Опитування

Як Ви оцінюєте впровадження сервісу "Особистий кабінет виборця"?
Потрібний, доступний і зручний сервіс, вже скористався
  55,27%  (6942)

Потрібний сервіс, обов’язково скористаюся
  28,08%  (3527)

Сервіс не приносить користі
  11,82%  (1485)

Мене це не цікавить
  4,82%  (606)

Проголосувало: 12560

 Архів опитувань

Опитування

Як вплинуло впровадження Державного реєстру виборців на якість списків виборців?
Списки виборців покращились
  47,62%  (2616)

Нічого не змінилось
  26,92%  (1479)

Списки виборців погіршились
  16,93%  (930)

Мене це не цікавить
  8,51%  (468)

Проголосувало: 5493

 Архів опитувань


Новини органів ведення Державного реєстру виборців Запорізької області

21 грудня 2011 року керівник відділу адміністрування Державного реєстру виборців Запорізької обласної державної адміністрації взяв участь у обласному семінарі-нараді з керівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану районних, міських, міських районних управлінь юстиції Запорізької області.
На семінарі-нараді підбито підсумки взаємодії органів юстиції з відділами ведення Державного реєстру виборців області, визначено завдання на 2012 рік при цьому увагу акцентовано на безумовному виконанні вимог Закону України «Про вибори народних депутатів України».

13 грудня 2011 року відділами ведення Державного реєстру виборців Михайлівської та Чернігівської районної державної адміністрації проведено семінари з сільськими та селищними головами районів.
На семінарах розглянуто основні положення постанови Центральної виборчої комісії від 10 листопада 2011 року № 135 «Про Роз’яснення щодо складання списків громадян, які мають право брати участь у місцевому референдумі».

8 грудня 2011 року відділом ведення Державного реєстру виборців Весельківської районної державної адміністрації проведено виїзний прийом виборців у селі Новоуспенівка.

Новини органів ведення Державного реєстру виборців Івано-Франківської області

16 грудня 2011 року працівники відділу ведення Державного реєстру виборців Івано-Франківської міської ради взяли участь у засіданні спостережної комісії при Івано-Франківському СІЗО.
На засіданні розглядалося питання щодо своєчасного та якісного подання відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.

7 та 8 грудня 2011 року керівником апарату Рожнятівської районної державної адміністрації за участю начальників організаційного відділу та відділу Державного реєстру виборців проведено нараду з членами Перегінської селищної, Сливківської та Ясновецької сільських виборчих комісій.
Під час нарад з членами комісій обговорено практичні питання з реалізації норм виборчого законодавства.

Привітання з Новим Роком!

        Чарівні пухнасті сніжинки, що неквапом кружаться в химерному танці, повільно наближаючись до землі, сповіщають нас про наближення улюблених зимових свят. Наше серце переповнюється приємним та добрим теплом. Ним хочеться поділитися з рідними, друзями, зігріти тих, хто занепав духом чи потребує підтримки. Щире дружнє слово,  душевна зустріч, теплі обійми – найкращий подарунок в такі дні, найцінніше, що є у цей час.

        З малечку новорічні дні були наповнені світлом спільної радості, веселощів, подарунків, очікуванням неймовірних див та фантастичних пригод. І дотепер ми впевнені в існуванні казкових героїв, які завжди стануть на захист добра, нададуть сил та натхнення, зможуть уберегти нас від непередбачених витівок лихих людей, і, зокрема, дати рішучу відсіч усім, хто намагатиметься посягнути на честь та гідність нашого Реєстру. Адже саме в новому році суспільство чекатиме від нас бездоганних списків виборців на чергових парламентських виборах. І ми впевнено стверджуємо, що флагман усіх реєстрів країни виконає своє завдання як завжди на відмінно (а може навіть з плюсом)!

        То ж нехай цей новий рік об’єднає усіх нас – і тих, хто зустріне його в дружньому сімейному колі, і тих, хто перебуватиме далеко від рідної домівки. Будьмо невиправними оптимістами і тоді загадані в цю мить усі наші найпотаємніші бажання, сказані вголос чи промовлені пошепки із заплющеними очима, обов’язково здійсняться! (це і буде змістом позачергового доручення РР)

Новини органів ведення Державного реєстру виборців Волинської області

23 грудня 2011 року начальником відділу ведення Державного реєстру виборців Старовижівської районної державної адміністрації проведено зустріч з секретарями сільських та селищних рад району.
Під час зустрічі розглядалися питання своєчасного подання та підвищення якості відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, а також про найменування нових та перейменування вулиць, присвоєння номерів будинкам і зміну нумерації існуючих будинків у населених пунктах району.

