Опитування

Як Ви оцінюєте впровадження сервісу "Особистий кабінет виборця"?
Потрібний, доступний і зручний сервіс, вже скористався
  55,27%  (6942)

Потрібний сервіс, обов’язково скористаюся
  28,08%  (3527)

Сервіс не приносить користі
  11,82%  (1485)

Мене це не цікавить
  4,82%  (606)

Проголосувало: 12560

 Архів опитувань

Опитування

Як вплинуло впровадження Державного реєстру виборців на якість списків виборців?
Списки виборців покращились
  47,62%  (2616)

Нічого не змінилось
  26,92%  (1479)

Списки виборців погіршились
  16,93%  (930)

Мене це не цікавить
  8,51%  (468)

Проголосувало: 5493

 Архів опитувань
Дані про заплановані вибори

Відомості про заплановані вибори та референдуми з 30.04.2017 по 02.07.2017
Тип виборів Кількість
Місцеві вибори
298
Всього заплановано
298


№ з.п. Регіон Відділ ведення Назва запланованих виборів
Орієнтовна дата проведення: 30.04.2017
1 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Барської РДА Позачергові вибори Маньковецького с/г
2 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Вінницької РДА Перші вибори депутатів Якушинецької с/р
3 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Вінницької РДА Перші вибори Якушинецького с/г
4 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Гайсинської РДА Перші вибори депутатів Кунківської с/р
5 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Гайсинської РДА Перші вибори Кунківського с/г
6 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Козятинської РДА Позачергові вибори Куманівського с/г
7 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Мурованокуриловецької РДА Позачергові вибори Степанківського с/г
8 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Мурованокуриловецької РДА Проміжні вибори депутата Степанківської с/р (5 округ)
9 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Піщанської РДА Позачергові вибори Городищенського с/г
10 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Шаргородської РДА Перші вибори депутатів Мурафської с/р
11 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Шаргородської РДА Перші вибори Мурафського с/г
12 Волинська область ВВ ДРВ апарату Горохівської РДА Позачергові вибори Цегівського с/г
13 Волинська область ВВ ДРВ апарату Ківерцівської РДА Позачергові вибори Холоневичівського с/г
14 Волинська область ВВ ДРВ апарату Ковельської РДА Перші вибори депутатів Колодяжненської с/р
15 Волинська область ВВ ДРВ апарату Ковельської РДА Перші вибори Колодяжненського с/г
16 Волинська область ВВ ДРВ апарату Луцької РДА Перші вибори депутатів Заборольської с/р
17 Волинська область ВВ ДРВ апарату Луцької РДА Перші вибори Заборольського с/г
18 Волинська область ВВ ДРВ апарату Любомльської РДА Перші вибори Вишнівського с/г
19 Волинська область ВВ ДРВ апарату Любомльської РДА Перші вибори депутатів Вишнівської с/р
20 Волинська область ВВ ДРВ апарату Ратнівської РДА Перші вибори депутатів Забродівської с/р
21 Волинська область ВВ ДРВ апарату Ратнівської РДА Перші вибори депутатів Самарівської с/р
22 Волинська область ВВ ДРВ апарату Ратнівської РДА Перші вибори Забродівського с/г
23 Волинська область ВВ ДРВ апарату Ратнівської РДА Перші вибори Самарівського с/г
24 Донецька область ВВ ДРВ Артемівської РДА Перші вибори депутатів Сіверської м/р
25 Донецька область ВВ ДРВ Артемівської РДА Перші вибори Сіверського м/г
26 Донецька область ВВ ДРВ Великоновосілківської РДА Позачергові вибори Андріївського с/г
27 Житомирська область ВВ ДРВ апарату Радомишльської РДА Позачергові вибори Заболотського с/г
28 Закарпатська область ВВ ДРВ апарату Берегівської РДА Позачергові вибори Великоберезького с/г
29 Закарпатська область ВВ ДРВ апарату Виноградівської РДА Позачергові вибори Великокопанського с/г
30 Закарпатська область ВВ ДРВ апарату Іршавської РДА Перші вибори депутатів Іршавської м/р
31 Закарпатська область ВВ ДРВ апарату Іршавської РДА Перші вибори Іршавського м/г
