Опитування

Як Ви оцінюєте впровадження сервісу "Особистий кабінет виборця"?
Потрібний, доступний і зручний сервіс, вже скористався
  55,27%  (6942)

Потрібний сервіс, обов’язково скористаюся
  28,08%  (3527)

Сервіс не приносить користі
  11,82%  (1485)

Мене це не цікавить
  4,82%  (606)

Проголосувало: 12560

 Архів опитувань

Опитування

Як вплинуло впровадження Державного реєстру виборців на якість списків виборців?
Списки виборців покращились
  47,62%  (2616)

Нічого не змінилось
  26,92%  (1479)

Списки виборців погіршились
  16,93%  (930)

Мене це не цікавить
  8,51%  (468)

Проголосувало: 5493

 Архів опитувань


Новини органів Державного реєстру виборців Хмельницької області

Друк
14 квітня 2016 року перший заступник голови Ізяславської районної державної адміністрації П. Ковальчук провів семінар-нараду за участю Ізяславського міського голови, сільських голів, працівників органів місцевого самоврядування району, начальника районного сектору УДМС України в Хмельницькій області, начальника відділу ведення Державного реєстру виборців та директора центру надання адміністративних послуг.

У ході наради начальник відділу ведення Державного реєстру виборців В. Дженджера ознайомила присутніх із постановою Центральної виборчої комісії від 9 березня 2016 року № 69 "Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 13 січня 2011 року № 6", а також  з основними вимогами до заповнення форм подань з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.

У районній газеті "Летичівська газета" та на сайті Летичівської районної державної адміністрації letadm.gov.ua розміщено статті начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Нагорного Б.І. "Вибори старост сіл" , "Про вибори сільських старост" , "Старости — виборна посада" , "Календарні плани основних заходів з підготовки та проведення перших виборів старост 12 червня 2016" .

Новини органів Державного реєстру виборців Тернопільської області

Друк
20 квітня 2016 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Козівської районної державної адміністрації спільно із районним сектором Управління державної міграційної служби України в Тернопільській області проведено семінар-нараду із представниками виконавчих органів місцевих рад району. В ході наради обговорено зміни, внесені до Закону України "Про Державний реєстр виборців", а також роз’яснено порядок подання та правила заповнення форм подань з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.

Новини органів Державного реєстру виборців Київської області

Друк
Протягом квітня 2016 року відділами ведення Державного реєстру виборців апаратів Баришівської, Білоцерківської, Володарської, Іванківської, Києво-Святошинської, Обухівської, Переяслав-Хмельницької, Ставищенської, Фастівської, Яготинської районних державних адміністрації проведено семінари-наради з представниками органів реєстрації відповідних районів.

На нарадах учасників ознайомили з Порядком одноразової передачі відомостей Державного реєстру виборців для створення реєстру територіальних громад, затвердженим постановою Центральної виборчої комісії від 17 лютого 2016 року № 55.

Під час зустрічі розглядались основні вимоги до заповнення форм подань з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, та терміни їх подання до відділу ведення Реєстру відповідно до Закону України "Про Державний реєстр виборців" та постанови Центральної виборчої комісії від 9 березня 2016 року № 69 "Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 13 січня 2011 року № 6".

Новини органів Державного реєстру виборців Миколаївської області

Друк
5 квітня 2016 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Арбузинської районної державної адміністрації проведено семінар-нараду за участю представників органів реєстрації сільських, селищних рад району, Арбузинського районного сектору управління Державної міграційної служби в Миколаївській області, відділу державної реєстрації актів цивільного стану районного сектору Арбузинського районного управління юстиції у Миколаївській області, Арбузинської виправної колонії №83, Арбузинської центральної районної лікарні, територіального центру соціального захисту населення. На нараді обговорено зміни, внесені до Закону України "Про Державний реєстр виборців", а також роз’яснено порядок подання та правила заповнення форм подань з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.

