Опитування

Як Ви оцінюєте впровадження сервісу "Особистий кабінет виборця"?
Потрібний, доступний і зручний сервіс, вже скористався
  55,27%  (6942)

Потрібний сервіс, обов’язково скористаюся
  28,08%  (3527)

Сервіс не приносить користі
  11,82%  (1485)

Мене це не цікавить
  4,82%  (606)

Проголосувало: 12560

 Архів опитувань

Опитування

Як вплинуло впровадження Державного реєстру виборців на якість списків виборців?
Списки виборців покращились
  47,62%  (2616)

Нічого не змінилось
  26,92%  (1479)

Списки виборців погіршились
  16,93%  (930)

Мене це не цікавить
  8,51%  (468)

Проголосувало: 5493

 Архів опитувань


Новини органів Державного реєстру виборців Хмельницької області

Друк
24 лютого 2017 року в "Летичівській газеті" та на сайті Летичівської районної державної адміністрації в розділі "Інформують відділи РДА" розміщено статтю "Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців у 2016 році", підготовлену начальником відділу ведення Державного реєстру виборців Нагорним Борисом Івановичем.

Новини органів Державного реєстру виборців Черкаської області

Друк
1 березня 2017 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Драбівської районної державної адміністрації було проведено семінар-навчання із працівниками органів реєстрації сільських та селищних рад району. З інформацією виступила начальник відділу ведення Ольга Красоха. Під час заходу обговорено стан подання відомостей періодичного поновлення Державного реєстру виборців та наголошено на необхідності підвищення їх якості, проаналізовано типові помилки, які допускають у процесі подання таких відомостей.

Новини органів Державного реєстру виборців Львівської області

Друк
16 лютого 2017 року в приміщенні Турківської районної ради за участю секретарів місцевих рад району відбувся навчальний семінар з питань підготовки та проведення перших виборів в об’єднаних територіальних громадах. Під час свого виступу начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Галина Стефаник ознайомила присутніх з вимогами Законів України "Про місцеві вибори" і "Про Державний реєстр виборців", а також з Календарним планом основних організаційних заходів з підготовки та проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських селищних, міських голів.

Новини органів Державного реєстру виборців Харківської області

Друк
20 лютого 2017 року відбулася нарада під керівництвом голови Нововодолазької районної державної адміністрації Євгена Королюка за участю керівника апарату районної державної адміністрації Олександра Смірнова, голів селищної та сільських рад, що увійшли до Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Проводила нараду начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Вікторія Донець.
У рамках наради були обговорені питання підготовки та проведення перших виборів депутатів Нововодолазької селищної ради Нововодолазького району Харківської області та Нововодолазького селищного голови 30 квітня 2017 року.

Також були розглянуті питання щодо основних вимог до заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється щомісячне періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, та терміни їх подання до відділу ведення Реєстру.

Новини органів Державного реєстру виборців Чернігівської області

Друк
9 лютого 2017 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Городнянської районної державної адміністрації було проведено семінар-нараду із працівниками органів реєстрації сільських та міської рад району. Під час заходу розглядалися основні вимоги до заповнення форм подань з відомостями про виборців, а також надано відповіді на запитання та методичну допомогу.

Новини органів Державного реєстру виборців Черкаської області

Друк
31 січня 2017 року під головуванням заступника керівника апарату Тальнівської районної державної адміністрації Надії Кришталь та керуючого справами виконавчого апарату районної ради Віталія Карпука за участю начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Наталії Горбаченко, а також керівників та спеціалістів структурних підрозділів адміністрації відбувся семінар -навчання із секретарями сільських рад району.

Під час навчання розглядалися питання щодо основних вимог до заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, та термінів їх подання до відділу ведення Реєстру. Проаналізовано типові помилки, які допускаються при поданні таких відомостей, наголошено на необхідності підвищення якості подання відомостей.

Новини органів Державного реєстру виборців Хмельницької області

Друк
27 січня 2017 року працівники відділу ведення Державного реєстру виборців Теофіпольської районної державної адміністрації провели робочу зустріч із працівниками органів реєстрації району. Під час зустрічі розглядалися питання щодо основних вимог до заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, та термінів їх подання до відділу ведення Реєстру.

