Новини органів Державного реєстру виборців Харьківської області

[ Друк ]

1 та 2 березня 2018 року в місті Харкові у рамках співпраці Центральної виборчої комісії та Міжнародної фундації виборчих систем в Україні відбувся тренінг «Взаємодія органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями», в якому взяли участь працівники відділів ведення Державного реєстру виборців Харківської області.

У ході заходу учасники здобули додаткові знання про виборчий процес та особливості взаємодії з комісіями на кожному етапі цього процесу. Працівники органів Державного реєстру виборців мали можливість в інтерактивній формі пройти всі етапи взаємодії з виборчими комісіями під час підготовки та проведення місцевих виборів.

Особливу увагу було зосереджено на особливостях механізму передачі інформації до Центральної виборчої комісії під час підготовки та проведення місцевих виборів, розглянуто на практиці типові помилки під час складання форм передачі такої інформації.

Учасники навчання також взяли участь у моделюванні голосування, під час якого мали змогу детально ознайомитись з тим, як працює дільнична виборча комісія зі списком виборців у день голосування. За підсумками навчання працівники органів Державного реєстру виборців отримали відповідні сертифікати.

[ Закрити вікно ]