Опитування

Як Ви оцінюєте впровадження сервісу "Особистий кабінет виборця"?
Потрібний, доступний і зручний сервіс, вже скористався
  55,27%  (6942)

Потрібний сервіс, обов’язково скористаюся
  28,08%  (3527)

Сервіс не приносить користі
  11,82%  (1485)

Мене це не цікавить
  4,82%  (606)

Проголосувало: 12560

 Архів опитувань

Опитування

Як вплинуло впровадження Державного реєстру виборців на якість списків виборців?
Списки виборців покращились
  47,62%  (2616)

Нічого не змінилось
  26,92%  (1479)

Списки виборців погіршились
  16,93%  (930)

Мене це не цікавить
  8,51%  (468)

Проголосувало: 5493

 Архів опитувань


Новини органів Державного реєстру виборців Чернігівської області

Друк
14 вересня 2017 року у приміщенні Талалаївської районної державної адміністрації проведено семінар-нараду з сільськими, селищним головами, секретарями, відповідальними посадовими особами органів реєстрації місцевих рад району та виконувачем обов’язків завідувача районного сектору Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області. Учасники наради розглянули основні вимоги до заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, та терміни їх подання до відділу ведення Реєстру. Також щодо проблемних питань, які виникають під  час періодичного поновлення Реєстру, виступив головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Іван Можневський.

22 вересня 2017 року працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Куликівської районної державної адміністрації проведено семінар-навчання для секретарів та представників виконавчих комітетів селищної та сільських рад району. Під час семінару розглядалися проблемні питання, що виникають під час підготовки подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців. Зокрема, наголошувалося на необхідності виконання вимог закону стосовно подання органами реєстрації відомостей про громадян України, зареєстрованих за місцем проживання у відповідній адміністративно-територіальній одиниці, яким протягом наступного місяця виповниться 18 років.

Новини органів Державного реєстру виборців Черкаської області

Друк
7 вересня 2017 року в Маньківській районній державній адміністрації за участю голови районної державної адміністрації Ігоря Віштака та заступника голови районної ради Світлани Лещенко проведено нараду з селищними, сільськими головами щодо актуальних соціально-економічних питань району, зокрема підготовки проведення виборів Іваньківської територіальної громади Черкаської області.

У нараді також взяла участь начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Маньківської районної державної адміністрації Наталія Іванова. Під час свого виступу керівник відділу ознайомила присутніх з вимогами Законів України "Про місцеві вибори" і "Про Державний реєстр виборців", а також з Календарним планом основних організаційних заходів з підготовки та проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських селищних, міських голів 29 жовтня 2017 року.

Також було наголошено на необхідності вчасного подання відомостей про осіб, яким протягом наступного місяця виповниться 18 років, з метою забезпечення повноти бази даних Реєстру. У ході наради присутнім надано роз’яснення щодо засад Закону України "Про державний реєстр виборців", порядку перевірки персональних даних у Державному реєстрі виборців за допомогою програмного ресурсу "Особистий кабінет виборця".

Новини органів Державного реєстру виборців Хмельницької області

Друк
15 вересня 2017 року в районному виданні "Летичівська газета" № 72−73 опубліковано статтю "У період між виборами", а також на сайті Летичівської районної державної адміністрації в розділі "Вибори" розміщено статтю "До річниці місцевих виборів у Летичівському районі", підготовлені начальником відділу ведення Державного реєстру виборців Нагорним Б.І.

29 вересня 2017 року начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Чемеровецької районної державної адміністрації Осадчук Л.А. взяла участь у робочій нараді з представниками органів реєстрації сільських та селищних рад, під час якої було обговорено стан подання відомостей періодичного поновлення Державного реєстру виборців та наголошено на необхідності підвищення їх якості, а також проаналізовано типові помилки, що допускають у процесі подання таких відомостей.

Новини органів Державного реєстру виборців Житомирської області

Друк
15 та 19 вересня 2017 року з метою покращення якості подання суб’єктами, визначеними Законом України "Про Державний реєстр виборців", відомостей періодичного поновлення Державного реєстру виборців у Лугинській та Брусилівській районних державних адміністраціях проведено наради із залученням керівників районних підрозділів Державної міграційної служби України, органів юстиції, голів об’єднаних територіальних громад, сільських, селищних рад, посадових осіб, відповідальних за реєстрацію громадян.

Під час заходів було наголошено, що неподання, несвоєчасне подання чи подання неповних або недостовірних відомостей про виборців може призвести до порушення основних засад ведення Реєстру, що негативно позначиться на якості списків виборців і, як наслідок, створить загрозу реалізації громадянами України їх виборчих прав.

Новини органів Державного реєстру виборців Івано-Франківської області

Друк
29 серпня 2017 року начальником відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Верховинської районної державної адміністрації Марією Вережак була проведена робоча зустріч із представниками органу реєстрації Верховинської селищної ради. У ході зустрічі було надано роз'яснення, консультації, методичну допомогу щодо заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, та термінів їх подання до відділу ведення Реєстру. Також було наголошено на необхідності вчасного подання відомостей про осіб, яким протягом наступного місяця виповниться 18 років, з метою забезпечення повноти бази даних Реєстру.

18 вересня 2017 року відбулась нарада за участю начальника відділу ведення Богородчанської районної державної адміністрації Надії Титиш, представників сільської територіальної виборчої комісії та голів сільських рад Дзвиняцької об’єднаної територіальної громади.

