Опитування

Як Ви оцінюєте впровадження сервісу "Особистий кабінет виборця"?
Потрібний, доступний і зручний сервіс, вже скористався
  55,27%  (6942)

Потрібний сервіс, обов’язково скористаюся
  28,08%  (3527)

Сервіс не приносить користі
  11,82%  (1485)

Мене це не цікавить
  4,82%  (606)

Проголосувало: 12560

 Архів опитувань

Опитування

Як вплинуло впровадження Державного реєстру виборців на якість списків виборців?
Списки виборців покращились
  47,62%  (2616)

Нічого не змінилось
  26,92%  (1479)

Списки виборців погіршились
  16,93%  (930)

Мене це не цікавить
  8,51%  (468)

Проголосувало: 5493

 Архів опитувань


Новини органів Державного реєстру виборців Волинської області

Друк
29 травня 2015 року в місті Луцьку в рамках проекту "Підвищення прозорості Державного реєстру виборців" за сприяння Всеукраїнської громадської організації "Центр підтримки громадських ініціатив", уряду Канади та Міжнародного республіканського інституту начальником відділу адміністрування Державного реєстру виборців Волинської обласної державної адміністрації Стасюком В.Ю. проведено засідання круглого столу на тему: "Перспективи покращення громадського контролю за веденням Державного реєстру виборців України напередодні виборів до місцевих рад", у якому взяли участь керівники окремих органів ведення Державного реєстру виборців, працівники органів, закладів, установ, що забезпечують щомісячне подання відомостей про виборців, представники місцевих осередків політичних партій, громадських організацій та засобів масової інформації.
Під час засідання круглого столу учасники обговорили основні аспекти функціонування та прозорості Державного реєстру виборців, можливості використання у майбутньому сучасних інформаційних технологій та паспортів громадян України у формі ID-карти, які впроваджуватимуться урядом України з 1 січня 2016 року, а також міжнародну практику публічного контролю за веденням реєстрів виборців в інших країнах світу, зокрема, в Естонії, Латвії, Грузії, Канаді, США, Австралії, Великобританії, Ірландії.

Новини органів Державного реєстру виборців Житомирської області

Друк
У травні 2015 року Житомирським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій спільно з відділом адміністрування Державного реєстру виборців Житомирської обласної державної адміністрації проведено семінар з питань ведення Державного реєстру виборців для начальників та адміністраторів безпеки відділів ведення Реєстру Житомирської області.
На семінарі особливу увагу приділили питанням захисту інформації в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі "Державний реєстр виборців". Перед присутніми виступив співробітник Служби безпеки України у Житомирській області, який наголосив на відповідальності за вчинення правопорушень у сфері захисту інформації. Співробітник Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації в області провів заняття щодо організації та збереження секретності в органах державної влади. Також учасники семінару зустрілися із відповідальними співробітниками обласних установ Державної міграційної служби України, Головного управління юстиції, управління Державної пенітенціарної служби України та прослухали лекції щодо нових аспектів антикорупційного, пенсійного законодавства, Законів України "Про Державну службу", "Про очищення влади", "Про доступ до публічної інформації" тощо.

Новини органів Державного реєстру виборців Хмельницької області

Друк
У травні 2015 року Всеукраїнською громадською організацією "Центр підтримки громадських ініціатив" організовано засідання круглого столу на тему: "Перспективи покращення громадського контролю за веденням Державного реєстру виборців напередодні місцевих виборів". У засіданні взяли участь працівники Державної міграційної служби України, Департаменту соціального захисту населення у Хмельницькій області, начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців Хмельницької обласної державної адміністрації, начальники відділів ведення Реєстру Хмельницької районної державної адміністрації, Хмельницької міської ради, представники засобів масової інформації та громадськості.

Також за підтримки зазначеної громадської організації начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців Хмельницької обласної державної адміністрації Лопатюк О.В. 19 травня 2015 року взяла участь у телепрограмі "Тема" Хмельницької обласної телерадіокомпанії "Поділля-центр", під час якої розповіла глядачам про поліпшення функціонування Державного реєстру виборців.

Новини органів Державного реєстру виборців Сумської області

Друк
25 травня 2015 року в приміщенні Сумського прес-клубу за сприяння Всеукраїнської громадської організації "Центр підтримки громадських ініціатив" у рамках інформаційно-просвітницької кампанії "Кожен голос важливий" відбулося засідання круглого столу на тему: "Перспективи покращення громадського контролю за веденням Державного реєстру виборців України напередодні місцевих виборів", у якому взяли участь начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Сумської обласної державної адміністрації Білан І.І. та заступник начальника відділу ведення Реєстру Зарічного району міста Суми Сумської міської ради Фесенко О.Ф.
У ході засідання присутніх поінформовано про роботу Державного реєстру виборців у Сумській області. У своїх виступах учасники круглого столу відзначили високу якість бази даних Реєстру та висловили сподівання щодо створення загальнодержавного реєстру фізичних осіб в Україні на базі Державного реєстру виборців. Також на вказаному засіданні громадський активіст Михайло Городок ознайомив присутніх з існуючою практикою ведення реєстру виборців в інших країнах світу.

