Опитування

Як Ви оцінюєте впровадження сервісу "Особистий кабінет виборця"?
Потрібний, доступний і зручний сервіс, вже скористався
  55,27%  (6942)

Потрібний сервіс, обов’язково скористаюся
  28,08%  (3527)

Сервіс не приносить користі
  11,82%  (1485)

Мене це не цікавить
  4,82%  (606)

Проголосувало: 12560

 Архів опитувань

Опитування

Як вплинуло впровадження Державного реєстру виборців на якість списків виборців?
Списки виборців покращились
  47,62%  (2616)

Нічого не змінилось
  26,92%  (1479)

Списки виборців погіршились
  16,93%  (930)

Мене це не цікавить
  8,51%  (468)

Проголосувало: 5493

 Архів опитувань


Новини органів Державного реєстру виборців Херсонської області

Друк
29 жовтня 2015 року в приміщенні Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова завершився третій тур щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець".
Під час заходу голова Національного агентства України з питань державної служби Ващенко Костянтин Олександрович зачитав переможцям привітання Прем’єр-міністра України Яценюка Арсенія Петровича.
За рішенням організаційного комітету Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" переможцем у номінації "Кращий керівник" став начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Херсонської обласної державної адміністрації Колісніченко Олександр Володимирович.
Щиро вітаємо нашого колегу з цією перемогою!

Новини органів Державного реєстру виборцівТернопільської області

Друк
5 жовтня 2015 року під керівництвом заступника голови – керівника апарату Тернопільської обласної державної адміністрації Шумади В.В.відбулось засідання робочої групи із сприяння проведенню місцевих виборів 25 жовтня 2015 року, в якому взяли участь керівники подібних робочих груп, утворених у районних державних адміністраціях області. На засіданні з доповіддю про роботу органів Державного реєстру виборців області виступив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Тернопільської обласної державної адміністрації Бойко І.Р. Під час доповіді особливу увагу він звернув на необхідність забезпечення дотримання вимог Закону України"Про місцеві вибори" та додаткове навантаження відділів ведення Державного реєстру виборців, зокрема, при передачі інформації від територіальних виборчих комісій до Центральної виборчої комісії згідно з постановою Центральної виборчої комісії від 9 вересня 2015 року №239"Про Порядок надання Центральній виборчій комісії інформації щодо підготовки та проведення місцевих виборів".

4 жовтня 2015 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Кременецької районної держаної адміністрації проведено навчання членів територіальних виборчих комісій.Під час навчанняначальником відділу ведення Реєстру Красевич Л.С. особливу увагубуло приділено заповненню форм та термінам подання інформації, передбаченої постановою Центральної виборчої комісії від 9 вересня 2015 року №239"Про Порядок надання Центральній виборчій комісії інформації щодо підготовки та проведення місцевих виборів".

1 жовтня 2015 року начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Шумської районної державної адміністрації Слободянюк Н.В. узяла участь у нараді членів територіальних виборчих комісій. На нараді учасники обговорювали основні завдання,що стоять перед територіальними виборчими комісіями,та взаємодію з відділами ведення Державного реєстру виборців під час підготовки і проведення чергових місцевих виборів 25 жовтня 2015 року.

Перевір себе у списках виборців. Місцеві вибори 2015. Відео.

Друк

Більше відео можна переглянути в розділі Відеоматеріали .


Зразки заяв виборців

Друк

Новини органів Державного реєстру виборців Київської області

Друк
На початку вересня 2015 року в приміщенні Бородянської районної державної адміністрації відбулась нарада за участю сільських, селищних голів району та керівників Бородянського районного відділу Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Київській області, Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області, комунального закладу Бородянської районної ради "Бородянська центральна районна лікарня" та Київської обласної філії публічного акціонерного товариства "Укртелеком". На нараді начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Бородянської районної державної адміністрації Угнівенко О.І. доповіла про можливість перевірки виборцями своїх персональних даних у відділі ведення Державного реєстру виборців та за допомогою програмного ресурсу  "Особистий кабінет виборця". Також було обговорено питання щодо взаємодії відділу ведення Державного реєстру виборців з територіальними та дільничними виборчими комісіями під час підготовки та проведення чергових місцевих виборів 25 жовтня 2015 року.

15 вересня 2015 року в приміщенні Обухівської районної державної адміністрації відбулась нарада за участю працівників відділу ведення Державного реєстру виборців, голів районної, міської, селищної, сільських виборчих комісій щодо підготовки та проведення чергових місцевих виборів, призначених на 25 жовтня 2015 року. На нараді особливу увагу приділено питанню щодо виконання постанови Центральної виборчої комісії від 9 вересня 2015 року № 239 "Про Порядок надання Центральній виборчій комісії інформації щодо підготовки та проведення місцевих виборів".

18 вересня 2015 року в громадсько-політичній газеті Бориспільщини "Трудова слава" опубліковано статтю "Місцеві вибори. Перевір свої дані у Державному реєстрі виборців", підготовлену відділом ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Бориспільської міської ради.

