Новини органів Державного реєстру виборців Київської області

[ Друк ]

23 травня 2018 року відбувся пілотний тренінг для працівників органів Державного реєстру виборців на тему "Роль Державного реєстру виборців у виборчому процесі", учасниками якого стали представники органів Державного реєстру виборців Житомирської, Київської та Чернігівської областей.

Тренінг організовано Центральною виборчою комісією та Міжнародною фундацією виборчих систем в Україні (проект IFES) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку та Посольства Великої Британії в Україні.

Основною метою навчання було підвищення обізнаності працівників органів Державного реєстру виборців щодо виборчого законодавства та особливостей організації виборчого процесу для кожного виду виборів. Протягом тренінгу учасники розглядали особливості роботи виборчих комісій на кожному з етапів виборчого процесу, порядок утворення одномандатних виборчих округів на чергових, перших та додаткових місцевих виборах, а також особливості роботи зі складання списків виборців для спеціальних виборчих дільниць під час організації та проведення різних видів виборів.

[ Закрити вікно ]