Новини органів Державного реєстру виборців Тернопільської області

Друк
21 грудня 2016 року відділом адміністрування Державного реєстру виборців апарату Тернопільської обласної державної адміністрації на базі Регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено семінар-навчання із працівниками відділів ведення Державного реєстру виборців області на теми: "Державний контроль за станом технічного захисту інформації", "Правові відносини, пов’язані із захистом і обробкою персональних даних", "Культура ділового українського мовлення. Лексичні норми української ділової мови", "Антикорупційне законодавство України. Відповідальність за вчинення корупційних правопорушень", "Про виконання вимог комплексної системи захисту автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців".

Протягом січня 2017 року працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Гусятинської районної державної адміністрації проведено зустріч із відповідальними працівниками органів реєстрації сільських, селищних, міських рад району з питань заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, та термінів їх подання до відділу ведення Реєстру.

Новини органів Державного реєстру виборців Чернігівської області

Друк
14 грудня 2016 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Куликівської районної державної адміністрації проведено семінар-навчання з секретарями селищної, сільських рад та іншими суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення персональних даних Реєстру. Під час навчання обговорено стан подання відомостей періодичного поновлення Державного реєстру виборців за червень – грудень 2016 року та наголошено на необхідності підвищення їх якості. У ході семінару учасникам було надано роз’яснення, консультації, правову, методичну допомогу та відповіді на поставлені запитання.

Новини органів Державного реєстру виборців Чернігівської області

Друк
Протягом жовтня – листопада 2016 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Ріпкинської районної державної адміністрації проведено робочі зустрічі з відповідальними особами органів реєстрації сільських та селищних рад району, інших суб’єктів подання відомостей про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців. З учасниками зустрічей проведено тренінги щодо заповнення нових форм подань з відомостями про виборців, а також проінформовано про терміни їх подання до відділу ведення Реєстру відповідно до Закону України "Про Державний реєстр виборців". 22 листопада 2016 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Бахмацької районної державної адміністрації проведено семінар-нараду з представниками органів реєстрації району. Під час проведення заходу розглянуто питання щодо необхідності дотримання строків подання відомостей періодичного поновлення під час проведення виборів, обговорено вимоги до заповнення форм подань з відомостями про виборців, а також помилки, які допускаються під час їх заповнення.

24 листопада 2016 року в приміщенні Борзнянської районної ради було проведено навчальний семінар за участю міського, сільських голів та секретарів місцевих рад району, на якому було розглянуто питання: "Виборче законодавство України про підготовку та проведення перших виборів в об’єднаних територіальних громадах". З інформацією виступила начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Борзнянської районної державної адміністрації Носолевська Г.Г., яка ознайомила присутніх з вимогами Закону України "Про місцеві вибори" щодо підготовки та проведення перших місцевих виборів, а також з Порядком призначення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, затвердженим постановою Центральної виборчої комісії від 12 лютого 2016 року № 32.

29 листопада 2016 року в Чернігові відбулося засідання круглого столу "Нові громади – крок до глибинної євроінтеграції" за участю громадських діячів та представників органів влади Чернігівщини. У ході засідання головний спеціаліст відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату обласної державної адміністрації Кашка Б.Ф. поінформував присутніх про стан організації та підготовки проведення виборів у територіальних об'єднаних громадах, призначених на 11 та 18 грудня 2016 року, про роль органів ведення Державного реєстру виборців у цій виборчій кампанії, а також про стан підготовки списків виборців та іменних запрошень тощо.
Інформаційний блок

Опитування

Чи сприяють громадські організації та політичні партії покращенню якості списків виборців?
За їх сприяння мене було включено до списків виборців
  4,14%  (118)

Їх діяльність забезпечила якісні списки виборців
  7,51%  (214)

Виконують роботу щодо виявлення неточностей у списках
  15,03%  (428)

Їх діяльність тільки заважає
  22,47%  (640)

Їх діяльність не приносить ніякої користі
  50,82%  (1447)

Проголосувало: 2847

 Архів опитувань