Новини органів Державного реєстру виборців Одеської області

Друк
21 вересня 2015 року відділом адміністрування Державного реєстру виборців апарату Одеської обласної державної адміністрації на офіційному веб-сайті Одеської обласної державної адміністрації розміщено інформацію для виборців щодо можливості перевірки своїх персональних даних у Державному реєстрі виборців.

28 вересня  2015 року в місті Білгород-Дністровськ відбулася робоча зустріч працівників відділу ведення Державного реєстру виборців Білгород-Дністровської міської ради з офіційними спостерігачами від Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі Лундквістом Бйорном Еріком та Боонекамп Беатріс Франсуаз Елізабет. У ході зустрічі обговорювався порядок звернення особи за власною ініціативою до органу ведення Реєстру щодо включення до Державного реєстру виборців.

У вересні 2015 року працівники відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Котовської районної державної адміністрації провели виїзні прийоми громадян Петрівської, Олексіївської, Куяльницької сільських рад. Під час прийомів виборців було здійснено уточнення їх персональних даних.

Новини органів Державного реєстру виборців Сумської області

Друк
У вересні 2015 року відділом адміністрування Державного реєстру виборців Сумської області спільно з Сумським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій проведено навчання у відеоселекторному режимі для керівників і спеціалістів відділів ведення Державного реєстру виборців Сумської області на тему "Актуальні питання в роботі органів ведення Державного реєстру виборців під час підготовки та проведення чергових місцевих виборів 25 жовтня 2015 року".
Під час навчання начальник відділу адміністрування Реєстру апарату Сумської обласної державної адміністрації Білан І.І. звернула особливу увагу на питання взаємодії органів ведення Державного реєстру виборців з територіальними виборчими комісіями.

Новини органів Державного реєстру виборців Кіровоградської області

Друк
27 серпня 2015 року за участі голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Кузьменка С.А. та його заступників відбулася нарада з головами районних державних адміністрації, міськими головами (міст обласного значення).
Під час наради було розглянуто питання "Про основні організаційні заходи з підготовки та проведення в області чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року".
На нараді начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Кіровоградської обласної державної адміністрації Яцук К.В. звернув особливу увагу на першочергові завдання, визначені Законом України "Про місцеві вибори".

Новини органів Державного реєстру виборців Київської області

Друк

З метою інформування виборців про перебіг підготовки до чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року відділом ведення Державного реєстру виборців Фастівської районної державної адміністрації розпочато випуск інформаційного листка "Виборчий вісник".  У першому випуску вісника розміщено постанову Верховної Ради України від 17 липня 2015 року № 645-VІІІ "Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2015 році", зміни до виборчого законодавства, календарний план основних заходів з підготовки проведення виборів, порядок звернення до відділу ведення Державного реєстру виборців щодо перевірки даних у Реєстрі. Вісник розповсюджується через сільських, селищних голів Фастівського району для розміщення на інформаційних стендах та дошках оголошень у населених пунктах району.

14 серпня 2015 року в газетах "Обухівський край" та "Дніпровський проспект" розміщено статтю "Перевірте себе в списках виборців", підготовлену відділом ведення Державного реєстру виборців Обухівської районної державної адміністрації, в якій проінформовано виборців про порядок звернення до зазначеного відділу ведення Реєстру з метою уточнення та внесення змін до своїх персональних даних, а також графік прийому громадян.

18 серпня 2015 року в газеті "Трибуна праці" розміщено статтю "До уваги виборців", підготовлену відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Іванківської районної державної адміністрації, в якій проінформовано виборців про можливість перевірити свої дані, зокрема, за допомогою ресурсу "Особистий кабінет виборця" офіційного сайту "Державний реєстр виборців".

 


Новини органів Державного реєстру виборців Тернопільської області

Друк
Працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Монастириської районної державної адміністрації 31 липня 2015 року проведено нараду із працівниками районного сектору управління Державної міграційної служби України щодо виконання постанови Центральної виборчої комісії від 7 квітня 2015 року № 30 "Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 13 січня 2011 року № 6". Особливу увагу присутніх приділено правильності заповнення форм подань, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.

24 липня 2015 року в районній газеті "Голос Лановеччини" опубліковано статтю "Державний реєстр виборців рекомендує", підготовлену відділом ведення Державного реєстру виборців Лановецької районної державної адміністрації, в якій проінформовано виборців про можливість перевірити свої дані, зокрема, за допомогою програмного ресурсу "Особистий кабінет виборця".Опитування

Чи сприяють громадські організації та політичні партії покращенню якості списків виборців?
За їх сприяння мене було включено до списків виборців
  4,14%  (118)

Їх діяльність забезпечила якісні списки виборців
  7,51%  (214)

Виконують роботу щодо виявлення неточностей у списках
  15,03%  (428)

Їх діяльність тільки заважає
  22,47%  (640)

Їх діяльність не приносить ніякої користі
  50,82%  (1447)

Проголосувало: 2847

 Архів опитувань