Під час наради обговорено процедуру формування виборчих округів відповідно до вимог Закону України "Про місцеві вибори", календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 29 жовтня 2017 року та передано Дзвиняцькій сільській територіальній виборчій комісії відомості про кількість виборців, які проживають на території адміністративно-територіальних одиниць громади.

Новини органів Державного реєстру виборців Тернопільської області

Друк
18 серпня 2017 року начальником відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Заліщицької районної державної адміністрації Маринюком В.С. проведено робочу зустріч із представниками органу реєстрації Заліщицької міської ради, під час якої було розглянуто основні вимоги до заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.

У серпні 2017 року працівники відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Гусятинської районної державної адміністрації провели нараду за участю представників районного сектору управління Державної міграційної служби України в Тернопільській області та районного суду, на якій розглянули питання щодо дотримання строків подання та підвищення якості відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.

Новини органів Державного реєстру виборців Київської області

Друк
15 - 17 серпня 2017 року у Центрі управління навчанням учасників виборчих процесів при Центральній виборчій комісії за методологією BRIDGE (Building Resources in Democracy, Governance and Elections) пройшов тренінг на тему: "Виборчі системи". Основною метою заходу було підвищення обізнаності учасників щодо різних видів виборчих систем та їх характерних ознак.

У тренінгу взяли участь працівники Секретаріату ЦВК, Державного реєстру виборців, представники громадських організацій та політичних партій, помічники народних депутатів України та викладачі вищих навчальних закладів з правових дисциплін. Представниками Державного реєстру виборців від Київської області були начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Київської обласної державної адміністрації Антоненко Д.Г. та начальник відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Обухівської міської ради Білека М.П.

Під час заходу учасники ознайомились з плюральними/мажоритарними, пропорційними, змішаними та іншими виборчими системами. Тренери представили принципи, за допомогою яких необхідно оцінювати ефективність виборчої системи. Також учасників було поінформовано про існуючі законодавчі ініціативи щодо зміни виборчої системи, подані народними депутатами України. Розглянуто питання забезпечення представництва жінок у парламенті в контексті різних виборчих систем.
Під час практичної частини учасники тренінгу активно долучилися до обговорення основних переваг та недоліків кожної виборчої системи, намагаючись знайти оптимальний варіант електоральних правил для України.

Тренінг був організований Міжнародною фундацією виборчих систем за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку, Міністерства міжнародних справ Канади та Посольства Великої Британії в Україні.

Новини органів Державного реєстру виборців Івано-Франківської області

Друк
11 серпня 2017 року в Городенківській районній державній адміністрації під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Степана Михайлюка проведено семінар із представниками органів місцевого самоврядування району.
Перед учасниками семінару виступив начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Городенківської районної державної адміністрації Руслан Шевага. Під час доповіді він поінформував присутніх про підсумки роботи відділу в ІІ кварталі 2017 року, звернув увагу на необхідності дотримання основних вимог до заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, а також оперативного подання відомостей про найменування та перейменування вулиць, присвоєння номерів новим будинкам і зміну нумерації існуючих.

Новини органів Державного реєстру виборців Івано-Франківської області

Друк
 20 липня 2017 року в Надвірнянській районній державній адміністрації  за участю голови районної державної адміністрації Олександра Кеніза та голови районної ради Івана Гурмака проведено семінар з міським, селищними та сільськими головами щодо шляхів вирішення актуальних соціально-економічних питань району.
 У семінарі також взяв участь начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Надвірнянської районної державної адміністрації Мирослав Гільтайчук, який під час свого виступу звернув увагу присутніх на Вимоги до приміщень дільничних виборчих комісій та приміщень для голосування, встановлені постановою Центральної виборчої комісії від 19 січня 2012 року № 5, та Указ Президента України від 13 грудня 2016 року № 553/2016 "Про заходи, спрямовані на забезпечення додержання прав осіб з інвалідністю".
 За підсумками обговорення зазначеного питання міському, селищним та сільським головам дано доручення до 10 серпня 2017 року здійснити перевірку приміщень дільничних виборчих комісій та приміщень для голосування на предмет обладнання їх пандусами та іншими засобами, що забезпечують вільний доступ до них людей з інвалідністю, а у разі відсутності вказаних пристосувань обладнати приміщення відповідно до встановлених вимог.

Новини органів Державного реєстру виборців Тернопільської області

Друк
Протягом червня − липня 2017 року відділами ведення Державного реєстру виборців апаратів Борщівської, Козівської, Підгаєцької та Тернопільської районних державних адміністрацій проведено наради з суб'єктами подання відомостей.
У ході заходів було надано роз’яснення, консультації та методичну допомогу щодо заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців та термінів їх подання до відділу ведення Реєстру.Інформаційний блок

Опитування

Чи сприяють громадські організації та політичні партії покращенню якості списків виборців?
За їх сприяння мене було включено до списків виборців
  4,14%  (118)

Їх діяльність забезпечила якісні списки виборців
  7,51%  (214)

Виконують роботу щодо виявлення неточностей у списках
  15,03%  (428)

Їх діяльність тільки заважає
  22,47%  (640)

Їх діяльність не приносить ніякої користі
  50,82%  (1447)

Проголосувало: 2847

 Архів опитувань