32 Закарпатська область ВВ ДРВ апарату Іршавської РДА Позачергові вибори Осійського с/г
33 Закарпатська область ВВ ДРВ апарату Перечинської РДА Перші вибори депутатів Перечинської м/р
34 Закарпатська область ВВ ДРВ апарату Перечинської РДА Перші вибори Перечинського м/г
35 Закарпатська область ВВ ДРВ апарату Хустської РДА Позачергові вибори Березівського с/г
36 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Великобілозерської РДА Перші вибори Великобілозерського с/г
37 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Великобілозерської РДА Перші вибори депутатів Великобілозерської с/р
38 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Вільнянської РДА Перші вибори депутатів Павлівської с/р
39 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Вільнянської РДА Перші вибори Павлівського с/г
40 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Гуляйпільської РДА Перші вибори Гуляйпільського м/г
41 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Гуляйпільської РДА Перші вибори депутатів Гуляйпільської м/р
42 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Запорізької РДА Перші вибори депутатів Широківської с/р
43 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Запорізької РДА Перші вибори Широківського с/г
44 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Кам'янсько-Дніпровської РДА Перші вибори Водянського с/г
45 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Кам'янсько-Дніпровської РДА Перші вибори депутатів Водянської с/р
46 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Кам'янсько-Дніпровської РДА Перші вибори депутатів Кам'янсько-Дніпровської м/р
47 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Кам'янсько-Дніпровської РДА Перші вибори Кам'янсько-Дніпровського м/г
48 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Оріхівської РДА Перші вибори депутатів Оріхівської м/р
49 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Оріхівської РДА Перші вибори Оріхівського м/г
50 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Чернігівської РДА Перші вибори депутатів Чернігівської с/р
51 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Чернігівської РДА Перші вибори Чернігівського с/г
52 Івано-Франківська область ВВ ДРВ апарату Снятинської РДА Повторні вибори депутата Русівської с/р (11 округ)
53 Івано-Франківська область ВВ ДРВ апарату Снятинської РДА Повторні вибори депутата Тростянецької с/р (11 округ)
54 Івано-Франківська область ВВ ДРВ апарату Снятинської РДА Повторні вибори депутата Тростянецької с/р (12 округ)
55 Івано-Франківська область ВВ ДРВ апарату Тисменицької РДА Позачергові вибори Добровлянського с/г
56 Івано-Франківська область ВВ ДРВ апарату Тлумацької РДА Перші вибори депутатів Олешанської с/р
57 Івано-Франківська область ВВ ДРВ апарату Тлумацької РДА Перші вибори Олешанського с/г
58 Київська область ВВ ДРВ апарату Васильківської РДА Позачергові вибори Здорівського с/г
59 Київська область ВВ ДРВ апарату Васильківської РДА Позачергові вибори Шевченківського с/г
60 Київська область ВВ ДРВ апарату Миронівської РДА Проміжні вибори депутата Зеленьківської с/р (5 округ)
61 Київська область ВВ ДРВ апарату Миронівської РДА Проміжні вибори депутата Зеленьківської с/р (6 округ)
62 Київська область ВВ ДРВ апарату Ставищенської РДА Позачергові вибори Брилівського с/г
63 Кіровоградська область ВВ ДРВ Голованівської РДА Позачергові вибори Грузького с/г
64 Кіровоградська область ВВ ДРВ Голованівської РДА Позачергові вибори Лебединського с/г
65 Кіровоградська область ВВ ДРВ Кіровоградської РДА Перші вибори Великосеверинівського с/г
66 Кіровоградська область ВВ ДРВ Кіровоградської РДА Перші вибори депутатів Великосеверинівської с/р
67 Кіровоградська область ВВ ДРВ Новгородківської РДА Позачергові вибори Новоандріївського с/г
68 Кіровоградська область ВВ ДРВ Новоукраїнської РДА Перші вибори Ганнівського с/г
69 Кіровоградська область ВВ ДРВ Новоукраїнської РДА Перші вибори депутатів Ганнівської с/р
