Опитування

Як Ви оцінюєте впровадження сервісу "Особистий кабінет виборця"?
Потрібний, доступний і зручний сервіс, вже скористався
  55,27%  (6942)

Потрібний сервіс, обов’язково скористаюся
  28,08%  (3527)

Сервіс не приносить користі
  11,82%  (1485)

Мене це не цікавить
  4,82%  (606)

Проголосувало: 12560

 Архів опитувань

Опитування

Як вплинуло впровадження Державного реєстру виборців на якість списків виборців?
Списки виборців покращились
  47,62%  (2616)

Нічого не змінилось
  26,92%  (1479)

Списки виборців погіршились
  16,93%  (930)

Мене це не цікавить
  8,51%  (468)

Проголосувало: 5493

 Архів опитувань


Новини органів Державного реєстру виборців Тернопільської області

Друк
16 травня 2017 року працівники відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Монастириської районної державної адміністрації взяли участь у нараді з питань створення об’єднаних територіальних громад, яка проводилася з представниками органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, керівниками державних органів та установ району.

Протягом червня 2017 року відділами ведення Державного реєстру виборців апарату Бережанської, Бучацької та Шумської районних державних адміністрацій проведено семінар-наради з працівниками органів реєстрації відповідних сільських та міських рад. У ході зустрічі було надано роз’яснення, консультації, правову, методичну допомогу щодо заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців та термінів їх подання до відділу ведення Реєстру.

Новини органів Державного реєстру виборців Сумської області

Друк

Протягом 12 − 16 червня 2017 року за участі начальника управління забезпечення та контролю функціонування Реєстру Служби розпорядника Державного реєстру виборців Самойловича О.Є., головного консультанта відділу взаємодії з регіональними органами адміністрування Реєстру та контролю за виконанням рішень розпорядника Реєстру управління забезпечення та контролю функціонування реєстру Служби розпорядника Державного реєстру виборців Кавуна І.В., головного консультанта відділу комплексної системи захисту інформації Реєстру управління захисту інформації та адміністрування систем Реєстру Служби розпорядника Державного реєстру виборців Глущенка Є.О. та начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Сумської обласної державної адміністрації Білан І.І. здійснено перевірку дотримання відділами ведення Державного реєстру виборців апаратів Білопільської, Буринської, Глухівської, Конотопської, Охтирської, Путивльської, Сумської, Тростянецької, Шосткинської районних державних адміністрацій, Глухівської, Конотопської, Охтирської, Шосткинської міських рад та Зарічного і Ковпаківського районів міста Суми вимог Закону України "Про Державний реєстр виборців", відповідних рішень Центральної виборчої комісії та функціонування комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців".

За результатами перевірки працівниками Служби розпорядника Державного реєстру виборців надано консультативно-методичну допомогу органам ведення Реєстру щодо ведення Реєстру та забезпечення функціонування комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи Реєстру. Також проведено робочі зустрічі з керівництвом зазначених районних державних адміністрацій та міських рад, на яких обговорено шляхи вирішення проблемних питань, що виникають під час роботи відділів ведення Реєстру.


Новини органів Державного реєстру виборців Київської області

Друк
З 15 до 19 травня 2017 року за участі завідувача відділу з питань забезпечення функціонування Реєстру управління забезпечення та контролю функціонування Реєстру Служби розпорядника Реєстру Аракєлової О.Ю., головного консультанта відділу з питань забезпечення функціонування Реєстру управління забезпечення та контролю функціонування Реєстру Служби розпорядника Реєстру Козічевої К.М., завідувача відділу комплексної системи захисту інформації Реєстру управління захисту інформації та адміністрування систем Реєстру Служби розпорядника Державного реєстру виборців Бразицького Д.А. та начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Київської обласної державної адміністрації Антоненка Д.Г. здійснено перевірку дотримання відділами ведення Державного реєстру виборців апаратів Білоцерківської, Богуславської, Бориспільської, Броварської, Володарської, Кагарлицької, Києво-Святошинської, Миронівської, Обухівської районних державних адміністрацій, Білоцерківської, Бучанської міських рад, виконавчих комітетів Березанської, Ірпінської, Обухівської, Ржищівської міських рад вимог Закону України "Про Державний реєстр виборців" та рішень Центральної виборчої комісії у процесі ведення Державного реєстру виборців, забезпечення організаційного функціонування Державного реєстру виборців відповідно до пунктів 1, 2 частини другої, частини третьої статті 14 вказаного Закону та функціонування комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців" (далі – КСЗІ АІТС Реєстру).

За результатами перевірки працівниками Служби розпорядника Реєстру надано консультативно-методичну допомогу органам ведення Реєстру щодо ведення Реєстру та забезпечення функціонування КСЗІ АІТС Реєстру.

