Новини органів Державного реєстру виборців Івано-Франківської області

[ Друк ]
29 серпня 2017 року начальником відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Верховинської районної державної адміністрації Марією Вережак була проведена робоча зустріч із представниками органу реєстрації Верховинської селищної ради. У ході зустрічі було надано роз'яснення, консультації, методичну допомогу щодо заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, та термінів їх подання до відділу ведення Реєстру. Також було наголошено на необхідності вчасного подання відомостей про осіб, яким протягом наступного місяця виповниться 18 років, з метою забезпечення повноти бази даних Реєстру.

18 вересня 2017 року відбулась нарада за участю начальника відділу ведення Богородчанської районної державної адміністрації Надії Титиш, представників сільської територіальної виборчої комісії та голів сільських рад Дзвиняцької об’єднаної територіальної громади.

Під час наради обговорено процедуру формування виборчих округів відповідно до вимог Закону України "Про місцеві вибори", календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 29 жовтня 2017 року та передано Дзвиняцькій сільській територіальній виборчій комісії відомості про кількість виборців, які проживають на території адміністративно-територіальних одиниць громади.
[ Закрити вікно ]