У листопаді 2011 року начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців Волинської обласної державної адміністрації та працівники відділу ведення Державного реєстру виборців Луцької міської ради взяли участь у громадському обговоренні виборчої реформи в Україні з ініціативи Громадського консорціуму виборчих ініціатив, до складу якого увійшли Комітет виборців України, Громадська мережа «Опора», Лабораторія законодавчих ініціатив та Український незалежний центр політичних досліджень.
Під час обговорення Громадські експерти, представники політичних партій, депутати місцевих рад, працівники органів Державного реєстру виборців та журналісти висловили свої думки стосовно виборчого законодавства.
Також учасникам обговорення презентували видання «Виборча реформа для всіх і для кожного», де висвітлені проблемні моменти виборчого законодавства в Україні і яке буде використане під час організації навчань з питань організації та проведення парламентських виборів наступного року.
Ознайомитися з цим виданням можна за адресою: http://parlament.org.ua/index.php?action=news&ar_id=2445&as=0
Повідомлення про цей захід розміщено в багатьох місцевих засобах масової інформації, а також на веб-сайтах Центру політичного аналізу та виборчого консалтингу, Комітету виборців України та веб-ресурсах Вибори в Україні, Волинська правда, Під прицілом.

У листопаді-грудні 2011 року відділом адміністрування Державного реєстру виборців Волинської обласної Державної адміністрації здійснено планові перевірки стану кадрового та матеріально-технічного забезпечення відділів ведення Державного реєстру виборців Локочинської, Камінь-Каширської районних державних адміністрацій та відділу ведення Державного реєстру виборців Луцької міської ради, за результатами яких підготовлено відповідні доповідні записки керівництву обласної державної адміністрації з пропозиціями щодо усунення виявлених недоліків.

Відділом адміністрування Державного реєстру виборців Волинської обласної державної адміністрації на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації розміщено сторінку з інформацією про відділи ведення Державного реєстру виборців Волинської області. Ця інформація постійно оновлюється і доступна для перегляду за адресою: http://www.voladm.gov.ua/index.php?option=com_k2&view=item&id=2157 .
Також відділом розроблено зразки звернень та запитів виборців, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, територіальних виборчих комісій місцевих виборів, громадських організацій, політичних партій, передбачених Законом України “Про Державний реєстр виборців”, які разом з встановленими формами звернень та запитів виборців.
розміщені за веб-адресами: http://www.voladm.gov.ua/index.php?option=com_k2&view=item&id=2149 та http://www.ap.volyn.ua/index.php/konstitutsini-lad/referendumi-vibori

Новини органів Державного реєстру виборців Автономної Республіки Крим

23 листопада 2011 року у рамках Програми з підвищення кваліфікації керівників апаратів районних державних адміністрацій та керуючих справами виконавчих комітетів міських рад Автономної Республіки Крим керівником відділу адміністрування Державного реєстру виборців Управління справами Ради міністрів Автономної Республіки Крим проведено "круглий стіл".
Під час проведення заходу керівник виступив з доповіддю щодо основних положень Закону України «Про Державний реєстр виборців».
Також слухачам було доведено інформацію про комплексну систему захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців», стан кадрового та матеріально-технічного забезпечення відділів ведення Державного реєстру виборців Автономної Республіки Крим.

8 грудня 2011 року відділом ведення Державного реєстру виборців Ялтинської міської ради проведено семінар з представниками Ялтинського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим.
На семінарі проведено тренінги щодо правильності заповнення відомостей періодичного поновлення Державного реєстру виборців, надано оновлений довідник адміністративно-територіального устрою України та оновлена версія програмного забезпечення локальної перевірки вхідних форм.

Відділом ведення Державного реєстру виборців Керченської міської ради на офіційному сайті міської ради розміщено статтю про Державний реєстр виборців, у якій висвітлено основні завдання Реєстру та питання відносин виборців з Державним реєстром виборців.
Інформація доступна за адресою: http://www.kerchrada.gov.ua/039.asp

Службою розпорядника Державного реєстру виборців проведено навчання працівників відділів ведення Державного реєстру виборців Київської області

15 грудня 2011 року в приміщенні Центральної виборчої комісії Службою розпорядника Державного реєстру виборців проведено навчання працівників відділів ведення Державного реєстру виборців Київської області.
Під час навчання до слухачів доведено інформацію щодо функціонування Державного реєстру виборців, проведено практичні заняття з питань користування автоматизованою інформаційно-телекомунікаційною системою «Державний реєстр виборців» та обговорено питання її вдосконалення.