Також проведено робочі зустрічі з керівництвом Білоцерківської, Богуславської, Броварської, Володарської, Кагарлицької, Києво-Святошинської, Миронівської, Обухівської районних державних адміністрацій, Бучанської міських рад, виконавчих комітетів Березанської, Ржищівської міських рад, на яких підіймалися всі проблемні питання, що виникають під час роботи відділів ведення Реєстру, утворених у цих органах.


Новини органів Державного реєстру виборців Житомирської області

Друк
18 травня 2017 року працівники органів Державного реєстру виборців Житомирської області взяли участь у практичному занятті, яке проводилося у Черняхівській районній державній адміністрації у рамках тематичного короткострокового семінару "Практичні аспекти застосування виборчого законодавства", що відбувся 15−19 травня 2017 року в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

У ході заняття учасники ознайомилися із роботою та практикою вирішення проблемних питань відділу ведення Державного реєстру виборців Черняхівської районної державної адміністрації, зустрілися із головою Високівської об’єднаної територіальної громади тощо.

Новини органів Державного реєстру виборців Волинської області

Друк
24 травня 2017 року відділом ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Ковельської міської ради проведено нараду з працівниками сектору ведення Реєстру територіальної громади міста Ковеля.

Під час наради було розглянуто основні вимоги до заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, та термінів їх подання до відділу ведення Реєстру, також проаналізовано типові помилки, що допускаються під час подання таких відомостей.

У ході зустрічі учасникам було надано роз’яснення, консультації, правову, методичну допомогу та відповіді на поставлені запитання.

Новини органів Державного реєстру виборців Чернігівської області

Друк
25 квітня 2017 року в залі засідань Ріпкинської районної державної адміністрації під головуванням керівника апарату адміністрації Тетяни Кухаренко було проведено семінар-нараду з сільськими та селищними головами Ріпкинського району. На нараді розглядалися основні вимоги до заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, та терміни їх подання до відділу ведення Реєстру. Окремо висвітлено необхідність оперативного подання відомостей про найменування та перейменування вулиць, присвоєння номерів новим будинкам і зміну нумерації існуючих. Під час наради начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Володимир Савенко акцентував увагу присутніх на необхідності дотримання вимог постанови Центральної виборчої комісії від 9 березня 2016 року № 69 "Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 13 січня 2011 року № 6".

Новини органів Державного реєстру виборців Сумської області

Друк
У березні 2017 року працівники відділів ведення Державного реєстру виборців апаратів Великописарівської, Роменської, Ямпільської районних державних адміністрацій та Охтирської міської ради здійснили виїзні прийоми виборців на території Добрянської та Ямненської сільських рад Великописарівського району, Артюхівської та Біловодської сільських рад Роменського району, Усоцької сільської ради Ямпільського району, житлових мікрорайонів та в приміщені загальноосвітньої школи № 11 міста Охтирки. Під час прийомів населення поінформовано про права виборців згідно із Законом України "Про Державний реєстр виборців".

Новини органів Державного реєстру виборців Тернопільської області

Друк
Протягом лютого 2017 року відділами ведення Державного реєстру виборців апаратів Кременецької, Теребовлянської та Чортківської районних державних адміністрацій, виконавчого комітету Тернопільської міської ради проведено наради із суб'єктами подання відомостей.

У ході проведених заходів увагу присутніх було зосереджено на необхідності дотримання основних вимог до заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, та термінів їх подання до відділу ведення Реєстру.

Оголошений конкурс на заміщення вакантних посад у структурних підрозділах Служби розпорядника Державного реєстру виборців

Друк
Відповідно до Закону України "Про державну службу", Порядку проведення конкурсу на зайняття  вакантних посад  державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 Центральна виборча комісія оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державної служби категорії "В" у структурних підрозділах Служби розпорядника Державного реєстру виборців.
Детальніше на сайті Центральної виборчої комісії

Новини органів Державного реєстру виборців Хмельницької області

Друк
24 лютого 2017 року в "Летичівській газеті" та на сайті Летичівської районної державної адміністрації в розділі "Інформують відділи РДА" розміщено статтю "Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців у 2016 році", підготовлену начальником відділу ведення Державного реєстру виборців Нагорним Борисом Івановичем.Інформаційний блок

Опитування

Чи сприяють громадські організації та політичні партії покращенню якості списків виборців?
За їх сприяння мене було включено до списків виборців
  4,14%  (118)

Їх діяльність забезпечила якісні списки виборців
  7,51%  (214)

Виконують роботу щодо виявлення неточностей у списках
  15,03%  (428)

Їх діяльність тільки заважає
  22,47%  (640)

Їх діяльність не приносить ніякої користі
  50,82%  (1447)

Проголосувало: 2847

 Архів опитувань