Опитування

Як Ви оцінюєте впровадження сервісу "Особистий кабінет виборця"?
Потрібний, доступний і зручний сервіс, вже скористався
  55,27%  (6942)

Потрібний сервіс, обов’язково скористаюся
  28,08%  (3527)

Сервіс не приносить користі
  11,82%  (1485)

Мене це не цікавить
  4,82%  (606)

Проголосувало: 12560

 Архів опитувань

Опитування

Як вплинуло впровадження Державного реєстру виборців на якість списків виборців?
Списки виборців покращились
  47,62%  (2616)

Нічого не змінилось
  26,92%  (1479)

Списки виборців погіршились
  16,93%  (930)

Мене це не цікавить
  8,51%  (468)

Проголосувало: 5493

 Архів опитувань


Запити в особистому кабінеті виборця

Друк

Шановні користувачі сервісу "Особистий кабінет виборця"!

13-14 червня 2016 року проводилось тестування надсилання відповідей на запити в кабінеті виборця, у зв’язку з чим деякі користувачі могли повторно отримати відповідь на запити, що були зроблені раніше
Звертаємо Вашу увагу на те, що зафіксовані випадки неотримання повідомлення-відповіді електронною поштою через наступні причини:
1. потрапляння повідомлення до переліку небажаних листів (спам)
2. неправильне зазначення email адреси при реєстрації

Нагадуємо, що відповідь на запит надається протягом 24 годин з моменту його реєстрації. Всі запити та відповіді на них можна переглянути в розділі "Інформація про запити" особистого кабінету виборця.


Новини органів Державного реєстру виборців Тернопільської області

Друк
Протягом травня 2016 року працівниками відділів ведення Державного реєстру виборців апаратів Бучацької, Зборівської та Кременецької районних державних адміністрацій, виконавчого комітету Тернопільської міської ради проведено семінар-наради із представниками органів реєстрації відповідних регіонів Тернопільської області.

У ході зустрічей присутнім надано роз’яснення про порядок надання та заповнення форм подань відомостей про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Реєстру, та терміни їх подання до відділу ведення Реєстру відповідно до Закону України "Про Державний реєстр виборців" та постанови Центральної виборчої комісії від 9 березня 2016 року № 69, а також їх ознайомлено з Порядком одноразової передачі відомостей Державного реєстру виборців для створення реєстру територіальних громад, затвердженим постановою Центральної виборчої комісії від 17 лютого 2016 року № 55.

Інформація щодо зміни законодавства при реєстрації місця проживання громадян

Друк
ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!

У зв’язку зі змінами в законодавстві з 4 квітня цього року реєстрація місця проживання громадян здійснюється не Державною міграційною службою України, а виконавчими органами місцевих рад, сільськими головами, котрі повинні подавати до Державного реєстру виборців відомості про громадян, які зареєстрували своє місце проживання на відповідній території, а також які досягнуть 18 років.

Із запровадженням указаних змін виникли ускладнення у поданні таких відомостей до Державного реєстру виборців, на основі якого складаються списки виборців для проведення виборів.

У зв’язку з цим Центральна виборча комісія наголошує, що громадянам, які з квітня 2016 року зареєстрували нове місце проживання або яким з цього часу виповнилося 18 років, важливо перевірити своє включення до списків виборців.

Ознайомитись зі списком виборців можна в приміщенні дільничної виборчої комісії, адреса якого, номер телефону та розпорядок роботи комісії зазначаються в іменному запрошенні на вибори, що повинно не пізніш як за десять днів до дня голосування надійти кожному виборцю.

Інформацію про виборчі дільниці, включаючи адреси приміщень дільничних виборчих комісій, розміщено на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії (www.cvk.gov.ua).

Крім того, на сайті Комісії в розділі "Державний реєстр виборців" за допомогою веб-сервісу "Особистий кабінет виборця" можна перевірити наявність запису про себе в Державному реєстрі виборців та правильність занесених до нього відомостей.

Новини органів Державного реєстру виборців Київської області

Друк
31 травня 2016 року в приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулося нагородження працівників відділів ведення Державного реєстру виборців Київської області. Заступник голови — керівник апарату Київської обласної державної адміністрації Царенко М.О. та начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Київської обласної державної адміністрації Антоненко Д.Г. урочисто вручили Почесні грамоти та Подяки Центральної виборчої комісії працівникам відділів ведення Державного реєстру виборців Київської області за сумлінне виконання своїх обов’язків, сприяння Центральній виборчій комісії у здійсненні нею передбачених законодавством України повноважень.

Царенко М.О. подякував присутнім за професіоналізм, наполегливу та віддану працю під час організації підготовки та проведення місцевих виборів у 2015 році.

Новини органів Державного реєстру виборців Хмельницької області

Друк
14 квітня 2016 року перший заступник голови Ізяславської районної державної адміністрації П. Ковальчук провів семінар-нараду за участю Ізяславського міського голови, сільських голів, працівників органів місцевого самоврядування району, начальника районного сектору УДМС України в Хмельницькій області, начальника відділу ведення Державного реєстру виборців та директора центру надання адміністративних послуг.

У ході наради начальник відділу ведення Державного реєстру виборців В. Дженджера ознайомила присутніх із постановою Центральної виборчої комісії від 9 березня 2016 року № 69 "Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 13 січня 2011 року № 6", а також  з основними вимогами до заповнення форм подань з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.

У районній газеті "Летичівська газета" та на сайті Летичівської районної державної адміністрації letadm.gov.ua розміщено статті начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Нагорного Б.І. "Вибори старост сіл" , "Про вибори сільських старост" , "Старости — виборна посада" , "Календарні плани основних заходів з підготовки та проведення перших виборів старост 12 червня 2016" .

