Опитування

Як Ви оцінюєте впровадження сервісу "Особистий кабінет виборця"?
Потрібний, доступний і зручний сервіс, вже скористався
  55,27%  (6942)

Потрібний сервіс, обов’язково скористаюся
  28,08%  (3527)

Сервіс не приносить користі
  11,82%  (1485)

Мене це не цікавить
  4,82%  (606)

Проголосувало: 12560

 Архів опитувань

Опитування

Як вплинуло впровадження Державного реєстру виборців на якість списків виборців?
Списки виборців покращились
  47,62%  (2616)

Нічого не змінилось
  26,92%  (1479)

Списки виборців погіршились
  16,93%  (930)

Мене це не цікавить
  8,51%  (468)

Проголосувало: 5493

 Архів опитувань


Зміни в адміністративно-територіальному устрої України відповідно до відомостей Верховної Ради України № 47 від 25 листопада 2011 року

Донецька обласна рада рішенням від 14 вересня 2011 року внесла зміни в адміністративно-територіальний устрій Донецької області і віднесла до категорії сіл:

у Будьоннівському районі міста Донецька селище Павлоградське Ларинської селищної ради;
у Центрально-Міському районі міста Горлівки селище Михайлівка Озерянівської сільської ради;
у Артемівському районі селища Володимирівка і Стряпівка Володимирівської сільської ради;
у Волноваському районі: селища Лісне, Пільне Ольгинської селищної ради, селище Доля Андріївської сільської ради, селище Кіровське  Кіровської сільської ради, селище Привільне Привільненської сільської ради, селище Ближнє Рибинської сільської ради, селище Передове Рівнопільської сільської ради, селища Степне, Кропивницьке Степнянської сільської ради та селище Хлібодарівка Хлібодарівської сільської ради;
у Володарському районі: селище Малинівка Боївської сільської ради, селища Зоря, Водяне, Гранітне, Приовражне Зорянської сільської ради, селища Ключове, Херсонес Касянівської сільської ради та селища Катеринівка, Труженка Малоянисольської сільської ради;
 у Красноармійському районі: селище Новоолександрівка Новоолександрівської сільської ради і селище Солоне Піщанської сільської ради;
у Мар'їнському районі: селища Дачне, Дальнє, Зеленівка, Янтарне Дачненської сільської ради, селище Олександропіль Зорянської сільської ради, селища Луганське, Кремінець, Сигнальне, Славне Луганської сільської ради, селище Максимівка Новоукраїнської сільської ради та селища Степне, Березове, Водяне, Солодке, Тарамчук Степненської сільської ради;
у Першотравневому районі: селище Азовське Ялтинської селищної ради, селища Агробаза, Приазовське Бердянської сільської ради, селище Дем'янівка Комишуватської сільської ради, селища Глибоке, Портівське Мелекінської сільської ради та селище Бабах-Тарама Урзуфської сільської ради;
у Слов'янському районі селище Шнурки Черкаської селищної ради.


Відповідь на повідомлення, розміщене на офіційному сайті Служби безпеки України про затримання осіб, які намагалися збути Державний реєстр виборців

29 листопада 2011 року на офіційному сайті Служби безпеки України розміщено повідомлення, що «28 листопада ц.р. працівниками СБУ в ході спецоперації було затримано представників однієї із консалтингових компаній столиці України, які намагалися збути Держаний реєстр виборців загальнодержавного обсягу».

У зв’язку з цим Центральна виборча комісія відзначає, що станом на 30 листопада 2011 року до ЦВК не надходило жодного офіційного звернення Служби безпеки України щодо перевірки та з’ясування належності вилучених носіїв інформації до бази даних Державного реєстру виборців.

Центральна виборча комісія наголошує, що база даних Державного реєстру виборців є захищеною на найвищому рівні, у тому числі з урахуванням світових стандартів безпеки, а комплексна система захисту інформації унеможливлює несанкціоноване втручання чи копіювання будь-якої частини даних.

