборців", рішень Центральної виборчої комісії та інших нормативних актів стосовно ведення Державного реєстру виборців, забезпечення комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців". У ході перевірки працівники Служби розпорядника Реєстру надали консультативно-методичну допомогу органам ведення Реєстру.

26 травня 2015 року в місті Ужгороді в конференц-залі готелю "Дует Плюс" Всеукраїнською громадською організацією "Центр підтримки громадських ініціатив" проведено засідання круглого столу на тему: "Місцеві вибори 2015 року, Державний реєстр виборців України та перспективи покращення контролю за його діяльністю", у якому взяли участь  начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців Закарпатської облдержадміністрації, начальники відділів ведення Реєстру Ужгородської райдержадміністрації, Ужгородської міської ради, представники громадськості та засобів масової інформації. Метою проведення круглого столу було обговорення оптимальної моделі роботи Державного реєстру виборців напередодні місцевих виборів.Інформаційний блок

Опитування

Чи сприяють громадські організації та політичні партії покращенню якості списків виборців?
За їх сприяння мене було включено до списків виборців
  4,14%  (118)

Їх діяльність забезпечила якісні списки виборців
  7,51%  (214)

Виконують роботу щодо виявлення неточностей у списках
  15,03%  (428)

Їх діяльність тільки заважає
  22,47%  (640)

Їх діяльність не приносить ніякої користі
  50,82%  (1447)

Проголосувало: 2847

 Архів опитувань