70 Луганська область ВВ ДРВ апарату Троїцької РДА Перші вибори депутатів Троїцької с/р
71 Луганська область ВВ ДРВ апарату Троїцької РДА Перші вибори Троїцького с/г
72 Львівська область ВВ ДРВ апарату Городоцької РДА Перші вибори Великолюбінського с/г
73 Львівська область ВВ ДРВ апарату Городоцької РДА Перші вибори депутатів Великолюбінської с/р
74 Львівська область ВВ ДРВ апарату Жовківської РДА Перші вибори депутатів Магерівської с/р
75 Львівська область ВВ ДРВ апарату Жовківської РДА Перші вибори Магерівського с/г
76 Львівська область ВВ ДРВ апарату Миколаївської РДА Перші вибори депутатів Розвадівської с/р
77 Львівська область ВВ ДРВ апарату Миколаївської РДА Перші вибори Розвадівського с/г
78 Львівська область ВВ ДРВ апарату Пустомитівської РДА Перші вибори старости с.Кротошин Давидівської с/р
79 Львівська область ВВ ДРВ апарату Пустомитівської РДА Перші вибори старости с.Виннички, с.Гончари, с.Дмитровичі Давидівської с/р
80 Львівська область ВВ ДРВ апарату Пустомитівської РДА Перші вибори старости с.Горішній, с.Пасіки-Зубрицькі Давидівської с/р
81 Львівська область ВВ ДРВ апарату Пустомитівської РДА Перші вибори старости с.Бережани, с.Волиця, с.Соснівка, с.Чишки Давидівської с/р
82 Львівська область ВВ ДРВ апарату Самбірської РДА Проміжні вибори депутата Бісковицької с/р (1 округ)
83 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Вознесенської РДА Перші вибори депутатів Дорошівської с/р
84 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Вознесенської РДА Перші вибори Дорошівського с/г
85 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Миколаївської РДА Перші вибори старости с.Кринички Михайлівської с/р
86 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Первомайської РДА Перші вибори старости с.Кам'яний міст Кам'яномостівської с/р
87 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Первомайської РДА Перші вибори старости с.Кримка Кам'яномостівської с/р
88 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Первомайської РДА Проміжні вибори депутата Кам'яномостівської с/р (22 округ)
89 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Снігурівської РДА Позачергові вибори Снігурівського м/г
90 Одеська область ВВ ДРВ апарату Березівської РДА Позачергові вибори Заводівського с/г
91 Одеська область ВВ ДРВ апарату Біляївської РДА Перші вибори депутатів Яськівської с/р
92 Одеська область ВВ ДРВ апарату Біляївської РДА Перші вибори Яськівського с/г
93 Одеська область ВВ ДРВ апарату Іванівської РДА Позачергові вибори Великобуялицького с/г
94 Одеська область ВВ ДРВ апарату Миколаївської РДА Позачергові вибори Миколаївського с/г
95 Одеська область ВВ ДРВ апарату Тарутинської РДА Позачергові вибори Євгенівського с/г
96 Одеська область ВВ ДРВ апарату Татарбунарської РДА Позачергові вибори Борисівського с/г
97 Полтавська область ВВ ДРВ апарату Великобагачанської РДА Перші вибори Великобагачанського с/г
98 Полтавська область ВВ ДРВ апарату Великобагачанської РДА Перші вибори депутатів Великобагачанської с/р
99 Полтавська область ВВ ДРВ апарату Великобагачанської РДА Перші вибори депутатів Рокитянської с/р
100 Полтавська область ВВ ДРВ апарату Великобагачанської РДА Перші вибори Рокитянського с/г
101 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Володимирецької РДА Позачергові вибори Озерецького с/г
102 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Гощанської РДА Перші вибори старости с.Дмитрівка Бабинської с/р
103 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Гощанської РДА Перші вибори старости с.Рясники Бабинської с/р
104 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Млинівської РДА Перші вибори Бокіймівського с/г
105 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Млинівської РДА Перші вибори депутатів Бокіймівської с/р
106 Сумська область ВВ ДРВ апарату Буринської РДА Проміжні вибори депутата Пісківської с/р (5 округ)
