Опитування

Як Ви оцінюєте впровадження сервісу "Особистий кабінет виборця"?
Потрібний, доступний і зручний сервіс, вже скористався
  55,27%  (6942)

Потрібний сервіс, обов’язково скористаюся
  28,08%  (3527)

Сервіс не приносить користі
  11,82%  (1485)

Мене це не цікавить
  4,82%  (606)

Проголосувало: 12560

 Архів опитувань

Опитування

Як вплинуло впровадження Державного реєстру виборців на якість списків виборців?
Списки виборців покращились
  47,61%  (2615)

Нічого не змінилось
  26,93%  (1479)

Списки виборців погіршились
  16,93%  (930)

Мене це не цікавить
  8,52%  (468)

Проголосувало: 5492

 Архів опитувань


Новини органів Державного реєстру виборців Кіровоградської області

Протягом 22  ̶ 28 квітня 2018 року за участі Самойловича Олександра Євгеновича, начальника управління забезпечення та контролю функціонування Реєстру Служби розпорядника Реєстру, Кавуна Івана Володимировича, головного консультанта відділу взаємодії з регіональними органами адміністрування Реєстру та контролю за виконанням рішень розпорядника Реєстру управління забезпечення та контролю функціонування Реєстру Служби розпорядника Реєстру, Бразицького Дмитра Анатолійовича, завідувача відділу комплексної системи захисту інформації Реєстру управління захисту інформації та адміністрування систем Реєстру Служби розпорядника Реєстру, і Яцука Костянтина Володимировича, начальника відділу адміністрування Реєстру апарату Кіровоградської обласної державної адміністрації здійснено перевірку дотримання відділами ведення Державного реєстру виборців апаратів Бобринецької, Долинської, Зням’янської, Кіровоградської, Компаніївської, Маловисківської, Новгородківської, Новомиргородської, Олександрійської, Світловодської районних державних адміністрацій, Знам’янської, Олександрійської, Світловодської міських рад, Подільської та Фортечної районних у місті Кропивницькому рад вимог Закону України "Про Державний реєстр виборців" та інших нормативно-правових актів з питань ведення Державного реєстру виборців, а також функціонування комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців".

За її результатами працівниками Служби розпорядника Державного реєстру виборців надано консультативно-методичну допомогу органам ведення Реєстру щодо ведення Реєстру та забезпечення функціонування комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи Реєстру. Також проведено робочі зустрічі з керівництвом зазначених районних державних адміністрацій та міських рад, на яких обговорено шляхи вирішення проблемних питань, що виникають під час роботи відділів ведення Реєстру.


Новини органів Державного реєстру виборців Житомирської області

З 24 до 26 квітня 2018 року начальники відділів ведення Державного реєстру виборців Житомирської області проходили навчання в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади. Під час курсів відбулися тематичні зустрічі з уповноваженими працівниками Державної міграційної служби та Служби безпеки України у Житомирській області, спеціалістами з питань запобігання та виявлення корупції, практичної психології.

25 квітня в рамках навчання на базі Бердичівської міської ради було проведено виїзний семінар з питань особливостей організації роботи відділу ведення Державного реєстру виборців.  

За результатами навчання учасники отримали посвідчення про  підвищення кваліфікації працівників органів державної влади.


Новини органів Державного реєстру виборців Сумської області

24 квітня 2018 року в місті Полтаві Центральною виборчою комісією спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем в Україні (IFES) проведено навчання для членів дільничних виборчих комісій Сумської та Полтавської областей з підготовки до перших місцевих виборів в об’єднаних територіальних громадах, що відбудуться 29 квітня 2018 року. Навчання провели сертифіковані тренери з виборчого законодавства Центру управління навчанням учасників виборчих процесів при Центральній виборчій комісії, за участі голів, заступників та секретарів шести дільничних виборчих комісій Андріяшівської об’єднаної територіальної громади, а також начальника відділу ведення  Державного реєстру виборців апарату Роменської районної державної адміністрації Сумської області Куріпка В.В.  