Центральна виборча комісія звертає увагу на те, що Комісією у взаємодії з Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України забезпечується захист Державного реєстру виборців відповідно до вимог законодавства, і жодних випадків стороннього втручання в функціонування Реєстру, включаючи незаконне копіювання бази даних чи її частини, не мало місця.

З огляду на численні відтворення у ЗМІ повідомлення прес-центра СБ України, що по суті вказує на нібито вразливість Державного реєстру виборців, Центральна виборча комісія відзначає, що подібні повідомлення знижують довіру громадян до інформаційних систем, захист яких гарантується державою, та фактично дискредитують роботу відповідних державних органів, і закликає до ретельної перевірки інформації перед її оприлюдненням.

Новини органів ведення Державного реєстру виборців Львівської області

20 жовтня 2011 року відділом ведення Державного реєстру виборців Миколаївської районної державної адміністрації проведено нараду з представниками установ виконання покарань (Миколаївської виправної колонії № 50 та Держівської виправної колонії № 110).
На нараді обговорено питання щодо вчасного та якісного подання відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.

4 та 15 листопада 2011 року відділом ведення Державного реєстру виборців Стрийської районної державної адміністрації проведено виїзні прийоми виборців в селах Добрівляни та Завадів.

З 7 до 16 листопада 2011 року відділом ведення Державного реєстру виборців Сокальської районної державної адміністрації було проведено консультації з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики та обговорення питання щодо підвищення правової культури учасників виборчого процесу в Україні в частині ведення Державного реєстру виборців.

Працівники відділу ведення надавали консультації в телефонному режимі та при особистому прийомі виборців. Про початок обговорення було повідомлено шляхом звернення до громадян через місцеву газету “Голос з-над Бугу” № 92 від 8 листопада 2011 року.

11 листопада 2011 року відділом ведення Державного реєстру виборців Стрийської районної державної адміністрації проведено нараду з головами та секретарями сільських, селищних рад району та з представниками СГІРФО Стрийського РВ МВС України в Львівській області.
На нараді розглядалися питання своєчасного подання та підвищення якості відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, а також про найменування нових та перейменування вулиць, присвоєння номерів будинкам і зміну нумерації існуючих будинків у населених пунктах району.

17 листопада 2011 року відділ ведення Державного реєстру виборців Городоцької районної державної адміністрації прийняв участь у робочій нараді з головами та секретарями місцевих рад.
На нараді розглядалося питання щодо необхідності завершення роботи з впорядкування нумерації будинків та вчасної подачі відомостей про найменування нових та перейменування існуючих вулиць населених пунктів.

18 листопада 2011 року відділом ведення Державного реєстру виборців Залізничної районної адміністрації Львівської міської ради проведено нараду за участю представників ГІРФО Залізничного району міста Львова.
На нараді розглянуто питання реєстрації та зняття з реєстраційного обліку фізичних осіб за місцем проживання, своєчасного та повного надання відомостей періодичного поновлення Державного реєстру виборців.

22 листопада 2011 року відділом ведення Державного реєстру виборців Залізничної районної адміністрації Львівської міської ради проведено робочу зустріч з паспортистами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та паспортистами житлово-будівельних кооперативів.
Під час зустрічі обговорено питання необхідності занесення правильної та повної інформації до талонів реєстрації та зняття з реєстраційного обліку фізичних осіб за місцем проживання.

23 листопада 2011 року віділом ведення Державного реєстру виборців Буської районної державної адміністрації проведено нараду за участю представників СГІРФО Буського РВ МВС України у Львівській області та Олеської селищної ради.
На нараді розглядалося питання щодо вчасного та якісного подання відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, найменування геонімів та впорядкування нумерації будинків Олеської селищної ради.

23 та 25 листопада 2011 року відділ адміністрування Державного реєстру виборців Львівської обласної державної адміністрації на базі Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України проведено семінар за участю працівників відділів ведення Державного реєстру виборців Львівської області.
Під час семінару відбулося детальне обговорення ключових положень, прийнятого за основу проекту Закону України «Про вибори народних депутатів України» та вивчення постанови Центральної виборчої комісії від 1 квітня 2011 року № 57 «Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси».

