Новини органів Державного реєстру виборців Чернігівської області

[ Друк ]
Протягом жовтня – листопада 2016 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Ріпкинської районної державної адміністрації проведено робочі зустрічі з відповідальними особами органів реєстрації сільських та селищних рад району, інших суб’єктів подання відомостей про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців. З учасниками зустрічей проведено тренінги щодо заповнення нових форм подань з відомостями про виборців, а також проінформовано про терміни їх подання до відділу ведення Реєстру відповідно до Закону України "Про Державний реєстр виборців". 22 листопада 2016 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Бахмацької районної державної адміністрації проведено семінар-нараду з представниками органів реєстрації району. Під час проведення заходу розглянуто питання щодо необхідності дотримання строків подання відомостей періодичного поновлення під час проведення виборів, обговорено вимоги до заповнення форм подань з відомостями про виборців, а також помилки, які допускаються під час їх заповнення.

24 листопада 2016 року в приміщенні Борзнянської районної ради було проведено навчальний семінар за участю міського, сільських голів та секретарів місцевих рад району, на якому було розглянуто питання: "Виборче законодавство України про підготовку та проведення перших виборів в об’єднаних територіальних громадах". З інформацією виступила начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Борзнянської районної державної адміністрації Носолевська Г.Г., яка ознайомила присутніх з вимогами Закону України "Про місцеві вибори" щодо підготовки та проведення перших місцевих виборів, а також з Порядком призначення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів, затвердженим постановою Центральної виборчої комісії від 12 лютого 2016 року № 32.

29 листопада 2016 року в Чернігові відбулося засідання круглого столу "Нові громади – крок до глибинної євроінтеграції" за участю громадських діячів та представників органів влади Чернігівщини. У ході засідання головний спеціаліст відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату обласної державної адміністрації Кашка Б.Ф. поінформував присутніх про стан організації та підготовки проведення виборів у територіальних об'єднаних громадах, призначених на 11 та 18 грудня 2016 року, про роль органів ведення Державного реєстру виборців у цій виборчій кампанії, а також про стан підготовки списків виборців та іменних запрошень тощо.

[ Закрити вікно ]