Новини органів Державного реєстру виборців Хмельницької області

[ Друк ]

19 жовтня 2018 року начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Летичівської районної державної адміністрації Нагорний Б.І. за дорученням голови районної державної адміністрації провів нараду з відповідальними за перевірку стану приміщень виборчих дільниць та їх матеріальне забезпечення в Летичівській та Меджибізькій об’єднаних територіальних громадах.

23 жовтня 2018 року Нагорний Б.І. взяв участь у засіданні виконкому Летичівської об’єднаної територіальної громади на якому зокрема розглянуто питання співпраці відділу ведення Державного реєстру виборців, старост сіл та органу реєстрації селищної ради.

1 листопада 2018 року начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Чемеровецької районної державної адміністрації Осадчук Л.А. взяла участь у робочій нараді з відповідальними особами органу реєстрації Чемеровецької об’єднаної територіальної громади, під час якої було розглянуто основні вимоги до заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, термінів їх подання до відділу ведення та проаналізовано типові помилки, що допускаються під час подання таких відомостей.

[ Закрити вікно ]