З метою популяризації роботи Буського районного відділу ведення Державного реєстру виборців у листопаді 2011 року розповсюдженно друковані матеріали  про можливість перевірити свої дані у Державному реєстрі виборців.

Новини органів ведення Державного реєстру виборців Луганської області

У жовтні –листопаді 2011 року відділом адміністрування Державного реєстру виборців Луганської області здійснено планову перевірку стану кадрового та матеріально-технічного забезпечення 8 відділів ведення Державного реєстру виборців.
За результатами перевірки встановлено, що в цілому керівництвом органів, що утворили відділи ведення Державного реєстру виборців, забезпечено належні умови для їх функціонування.
Проте при перевірці відділу ведення Державного реєстру виборців Рубіжанської міської ради з’ясувалося, що міського голову не цікавлять питання роботи відділу ведення Державного реєстру виборців. Зокрема незважаючи на неодноразові попередження стосовно необхідності дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 року № 943 щодо чисельності працівників відділу ведення Державного реєстру виборців, на черговій сесії Рубіжанської міської ради прийнято рішення про скорочення з 1 січня 2012 року ще однієї штатної одиниці у відділі ведення Державного реєстру виборців. В результаті у відділі залишиться 3 штатні одиниці, що ставить під загрозу належне виконання покладених на нього завдань щодо ведення Реєстру, у тому числі щодо захисту та безпеки його персональних даних, при забезпеченні умов режиму роботи та відпочинку працівників відділу.

14 листопада 2011 року відділом ведення Державного реєстру виборців Слов’яносербської районної державної адміністрації проведено робочу нараду з секретарем Весняненської сільської ради та членами сільської виборчої комісії.
Під час наради обговорено питання щодо найменування та перейменування вулиць та впорядкування нумерації житлових будинків на території сільської ради та хід підготовки до позачергових виборів сільського голови, що відбудуться 11 грудня 2011 року.

18 листопада 2011 року відділом ведення Державного реєстру виборців Свердловської міської ради у міській газеті “Зоря Донбасу” опубліковано статтю під назвою “Про Державний реєстр виборців і не тільки ...” з метою популярізації роботи відділу та залучення виборців до уточнення персональних даних перед майбутними виборами народних депутатів України у 2012 році.

Новини органів ведення Державного реєстру виборців Кіровоградської області

3 листопада 2011 року керівником апарату Знам’янської районної державної адміністрації проведено засідання районної робочої групи з питань ведення Державного реєстру виборців.

На засіданні розглядалося питання щодо здійснення відділом ведення Державного реєстру виборців Знам’янської районної державної адміністрації періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців на підставі відомостей наданих територіальними органами міністерств і відомств України в районі та структурними підрозділами районної державної адміністрації.

4 листопада 2011 року відділом ведення Державного реєстру виборців Світловодської районної державної адміністрації проведено нараду за участю сільських голів районну.
На нараді розглядалося питання щодо найменування та перейменування вулиць та впорядкування нумерації житлових будинків у населених пунктах району.

9 листопада 2011 року відділом ведення Державного реєстру виборців Вільшанської районної державної адміністрації проведено нараду з суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення.
На нараді обговорено питання щодо усунення недоліків під час подання відомостей та необхідність дотримання вимог при заповнені форм подань з відомостями про виборців (осіб) на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.

14 листопада 2011 року відділом ведення Державного реєстру виборців Новомиргородської районної державної адміністрації проведено нараду-семінар з працівниками міської, селищних, сільських рад.
На семінарі розглядалося питання щодо найменування та перейменування вулиць, а також впорядкування нумерації житлових будинків у населених пунктах району.

24 листопада 2011 року відділом ведення Державного реєстру виборців Новоархангельської районної державної адміністрації проведено засідання районної робочої групи з представниками СГІРФО Новоархангельського РВ ГУ МВС в Кіровоградській області. Під час засідання розглянуто питання дотримання правил заповнення форм подань з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців та якість відомостей періодичного поновлення наданих за перше півріччя 2011 року.

