Новини органів Державного реєстру виборців Луганської області

[ Друк ]

З метою забезпечення належних умов роботи дільничних виборчих комісій відділом ведення Державного реєстру виборців Лисичанської міської ради у вересні поточного року було проведено перевірку приміщень для дільничних виборчих комісій та приміщень для голосування на відповідність вимогам постанови Центральної виборчої комісії від 19 січня 2012 року № 5 "Про вимоги до приміщень дільничних виборчих комісій та приміщень для голосування". За результатами перевірки встановлено, що на деяких дільницях виникла потреба в перенесенні їх в інші приміщення.  

20 вересня з метою поліпшення якості подання відомостей періодичного поновлення бази даних Державного реєстру виборців відділом ведення Державного реєстру виборців  Рубіжанської міської ради проведено нараду із суб’єктами, які здійснюють подання таких відомостей. Під час наради було наголошено, що неподання, несвоєчасне подання чи подання неповних або недостовірних відомостей про виборців може призвести до порушення основних засад ведення Реєстру, що негативно позначатиметься на якості списків виборців і, як наслідок, створюватиме загрозу реалізації громадянами України своїх виборчих прав.

22 вересня в парку імені Калюжного у місті Попасне відбувся другий районний Фестиваль борщу. Свої курені на святі представляли підприємства та організації Попаснянського району. Працівники відділу ведення Державного реєстру виборців також брали активну участь у підготовці та проведенні свята. Усі учасники заходу отримали незабутні враження під час презентації, адже куштування супроводжувалося яскравими театралізованими постановками.

Наприкінці вересня в Білокуракинській районній державній адміністрації було проведено нараду за участю селищних та сільських голів, відповідальних осіб органів реєстрації об’єднаних територіальних громад, сільських рад, під час якої начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Білокуракинської районної державної адміністрації Олександр Лисенко, серед іншого, наголосив на необхідності своєчасного надання інформації про найменування нових і перейменування існуючих вулиць, присвоєння номерів новим і зміну нумерації існуючих будинків. 

26 вересня працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Новопсковської районної державної адміністрації було проведено робочу нараду з працівниками Територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та інвалідів Новопсковської районної державної адміністрації. Під час наради було обговорено питання щодо необхідності дотримання строків подачі відомостей, повноти та коректності їх заповнення, а також надано методичні рекомендації.
 

[ Закрити вікно ]