Інформація Київського (регіонального) відділу адміністрування Державного реєстру виборців Київської міської державної адміністрації

З 5 до 7 грудня 2011 року Київським (регіональним) відділом адміністрування Державного реєстру виборців Київської міської державної адміністрації в рамках комплексної перевірки районних в місті Києві державних адміністрацій здійснено перевірку кадрового та матеріально-технічного забезпечення відділів ведення Державного реєстру виборців Голосіївської, Печерської, Святошинської, Солом’янської та Шевченківської районних державних адміністрацій в місті Києві.

Також було перевірено дотримання цими відділами вимог комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців».


Новини відділу адміністрування Державного реєстру виборців Севастопольської міської державної адміністрації

30 листопада 2011 року працівники відділу адміністрування Державного реєстру виборців Севастопольської міської державної адміністрації виступили з доповіддю перед слухачами Севастопольського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій щодо основних положень Закону України «Про Державний реєстр виборців».

Також слухачам було доведено інформацію про роботу районних відділів ведення Державного реєстру виборців міста Севастополя та можливість перевірити персональні дані в Державному реєстрі виборців.


Новини органів ведення Державного реєстру виборців Чернігівської області

29 листопада та 8 грудня 2011 року відділом адміністрування Державного реєстру виборців Чернігівської обласної державної адміністрації здійснено планову перевірку стану кадрового та матеріально-технічного забезпечення відділів ведення Державного реєстру виборців Коропської та Куликівської районних державних адміністрацій. За результатами перевірки встановлено, що у відділах ведення Державного реєстру виборців забезпечено належні умови для їх функціонування та на належному рівні забезпечується організаційно-правова робота.

9 грудня 2011 року відділом ведення Державного реєстру виборців Щорської районної державної адміністрації проведено нараду з головами та секретарями місцевих рад. На нараді розглянуто основні положення постанови Центральної виборчої комісії від 10 листопада 2011 року № 135 «Про Роз’яснення щодо складання списків громадян, які мають право брати участь у місцевому референдумі».


Новини органів ведення Державного реєстру виборців Черкаської області

Відділом ведення Державного реєстру виборців Маньківської районної державної адміністрації в районній газеті «Маньківські новини» від 2 листопада 2011 року № 95-96 опубліковано статтю «Право кожного виборця має бути захищене».

10 листопада 2011 року відділом ведення Державного реєстру виборців Маньківської районної державної адміністрації проведено нараду з секретарями сільських селищних рад та представниками СГІРФО Маньківського РВУ МВС України в Черкаській області. На нараді розглядалося питання щодо своєчасного та якісного подання відомостей про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.

10 та 24 листопада 2011 року працівники відділу ведення Державного реєстру виборців Канівської районної державної адміністрації взяли участь у виїзному прийомі районної державної адміністрації в селах Пекарі та Черниші.

15 листопада 2011 року відділом ведення Державного реєстру виборців Драбівської районної державної адміністрації проведено виїзний прийом громадян у селі Михайлівка.

16 листопада 2011 року працівник відділу ведення Державного реєстру виборців Уманської міської ради виступив на місцевому телебаченні ТРК «Умань».

Під час виступу висвітлено основні положення Закону України «Про Державний реєстр виборців» та проінформовано виборців про порядок звернення до відділу ведення Державного реєстру виборців для перевірки та уточнення персональних даних в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі «Державний реєстр виборців».

22 листопада 2011 року на офіційному веб - сайті Соснівської районної у місті Черкаси ради розміщена інформація «Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців Соснівської районної ради в місті Черкаси».
Рубрика доступна за адресою: http://sosnrada.ck.ua/news/1340.html .

2 грудня 2011 року відділ ведення Державного реєстру виборців Тальнівської районної державної адміністрації взяв участь у координаційній нараді районної державної адміністрації. На нараді відділ ведення Державного реєстру виборців звітував про стан забезпечення дотримання відділом вимог Закону України «Про Державний реєстр виборців» при веденні Державного реєстру виборців.

9 грудня 2011 року Драбівською районною державною адміністрацією проведено засідання з питань взаємодії відділу ведення Державного реєстру виборців Драбівської районної державної адміністрації із районними організаціями політичних партій. На засіданні обговорено питання співпраці районних осередків політичних патрій та відділу ведення Державного реєстру виборців щодо активізації роботи з перевірки громадянами своїх персональних даних, внесених до Державного реєстру виборців.
Інформаційний блок

Опитування

Чи сприяють громадські організації та політичні партії покращенню якості списків виборців?
За їх сприяння мене було включено до списків виборців
  4,14%  (118)

Їх діяльність забезпечила якісні списки виборців
  7,51%  (214)

Виконують роботу щодо виявлення неточностей у списках
  15,03%  (428)

Їх діяльність тільки заважає
  22,47%  (640)

Їх діяльність не приносить ніякої користі
  50,82%  (1447)

Проголосувало: 2847

 Архів опитувань