6 квітня 2016 року працівники відділу ведення Державного реєстру виборців Врадіївської районної державної адміністрації провели семінар-нараду з представниками виконавчих органів місцевих рад району, під час якої було  розглянуто основні положення Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг". Учасники семінару ознайомилися з Порядком одноразової передачі відомостей Державного реєстру виборців для створення реєстру територіальних громад, затвердженим постановою Центральної виборчої комісії від 17 лютого 2016 року № 55, та отримали роз'яснення стосовно практичного застосування положень Закону України "Про Державний реєстр виборців", зокрема, про повноваження, які покладаються на органи місцевого самоврядування щодо підготовки та подання відомостей періодичного поновлення, передбачених частиною дванадцятою статті 22 цього Закону.

13 квітня 2016 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Жовтневої районної державної адміністрації проведено семінар-навчання з представниками органів реєстрації району. Основною темою заходу було періодичне поновлення бази даних Державного реєстру виборців. У ході семінару також були розглянуті практичні питання щодо заповнення форм подань з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 9 березня 2016 року № 69 "Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 13 січня 2011 року № 6".

Новини органів Державного реєстру виборців Одеської області

Друк
6 квітня 2016 року начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Любашівської районної державної адміністрації Момонт О.В. прийняла участь у нараді з головами сільських та селищних рад району. Під час наради було розглянуто основні положення Закону України від 10 грудня 2015 року № 888-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг".
За ініціативою відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Кодимської районної державної адміністрації на веб-сторінці   розміщено статтю "З 4 квітня реєстрацію місця проживання здійснюють виконавчі органи місцевих громад".

Новини органів Державного реєстру виборців Львівської області

Друк
3 квітня 2016 року начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Турківської районної державної адміністрації Галина Стефаник з метою інформування громадян про зміни, що відбулися в законодавстві України щодо здійснення реєстрації громадян, виступила на місцевому радіо "Карпатський гомін". Слухачів було ознайомлено із Законом України № 888-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг", яким внесено зміни, зокрема, до Законів України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" та "Про Державний реєстр виборців".
 
8 квітня 2016 року керівник апарату Мостиської районної державної адміністрації Надія Сатурчак за участю працівників відділу ведення Державного реєстру виборців та районного сектору головного управління ДМС провела нараду-семінар з працівниками органів реєстрації сільських та міських рад. На нараді розглянуто питання одноразової передачі відомостей Державного реєстру виборців відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 17 лютого 2016 року № 55 "Про Порядок одноразової передачі відомостей Державного реєстру виборців для створення реєстру територіальних громад".

12 квітня 2016 року відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації провів робочу зустріч із працівниками органів реєстрації Желдецької сільської та Запитівської селищної рад. Під час зустрічі розглядалися основні вимоги до заповнення форм подань з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців та терміни їх подання до відділу ведення Реєстру.

14 квітня 2016 року працівники відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Яворівської районної державної адміністрації провели нараду із уповноваженими особами, які здійснюють реєстрацію громадян у відповідній адміністративно-територіальній одиниці. На нараді було надано роз’яснення та роздані пам’ятки про терміни подання, правила заповнення форм подань з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців. Також розглядалось питання про одноразову передачу відомостей Державного реєстру виборців для створення реєстру територіальної громади.

Новини органів Державного реєстру виборців Кіровоградської області

Друк
З 28 до 30 березня 2016 року на базі державного навчального закладу "Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій" для начальників, спеціалістів відділів ведення Державного реєстру виборців районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських рад проводився тематичний короткостроковий семінар на тему "Порядок ведення Реєстру виборців – основні вимоги".
Метою проведення заходу було ознайомлення працівників відділів ведення Державного реєстру виборців із загальними підходами й особливостями здійснення роботи щодо ведення Реєстру.
Під час семінару відбулась ділова зустріч слухачів з першим заступником голови обласної державної адміністрації Коваленком С.П., на якій було розглянуто актуальне питання децентралізації влади на регіональному рівні. Також відбувся круглий стіл на тему "Громадський контроль виборчого процесу в Україні" за участю директора Центру, кандидата технічних наук, доцента Зелінського С.Е., голови Громадської ради при Кіровоградській обласній державній адміністрації Гавриленка О.А. та координатора програми Кіровоградського обласного осередку ВГО КВУ Гришка В.К. Наприкінці навчання слухачі отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Новини органів Державного реєстру виборців Івано-Франківської області

