Опитування

Як Ви оцінюєте впровадження сервісу "Особистий кабінет виборця"?
Потрібний, доступний і зручний сервіс, вже скористався
  55,27%  (6942)

Потрібний сервіс, обов’язково скористаюся
  28,08%  (3527)

Сервіс не приносить користі
  11,82%  (1485)

Мене це не цікавить
  4,82%  (606)

Проголосувало: 12560

 Архів опитувань

Опитування

Як вплинуло впровадження Державного реєстру виборців на якість списків виборців?
Списки виборців покращились
  47,61%  (2615)

Нічого не змінилось
  26,93%  (1479)

Списки виборців погіршились
  16,93%  (930)

Мене це не цікавить
  8,52%  (468)

Проголосувало: 5492

 Архів опитувань


Новини органів Державного реєстру виборців Хмельницької області

1 березня 2018 року начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Чемеровецької районної державної адміністрації Осадчук Л.А. прийняла участь у робочій нараді з  посадовими особами органу реєстрації Чемеровецької об’єднаної територіальної громади, під час якої було розглянуто основні вимоги до заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, термінів їх подання, також проаналізовано типові помилки, що допускаються під час подання таких відомостей.

2 березня 2018 року в місті Хмельницькому в рамках співпраці Центральної виборчої комісії та Міжнародної фундації виборчих систем в Україні відбувся тренінг "Взаємодія органів Державного реєстру виборців та виборчих комісій" для працівників органів Реєстру Хмельницької області, у ході якого розглянуто питання повноважень органів Державного реєстру виборців та виборчих комісій, напрями та механізми взаємодії органів ведення  Реєстру з територіальними та дільничними виборчими комісіями.

За підсумками заходу 27 працівників органів Реєстру Хмельницької області отримали сертифікати.


Новини органів Державного реєстру виборців Сумської області

Протягом січня та лютого 2018 року в Сумській області проведено наради за участі голів  районних державних адміністрацій, міських голів, керівників апаратів, керуючих справами виконавчих органів міських рад, а також сільських, селищних голів і секретарів місцевих рад, на яких обговорено підсумки співпраці за результатами 2017 року, проаналізовано стан взаємодії суб’єктів подання відомостей та надходження відомостей про виборців до відділів ведення Державного реєстру виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Реєстру. Крім того, проведено робочі наради із зазначеними представниками суб’єктів подання відомостей щодо надання інформації про найменування нових і перейменування існуючих вулиць, присвоєння номерів новим і зміну нумерації існуючих будинків відповідно до частини шістнадцятої статті 22 Закону України «Про Державний реєстр виборців».

 За результатами роботи перевірено персональні дані 19 508 виборців, зареєстрованих за місцем проживання у 43 населених пунктах області. За підсумками перевірки виключено з Реєстру 9 та внесено зміни до персональних даних 179 виборців.


Новини органів Державного реєстру виборців Кіровоградської області

7 та 12 березня 2018 року в місті Кропивницький у рамках співпраці Центральної виборчої комісії та Міжнародної фундації виборчих систем в Україні проведено тренінг «Взаємодія органів Державного реєстру виборців та виборчих комісій» для працівників органів Державного реєстру виборців Кіровоградської області.

У ході заходу розглянуто напрями взаємодії та повноваження органів Державного реєстру виборців і виборчих комісій під час підготовки та проведення усіх видів виборів.

За результатами тренінгу 49 працівників органів Державного реєстру виборців області отримали сертифікати.


Новини органів Державного реєстру виборців Одеської області

5 та 6 березня 2018 року в місті Одеса у рамках співпраці Центральної виборчої комісії та Міжнародної фундації виборчих систем в Україні відбувся тренінг «Взаємодія органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями» в якому взяли участь працівники відділів ведення Державного реєстру виборців Одеської області.

У ході заходу було розглянуто такі основні питання як, повноваження органів Державного реєстру виборців та виборчих комісій, засади та суб’єкти виборчого процесу, напрямки взаємодії органів Державного реєстру виборців та виборчих комісій, особливості передачі інформації до Центральної виборчої комісії під час підготовки та проведення місцевих виборів. Учасники навчання також взяли участь у моделюванні голосування, під час якого мали змогу детально ознайомитись з тим, як працює дільнична виборча комісія зі списком виборців у день голосування.

За підсумками навчання працівники органів Державного реєстру виборців отримали відповідні сертифікати.


Новини органів Державного реєстру виборців Харьківської області

1 та 2 березня 2018 року в місті Харкові у рамках співпраці Центральної виборчої комісії та Міжнародної фундації виборчих систем в Україні відбувся тренінг «Взаємодія органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями», в якому взяли участь працівники відділів ведення Державного реєстру виборців Харківської області.

У ході заходу учасники здобули додаткові знання про виборчий процес та особливості взаємодії з комісіями на кожному етапі цього процесу. Працівники органів Державного реєстру виборців мали можливість в інтерактивній формі пройти всі етапи взаємодії з виборчими комісіями під час підготовки та проведення місцевих виборів.

Особливу увагу було зосереджено на особливостях механізму передачі інформації до Центральної виборчої комісії під час підготовки та проведення місцевих виборів, розглянуто на практиці типові помилки під час складання форм передачі такої інформації.

Учасники навчання також взяли участь у моделюванні голосування, під час якого мали змогу детально ознайомитись з тим, як працює дільнична виборча комісія зі списком виборців у день голосування. За підсумками навчання працівники органів Державного реєстру виборців отримали відповідні сертифікати.


