Новини органів Державного реєстру виборців Івано-Франківської області

[ Друк ]
Протягом травня-червня 2017 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Верховинської районної державної адміністрації проведено робочі зустрічі з відповідальними особами органів реєстрації сільських рад району, Білоберізької об’єднаної територіальної громади, районним сектором управління Державної міграційної служби, відділом державної реєстрації актів цивільного стану, закладу охорони здоров’я, суду та територіального центру соціального обслуговування. У ході зустрічей розглянуто питання щодо необхідності дотримання строків подання відомостей періодичного поновлення під час проведення виборів, обговорено вимоги до заповнення форм подань з відомостями про виборців, а також помилки, які допускаються під час їх заповнення.

15 травня 2017 року за участю начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Косівської районної державної адміністрації Ірини Іванишин було проведено семінар-нараду з представниками районної асоціації сільських, селищних, міського голів. На нараді розглядалися основні вимоги до заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, та терміни їх подання до відділу ведення Державного реєстру виборців, зокрема, наголошено на необхідності неухильного дотримання вимог частини шістнадцятої статті 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців" щодо надання відомостей про найменування нових та перейменування існуючих вулиць, присвоєння номерів новим будинкам і зміну нумерації існуючих будинків у відповідних населених пунктах, особливо в рамках реалізації Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки". Підсумком наради було надання роз’яснень, консультацій та відповідей на запитання.

18 травня 2017 року в залі засідань Івано-Франківської обласної державної адміністрації під головуванням керівника апарату обласної державної адміністрації Романа Маланія відбулася нарада з керівниками апаратів районних державних адміністрацій за участю начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату обласної державної адміністрації Ігоря Владики. Під час наради увагу присутніх було зосереджено на проблемних питаннях, що виникають у роботі відділів ведення Державного реєстру виборців, зокрема організаційного функціонування Державного реєстру виборців, співпраці відділів ведення із суб'єктами подання відомостей періодичного поновлення бази даних Державного реєстру виборців та функціонування комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців".

29 травня 2017 року у зв’язку з утворенням управлінням охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради нової міської поліклініки № 5 та зміною повноважень Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради проведено семінар-навчання для відповідальних осіб зазначених установ щодо заповнення форми 10.1 "Про виборців, щодо яких встановлено постійну нездатність пересуватися самостійно" та встановлення виборцям ознаки "постійна нездатність самостійно пересуватися". По завершенні наради-семінару учасникам були роздані пам'ятки про терміни подання, правила заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.
8 червня 2017 року начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Снятинської районної державної адміністрації Людмила Савіцька взяла участь у нараді з приводу створення Заболотівської об'єднаної територіальної громади. Під час свого виступу вона ознайомила присутніх з вимогами Законів України "Про Державний реєстр виборців" та "Про місцеві вибори".

Протягом червня 2017 року відділом ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Яремчанської міської ради проводилися семінари-наради з працівниками органів реєстрації міської, селищної та сільських рад щодо надання відомостей про виборців для поновлення бази даних Державного реєстру виборців. Особливу увагу звернуто на необхідність контролю за повнотою та достовірністю відомостей про громадян, яким виповнилось 18 років.
[ Закрити вікно ]