Новини органів Державного реєстру виборців Івано-Франківської області

Друк
13 — 14 травня 2015 року відділом адміністрування Державного реєстру виборців апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації спільно з обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій проведено тематичний семінар "Актуальні питання захисту інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців" та особливості роботи засобами пакету офісних додатків "Openoffice" для начальників відділів ведення Державного реєстру виборців районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міських рад Івано-Франківської області.
Тему лекцій і практичних занять семінару стосовно питань захисту в інформаційно-телекомунікаційних системах інформації, що містить державну таємницю, має обмежений доступ або є конфіденційною, розкрили спеціалісти управління Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в Івано-Франківській області.
У свою чергу роботі з текстами й таблицями засобами пакету офісних додатків "Openoffice" навчали наукові співробітники кафедри інженерної та комп’ютерної графіки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Новини органів Державного реєстру виборців Київської області

Друк
У березні відділом ведення Державного реєстру виборців Миронівської районної державної адміністрації проведено робочу зустріч із секретарями сільських рад Миронівського району щодо необхідності якісного заповнення відомостей періодичного поновлення про виборців, щодо яких встановлено постійну нездатність пересуватися самостійно; а також нараду з працівниками Миронівського районного сектору Державної міграційної служби щодо необхідності вчасного надання відомостей періодичного поновлення про виборців, яким протягом 2015 року виповниться 18 років.

24 березня 2015 року за ініціативи відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Бориспільської міської ради за участю депутата Бориспільської міської ради Лінкевича С.А. відбулася зустріч з виборцями. Під час зустрічі населення поінформовано про можливість перевірити свої персональні дані в Державному реєстрі виборців за допомогою програмного ресурсу "Особистий кабінет виборця".

Новини органів Державного реєстру виборців Івано-Франківської області

Друк
26 березня 2015 року на сесії Калуської міської ради заслухано звіт начальника відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету міської ради про роботу відділу за перший квартал 2015 року. Начальник відділу ведення Реєстру П. Перегіняк коротко поінформував депутатів про основні завдання відділу, а також звернув їх увагу на те, що у місті Калуші проведено зміну назв вулиць та нумерації будинків, що потребує внесення відповідних змін до будинкових книг мешканців міста та до їх паспортів стосовно реєстрації місця проживання. У роботі сесії також узяв участь начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Івано-Франківської обласної державної адміністрації І. Владика.

25 березня 2015 року за участю голів Косівської районної державної адміністрації та районної ради відбулася нарада з міським, селищними і сільськими головами, на якій розглядалося питання про співпрацю органів місцевого самоврядування та відділу ведення Державного реєстру виборців. Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців І. Іванишин особливо зауважила на необхідності своєчасного внесення до Центральної виборчої комісії подань щодо зміни адрес приміщення для голосування та дільничної виборчої комісії, інших відомостей про виборчі дільниці, які існують на постійній основі.

17 березня 2015 року в Рогатинській районній державній адміністрації відбулася нарада-семінар з головами і секретарями міської, селищної та сільських рад, а також керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації. На нараді начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Рогатинської районної державної адміністрації З. Шеремета наголосила на необхідності подання органами місцевого самоврядування своєчасної і точної інформації про найменування нових і перейменування існуючих вулиць, присвоєння номерів новим будинкам та зміну нумерації існуючих.

Новини органів Державного реєстру виборців Закарпатської області

Друк
26 березня 2015 року за ініціативи начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Хустської районної державної адміністрації Летки О.В. організовано гарячу лінію телефонного зв’язку, під час якої мешканцям району надавалися ґрунтовні роз’яснення щодо функціонування Державного реєстру виборців. За результатами заходу відділом ведення Реєстру сформовано запит до Хустського районного відділу головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області щодо уточнення персональних даних виборців, які зверталися на гарячу лінію відділу ведення Державного реєстру виборців. Оголошення про проведення заходу було опубліковано 21 березня 2015 року в міськрайонній газеті "Вісник Хустщини".

