Опитування

Як Ви оцінюєте впровадження сервісу "Особистий кабінет виборця"?
Потрібний, доступний і зручний сервіс, вже скористався
  55,27%  (6942)

Потрібний сервіс, обов’язково скористаюся
  28,08%  (3527)

Сервіс не приносить користі
  11,82%  (1485)

Мене це не цікавить
  4,82%  (606)

Проголосувало: 12560

 Архів опитувань

Опитування

Як вплинуло впровадження Державного реєстру виборців на якість списків виборців?
Списки виборців покращились
  47,61%  (2615)

Нічого не змінилось
  26,93%  (1479)

Списки виборців погіршились
  16,93%  (930)

Мене це не цікавить
  8,52%  (468)

Проголосувало: 5492

 Архів опитувань


Новини органів Державного реєстру виборців Харьківської області

1 та 2 березня 2018 року в місті Харкові у рамках співпраці Центральної виборчої комісії та Міжнародної фундації виборчих систем в Україні відбувся тренінг «Взаємодія органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями», в якому взяли участь працівники відділів ведення Державного реєстру виборців Харківської області.

У ході заходу учасники здобули додаткові знання про виборчий процес та особливості взаємодії з комісіями на кожному етапі цього процесу. Працівники органів Державного реєстру виборців мали можливість в інтерактивній формі пройти всі етапи взаємодії з виборчими комісіями під час підготовки та проведення місцевих виборів.

Особливу увагу було зосереджено на особливостях механізму передачі інформації до Центральної виборчої комісії під час підготовки та проведення місцевих виборів, розглянуто на практиці типові помилки під час складання форм передачі такої інформації.

Учасники навчання також взяли участь у моделюванні голосування, під час якого мали змогу детально ознайомитись з тим, як працює дільнична виборча комісія зі списком виборців у день голосування. За підсумками навчання працівники органів Державного реєстру виборців отримали відповідні сертифікати.


Новини органів Державного реєстру виборців Київської області

5 березня 2018 року в місті Біла Церква відбувся тренінг «Взаємодія  органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями» для працівників відділів ведення Державного реєстру виборців Київської області, який проведено у рамках співпраці Центральної виборчої комісії та Міжнародної фундації виборчих систем в Україні.

У ході заходу було розглянуто питання  повноважень органів Державного реєстру виборців та виборчих комісій, напрями та механізми взаємодії органів ведення Реєстру з територіальними та дільничними виборчими комісіями.

Також обговорено основні організаційні заходи підготовки та проведення виборів за участі відділів Реєстру та відповідних виборчих комісій, опрацьовано питання інформування територіальними виборчими комісіями Центральну виборчу комісію через відділи ведення Державного реєстру виборців про хід підготовки та проведення місцевих виборів шляхом надання відомостей за формами, встановленими постановою Комісії від 9 вересня 2015 року № 239 «Про порядок надання Центральній виборчій комісії інформації щодо підготовки та проведення місцевих виборів».     Крім того, під час тренінгу учасники мали змогу на практиці змоделювати голосування на виборчій дільниці.

За підсумками тренінгу 23 працівники отримали відповідні сертифікати.


Новини органів Державного реєстру виборців Миколаївської області

28 лютого 2018 року в місті Миколаєві у рамках співпраці Центральної виборчої комісії та Міжнародної фундації виборчих систем в Україні відбувся тренінг "Взаємодія органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями", в якому взяли участь працівники відділів ведення та працівники відділу адміністрування Державного реєстру виборців Миколаївської області.

У ході заходу було розглянуто питання  повноважень органів Державного реєстру виборців та виборчих комісій, напрями та механізм взаємодії органів ведення Реєстру з територіальними та дільничними виборчими комісіями. Також обговорено основні організаційні заходи підготовки та проведення виборів за участі органів Реєстру та відповідних виборчих комісій, опрацьовано питання інформування територіальними виборчими комісіями Центральної виборчої комісії через відділи ведення Державного реєстру виборців про хід підготовки та проведення місцевих виборів шляхом надання відомостей за формами, встановленими постановою Комісії від 9 вересня 2015 року № 239 «Про порядок надання Центральній виборчій комісії інформації щодо підготовки та проведення місцевих виборів», розглянуто на практиці типові помилки під час складання таких форм.

Під час тренінгу відбувся обмін досвідом із територіальними і дільничними виборчими комісіями та практичними навичками працівників відділів ведення Державного реєстру виборців Миколаївської області.

 


Новини органів Державного реєстру виборців Запоріжської області

26 та 27 лютого 2018 року в місті Запоріжжі відбувся тренінг «Взаємодія органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями», проведений у рамках співпраці Центральної виборчої комісії та Міжнародної фундації виборчих систем в Україні. У заході взяли участь представники 28 із 31 відділу ведення Державного реєстру виборців області.

За результатами тренінгу 49 працівників одержали відповідні сертифікати.

У процесі заходів розглянуто напрями взаємодії органів Державного реєстру виборців та виборчих комісій під час підготовки та проведення виборів Президента України, народних депутатів України, місцевих виборів, відбувся обмін досвідом співпраці відділів ведення Державного реєстру виборців із дільничними, територіальними та окружними виборчими комісіями.


Новини органів Державного реєстру виборців Сумської області

26 лютого 2018 року в місті Суми у приміщенні Конгрес-центру Сумського державного університету відбувся тренінг «Взаємодія  органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями» для працівників органів Державного реєстру виборців Сумської області, який проведено у рамках співпраці Центральної виборчої комісії та Міжнародної фундації виборчих систем в Україні.

На початку навчання слухачів привітав керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Живицький.

