Опитування

Як Ви оцінюєте впровадження сервісу "Особистий кабінет виборця"?
Потрібний, доступний і зручний сервіс, вже скористався
  55,27%  (6942)

Потрібний сервіс, обов’язково скористаюся
  28,08%  (3527)

Сервіс не приносить користі
  11,82%  (1485)

Мене це не цікавить
  4,82%  (606)

Проголосувало: 12560

 Архів опитувань

Опитування

Як вплинуло впровадження Державного реєстру виборців на якість списків виборців?
Списки виборців покращились
  47,62%  (2616)

Нічого не змінилось
  26,92%  (1479)

Списки виборців погіршились
  16,93%  (930)

Мене це не цікавить
  8,51%  (468)

Проголосувало: 5493

 Архів опитувань


Новини органів Державного реєстру виборців Сумської області

Друк
У серпні 2016 року працівники відділів ведення Державного реєстру виборців Путивльського, Роменського та Шосткинського районів з метою виявлення та усунення помилок і неточностей у персональних даних Державного реєстру виборців здійснили 9 виїзних прийомів виборців на території Сумської області.

Новини органів Державного реєстру виборців Хмельницької області

Друк
У вересні 2016 року в "Летичівській газеті" № 75-76 від 23.09.2016 року та на сайті Летичівської районної державної адміністрації  розміщено статтю "Виборча адреса, як її визначити", підготовлену начальником відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Летичівської районної державної адміністрації Борисом Нагорним.

Новини органів Державного реєстру виборців Тернопільської області

Друк
Протягом серпня − вересня 2016 року відділами ведення Державного реєстру виборців апаратів Монастириської та Чортківської районних державних адміністрацій проведено робочі наради з представниками виконавчих органів місцевих рад відповідних районів щодо надання інформації про найменування нових та перейменування існуючих вулиць, присвоєння номерів новим і зміну нумерації існуючих будинків відповідно до частини шістнадцятої статті 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців".

18 вересня 2016 року в місті Борщів відбувся ІХ обласний фольклорно-мистецький фестиваль "Борщівська вишиванка", на якому сотні майстрів району демонстрували неповторну вишиту красу свого краю.
У зазначеному фестивалі взяли участь також працівники відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Борщівської районної державної адміністрації − обдаровані вишивальниці Наталія Деснега та Ганна Ожогань. Вишиті ними рушники гармонійно вписалися в загальний колорит барвистого свята і отримали схвальну оцінку громадськості та подяку керівництва району.

Новини органів Державного реєстру виборців Тернопільської області

Друк
Протягом серпня 2016 року працівниками відділів ведення Державного реєстру виборців апаратів Лановецької, Теребовлянської районних державних адміністрацій та виконавчого комітету Кременецької міської ради проведено семінар-наради з представниками відповідних органів реєстрації з питань надання інформації про найменування нових та перейменування існуючих вулиць.

Також на  нарадах присутніх ознайомили із змінами до Закону України "Про Державний реєстр виборців" та постановою Центральної виборчої комісії від 9 березня 2016 року № 69 "Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 13 січня 2011 року № 6".

Особливу увагу було приділено органу реєстрації Кременецької міської ради як новоствореному суб’єкту подання відомостей періодичного поновлення. Під час наради керівнику цього органу, зокрема, надали роз'яснення щодо Порядку одноразової передачі відомостей Державного реєстру виборців для створення реєстру територіальних громад, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 17 лютого 2016 року № 55.

Новини органів Державного реєстру виборцівТернопільської області

Друк
Протягом червня 2016 року відділами ведення Державного реєстру виборців апаратів Збаразької та Козівської районних державних адміністрацій проведено нараду за участю сільських та селищних голів щодо надання інформації про найменування нових та перейменування існуючих вулиць, присвоєння номерів новим і зміну нумерації існуючих будинків відповідно до частини шістнадцятої статті 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців".
    21 червня 2016 року голова Бережанської районної державної адміністрації Петровський Володимир Михайлович вручив нагрудний знак "Учасник АТО" начальнику відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Легкому Ростиславу Сергійовичу та подякував йому за мужність та героїзм, відданість та вірність, високий рівень патріотизму в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, проявлені під час проведення антитерористичної операції у складі ІІІ окремого полку спеціального призначення.

Новини органів Державного реєстру виборців Волинської області

Друк
23 червня 2016 року за підсумками ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" було нагороджено провідного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Любомльської районної державної адміністрації Оксану Саць за перемогу в конкурсі серед районних державних адміністрацій Волинської області. Дипломи учасникам вручала заступник голови Волинської обласної державної адміністрації Світлана Мишковець. Оксана Саць представлятиме свою область у ІІІ турі цього конкурсу, який відбудеться восени 2016 року в місті Києві.

