Опитування

Як Ви оцінюєте впровадження сервісу "Особистий кабінет виборця"?
Потрібний, доступний і зручний сервіс, вже скористався
  55,27%  (6942)

Потрібний сервіс, обов’язково скористаюся
  28,08%  (3527)

Сервіс не приносить користі
  11,82%  (1485)

Мене це не цікавить
  4,82%  (606)

Проголосувало: 12560

 Архів опитувань

Опитування

Як вплинуло впровадження Державного реєстру виборців на якість списків виборців?
Списки виборців покращились
  47,62%  (2616)

Нічого не змінилось
  26,92%  (1479)

Списки виборців погіршились
  16,93%  (930)

Мене це не цікавить
  8,51%  (468)

Проголосувало: 5493

 Архів опитувань


Новини органів Державного реєстру виборців Київської області

Друк
15 - 17 серпня 2017 року у Центрі управління навчанням учасників виборчих процесів при Центральній виборчій комісії за методологією BRIDGE (Building Resources in Democracy, Governance and Elections) пройшов тренінг на тему: "Виборчі системи". Основною метою заходу було підвищення обізнаності учасників щодо різних видів виборчих систем та їх характерних ознак.

У тренінгу взяли участь працівники Секретаріату ЦВК, Державного реєстру виборців, представники громадських організацій та політичних партій, помічники народних депутатів України та викладачі вищих навчальних закладів з правових дисциплін. Представниками Державного реєстру виборців від Київської області були начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Київської обласної державної адміністрації Антоненко Д.Г. та начальник відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Обухівської міської ради Білека М.П.

Під час заходу учасники ознайомились з плюральними/мажоритарними, пропорційними, змішаними та іншими виборчими системами. Тренери представили принципи, за допомогою яких необхідно оцінювати ефективність виборчої системи. Також учасників було поінформовано про існуючі законодавчі ініціативи щодо зміни виборчої системи, подані народними депутатами України. Розглянуто питання забезпечення представництва жінок у парламенті в контексті різних виборчих систем.
Під час практичної частини учасники тренінгу активно долучилися до обговорення основних переваг та недоліків кожної виборчої системи, намагаючись знайти оптимальний варіант електоральних правил для України.

Тренінг був організований Міжнародною фундацією виборчих систем за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку, Міністерства міжнародних справ Канади та Посольства Великої Британії в Україні.

Новини органів Державного реєстру виборців Івано-Франківської області

Друк
11 серпня 2017 року в Городенківській районній державній адміністрації під головуванням керівника апарату районної державної адміністрації Степана Михайлюка проведено семінар із представниками органів місцевого самоврядування району.
Перед учасниками семінару виступив начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Городенківської районної державної адміністрації Руслан Шевага. Під час доповіді він поінформував присутніх про підсумки роботи відділу в ІІ кварталі 2017 року, звернув увагу на необхідності дотримання основних вимог до заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, а також оперативного подання відомостей про найменування та перейменування вулиць, присвоєння номерів новим будинкам і зміну нумерації існуючих.

Новини органів Державного реєстру виборців Івано-Франківської області

Друк
 20 липня 2017 року в Надвірнянській районній державній адміністрації  за участю голови районної державної адміністрації Олександра Кеніза та голови районної ради Івана Гурмака проведено семінар з міським, селищними та сільськими головами щодо шляхів вирішення актуальних соціально-економічних питань району.
 У семінарі також взяв участь начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Надвірнянської районної державної адміністрації Мирослав Гільтайчук, який під час свого виступу звернув увагу присутніх на Вимоги до приміщень дільничних виборчих комісій та приміщень для голосування, встановлені постановою Центральної виборчої комісії від 19 січня 2012 року № 5, та Указ Президента України від 13 грудня 2016 року № 553/2016 "Про заходи, спрямовані на забезпечення додержання прав осіб з інвалідністю".
 За підсумками обговорення зазначеного питання міському, селищним та сільським головам дано доручення до 10 серпня 2017 року здійснити перевірку приміщень дільничних виборчих комісій та приміщень для голосування на предмет обладнання їх пандусами та іншими засобами, що забезпечують вільний доступ до них людей з інвалідністю, а у разі відсутності вказаних пристосувань обладнати приміщення відповідно до встановлених вимог.

Новини органів Державного реєстру виборців Тернопільської області

Друк
Протягом червня − липня 2017 року відділами ведення Державного реєстру виборців апаратів Борщівської, Козівської, Підгаєцької та Тернопільської районних державних адміністрацій проведено наради з суб'єктами подання відомостей.
У ході заходів було надано роз’яснення, консультації та методичну допомогу щодо заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців та термінів їх подання до відділу ведення Реєстру.