У листопаді 2011 року в ефірі міської радіостанції та в місцевій газеті «Знам’янські вісті» відділом ведення Державного реєстру виборців Знам’янської міської ради розміщено інформацію «Молодим виборцям» про можливість скористатися своїм правом голосу на виборах, референдумах та перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців.

Новини органів ведення Державного реєстру виборців Київської області

20 жовтня 2011 року відділом ведення Державного реєстру виборців Богуславської районної державної адміністрації проведено нараду з представниками Богуславського РВУ МВС України в Київській області та ДРАЦС Богуславського районного управління юстиції в Київській області.
На нараді розглядалося питання щодо правил заповнення форм подань з відомостями про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, а також порядок реєстрації та зняття з реєстраційного обліку фізичних осіб за місцем проживання.

26 жовтня 2011 року відділом ведення Державного реєстру виборців Володарської районної державної адміністрації проведено нараду з представниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану Міністерства юстиції України, відповідних районних органів Міністерства внутрішніх справ України та Володарської районної центральної лікарні.
На нараді обговорено питання щодо вчасного та якісного подання відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.

3 листопада 2011 року начальником відділу ведення Державного реєстру виборців Ірпінської міської ради проведено планову нараду з представниками військових частин, які дислоковані в межах міста Ірпінь.
На нараді розглядалося питання щодо вчасного та якісного подання відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.

7 листопада 2011 року працівники відділу ведення Державного реєстру виборців Іваньківської районної державної адміністрації прийняли участь у семінарі за участю представників Іваньківської районної державної адміністрації, Іваньківської районної ради та сільських рад району.
На семінарі розглядалося питання щодо дотримання вимог Закону України «Про Державний реєстр виборців», а також своєчасного подання та підвищення якості відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.

Новини органів ведення Державного реєстру виборців Запорізької області

З метою інформування громадськості щодо діяльності відділу ведення Державного реєстру виборців Мелітопольської районної державної адміністрації на офіційній веб-сторінці Мелітопольської районної державної адміністрації розміщено інформацію про можливість особистого звернення громадян, стосовно перевірки власних ідентифікаційних даних в Державному реєстрі виборців.
Рубрика доступна за адресою: http://www.mrda.gov.ua/index.php?idrt=30

1 листопада 2011 року відділом ведення Державного реєстру виборців Мелітопольської районної державної адміністрації проведено виїзний прийом громадян Терпіннівської сільської ради.
 
2 листопада 2011 року працівники відділу ведення Державного реєстру виборців Ленінської районної державної адміністрації в місті Запоріжжя взяли участь у нараді СГІРФО РВ ЗМУ ГМВС України в Запорізькій області з паспортистами житлово-будівельних кооперативів (ЖБК), об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Ленінського району міста Запоріжжя.
Під час наради начальник відділу ведення Державного реєстру виборців проінформував присутніх про напрямки роботи відділу та звернув особливу увагу на своєчасне подання відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців  паспортистами ЖБК та ОСББ.

2 листопада 2011 року заступником голови Шевченківської районної державної адміністрації в місті Запоріжжя за участю працівників відділу ведення Державного реєстру виборців проведено нараду з суб’єктами подання відомостей періодичного поновлення Державного реєстру виборців.
На нараді розглядалося питання щодо необхідності своєчасного та якісного надання відомостей про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.

15 листопада 2011 року відділом ведення Державного реєстру виборців Пологівської районної державної адміністрації проведено нараду з представниками СГІРФО Пологівського  РВ ГУМВС України в Запорізькій області.
На нараді розглядалося питання щодо своєчасного та якісного подання відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців та оперативного обміну інформацією.

Новини органів ведення Державного реєстру виборців Івано-Франківської області

28 жовтня 2011 року керівником апарату за участю начальника організаційного відділу та начальника відділу ведення Державного реєстру виборців Надвірнянської районної державної адміністрації проведено зустріч з членами сільської виборчої комісії села Стримб.
Під час зустрічі обговорено хід підготовки до позачергових виборів сільського голови, що відбудуться 11 грудня 2011 року. Комісії надано практичну та методичну допомогу, передано «Календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення позачергових виборів сільських, селищних, міських голів 11 грудня 2011 року».