У ході навчання були розглянуті питання щодо організації роботи дільничних виборчих комісій,  забезпечення дільничних виборчих комісій виборчими бюлетенями та іншою виборчою документацією, підготовки приміщень для голосування, порядку підрахунку голосів виборців на виборчих дільницях та складання протоколу про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці.

З метою забезпечення плідної співпраці між відділами ведення Державного реєстру виборців та дільничними виборчими комісіями начальник відділу ведення  Державного реєстру виборців ознайомив учасників навчань з вимогами постанови Центральної виборчої комісії від 25 вересня 2015 року № 370 "Про Роз’яснення щодо складання та уточнення списків виборців для підготовки і проведення голосування з місцевих виборів".


Новини органів Державного реєстру виборців Кіровоградської області

19 та 20 квітня 2018 року в Знам'янському та Олександрійському районах  Кіровоградської області Центральною виборчою комісією спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем в Україні (IFES) проведено навчання для членів дільничних виборчих комісій з підготовки до перших місцевих виборів в об’єднаних територіальних громадах, що відбудуться 29 квітня 2018 року. Навчання провели сертифіковані тренери з виборчого законодавства Центру управління навчанням учасників виборчих процесів при Центральній виборчій комісії за участі начальників відділів ведення Державного реєстру виборців зазначених районних державних адміністрацій.

Тренери ознайомлювали учасників із вимогами виборчого законодавства, демонстрували методичні матеріали та документальні фільми, розроблені Центром управління навчанням учасників виборчих процесів.     У ході тренінгу учасникам надавались консультації та відповіді на найбільш проблемні та дискусійні питання роботи з територіальними виборчими комісіями, щодо організації роботи дільничної виборчої комісії, забезпечення дільничної виборчої комісії виборчими бюлетенями та іншою виборчою документацією. Також були розглянуті питання підготовки приміщення для голосування, організації роботи дільничної виборчої комісії в день голосування, порядок підрахунку голосів виборців на виборчій дільниці та складання протоколу про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці.


Новини органів Державного реєстру виборців Чернігівської області

16 лютого 2018 року в залі засідань Новгород-Сіверської районної державної адміністрації під головуванням керівника апарату адміністрації Наталії Разумейко проведено семінар-нараду з сільськими головами, секретарями сільських рад, на якому розглянуто питання щодо якості,  дотримання строків і правильності заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців. З відповідною інформацією виступила начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Новгород-Сіверської районної державної адміністрації Марина Салабута.

22 березня 2018 року начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Бобровицької районної державної адміністрації Людмила Коваль взяла участь у семінар-нараді з уповноваженими особами Бобровицької об’єднаної територіальної громади, які здійснюють реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання громадян. У ході заходу надано роз’яснення, консультації та методичну допомогу щодо заповнення форм подань з відомостями про виборців на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, термінів їх подання до відділу ведення Реєстру, а також рекомендації стосовно підвищення якості відомостей та уникнення типових помилок під час роботи.


Новини органів Державного реєстру виборців Черкаської області

27 та 28 лютого 2018 року в місті Черкаси відбувся тренінг "Взаємодія органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями", проведений у рамках співпраці Центральної виборчої комісії та Міжнародної фундації виборчих систем в Україні.

У заході взяли участь представники органів Державного реєстру виборців Черкаської області. Було розглянуто питання  повноважень органів Державного реєстру виборців та виборчих комісій, напрями і механізм взаємодії органів ведення Реєстру з територіальними та дільничними виборчими комісіями. Також обговорено основні організаційні заходи підготовки та проведення виборів за участі органів Реєстру та відповідних виборчих комісій, опрацьовано питання інформування територіальними виборчими комісіями Центральної виборчої комісії через відділи ведення Державного реєстру виборців про хід підготовки та проведення місцевих виборів шляхом надання відомостей за формами, встановленими постановою Центральної виборчої комісії від 9 вересня 2015 року № 239 "Про порядок надання Центральній виборчій комісії інформації щодо підготовки та проведення місцевих виборів", розглянуто на практиці типові помилки під час складання таких форм.

Під час тренінгу відбувся обмін досвідом та практичними навичками між працівниками відділів ведення Державного реєстру виборців Черкаської області.

За результатами тренінгу 38 працівників одержали відповідні сертифікати.