Новини органів Державного реєстру виборців Житомирської області

Друк
Протягом березня 2015 року відділом ведення Державного реєстру виборців Черняхівської районної державної адміністрації спільно з Черняхівським районним сектором управління Державної міграційної служби України в Житомирській області шляхом звірки бази даних автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців" та довідково-алфавітної картотеки Державної міграційної служби проведено уточнення ідентифікаційних персональних даних та виборчої адреси виборців, яким протягом попередніх років виповнилося 18 років.

У березні 2015 року відділом ведення Державного реєстру виборців Брусилівської районної державної адміністрації оновлено сторінку відділу на офіційному веб-сайті адміністрації та наповнено її актуальною інформацією. Кожен виборець може ознайомитися з роботою відділу ведення та знайти відповіді на всі свої запитання щодо функціонування Державного реєстру виборців.

На сторінках Овруцької районної газети "Зоря" від 17 березня 2015 року № 19 розміщено статтю головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців районної державної адміністрації Світлани Левківської "В "Особистий кабінет виборця" – через мережу Інтернет".

У березні 2015 року відділом ведення Державного реєстру виборців Малинської районної державної адміністрації організовано гарячу лінію телефонного зв’язку для населення району, про що повідомлено виборців на офіційному веб-сайті адміністрації. Мешканці Малинського району зможуть отримати відповіді на запитання стосовно Державного реєстру виборців, уточнення персональних даних виборців, тимчасової зміни місця голосування та можливості голосування за місцем перебування.

11 березня 2015 року в Новоград-Волинській районній державній адміністрації відбулася нарада з секретарями сільських та селищних рад за участю начальника відділу ведення Державного реєстру виборців. На нараді обговорено питання щодо перевірки стану приміщень виборчих дільниць на постійній основі, а також подання відомостей про створення нових та зміни існуючих назв вулиць та нумерацію будинків.

Новини Служби ропорядника Державного реєстру виборців

Друк
8 квітня 2015 року під головуванням керівника Служби розпорядника Державного реєстру виборців Стельмаха О.В. відбулася спільна нарада керівників структурних підрозділів Служби з представниками Державної міграційної служби України.

На нараді особлива увага приділялась обговоренню необхідності запровадження реєстраційного обліку в електронному вигляді. У свою чергу, директор Департаменту інформаційних технологій Державної міграційної служби України Кузміч А.П. повідомив присутніх, що до кінця 2015 року планується створення електронної бази даних "Єдиний державний демографічний реєстр" безпосередньо із залученням довідників бази даних автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців".

Також обговорювалися питання взаємодії органів ведення Державного реєстру виборців та територіальних підрозділів Державної міграційної служби України у процесі ведення Державного реєстру виборців.

Зокрема, перед представниками Державної міграційної служби України на підставі узагальнення практики роботи органів ведення Реєстру різних регіонів України порушувалися проблемні питання щодо подання територіальними підрозділами Державної міграційної служби України органам ведення Реєстру відомостей про громадян України, які досягли вісімнадцяти років (відсутність інструкції щодо подачі таких відомостей); низької якості даних у відомостях періодичного поновлення (описки, неточності); недотримання термінів в опрацюванні підрозділами Державної міграційної служби України запитів органів ведення Державного реєстру виборців, надання суперечливих відповідей щодо одних і тих самих осіб, що особливо критично у період виборчого процесу; відсутності роз’яснень про реєстрацію осіб на території садових та дачних товариств; невчасного подання повідомлень про зняття виборця з реєстрації; зростання кількості виборців, місце проживання яких знято з реєстрації та не зареєстровано нове; подання у відомостях про реєстрацію виборців, які тимчасово перебувають на визначеній території (строком до 6 місяців) та інше.

Представники Державної міграційної служби України визнали слушність питань та запевнили, що покращення роботи територіальних підрозділів Державної міграційної служби України відділи ведення Державного реєстру виборців відчують уже найближчим часом.
Наприкінці наради сторони наголосили на необхідності повноцінної співпраці між службами в межах чинного законодавства щодо ведення Державного реєстру виборців.

У свою чергу Служба розпорядника Державного реєстру виборців дякує всім відділам ведення Реєстру, що небайдуже ставляться до проблем Державного реєстру виборців та своїми електронними повідомленнями заочно прийняли активну участь у нараді. Сподіваємося і в подальшому на плідну та дружню співпрацю!Інформаційний блок

Опитування

Чи сприяють громадські організації та політичні партії покращенню якості списків виборців?
За їх сприяння мене було включено до списків виборців
  4,14%  (118)

Їх діяльність забезпечила якісні списки виборців
  7,51%  (214)

Виконують роботу щодо виявлення неточностей у списках
  15,03%  (428)

Їх діяльність тільки заважає
  22,47%  (640)

Їх діяльність не приносить ніякої користі
  50,82%  (1447)

Проголосувало: 2847

 Архів опитувань