Новини органів Державного реєстру виборців Черкаської області

[ Друк ]
7 вересня 2017 року в Маньківській районній державній адміністрації за участю голови районної державної адміністрації Ігоря Віштака та заступника голови районної ради Світлани Лещенко проведено нараду з селищними, сільськими головами щодо актуальних соціально-економічних питань району, зокрема підготовки проведення виборів Іваньківської територіальної громади Черкаської області.

У нараді також взяла участь начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Маньківської районної державної адміністрації Наталія Іванова. Під час свого виступу керівник відділу ознайомила присутніх з вимогами Законів України "Про місцеві вибори" і "Про Державний реєстр виборців", а також з Календарним планом основних організаційних заходів з підготовки та проведення перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських селищних, міських голів 29 жовтня 2017 року.

Також було наголошено на необхідності вчасного подання відомостей про осіб, яким протягом наступного місяця виповниться 18 років, з метою забезпечення повноти бази даних Реєстру. У ході наради присутнім надано роз’яснення щодо засад Закону України "Про державний реєстр виборців", порядку перевірки персональних даних у Державному реєстрі виборців за допомогою програмного ресурсу "Особистий кабінет виборця".
[ Закрити вікно ]