Опитування

Як Ви оцінюєте впровадження сервісу "Особистий кабінет виборця"?
Потрібний, доступний і зручний сервіс, вже скористався
  55,27%  (6942)

Потрібний сервіс, обов’язково скористаюся
  28,08%  (3527)

Сервіс не приносить користі
  11,82%  (1485)

Мене це не цікавить
  4,82%  (606)

Проголосувало: 12560

 Архів опитувань

Опитування

Як вплинуло впровадження Державного реєстру виборців на якість списків виборців?
Списки виборців покращились
  47,62%  (2616)

Нічого не змінилось
  26,92%  (1479)

Списки виборців погіршились
  16,93%  (930)

Мене це не цікавить
  8,51%  (468)

Проголосувало: 5493

 Архів опитувань


Новини органів Державного реєстру виборців Тернопільської області

Друк
Протягом лютого 2017 року відділами ведення Державного реєстру виборців апаратів Кременецької, Теребовлянської та Чортківської районних державних адміністрацій, виконавчого комітету Тернопільської міської ради проведено наради із суб'єктами подання відомостей.

У ході проведених заходів увагу присутніх було зосереджено на необхідності дотримання основних вимог до заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, та термінів їх подання до відділу ведення Реєстру.

Оголошений конкурс на заміщення вакантних посад у структурних підрозділах Служби розпорядника Державного реєстру виборців

Друк
Відповідно до Закону України "Про державну службу", Порядку проведення конкурсу на зайняття  вакантних посад  державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 Центральна виборча комісія оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державної служби категорії "В" у структурних підрозділах Служби розпорядника Державного реєстру виборців.
Детальніше на сайті Центральної виборчої комісії

Новини органів Державного реєстру виборців Хмельницької області

Друк
24 лютого 2017 року в "Летичівській газеті" та на сайті Летичівської районної державної адміністрації в розділі "Інформують відділи РДА" розміщено статтю "Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців у 2016 році", підготовлену начальником відділу ведення Державного реєстру виборців Нагорним Борисом Івановичем.

Новини органів Державного реєстру виборців Черкаської області

Друк
1 березня 2017 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Драбівської районної державної адміністрації було проведено семінар-навчання із працівниками органів реєстрації сільських та селищних рад району. З інформацією виступила начальник відділу ведення Ольга Красоха. Під час заходу обговорено стан подання відомостей періодичного поновлення Державного реєстру виборців та наголошено на необхідності підвищення їх якості, проаналізовано типові помилки, які допускають у процесі подання таких відомостей.

Новини органів Державного реєстру виборців Львівської області

Друк
16 лютого 2017 року в приміщенні Турківської районної ради за участю секретарів місцевих рад району відбувся навчальний семінар з питань підготовки та проведення перших виборів в об’єднаних територіальних громадах. Під час свого виступу начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Галина Стефаник ознайомила присутніх з вимогами Законів України "Про місцеві вибори" і "Про Державний реєстр виборців", а також з Календарним планом основних організаційних заходів з підготовки та проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських селищних, міських голів.

Новини органів Державного реєстру виборців Харківської області

Друк
20 лютого 2017 року відбулася нарада під керівництвом голови Нововодолазької районної державної адміністрації Євгена Королюка за участю керівника апарату районної державної адміністрації Олександра Смірнова, голів селищної та сільських рад, що увійшли до Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Проводила нараду начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Вікторія Донець.
У рамках наради були обговорені питання підготовки та проведення перших виборів депутатів Нововодолазької селищної ради Нововодолазького району Харківської області та Нововодолазького селищного голови 30 квітня 2017 року.

Також були розглянуті питання щодо основних вимог до заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється щомісячне періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, та терміни їх подання до відділу ведення Реєстру.

Новини органів Державного реєстру виборців Чернігівської області

Друк
9 лютого 2017 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Городнянської районної державної адміністрації було проведено семінар-нараду із працівниками органів реєстрації сільських та міської рад району. Під час заходу розглядалися основні вимоги до заповнення форм подань з відомостями про виборців, а також надано відповіді на запитання та методичну допомогу.

Новини органів Державного реєстру виборців Черкаської області

Друк
31 січня 2017 року під головуванням заступника керівника апарату Тальнівської районної державної адміністрації Надії Кришталь та керуючого справами виконавчого апарату районної ради Віталія Карпука за участю начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Наталії Горбаченко, а також керівників та спеціалістів структурних підрозділів адміністрації відбувся семінар -навчання із секретарями сільських рад району.

Під час навчання розглядалися питання щодо основних вимог до заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, та термінів їх подання до відділу ведення Реєстру. Проаналізовано типові помилки, які допускаються при поданні таких відомостей, наголошено на необхідності підвищення якості подання відомостей.

Новини органів Державного реєстру виборців Хмельницької області

Друк
27 січня 2017 року працівники відділу ведення Державного реєстру виборців Теофіпольської районної державної адміністрації провели робочу зустріч із працівниками органів реєстрації району. Під час зустрічі розглядалися питання щодо основних вимог до заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, та термінів їх подання до відділу ведення Реєстру.

Новини органів Державного реєстру виборців Тернопільської області

Друк
21 грудня 2016 року відділом адміністрування Державного реєстру виборців апарату Тернопільської обласної державної адміністрації на базі Регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено семінар-навчання із працівниками відділів ведення Державного реєстру виборців області на теми: "Державний контроль за станом технічного захисту інформації", "Правові відносини, пов’язані із захистом і обробкою персональних даних", "Культура ділового українського мовлення. Лексичні норми української ділової мови", "Антикорупційне законодавство України. Відповідальність за вчинення корупційних правопорушень", "Про виконання вимог комплексної системи захисту автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців".

Протягом січня 2017 року працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Гусятинської районної державної адміністрації проведено зустріч із відповідальними працівниками органів реєстрації сільських, селищних, міських рад району з питань заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, та термінів їх подання до відділу ведення Реєстру.Інформаційний блок

Опитування

Чи сприяють громадські організації та політичні партії покращенню якості списків виборців?
За їх сприяння мене було включено до списків виборців
  4,14%  (118)

Їх діяльність забезпечила якісні списки виборців
  7,51%  (214)

Виконують роботу щодо виявлення неточностей у списках
  15,03%  (428)

Їх діяльність тільки заважає
  22,47%  (640)

Їх діяльність не приносить ніякої користі
  50,82%  (1447)

Проголосувало: 2847

 Архів опитувань