107 Сумська область ВВ ДРВ апарату Конотопської РДА Перші вибори Бочечківського с/г
108 Сумська область ВВ ДРВ апарату Конотопської РДА Перші вибори депутатів Бочечківської с/р
109 Сумська область ВВ ДРВ апарату Краснопільської РДА Перші вибори депутатів Краснопільської с/р
110 Сумська область ВВ ДРВ апарату Краснопільської РДА Перші вибори Краснопільського с/г
111 Сумська область ВВ ДРВ апарату Кролевецької РДА Перші вибори депутатів Кролевецької м/р
112 Сумська область ВВ ДРВ апарату Кролевецької РДА Перші вибори Кролевецького м/г
113 Сумська область ВВ ДРВ апарату Недригайлівської РДА Перші вибори Вільшанського с/г
114 Сумська область ВВ ДРВ апарату Недригайлівської РДА Перші вибори депутатів Вільшанської с/р
115 Сумська область ВВ ДРВ апарату Ямпільської РДА Позачергові вибори Усоцького с/г
116 Тернопільська область ВВ ДРВ апарату Бережанської РДА Проміжні вибори депутата Надрічнянської с/р (1 округ)
117 Тернопільська область ВВ ДРВ апарату Збаразької РДА Позачергові вибори Доброводівського с/г
118 Харківська область ВВ ДРВ апарату Валківської РДА Позачергові вибори Заміського с/г
119 Харківська область ВВ ДРВ апарату Валківської РДА Проміжні вибори депутата Мельниківської с/р (12 округ)
120 Харківська область ВВ ДРВ апарату Куп'янської РДА Проміжні вибори депутата Пристінської с/р (12 округ)
121 Харківська область ВВ ДРВ апарату Нововодолазької РДА Перші вибори депутатів Нововодолазької с/р
122 Харківська область ВВ ДРВ апарату Нововодолазької РДА Перші вибори Нововодолазького с/г
123 Херсонська область ВВ ДРВ апарату Верхньорогачицької РДА Позачергові вибори Самійлівського с/г
124 Херсонська область ВВ ДРВ апарату Горностаївської РДА Перші вибори Горностаївського с/г
125 Херсонська область ВВ ДРВ апарату Горностаївської РДА Перші вибори депутатів Горностаївської с/р
126 Херсонська область ВВ ДРВ апарату Олешківської РДА Перші вибори Виноградівського с/г
127 Херсонська область ВВ ДРВ апарату Олешківської РДА Перші вибори депутатів Виноградівської с/р
128 Хмельницька область ВВ ДРВ апарату Волочиської РДА Позачергові вибори Поповецького с/г
129 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Драбівської РДА Позачергові вибори Безбородьківського с/г
130 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Драбівської РДА Проміжні вибори депутата Демківської с/р (1 округ)
131 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Драбівської РДА Проміжні вибори депутата Демківської с/р (2 округ)
132 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Драбівської РДА Проміжні вибори депутата Демківської с/р (3 округ)
133 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Драбівської РДА Проміжні вибори депутата Демківської с/р (4 округ)
134 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Драбівської РДА Проміжні вибори депутата Демківської с/р (5 округ)
135 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Драбівської РДА Проміжні вибори депутата Демківської с/р (6 округ)
136 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Драбівської РДА Проміжні вибори депутата Демківської с/р (7 округ)
137 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Драбівської РДА Проміжні вибори депутата Демківської с/р (8 округ)
138 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Драбівської РДА Проміжні вибори депутата Демківської с/р (9 округ)
139 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Драбівської РДА Проміжні вибори депутата Демківської с/р (10 округ)
140 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Драбівської РДА Проміжні вибори депутата Демківської с/р (11 округ)
141 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Драбівської РДА Проміжні вибори депутата Демківської с/р (12 округ)
142 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Канівської РДА Перші вибори депутатів Степанецької с/р
143 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Канівської РДА Перші вибори Степанецького с/г
