Новини органів Державного реєстру виборців Київської області

[ Друк ]

5 березня 2018 року в місті Біла Церква відбувся тренінг «Взаємодія  органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями» для працівників відділів ведення Державного реєстру виборців Київської області, який проведено у рамках співпраці Центральної виборчої комісії та Міжнародної фундації виборчих систем в Україні.

У ході заходу було розглянуто питання  повноважень органів Державного реєстру виборців та виборчих комісій, напрями та механізми взаємодії органів ведення Реєстру з територіальними та дільничними виборчими комісіями.

Також обговорено основні організаційні заходи підготовки та проведення виборів за участі відділів Реєстру та відповідних виборчих комісій, опрацьовано питання інформування територіальними виборчими комісіями Центральну виборчу комісію через відділи ведення Державного реєстру виборців про хід підготовки та проведення місцевих виборів шляхом надання відомостей за формами, встановленими постановою Комісії від 9 вересня 2015 року № 239 «Про порядок надання Центральній виборчій комісії інформації щодо підготовки та проведення місцевих виборів».     Крім того, під час тренінгу учасники мали змогу на практиці змоделювати голосування на виборчій дільниці.

За підсумками тренінгу 23 працівники отримали відповідні сертифікати.

[ Закрити вікно ]