Опитування

Як Ви оцінюєте впровадження сервісу "Особистий кабінет виборця"?
Потрібний, доступний і зручний сервіс, вже скористався
  55,27%  (6942)

Потрібний сервіс, обов’язково скористаюся
  28,08%  (3527)

Сервіс не приносить користі
  11,82%  (1485)

Мене це не цікавить
  4,82%  (606)

Проголосувало: 12560

 Архів опитувань

Опитування

Як вплинуло впровадження Державного реєстру виборців на якість списків виборців?
Списки виборців покращились
  47,62%  (2616)

Нічого не змінилось
  26,92%  (1479)

Списки виборців погіршились
  16,93%  (930)

Мене це не цікавить
  8,51%  (468)

Проголосувало: 5493

 Архів опитувань


Новини органів Державного реєстру виборців Тернопільської області

Друк
3 листопада 2016 року працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Тернопільської районної державної адміністрації проведено навчання із членами дільничних виборчих комісій з питань підготовки та проведення перших виборів старост сіл Байковецької об'єднаної територіальної громади Тернопільського району.

27 вересня та 22 листопада 2016 року начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Тернопільської обласної державної адміністрації Бойко І.Р. здійснив перевірку стану організації роботи та облаштування приміщень у новостворених відділах ведення Реєстру виборців виконавчих комітетів Бережанської та Кременецької міських рад. У ході перевірки працівникам зазначених відділів надано практичні та методичні рекомендації щодо ведення Державного реєстру виборців.

Новини органів Державного реєстру виборців Львівської області

Друк
10 листопада 2016 року відбулася робоча зустріч за участю керівника апарату Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації Любові Височанської, начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації Ольги Леськів, голови Жовтанецької сільської виборчої комісії Богдана Друщака та члена Кам’янка-Бузької районної територіальної виборчої комісії Григорія Черниша. У ході зустрічі обговорено питання підготовки та проведення перших виборів депутатів сільської ради Жовтанецької об'єднаної територіальної громади та відповідного сільського голови, що відбудуться 18 грудня 2016 року.

Новини органів Державного реєстру виборців Одеської області

Друк
У зв’язку з віднесенням Постановою Верховної Ради України від 27 січня 2016 року № 944-VIII міста Біляївка Біляївського району Одеської області до категорії міст обласного значення, згідно з пунктом 2 частини п’ятої статті 14 Закону України "Про Державний реєстр виборців" Біляєвською міською радою Одеської області утворено новий відділ ведення Державного реєстру виборців, який з вересня 2016 року розпочав роботу.

23 вересня 2016 року голова Любашівської районної державної адміністрації Скапровська Т.А. провела нараду за участю начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Любашівської районної державної адміністрації Момонт О.В. з головами сільських та селищних рад району. На нараді розглядалися основні вимоги до заповнення форм подань з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, та терміни їх подання до відділу ведення Реєстру.

Новини органів Державного реєстру виборців Тернопільської області

Друк
Протягом жовтня 2016 року відділами ведення Державного реєстру виборців апаратів Гусятинської, Заліщицької, Підволочиської, Шумської районних державних адміністрацій проведено наради із представниками виконавчих органів відповідних місцевих рад щодо надання інформації про найменування нових та перейменування існуючих вулиць, присвоєння номерів новим і зміну нумерації існуючих будинків відповідно до частини шістнадцятої статті 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців".

14 жовтня 2016 року до Дня захисника України у місті Гусятин відбувся XIII Всеукраїнський фестиваль дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва "Пісенні Медобори – 2016", в організації та проведенні якого брали активну участь працівники відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Гусятинської районної державної адміністрації.

Новини органів Державного реєстру виборців Сумської області

Друк
У серпні 2016 року працівники відділів ведення Державного реєстру виборців Путивльського, Роменського та Шосткинського районів з метою виявлення та усунення помилок і неточностей у персональних даних Державного реєстру виборців здійснили 9 виїзних прийомів виборців на території Сумської області.