144 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Корсунь-Шевченківської РДА Перші вибори депутатів Селищенської с/р
145 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Корсунь-Шевченківської РДА Перші вибори Селищенського с/г
146 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Корсунь-Шевченківської РДА Перші вибори старости с.Деренковець Набутівської с/р
147 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Корсунь-Шевченківської РДА Перші вибори старости с.Драбівка, с-ща Червоне Набутівської с/р
148 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Корсунь-Шевченківської РДА Перші вибори старости с.Нетеребка, с-ща Сахнівське Набутівської с/р
149 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Корсунь-Шевченківської РДА Перші вибори старости с.Сахнівка Набутівської с/р
150 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Корсунь-Шевченківської РДА Перші вибори старости с.Бровахи, с.Буда-Бровахівська Набутівської с/р
151 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Корсунь-Шевченківської РДА Перші вибори старости с.Кичинці, с.Мірошниківка Набутівської с/р
152 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Корсунь-Шевченківської РДА Перші вибори старости с.Корнилівка, с.Паськів Набутівської с/р
153 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Смілянської РДА Перші вибори депутатів Ротмістрівської с/р
154 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Смілянської РДА Перші вибори Ротмістрівського с/г
155 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Тальнівської РДА Позачергові вибори Глибочківського с/г
156 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Тальнівської РДА Проміжні вибори депутата Колодистенської с/р (7 округ)
157 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Шполянської РДА Перші вибори депутатів Шполянської м/р
158 Черкаська область ВВ ДРВ апарату Шполянської РДА Перші вибори Шполянського м/г
159 Чернівецька область ВВ ДРВ Глибоцької РДА Позачергові вибори Кам'янського с/г
160 Чернівецька область ВВ ДРВ Путильської РДА Перші вибори депутатів Конятинської с/р
161 Чернівецька область ВВ ДРВ Путильської РДА Перші вибори депутатів Селятинської с/р
162 Чернівецька область ВВ ДРВ Путильської РДА Перші вибори Конятинського с/г
163 Чернівецька область ВВ ДРВ Путильської РДА Перші вибори Селятинського с/г
164 Чернівецька область ВВ ДРВ Путильської РДА Проміжні вибори депутата Розтоківської с/р (3 округ)
165 Чернівецька область ВВ ДРВ Путильської РДА Проміжні вибори депутата Розтоківської с/р (5 округ)
166 Чернівецька область ВВ ДРВ Сокирянської РДА Позачергові вибори Гвіздовецького с/г
167 Чернівецька область ВВ ДРВ Сторожинецької РДА Позачергові вибори Кам'янського с/г
168 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Борзнянської РДА Перші вибори депутатів Комарівської с/р
169 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Борзнянської РДА Перші вибори Комарівського с/г
170 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Козелецької РДА Перші вибори депутатів Козелецької с/р
171 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Козелецької РДА Перші вибори Козелецького с/г
172 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Менської РДА Перші вибори депутатів Менської м/р
173 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Менської РДА Перші вибори Менського м/г
174 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Новгород-Сіверської РДА Позачергові вибори Лісконогівського с/г
175 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Чернігівської РДА Позачергові вибори Дніпровського с/г
Орієнтовна дата проведення: 07.05.2017
1 Дніпропетровська область ВВ ДРВ Покровської РДА Перші вибори старости сіл Березове, Запорізьке, Калинівське, Новогеоргіївка, Новомиколаївка, Степове, Тернове Великомихайлівської с/р
2 Київська область ВВ ДРВ апарату Переяслав-Хмельницької РДА Проміжні вибори депутата Улянівської с/р (12 округ)