17 листопада 2011 року начальник відділу ведення Державнорго реєстру виборців Косівської районної державної адміністрації взяв участь у роботі сесії Шешоріської сільської ради. До відома депутатів було доведено інформацію про напрямки роботи органів ведення Державного реєстру виборців, а також необхідність впорядкування адресного регістру в цьому населеному пункті.

Інформація відділу адміністрування Державного реєстру виборців Донецької обласної державної адміністрації

3 листопада 2011 року відділ адміністрування Державного реєстру виборців Донецької обласної державної адміністрації прийняв участь у другому етапі громадського обговорення питань удосконалення виборчого законодавства в Україні, організованого громадським консорціумом виборчих ініціатив у складі Комітету виборців України, Громадської мережі ОПОРА, Лабораторії законодавчих ініціатив та Українського незалежного центру політичних досліджень.
На заході відбулось детальне обговорення ключових положень запропонованих до розгляду Верховної ради України проектів Закону України «Про вибори народних депутатів України». Особлива увага приділялась умовам проведення передвиборчої агітації, фінансуванню виборчих кампаній та особливостям формування списків виборців.

11 листопада 2011 року відділом адміністрування Державного реєстру виборців Донецької обласної державної адміністрації проведено нараду за участю представників управління Державного департаменту з питань виконання покарань Донецької області.
На нараді обговорено питання взаємодії органів ведення Державного реєстру виборців з територіальними підрозділами Державного департаменту з питань виконання покарань щодо дотримання строків подання та підвищення якості відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.

Новини органів Державного реєстру виборців Житомирської області

17 жовтня 2011 року проведено наради відділом ведення Державного реєстру виборців Коростенської міської ради з паспортистами КВРЖЕПів, а також відділом ведення Державного реєстру виборців Новоград-Волинської міської ради з керівниками та паспортистами ОСББ.
На нарадах розглядалися питання щодо персональних даних виборців, які потребують уточнення, впорядкування нумерації квартир тощо.

24 жовтня 2011 року відділом ведення Державного реєстру виборців Новоград-Волинської районної державної адміністрації проведено виїзний прийом виборців у селі Дідовичі.

4 листопада 2011 року начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Романівської районної державної адміністрації провів виступ в ефірі районної радіостанції на тему «Роль Державного реєстру виборців у забезпеченні виборчого права громадян України».

29 листопада 2011 року відділом ведення Державного реєстру виборців Овруцької районної державної адміністрації заплановано прийняти участь у засіданні постійно діючої районної робочої групи з питань сприяння веденню обліку виборців за участю паспортистів виконкомів сільських та селищних рад.
На засіданні планується обговорення питання щодо дотримання строків подання та підвищення якості відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.

У листопаді 2011 року відділ ведення Державного реєстру виборців Черняхівської районної державної адміністрації візьме участь у виїзних прийомах голови районної державної адміністрації, які відбудуться в Пекарщинській та Салівській сільських радах.

З метою популяризації роботи Бердичівського міського відділу ведення Державного реєстру виборців у листопаді 2011 року заплановано розповсюдження Пам’яток виборця серед відвідувачів виконавчого комітету, а також проведення бесід зі студентами вищих навчальних закладів міста на тему «Державний реєстр виборців в інноваційному поступі суспільства».Інформаційний блок

Опитування

Чи сприяють громадські організації та політичні партії покращенню якості списків виборців?
За їх сприяння мене було включено до списків виборців
  4,14%  (118)

Їх діяльність забезпечила якісні списки виборців
  7,51%  (214)

Виконують роботу щодо виявлення неточностей у списках
  15,03%  (428)

Їх діяльність тільки заважає
  22,47%  (640)

Їх діяльність не приносить ніякої користі
  50,82%  (1447)

Проголосувало: 2847

 Архів опитувань