Друк
14 квітня 2016 року під головуванням керуючого справами виконавчого  комітету Болехівської міської ради І. Ганчара  відбувся семінар з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб на території Болехівської міської ради. У семінарі взяли участь завідувач Долинського РС УДМС О. Форкуца, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців О. Белезяк, секретарі сільських рад – Л. Олевич, Л. Корпан, О. Павлишин, Г. Дубів, М. Марецька, Л. Герило, державний реєстратор відділу реєстрації міського виконавчого комітету Л. Дубів, адміністратори Болехівського центру надання адміністративних послуг М. Князєва та У. Баричка. Під час наради начальник відділу ведення Реєстру О. Белезяк ознайомила присутніх із змінами, внесеними до Закону України "Про Державний реєстр виборців", а також із постановою Центральної виборчої комісії від 9 березня 2016 року № 69 "Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 13 січня 2011 року № 6" та Порядком одноразової передачі відомостей Державного реєстру виборців для створення реєстру територіальної громади.

Новини органів Державного реєстру виборців Волинської області

Друк
16 березня 2016 року начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців Волинської обласної державної адміністрації Стасюк В.Ю. взяв участь у відеоселекторній нараді у голови обласної державної адміністрації Гунчика В.П. для голів районних державних адміністрацій, міських голів міст обласного значення області. На нараді розглядались питання передачі окремих повноважень органів Державної міграційної служби до виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, зокрема, щодо реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання або перебування фізичних осіб, ведення реєстрів територіальних громад, первинного їх наповнення, подання органами реєстрації відповідних відомостей про виборців органам Державного реєстру виборців.

Новини органів Державного реєстру виборців Хмельницької області

Друк
4 березня 2016 року в районному виданні "Летичівська газета" опубліковано статтю "Про зміни органу реєстрації місця проживання виборців", підготовлену начальником відділу ведення Державного реєстру виборців Летичівської районної державної адміністрації Нагорним Б.І.

17 березня 2016 року за участі першого заступника голови Славутської районної державної адміністрації Мельника О.В., завідувача Славутським районним сектором управління ДМС України в Хмельницькій області Мовчанюка С.Р., начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Славутської районної державної адміністрації Лихолата І.В. та сільських голів району відбулася нарада, на якій було розглянуто основні положення Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг". Лихолат І.В. ознайомив присутніх із постановами Центральної виборчої комісії від 17 лютого 2016 року № 55 "Про Порядок одноразової передачі відомостей Державного реєстру виборців для створення реєстру територіальної громади" та від 9 березня 2016 року № 69 "Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 13 січня
2011 року № 6".

31 березня 2016 року головний спеціаліст відділу ведення Реєстру Ізяславської районної державної адміністрації Ільчук Я.П. узяв участь у черговому засіданні колегії районної державної адміністрації з органами місцевого самоврядування. На колегії присутніх ознайомили з постановою Центральної виборчої комісії від 17 лютого 2016 року № 55 "Про Порядок одноразової передачі відомостей Державного реєстру виборців для створення реєстру територіальних громад". Також було обговорено низку актуальних питань щодо взаємодії відділу ведення Державного реєстру виборців та органів реєстрації територіальних громад Ізяславського району.Опитування

Чи сприяють громадські організації та політичні партії покращенню якості списків виборців?
За їх сприяння мене було включено до списків виборців
  4,14%  (118)

Їх діяльність забезпечила якісні списки виборців
  7,51%  (214)

Виконують роботу щодо виявлення неточностей у списках
  15,03%  (428)

Їх діяльність тільки заважає
  22,47%  (640)

Їх діяльність не приносить ніякої користі
  50,82%  (1447)

Проголосувало: 2847

 Архів опитувань