Новини органів Державного реєстру виборців Тернопільської області

Друк
20 квітня 2016 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Козівської районної державної адміністрації спільно із районним сектором Управління державної міграційної служби України в Тернопільській області проведено семінар-нараду із представниками виконавчих органів місцевих рад району. В ході наради обговорено зміни, внесені до Закону України "Про Державний реєстр виборців", а також роз’яснено порядок подання та правила заповнення форм подань з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.

Новини органів Державного реєстру виборців Київської області

Друк
Протягом квітня 2016 року відділами ведення Державного реєстру виборців апаратів Баришівської, Білоцерківської, Володарської, Іванківської, Києво-Святошинської, Обухівської, Переяслав-Хмельницької, Ставищенської, Фастівської, Яготинської районних державних адміністрації проведено семінари-наради з представниками органів реєстрації відповідних районів.

На нарадах учасників ознайомили з Порядком одноразової передачі відомостей Державного реєстру виборців для створення реєстру територіальних громад, затвердженим постановою Центральної виборчої комісії від 17 лютого 2016 року № 55.

Під час зустрічі розглядались основні вимоги до заповнення форм подань з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, та терміни їх подання до відділу ведення Реєстру відповідно до Закону України "Про Державний реєстр виборців" та постанови Центральної виборчої комісії від 9 березня 2016 року № 69 "Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 13 січня 2011 року № 6".

Новини органів Державного реєстру виборців Миколаївської області

Друк
5 квітня 2016 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Арбузинської районної державної адміністрації проведено семінар-нараду за участю представників органів реєстрації сільських, селищних рад району, Арбузинського районного сектору управління Державної міграційної служби в Миколаївській області, відділу державної реєстрації актів цивільного стану районного сектору Арбузинського районного управління юстиції у Миколаївській області, Арбузинської виправної колонії №83, Арбузинської центральної районної лікарні, територіального центру соціального захисту населення. На нараді обговорено зміни, внесені до Закону України "Про Державний реєстр виборців", а також роз’яснено порядок подання та правила заповнення форм подань з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.

6 квітня 2016 року працівники відділу ведення Державного реєстру виборців Врадіївської районної державної адміністрації провели семінар-нараду з представниками виконавчих органів місцевих рад району, під час якої було  розглянуто основні положення Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг". Учасники семінару ознайомилися з Порядком одноразової передачі відомостей Державного реєстру виборців для створення реєстру територіальних громад, затвердженим постановою Центральної виборчої комісії від 17 лютого 2016 року № 55, та отримали роз'яснення стосовно практичного застосування положень Закону України "Про Державний реєстр виборців", зокрема, про повноваження, які покладаються на органи місцевого самоврядування щодо підготовки та подання відомостей періодичного поновлення, передбачених частиною дванадцятою статті 22 цього Закону.

13 квітня 2016 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Жовтневої районної державної адміністрації проведено семінар-навчання з представниками органів реєстрації району. Основною темою заходу було періодичне поновлення бази даних Державного реєстру виборців. У ході семінару також були розглянуті практичні питання щодо заповнення форм подань з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 9 березня 2016 року № 69 "Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 13 січня 2011 року № 6".

Новини органів Державного реєстру виборців Одеської області

Друк
6 квітня 2016 року начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Любашівської районної державної адміністрації Момонт О.В. прийняла участь у нараді з головами сільських та селищних рад району. Під час наради було розглянуто основні положення Закону України від 10 грудня 2015 року № 888-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг".
За ініціативою відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Кодимської районної державної адміністрації на веб-сторінці   розміщено статтю "З 4 квітня реєстрацію місця проживання здійснюють виконавчі органи місцевих громад".

Новини органів Державного реєстру виборців Львівської області

Друк
3 квітня 2016 року начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Турківської районної державної адміністрації Галина Стефаник з метою інформування громадян про зміни, що відбулися в законодавстві України щодо здійснення реєстрації громадян, виступила на місцевому радіо "Карпатський гомін". Слухачів було ознайомлено із Законом України № 888-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг", яким внесено зміни, зокрема, до Законів України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" та "Про Державний реєстр виборців".
 
8 квітня 2016 року керівник апарату Мостиської районної державної адміністрації Надія Сатурчак за участю працівників відділу ведення Державного реєстру виборців та районного сектору головного управління ДМС провела нараду-семінар з працівниками органів реєстрації сільських та міських рад. На нараді розглянуто питання одноразової передачі відомостей Державного реєстру виборців відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 17 лютого 2016 року № 55 "Про Порядок одноразової передачі відомостей Державного реєстру виборців для створення реєстру територіальних громад".

12 квітня 2016 року відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації провів робочу зустріч із працівниками органів реєстрації Желдецької сільської та Запитівської селищної рад. Під час зустрічі розглядалися основні вимоги до заповнення форм подань з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців та терміни їх подання до відділу ведення Реєстру.

14 квітня 2016 року працівники відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Яворівської районної державної адміністрації провели нараду із уповноваженими особами, які здійснюють реєстрацію громадян у відповідній адміністративно-територіальній одиниці. На нараді було надано роз’яснення та роздані пам’ятки про терміни подання, правила заповнення форм подань з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців. Також розглядалось питання про одноразову передачу відомостей Державного реєстру виборців для створення реєстру територіальної громади.Опитування

Чи сприяють громадські організації та політичні партії покращенню якості списків виборців?
За їх сприяння мене було включено до списків виборців
  4,14%  (118)

Їх діяльність забезпечила якісні списки виборців
  7,51%  (214)

Виконують роботу щодо виявлення неточностей у списках
  15,03%  (428)

Їх діяльність тільки заважає
  22,47%  (640)

Їх діяльність не приносить ніякої користі
  50,82%  (1447)

Проголосувало: 2847

 Архів опитувань