Запити в особистому кабінеті виборця

Друк

Шановні користувачі сервісу "Особистий кабінет виборця"!

13-14 червня 2016 року проводилось тестування надсилання відповідей на запити в кабінеті виборця, у зв’язку з чим деякі користувачі могли повторно отримати відповідь на запити, що були зроблені раніше
Звертаємо Вашу увагу на те, що зафіксовані випадки неотримання повідомлення-відповіді електронною поштою через наступні причини:
1. потрапляння повідомлення до переліку небажаних листів (спам)
2. неправильне зазначення email адреси при реєстрації

Нагадуємо, що відповідь на запит надається протягом 24 годин з моменту його реєстрації. Всі запити та відповіді на них можна переглянути в розділі "Інформація про запити" особистого кабінету виборця.


Новини органів Державного реєстру виборців Тернопільської області

Друк
Протягом травня 2016 року працівниками відділів ведення Державного реєстру виборців апаратів Бучацької, Зборівської та Кременецької районних державних адміністрацій, виконавчого комітету Тернопільської міської ради проведено семінар-наради із представниками органів реєстрації відповідних регіонів Тернопільської області.

У ході зустрічей присутнім надано роз’яснення про порядок надання та заповнення форм подань відомостей про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Реєстру, та терміни їх подання до відділу ведення Реєстру відповідно до Закону України "Про Державний реєстр виборців" та постанови Центральної виборчої комісії від 9 березня 2016 року № 69, а також їх ознайомлено з Порядком одноразової передачі відомостей Державного реєстру виборців для створення реєстру територіальних громад, затвердженим постановою Центральної виборчої комісії від 17 лютого 2016 року № 55.

Інформація щодо зміни законодавства при реєстрації місця проживання громадян

Друк
ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!

У зв’язку зі змінами в законодавстві з 4 квітня цього року реєстрація місця проживання громадян здійснюється не Державною міграційною службою України, а виконавчими органами місцевих рад, сільськими головами, котрі повинні подавати до Державного реєстру виборців відомості про громадян, які зареєстрували своє місце проживання на відповідній території, а також які досягнуть 18 років.

Із запровадженням указаних змін виникли ускладнення у поданні таких відомостей до Державного реєстру виборців, на основі якого складаються списки виборців для проведення виборів.

У зв’язку з цим Центральна виборча комісія наголошує, що громадянам, які з квітня 2016 року зареєстрували нове місце проживання або яким з цього часу виповнилося 18 років, важливо перевірити своє включення до списків виборців.

Ознайомитись зі списком виборців можна в приміщенні дільничної виборчої комісії, адреса якого, номер телефону та розпорядок роботи комісії зазначаються в іменному запрошенні на вибори, що повинно не пізніш як за десять днів до дня голосування надійти кожному виборцю.

Інформацію про виборчі дільниці, включаючи адреси приміщень дільничних виборчих комісій, розміщено на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії (www.cvk.gov.ua).

Крім того, на сайті Комісії в розділі "Державний реєстр виборців" за допомогою веб-сервісу "Особистий кабінет виборця" можна перевірити наявність запису про себе в Державному реєстрі виборців та правильність занесених до нього відомостей.

Новини органів Державного реєстру виборців Київської області

Друк
31 травня 2016 року в приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулося нагородження працівників відділів ведення Державного реєстру виборців Київської області. Заступник голови — керівник апарату Київської обласної державної адміністрації Царенко М.О. та начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Київської обласної державної адміністрації Антоненко Д.Г. урочисто вручили Почесні грамоти та Подяки Центральної виборчої комісії працівникам відділів ведення Державного реєстру виборців Київської області за сумлінне виконання своїх обов’язків, сприяння Центральній виборчій комісії у здійсненні нею передбачених законодавством України повноважень.

Царенко М.О. подякував присутнім за професіоналізм, наполегливу та віддану працю під час організації підготовки та проведення місцевих виборів у 2015 році.Інформаційний блок

Опитування

Чи сприяють громадські організації та політичні партії покращенню якості списків виборців?
За їх сприяння мене було включено до списків виборців
  4,14%  (118)

Їх діяльність забезпечила якісні списки виборців
  7,51%  (214)

Виконують роботу щодо виявлення неточностей у списках
  15,03%  (428)

Їх діяльність тільки заважає
  22,47%  (640)

Їх діяльність не приносить ніякої користі
  50,82%  (1447)

Проголосувало: 2847

 Архів опитувань