Опитування

Як Ви оцінюєте впровадження сервісу "Особистий кабінет виборця"?
Потрібний, доступний і зручний сервіс, вже скористався
  55,27%  (6942)

Потрібний сервіс, обов’язково скористаюся
  28,08%  (3527)

Сервіс не приносить користі
  11,82%  (1485)

Мене це не цікавить
  4,82%  (606)

Проголосувало: 12560

 Архів опитувань

Опитування

Як вплинуло впровадження Державного реєстру виборців на якість списків виборців?
Списки виборців покращились
  47,62%  (2616)

Нічого не змінилось
  26,92%  (1479)

Списки виборців погіршились
  16,93%  (930)

Мене це не цікавить
  8,51%  (468)

Проголосувало: 5493

 Архів опитувань


Новини органів Державного реєстру виборців Хмельницької області

Друк
27 січня 2017 року працівники відділу ведення Державного реєстру виборців Теофіпольської районної державної адміністрації провели робочу зустріч із працівниками органів реєстрації району. Під час зустрічі розглядалися питання щодо основних вимог до заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, та термінів їх подання до відділу ведення Реєстру.

Новини органів Державного реєстру виборців Тернопільської області

Друк
21 грудня 2016 року відділом адміністрування Державного реєстру виборців апарату Тернопільської обласної державної адміністрації на базі Регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено семінар-навчання із працівниками відділів ведення Державного реєстру виборців області на теми: "Державний контроль за станом технічного захисту інформації", "Правові відносини, пов’язані із захистом і обробкою персональних даних", "Культура ділового українського мовлення. Лексичні норми української ділової мови", "Антикорупційне законодавство України. Відповідальність за вчинення корупційних правопорушень", "Про виконання вимог комплексної системи захисту автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців".

Протягом січня 2017 року працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Гусятинської районної державної адміністрації проведено зустріч із відповідальними працівниками органів реєстрації сільських, селищних, міських рад району з питань заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, та термінів їх подання до відділу ведення Реєстру.

Новини органів Державного реєстру виборців Чернігівської області

Друк
14 грудня 2016 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Куликівської районної державної адміністрації проведено семінар-навчання з секретарями селищної, сільських рад та іншими суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення персональних даних Реєстру. Під час навчання обговорено стан подання відомостей періодичного поновлення Державного реєстру виборців за червень – грудень 2016 року та наголошено на необхідності підвищення їх якості. У ході семінару учасникам було надано роз’яснення, консультації, правову, методичну допомогу та відповіді на поставлені запитання.

Новини органів Державного реєстру виборців Чернігівської області

Друк
Протягом жовтня – листопада 2016 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Ріпкинської районної державної адміністрації проведено робочі зустрічі з відповідальними особами органів реєстрації сільських та селищних рад району, інших суб’єктів подання відомостей про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців. З учасниками зустрічей проведено тренінги щодо заповнення нових форм подань з відомостями про виборців, а також проінформовано про терміни їх подання до відділу ведення Реєстру відповідно до Закону України "Про Державний реєстр виборців". 22 листопада 2016 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Бахмацької районної державної адміністрації проведено семінар-нараду з представниками органів реєстрації району. Під час проведення заходу розглянуто питання щодо необхідності дотримання строків подання відомостей періодичного поновлення під час проведення виборів, обговорено вимоги до заповнення форм подань з відомостями про виборців, а також помилки, які допускаються під час їх заповнення.

24 листопада 2016 року в приміщенні Борзнянської районної ради було проведено навчальний семінар за участю міського, сільських голів та секретарів місцевих рад району, на якому було розглянуто питання: "Виборче законодавство України про підготовку та проведення перших виборів в об’єднаних територіальних громадах". З інформацією виступила начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Борзнянської районної державної адміністрації Носолевська Г.Г., яка ознайомила присутніх з вимогами Закону України "Про місцеві вибори" щодо підготовки та проведення перших місцевих виборів, а також з Порядком призначення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, затвердженим постановою Центральної виборчої комісії від 12 лютого 2016 року № 32.

29 листопада 2016 року в Чернігові відбулося засідання круглого столу "Нові громади – крок до глибинної євроінтеграції" за участю громадських діячів та представників органів влади Чернігівщини. У ході засідання головний спеціаліст відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату обласної державної адміністрації Кашка Б.Ф. поінформував присутніх про стан організації та підготовки проведення виборів у територіальних об'єднаних громадах, призначених на 11 та 18 грудня 2016 року, про роль органів ведення Державного реєстру виборців у цій виборчій кампанії, а також про стан підготовки списків виборців та іменних запрошень тощо.