Новини органів Державного реєстру виборців Київської області

5 березня 2018 року в місті Біла Церква відбувся тренінг «Взаємодія  органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями» для працівників відділів ведення Державного реєстру виборців Київської області, який проведено у рамках співпраці Центральної виборчої комісії та Міжнародної фундації виборчих систем в Україні.

У ході заходу було розглянуто питання  повноважень органів Державного реєстру виборців та виборчих комісій, напрями та механізми взаємодії органів ведення Реєстру з територіальними та дільничними виборчими комісіями.

Також обговорено основні організаційні заходи підготовки та проведення виборів за участі відділів Реєстру та відповідних виборчих комісій, опрацьовано питання інформування територіальними виборчими комісіями Центральну виборчу комісію через відділи ведення Державного реєстру виборців про хід підготовки та проведення місцевих виборів шляхом надання відомостей за формами, встановленими постановою Комісії від 9 вересня 2015 року № 239 «Про порядок надання Центральній виборчій комісії інформації щодо підготовки та проведення місцевих виборів».     Крім того, під час тренінгу учасники мали змогу на практиці змоделювати голосування на виборчій дільниці.

За підсумками тренінгу 23 працівники отримали відповідні сертифікати.


Новини органів Державного реєстру виборців Миколаївської області

28 лютого 2018 року в місті Миколаєві у рамках співпраці Центральної виборчої комісії та Міжнародної фундації виборчих систем в Україні відбувся тренінг "Взаємодія органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями", в якому взяли участь працівники відділів ведення та працівники відділу адміністрування Державного реєстру виборців Миколаївської області.

У ході заходу було розглянуто питання  повноважень органів Державного реєстру виборців та виборчих комісій, напрями та механізм взаємодії органів ведення Реєстру з територіальними та дільничними виборчими комісіями. Також обговорено основні організаційні заходи підготовки та проведення виборів за участі органів Реєстру та відповідних виборчих комісій, опрацьовано питання інформування територіальними виборчими комісіями Центральної виборчої комісії через відділи ведення Державного реєстру виборців про хід підготовки та проведення місцевих виборів шляхом надання відомостей за формами, встановленими постановою Комісії від 9 вересня 2015 року № 239 «Про порядок надання Центральній виборчій комісії інформації щодо підготовки та проведення місцевих виборів», розглянуто на практиці типові помилки під час складання таких форм.

Під час тренінгу відбувся обмін досвідом із територіальними і дільничними виборчими комісіями та практичними навичками працівників відділів ведення Державного реєстру виборців Миколаївської області.

 


Новини органів Державного реєстру виборців Запоріжської області

26 та 27 лютого 2018 року в місті Запоріжжі відбувся тренінг «Взаємодія органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями», проведений у рамках співпраці Центральної виборчої комісії та Міжнародної фундації виборчих систем в Україні. У заході взяли участь представники 28 із 31 відділу ведення Державного реєстру виборців області.

За результатами тренінгу 49 працівників одержали відповідні сертифікати.

У процесі заходів розглянуто напрями взаємодії органів Державного реєстру виборців та виборчих комісій під час підготовки та проведення виборів Президента України, народних депутатів України, місцевих виборів, відбувся обмін досвідом співпраці відділів ведення Державного реєстру виборців із дільничними, територіальними та окружними виборчими комісіями.


Новини органів Державного реєстру виборців Сумської області

26 лютого 2018 року в місті Суми у приміщенні Конгрес-центру Сумського державного університету відбувся тренінг «Взаємодія  органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями» для працівників органів Державного реєстру виборців Сумської області, який проведено у рамках співпраці Центральної виборчої комісії та Міжнародної фундації виборчих систем в Україні.

На початку навчання слухачів привітав керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Живицький.

У ході заходу учасники мали змогу вдосконалити свої знання щодо  застосування виборчого законодавства при взаємодії органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями як на загальнодержавних, так і місцевих виборах. За підсумками навчання всі слухачі отримали відповідні сертифікати.


Новини Служби розпорядника Державного реєстру виборців

16 лютого у прес-центрі Центральної виборчої комісії відбулась презентація міжнародного експерта з виборчих технологій Ронана МакДермотта на тему «Системи встановлення результатів виборів-міжнародна точка зору» за участі представників Секретаріату Комісії та Служби розпорядника Державного реєстру виборців.

У ході презентації міжнародний експерт розповів про ключові принципи системи встановлення результатів виборів, а також фактори, які слід враховувати при її впровадженні. Особливу увагу Ронан МакДермотт присвятив питанню прозорості  на всіх етапах виборчого процесу. На основі аналізу міжнародного досвіду Кенії та Індонезії він наголосив на ризиках, які можуть виникнути при запровадженні різноманітних систем встановлення результатів виборів. Також на презентації було розглянуто питання, що стосувалось механізмів кібербезпеки під час виборчого процесу.

Наприкінці заходу були представлені висновки та рекомендації щодо ініціативи Центральної виборчої комісії стосовно проведення державного експерименту з передачі відомостей про підрахунок голосів виборців з виборчих дільниць до Центральної виборчої комісії з використанням технічних і програмних засобів для обробки та передачі інформації каналами телекомунікаційного зв’язку.

 
Інформаційний блок

Опитування

Чи сприяють громадські організації та політичні партії покращенню якості списків виборців?
За їх сприяння мене було включено до списків виборців
  4,14%  (118)

Їх діяльність забезпечила якісні списки виборців
  7,51%  (214)

Виконують роботу щодо виявлення неточностей у списках
  15,03%  (428)

Їх діяльність тільки заважає
  22,47%  (640)

Їх діяльність не приносить ніякої користі
  50,82%  (1447)

Проголосувало: 2847

 Архів опитувань