Новини органів Державного реєстру виборців Сумської області

Друк
14 та 26 червня 2017 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Роменської районної державної адміністрації проведено робочі зустрічі з працівниками органів реєстрації Пустовійтівської та Ріпчанської сільських рад. У ході цих зустрічей уточнено виборчу адресу 2917 виборців сіл Пустовійтівка, Вовківці, Герасимівка, Зінове, Правдюки, Скрипалі, Шилівське, Ріпки, В’юнне, Мокіївка. За результатами уточнення начальником відділу ведення Реєстру Куріпком В.В. видано наказ щодо внесення відповідних змін до бази даних Державного реєстру виборців.

Новини органів Державного реєстру виборців Івано-Франківської області

Друк
Протягом травня-червня 2017 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Верховинської районної державної адміністрації проведено робочі зустрічі з відповідальними особами органів реєстрації сільських рад району, Білоберізької об’єднаної територіальної громади, районним сектором управління Державної міграційної служби, відділом державної реєстрації актів цивільного стану, закладу охорони здоров’я, суду та територіального центру соціального обслуговування. У ході зустрічей розглянуто питання щодо необхідності дотримання строків подання відомостей періодичного поновлення під час проведення виборів, обговорено вимоги до заповнення форм подань з відомостями про виборців, а також помилки, які допускаються під час їх заповнення.

15 травня 2017 року за участю начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Косівської районної державної адміністрації Ірини Іванишин було проведено семінар-нараду з представниками районної асоціації сільських, селищних, міського голів. На нараді розглядалися основні вимоги до заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, та терміни їх подання до відділу ведення Державного реєстру виборців, зокрема, наголошено на необхідності неухильного дотримання вимог частини шістнадцятої статті 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців" щодо надання відомостей про найменування нових та перейменування існуючих вулиць, присвоєння номерів новим будинкам і зміну нумерації існуючих будинків у відповідних населених пунктах, особливо в рамках реалізації Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки". Підсумком наради було надання роз’яснень, консультацій та відповідей на запитання.

18 травня 2017 року в залі засідань Івано-Франківської обласної державної адміністрації під головуванням керівника апарату обласної державної адміністрації Романа Маланія відбулася нарада з керівниками апаратів районних державних адміністрацій за участю начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату обласної державної адміністрації Ігоря Владики. Під час наради увагу присутніх було зосереджено на проблемних питаннях, що виникають у роботі відділів ведення Державного реєстру виборців, зокрема організаційного функціонування Державного реєстру виборців, співпраці відділів ведення із суб'єктами подання відомостей періодичного поновлення бази даних Державного реєстру виборців та функціонування комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців".

29 травня 2017 року у зв’язку з утворенням управлінням охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради нової міської поліклініки № 5 та зміною повноважень Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради проведено семінар-навчання для відповідальних осіб зазначених установ щодо заповнення форми 10.1 "Про виборців, щодо яких встановлено постійну нездатність пересуватися самостійно" та встановлення виборцям ознаки "постійна нездатність самостійно пересуватися". По завершенні наради-семінару учасникам були роздані пам'ятки про терміни подання, правила заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.
8 червня 2017 року начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Снятинської районної державної адміністрації Людмила Савіцька взяла участь у нараді з приводу створення Заболотівської об'єднаної територіальної громади. Під час свого виступу вона ознайомила присутніх з вимогами Законів України "Про Державний реєстр виборців" та "Про місцеві вибори".

Протягом червня 2017 року відділом ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Яремчанської міської ради проводилися семінари-наради з працівниками органів реєстрації міської, селищної та сільських рад щодо надання відомостей про виборців для поновлення бази даних Державного реєстру виборців. Особливу увагу звернуто на необхідність контролю за повнотою та достовірністю відомостей про громадян, яким виповнилось 18 років.

Новини органів Державного реєстру виборців Хмельницької області

Друк
22 червня 2017 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Летичівської районної державної адміністрації проведено нараду з суб'єктами подання відомостей періодичного поновлення Державного реєстру виборців, на якій було розглянуто основні вимоги до заповнення форм подань указаних відомостей та терміни їх подання до відділу ведення Реєстру.

13 червня 2017 року на сайті Летичівської  районної державної адміністрації та на сайтах Летичівської та Меджибізької об'єднаних територіальних громад розміщено статтю начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Летичівської районної державної адміністрації Нагорного Б.І. "Яким бути Державному реєстру виборців?".

23 червня 2017 року в районному виданні "Летичівська газета" № 48-49 опубліковано статтю "Реалізація конституційних прав громадян через Державний реєстр виборців", підготовлену начальником відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Летичівської районної державної адміністрації Нагорним Б.І., а також оголошено про "пряму телефонну лінію" начальника відділу 30 червня 2017 року.