Новини органів Державного реєстру виборців Тернопільської області

Друк
3 листопада 2016 року працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Тернопільської районної державної адміністрації проведено навчання із членами дільничних виборчих комісій з питань підготовки та проведення перших виборів старост сіл Байковецької об'єднаної територіальної громади Тернопільського району.

27 вересня та 22 листопада 2016 року начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Тернопільської обласної державної адміністрації Бойко І.Р. здійснив перевірку стану організації роботи та облаштування приміщень у новостворених відділах ведення Реєстру виборців виконавчих комітетів Бережанської та Кременецької міських рад. У ході перевірки працівникам зазначених відділів надано практичні та методичні рекомендації щодо ведення Державного реєстру виборців.

Новини органів Державного реєстру виборців Львівської області

Друк
10 листопада 2016 року відбулася робоча зустріч за участю керівника апарату Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації Любові Височанської, начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації Ольги Леськів, голови Жовтанецької сільської виборчої комісії Богдана Друщака та члена Кам’янка-Бузької районної територіальної виборчої комісії Григорія Черниша. У ході зустрічі обговорено питання підготовки та проведення перших виборів депутатів сільської ради Жовтанецької об'єднаної територіальної громади та відповідного сільського голови, що відбудуться 18 грудня 2016 року.

Новини органів Державного реєстру виборців Одеської області

Друк
У зв’язку з віднесенням Постановою Верховної Ради України від 27 січня 2016 року № 944-VIII міста Біляївка Біляївського району Одеської області до категорії міст обласного значення, згідно з пунктом 2 частини п’ятої статті 14 Закону України "Про Державний реєстр виборців" Біляєвською міською радою Одеської області утворено новий відділ ведення Державного реєстру виборців, який з вересня 2016 року розпочав роботу.

23 вересня 2016 року голова Любашівської районної державної адміністрації Скапровська Т.А. провела нараду за участю начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Любашівської районної державної адміністрації Момонт О.В. з головами сільських та селищних рад району. На нараді розглядалися основні вимоги до заповнення форм подань з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, та терміни їх подання до відділу ведення Реєстру.

Новини органів Державного реєстру виборців Тернопільської області

Друк
Протягом жовтня 2016 року відділами ведення Державного реєстру виборців апаратів Гусятинської, Заліщицької, Підволочиської, Шумської районних державних адміністрацій проведено наради із представниками виконавчих органів відповідних місцевих рад щодо надання інформації про найменування нових та перейменування існуючих вулиць, присвоєння номерів новим і зміну нумерації існуючих будинків відповідно до частини шістнадцятої статті 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців".

14 жовтня 2016 року до Дня захисника України у місті Гусятин відбувся XIII Всеукраїнський фестиваль дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва "Пісенні Медобори – 2016", в організації та проведенні якого брали активну участь працівники відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Гусятинської районної державної адміністрації.

Новини органів Державного реєстру виборців Сумської області

Друк
У серпні 2016 року працівники відділів ведення Державного реєстру виборців Путивльського, Роменського та Шосткинського районів з метою виявлення та усунення помилок і неточностей у персональних даних Державного реєстру виборців здійснили 9 виїзних прийомів виборців на території Сумської області.

Новини органів Державного реєстру виборців Хмельницької області

Друк
У вересні 2016 року в "Летичівській газеті" № 75-76 від 23.09.2016 року та на сайті Летичівської районної державної адміністрації  розміщено статтю "Виборча адреса, як її визначити", підготовлену начальником відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Летичівської районної державної адміністрації Борисом Нагорним.Інформаційний блок

Опитування

Чи сприяють громадські організації та політичні партії покращенню якості списків виборців?
За їх сприяння мене було включено до списків виборців
  4,14%  (118)

Їх діяльність забезпечила якісні списки виборців
  7,51%  (214)

Виконують роботу щодо виявлення неточностей у списках
  15,03%  (428)

Їх діяльність тільки заважає
  22,47%  (640)

Їх діяльність не приносить ніякої користі
  50,82%  (1447)

Проголосувало: 2847

 Архів опитувань