Новини органів Державного реєстру виборців Хмельницької області

1 березня 2018 року начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Чемеровецької районної державної адміністрації Осадчук Л.А. прийняла участь у робочій нараді з  посадовими особами органу реєстрації Чемеровецької об’єднаної територіальної громади, під час якої було розглянуто основні вимоги до заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, термінів їх подання, також проаналізовано типові помилки, що допускаються під час подання таких відомостей.

2 березня 2018 року в місті Хмельницькому в рамках співпраці Центральної виборчої комісії та Міжнародної фундації виборчих систем в Україні відбувся тренінг "Взаємодія органів Державного реєстру виборців та виборчих комісій" для працівників органів Реєстру Хмельницької області, у ході якого розглянуто питання повноважень органів Державного реєстру виборців та виборчих комісій, напрями та механізми взаємодії органів ведення  Реєстру з територіальними та дільничними виборчими комісіями.

За підсумками заходу 27 працівників органів Реєстру Хмельницької області отримали сертифікати.


Новини органів Державного реєстру виборців Сумської області

Протягом січня та лютого 2018 року в Сумській області проведено наради за участі голів  районних державних адміністрацій, міських голів, керівників апаратів, керуючих справами виконавчих органів міських рад, а також сільських, селищних голів і секретарів місцевих рад, на яких обговорено підсумки співпраці за результатами 2017 року, проаналізовано стан взаємодії суб’єктів подання відомостей та надходження відомостей про виборців до відділів ведення Державного реєстру виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Реєстру. Крім того, проведено робочі наради із зазначеними представниками суб’єктів подання відомостей щодо надання інформації про найменування нових і перейменування існуючих вулиць, присвоєння номерів новим і зміну нумерації існуючих будинків відповідно до частини шістнадцятої статті 22 Закону України «Про Державний реєстр виборців».

 За результатами роботи перевірено персональні дані 19 508 виборців, зареєстрованих за місцем проживання у 43 населених пунктах області. За підсумками перевірки виключено з Реєстру 9 та внесено зміни до персональних даних 179 виборців.


Новини органів Державного реєстру виборців Кіровоградської області

7 та 12 березня 2018 року в місті Кропивницький у рамках співпраці Центральної виборчої комісії та Міжнародної фундації виборчих систем в Україні проведено тренінг «Взаємодія органів Державного реєстру виборців та виборчих комісій» для працівників органів Державного реєстру виборців Кіровоградської області.

У ході заходу розглянуто напрями взаємодії та повноваження органів Державного реєстру виборців і виборчих комісій під час підготовки та проведення усіх видів виборів.

За результатами тренінгу 49 працівників органів Державного реєстру виборців області отримали сертифікати.


Новини органів Державного реєстру виборців Одеської області

5 та 6 березня 2018 року в місті Одеса у рамках співпраці Центральної виборчої комісії та Міжнародної фундації виборчих систем в Україні відбувся тренінг «Взаємодія органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями» в якому взяли участь працівники відділів ведення Державного реєстру виборців Одеської області.

У ході заходу було розглянуто такі основні питання як, повноваження органів Державного реєстру виборців та виборчих комісій, засади та суб’єкти виборчого процесу, напрямки взаємодії органів Державного реєстру виборців та виборчих комісій, особливості передачі інформації до Центральної виборчої комісії під час підготовки та проведення місцевих виборів. Учасники навчання також взяли участь у моделюванні голосування, під час якого мали змогу детально ознайомитись з тим, як працює дільнична виборча комісія зі списком виборців у день голосування.

За підсумками навчання працівники органів Державного реєстру виборців отримали відповідні сертифікати.
Інформаційний блок

Опитування

Чи сприяють громадські організації та політичні партії покращенню якості списків виборців?
За їх сприяння мене було включено до списків виборців
  4,14%  (118)

Їх діяльність забезпечила якісні списки виборців
  7,51%  (214)

Виконують роботу щодо виявлення неточностей у списках
  15,03%  (428)

Їх діяльність тільки заважає
  22,47%  (640)

Їх діяльність не приносить ніякої користі
  50,82%  (1447)

Проголосувало: 2847

 Архів опитувань