3 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Веселинівської РДА Проміжні вибори депутата Новосвітлівської с/р (12 округ)
4 Полтавська область ВВ ДРВ апарату Глобинської РДА Проміжні вибори депутата Кринківської с/р (2 округ)
5 Полтавська область ВВ ДРВ апарату Диканської РДА Повторні вибори депутата Великобудищанської с/р (3 округ)
Орієнтовна дата проведення: 14.05.2017
1 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Тульчинської РДА Перші вибори старост села Суворовське та селища Пастеля Тульчинської м/р
2 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Тульчинської РДА Перші вибори старост сіл Дранка та Одаї Тульчинської м/р
3 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Тульчинської РДА Перші вибори старости села Ганопіль Тульчинської м/р
4 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Тульчинської РДА Перші вибори старости села Тиманівка Тульчинської м/р
5 Київська область ВВ ДРВ апарату Макарівської РДА Проміжні вибори депутата Мар'янівської с/р (2 округ)
6 Київська область ВВ ДРВ апарату Макарівської РДА Проміжні вибори депутата Мар'янівської с/р (6 округ)
7 Київська область ВВ ДРВ апарату Макарівської РДА Проміжні вибори депутата Мар'янівської с/р (12 округ)
8 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Острозької РДА Проміжні вибори депутата Верхівської с/р (1 округ)
9 Сумська область ВВ ДРВ апарату Липоводолинської РДА Проміжні вибори депутата Калінінської с/р (12 округ)
10 Хмельницька область ВВ ДРВ апарату Віньковецької РДА Повторні вибори депутата Нетечинецької с/р (4 округ)
11 Хмельницька область ВВ ДРВ апарату Хмельницької РДА Перші вибори старости с.Гелетинці Гвардійської с/р
12 Хмельницька область ВВ ДРВ апарату Хмельницької РДА Перші вибори старости с.Райківці Гвардійської с/р
13 Хмельницька область ВВ ДРВ апарату Хмельницької РДА Перші вибори старости с.Жучківці, с.Олешківці Гвардійської с/р
14 Хмельницька область ВВ ДРВ апарату Хмельницької РДА Перші вибори старости с.Данюки, с.Хоминці, с.Чабани Гвардійської с/р
15 Хмельницька область ВВ ДРВ апарату Хмельницької РДА Проміжні вибори депутата Гвардійської с/р (7 округ)
16 Хмельницька область ВВ ДРВ апарату Хмельницької РДА Проміжні вибори депутата Гвардійської с/р (11 округ)
17 Хмельницька область ВВ ДРВ апарату Хмельницької РДА Проміжні вибори депутата Гвардійської с/р (23 округ)
18 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Коропської РДА Перші вибори старости села Билка Коропської с/р
19 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Коропської РДА Перші вибори старости села Будище Коропської с/р
20 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Коропської РДА Перші вибори старости села Карильське Коропської с/р
21 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Коропської РДА Перші вибори старости села Риботин Коропської с/р
22 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Коропської РДА Перші вибори старости села Рижки Коропської с/р
23 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Коропської РДА Перші вибори старости сіл Атюша, Кучі, Лубенець, Пуста Гребля, Рубанників Коропської с/р
24 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Коропської РДА Перші вибори старости сіл Бужанка, Вишеньки, Черешеньки, Чорнявка Коропської с/р
25 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Коропської РДА Перші вибори старости сіл Вільне, Борисове, Тарасівка, селища Зайцеве Коропської с/р
26 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Коропської РДА Перші вибори старости сіл Городище, Придеснянське Коропської с/р
27 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Коропської РДА Перші вибори старости сіл Горохове, Дрібці, Карацюбине, Новоселиця, Поліське Коропської с/р
28 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Коропської РДА Перші вибори старости сіл Гута, Оболоння, Поляна, селища Лиса Гора Коропської с/р