Новини органів Державного реєстру виборців Тернопільської області

Друк
16 травня 2017 року працівники відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Монастириської районної державної адміністрації взяли участь у нараді з питань створення об’єднаних територіальних громад, яка проводилася з представниками органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, керівниками державних органів та установ району.

Протягом червня 2017 року відділами ведення Державного реєстру виборців апарату Бережанської, Бучацької та Шумської районних державних адміністрацій проведено семінар-наради з працівниками органів реєстрації відповідних сільських та міських рад. У ході зустрічі було надано роз’яснення, консультації, правову, методичну допомогу щодо заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців та термінів їх подання до відділу ведення Реєстру.

Новини органів Державного реєстру виборців Сумської області

Друк

Протягом 12 − 16 червня 2017 року за участі начальника управління забезпечення та контролю функціонування Реєстру Служби розпорядника Державного реєстру виборців Самойловича О.Є., головного консультанта відділу взаємодії з регіональними органами адміністрування Реєстру та контролю за виконанням рішень розпорядника Реєстру управління забезпечення та контролю функціонування реєстру Служби розпорядника Державного реєстру виборців Кавуна І.В., головного консультанта відділу комплексної системи захисту інформації Реєстру управління захисту інформації та адміністрування систем Реєстру Служби розпорядника Державного реєстру виборців Глущенка Є.О. та начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Сумської обласної державної адміністрації Білан І.І. здійснено перевірку дотримання відділами ведення Державного реєстру виборців апаратів Білопільської, Буринської, Глухівської, Конотопської, Охтирської, Путивльської, Сумської, Тростянецької, Шосткинської районних державних адміністрацій, Глухівської, Конотопської, Охтирської, Шосткинської міських рад та Зарічного і Ковпаківського районів міста Суми вимог Закону України "Про Державний реєстр виборців", відповідних рішень Центральної виборчої комісії та функціонування комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців".

За результатами перевірки працівниками Служби розпорядника Державного реєстру виборців надано консультативно-методичну допомогу органам ведення Реєстру щодо ведення Реєстру та забезпечення функціонування комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи Реєстру. Також проведено робочі зустрічі з керівництвом зазначених районних державних адміністрацій та міських рад, на яких обговорено шляхи вирішення проблемних питань, що виникають під час роботи відділів ведення Реєстру.


Новини органів Державного реєстру виборців Київської області

Друк
З 15 до 19 травня 2017 року за участі завідувача відділу з питань забезпечення функціонування Реєстру управління забезпечення та контролю функціонування Реєстру Служби розпорядника Реєстру Аракєлової О.Ю., головного консультанта відділу з питань забезпечення функціонування Реєстру управління забезпечення та контролю функціонування Реєстру Служби розпорядника Реєстру Козічевої К.М., завідувача відділу комплексної системи захисту інформації Реєстру управління захисту інформації та адміністрування систем Реєстру Служби розпорядника Державного реєстру виборців Бразицького Д.А. та начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Київської обласної державної адміністрації Антоненка Д.Г. здійснено перевірку дотримання відділами ведення Державного реєстру виборців апаратів Білоцерківської, Богуславської, Бориспільської, Броварської, Володарської, Кагарлицької, Києво-Святошинської, Миронівської, Обухівської районних державних адміністрацій, Білоцерківської, Бучанської міських рад, виконавчих комітетів Березанської, Ірпінської, Обухівської, Ржищівської міських рад вимог Закону України "Про Державний реєстр виборців" та рішень Центральної виборчої комісії у процесі ведення Державного реєстру виборців, забезпечення організаційного функціонування Державного реєстру виборців відповідно до пунктів 1, 2 частини другої, частини третьої статті 14 вказаного Закону та функціонування комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців" (далі – КСЗІ АІТС Реєстру).

За результатами перевірки працівниками Служби розпорядника Реєстру надано консультативно-методичну допомогу органам ведення Реєстру щодо ведення Реєстру та забезпечення функціонування КСЗІ АІТС Реєстру.

Також проведено робочі зустрічі з керівництвом Білоцерківської, Богуславської, Броварської, Володарської, Кагарлицької, Києво-Святошинської, Миронівської, Обухівської районних державних адміністрацій, Бучанської міських рад, виконавчих комітетів Березанської, Ржищівської міських рад, на яких підіймалися всі проблемні питання, що виникають під час роботи відділів ведення Реєстру, утворених у цих органах.
Інформаційний блок

Опитування

Чи сприяють громадські організації та політичні партії покращенню якості списків виборців?
За їх сприяння мене було включено до списків виборців
  4,14%  (118)

Їх діяльність забезпечила якісні списки виборців
  7,51%  (214)

Виконують роботу щодо виявлення неточностей у списках
  15,03%  (428)

Їх діяльність тільки заважає
  22,47%  (640)

Їх діяльність не приносить ніякої користі
  50,82%  (1447)

Проголосувало: 2847

 Архів опитувань