У ході заходу учасники мали змогу вдосконалити свої знання щодо  застосування виборчого законодавства при взаємодії органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями як на загальнодержавних, так і місцевих виборах. За підсумками навчання всі слухачі отримали відповідні сертифікати.


Новини Служби розпорядника Державного реєстру виборців

16 лютого у прес-центрі Центральної виборчої комісії відбулась презентація міжнародного експерта з виборчих технологій Ронана МакДермотта на тему «Системи встановлення результатів виборів-міжнародна точка зору» за участі представників Секретаріату Комісії та Служби розпорядника Державного реєстру виборців.

У ході презентації міжнародний експерт розповів про ключові принципи системи встановлення результатів виборів, а також фактори, які слід враховувати при її впровадженні. Особливу увагу Ронан МакДермотт присвятив питанню прозорості  на всіх етапах виборчого процесу. На основі аналізу міжнародного досвіду Кенії та Індонезії він наголосив на ризиках, які можуть виникнути при запровадженні різноманітних систем встановлення результатів виборів. Також на презентації було розглянуто питання, що стосувалось механізмів кібербезпеки під час виборчого процесу.

Наприкінці заходу були представлені висновки та рекомендації щодо ініціативи Центральної виборчої комісії стосовно проведення державного експерименту з передачі відомостей про підрахунок голосів виборців з виборчих дільниць до Центральної виборчої комісії з використанням технічних і програмних засобів для обробки та передачі інформації каналами телекомунікаційного зв’язку.

 


Новини органів Державного реєстру виборців Сумської області

9 лютого 2018 року в місті Суми у приміщенні конгрес-центру Сумського державного університету відбувся круглий стіл "Проблемні питання організації, підготовки та проведення перших виборів в об’єднаних територіальних громадах. Регіональний погляд на перспективи виборчої реформи в Україні".

Круглий стіл проведено в рамках серії регіональних заходів Офісу Ради Європи в Україні (Венеціанська комісія) у співпраці з Комітетом Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя і Сумською обласною державною адміністрацією.
У ході вказаного заходу Олександр Черненко, народний депутат України, голова підкомітету Верховної Ради України з питань виборів та референдумів, і Сергій Ткаченко, керівник проектів Венеціанської комісії Офісу Ради Європи в Україні поінформували присутніх про прийняття у першому читанні Виборчого кодексу Верховною Радою України.

Володимир Венгер, доцент кафедри загальнотеоретичного правознавства та публічного права Національного університету "Києво-Могилянська академія", розповів учасникам про низку проблемних питань, пов’язаних із виборами в об’єднаних територіальних громадах, які на сьогодні вже проаналізовані науковцями.

 


Новини органів Державного реєстру виборців Тернопільської області

Протягом листопада - грудня 2017 року відділами ведення Державного реєстру виборців апаратів Бережанської, Збаразької, Лановецької районних державних адміністрацій та виконавчого комітету Кременецької міської ради проведено наради із суб'єктами подання відомостей.

В ході проведених заходів розглянуто та обговорено питання ведення реєстру територіальних громад, а також взаємодії із відділами ведення Державного реєстру виборців, роз’яснено основні вимоги до заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, та термінів їх подання до відділу ведення Реєстру.  

Також надано роз’яснення, консультації та  методичну допомогу.


Новини органів Державного реєстру виборців міста Києва

9 листопада 2017 року в рамках дводенного робочого візиту в Україну представники Державної реєстраційної служби та Центральної виборчої комісії Киргизької Республіки з метою ознайомлення з функціонуванням Державного реєстру виборців відвідали відділ ведення Державного реєстру виборців Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

Під час зустрічі заступник начальника відділу ведення − Устенко Юлія Станіславівна презентувала гостям автоматизовану інформаційно-телекомунікаційну систему "Державний реєстр виборців", ознайомила їх із завданнями, які виконують відділи ведення Державного реєстру виборців у процесі підготовки та проведення виборів або референдуму, а також розповіла про матерільно-технічне оснащення робочих приміщень відділу.

Новини органів Державного реєстру виборців Дніпропетровської області

Протягом 23 – 27 жовтня 2017 року за участі начальника управління забезпечення та контролю функціонування Реєстру Служби розпорядника Державного реєстру виборців Самойловича О.Є., головного консультанта відділу комплексної системи захисту інформації Реєстру управління захисту інформації та адміністрування систем Реєстру Служби розпорядника Державного реєстру виборців Глущенка Є.О. та начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Дніпропетровської обласної державної адміністрації Найденка О.Л. здійснено перевірку дотримання відділами ведення Державного реєстру виборців Васильківської, Криворізької, Криничанської, Межівської, Петропавлівської, Покровської районних державних адміністрацій, виконавчого комітету Першотравенської та Синельниківської міських рад, Соборної, Центральної, Чечелівської районних у м. Дніпрі рад, виконавчих комітетів Металургійної, Центрально-Міської районних у м. Кривому Розі рад та адміністрацій Заводського і Південного районів Кам’янської міської ради вимог Закону України "Про Державний реєстр виборців" та інших нормативно-правових актів з питань ведення Державного реєстру виборців, а також функціонування комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців". За результатами проведеної перевірки працівниками Служби розпорядника Державного реєстру виборців надано консультативно-методичну допомогу відділам ведення Реєстру з питань застосування чинного законодавства.Інформаційний блок

Опитування

Чи сприяють громадські організації та політичні партії покращенню якості списків виборців?
За їх сприяння мене було включено до списків виборців
  4,14%  (118)

Їх діяльність забезпечила якісні списки виборців
  7,51%  (214)

Виконують роботу щодо виявлення неточностей у списках
  15,03%  (428)

Їх діяльність тільки заважає
  22,47%  (640)

Їх діяльність не приносить ніякої користі
  50,82%  (1447)

Проголосувало: 2847

 Архів опитувань