Новини органів Державного реєстру виборців Хмельницької області

Друк
У вересні 2016 року в "Летичівській газеті" № 75-76 від 23.09.2016 року та на сайті Летичівської районної державної адміністрації  розміщено статтю "Виборча адреса, як її визначити", підготовлену начальником відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Летичівської районної державної адміністрації Борисом Нагорним.

Новини органів Державного реєстру виборців Тернопільської області

Друк
Протягом серпня − вересня 2016 року відділами ведення Державного реєстру виборців апаратів Монастириської та Чортківської районних державних адміністрацій проведено робочі наради з представниками виконавчих органів місцевих рад відповідних районів щодо надання інформації про найменування нових та перейменування існуючих вулиць, присвоєння номерів новим і зміну нумерації існуючих будинків відповідно до частини шістнадцятої статті 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців".

18 вересня 2016 року в місті Борщів відбувся ІХ обласний фольклорно-мистецький фестиваль "Борщівська вишиванка", на якому сотні майстрів району демонстрували неповторну вишиту красу свого краю.
У зазначеному фестивалі взяли участь також працівники відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Борщівської районної державної адміністрації − обдаровані вишивальниці Наталія Деснега та Ганна Ожогань. Вишиті ними рушники гармонійно вписалися в загальний колорит барвистого свята і отримали схвальну оцінку громадськості та подяку керівництва району.

Новини органів Державного реєстру виборців Тернопільської області

Друк
Протягом серпня 2016 року працівниками відділів ведення Державного реєстру виборців апаратів Лановецької, Теребовлянської районних державних адміністрацій та виконавчого комітету Кременецької міської ради проведено семінар-наради з представниками відповідних органів реєстрації з питань надання інформації про найменування нових та перейменування існуючих вулиць.

Також на  нарадах присутніх ознайомили із змінами до Закону України "Про Державний реєстр виборців" та постановою Центральної виборчої комісії від 9 березня 2016 року № 69 "Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 13 січня 2011 року № 6".

Особливу увагу було приділено органу реєстрації Кременецької міської ради як новоствореному суб’єкту подання відомостей періодичного поновлення. Під час наради керівнику цього органу, зокрема, надали роз'яснення щодо Порядку одноразової передачі відомостей Державного реєстру виборців для створення реєстру територіальних громад, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 17 лютого 2016 року № 55.

Новини органів Державного реєстру виборцівТернопільської області

Друк
Протягом червня 2016 року відділами ведення Державного реєстру виборців апаратів Збаразької та Козівської районних державних адміністрацій проведено нараду за участю сільських та селищних голів щодо надання інформації про найменування нових та перейменування існуючих вулиць, присвоєння номерів новим і зміну нумерації існуючих будинків відповідно до частини шістнадцятої статті 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців".
    21 червня 2016 року голова Бережанської районної державної адміністрації Петровський Володимир Михайлович вручив нагрудний знак "Учасник АТО" начальнику відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Легкому Ростиславу Сергійовичу та подякував йому за мужність та героїзм, відданість та вірність, високий рівень патріотизму в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, проявлені під час проведення антитерористичної операції у складі ІІІ окремого полку спеціального призначення.

Новини органів Державного реєстру виборців Волинської області

Друк
23 червня 2016 року за підсумками ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" було нагороджено провідного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської районної державної адміністрації Оксану Саць за перемогу в конкурсі серед районних державних адміністрацій Волинської області. Дипломи учасникам вручала заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Світлана Мишковець. Оксана Саць представлятиме свою область у ІІІ турі цього конкурсу, який відбудеться восени 2016 року в місті Києві.Інформаційний блок

Опитування

Чи сприяють громадські організації та політичні партії покращенню якості списків виборців?
За їх сприяння мене було включено до списків виборців
  4,14%  (118)

Їх діяльність забезпечила якісні списки виборців
  7,51%  (214)

Виконують роботу щодо виявлення неточностей у списках
  15,03%  (428)

Їх діяльність тільки заважає
  22,47%  (640)

Їх діяльність не приносить ніякої користі
  50,82%  (1447)

Проголосувало: 2847

 Архів опитувань