29 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Коропської РДА Перші вибори старости сіл Єгорівка, Накот, Рождественське, Синявка, селища Груди Коропської с/р
30 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Коропської РДА Перші вибори старости сіл Краснопілля, Ранок Коропської с/р
31 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Коропської РДА Перші вибори старости сіл Лукнів, Некрите Коропської с/р
32 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Коропської РДА Перші вибори старости сіл Нехаївка, Галичівка, Лебедин, Нориця Коропської с/р
33 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Коропської РДА Перші вибори старости сіл Шабалинів, Мохове Коропської с/р
Орієнтовна дата проведення: 21.05.2017
1 Закарпатська область ВВ ДРВ апарату Берегівської РДА Проміжні вибори депутата Свободянської с/р (11 округ)
2 Закарпатська область ВВ ДРВ апарату Берегівської РДА Проміжні вибори депутата Свободянської с/р (12 округ)
3 Київська область ВВ ДРВ апарату Богуславської РДА Проміжні вибори депутата Синицької с/р (1 округ)
4 Київська область ВВ ДРВ апарату Богуславської РДА Проміжні вибори депутата Синицької с/р (3 округ)
5 Київська область ВВ ДРВ апарату Богуславської РДА Проміжні вибори депутата Синицької с/р (4 округ)
6 Київська область ВВ ДРВ апарату Богуславської РДА Проміжні вибори депутата Синицької с/р (6 округ)
7 Київська область ВВ ДРВ апарату Богуславської РДА Проміжні вибори депутата Синицької с/р (7 округ)
8 Київська область ВВ ДРВ апарату Богуславської РДА Проміжні вибори депутата Синицької с/р (9 округ)
9 Київська область ВВ ДРВ апарату Богуславської РДА Проміжні вибори депутата Синицької с/р (11 округ)
10 Київська область ВВ ДРВ апарату Богуславської РДА Проміжні вибори депутата Синицької с/р (12 округ)
11 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Березнегуватської РДА Повторні вибори депутата Білокриницької с/р (10 округ)
12 Одеська область ВВ ДРВ апарату Ширяївської РДА Перші вибори старости с.Макарове Ширяївської с/р
13 Одеська область ВВ ДРВ апарату Ширяївської РДА Перші вибори старости с.Мар’янівка Ширяївської с/р
14 Одеська область ВВ ДРВ апарату Ширяївської РДА Перші вибори старости с.Олександрівка Ширяївської с/р
15 Одеська область ВВ ДРВ апарату Ширяївської РДА Перші вибори старости с.Осинівка Ширяївської с/р
16 Одеська область ВВ ДРВ апарату Ширяївської РДА Повторне голосування з виборів депутата Ширяївської с/р (25 округ)
17 Полтавська область ВВ ДРВ апарату Чутівської РДА Проміжні вибори депутата Гряківської с/р (6 округ)
18 Сумська область ВВ ДРВ апарату Сумської РДА Проміжні вибори депутата Верхньосироватської с/р (11 округ)
19 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Бахмацької РДА Перші вибори старости сіл Городище, Шумин, Часниківка Батуринської м/р
20 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Бахмацької РДА Перші вибори старости сІл Матіївка, Бондарі, Веселівка, Лісова Поляна, Мости, Нове Полісся, Обірки, селищ Голубів, Каціри, Лопатин, Прохори, Шумейкине Батуринської м/р
Орієнтовна дата проведення: 28.05.2017
1 Київська область ВВ ДРВ апарату Баришівської РДА Проміжні вибори депутата Коржівської с/р (6 округ)
2 Київська область ВВ ДРВ апарату Макарівської РДА Проміжні вибори депутата Вільнянської с/р (4 округ)
3 Кіровоградська область ВВ ДРВ Світловодської міської ради Проміжні вибори депутата Власівської с/р (22 округ)
4 Львівська область ВВ ДРВ апарату Жовківської РДА Проміжні вибори депутата Смереківської с/р (4 округ)
5 Львівська область ВВ ДРВ апарату Жовківської РДА Проміжні вибори депутата Смереківської с/р (5 округ)
6 Одеська область ВВ ДРВ апарату Татарбунарської РДА Проміжні вибори депутата Тузлівської с/р (6 округ)
7 Рівненська область ВВ ДРВ апарату Острозької РДА Проміжні вибори депутата Вілійської с/р (1 округ)
8 Сумська область ВВ ДРВ апарату Недригайлівської РДА Перші вибори старости с.Бродок, с.Костянтинів, с.Кулішівка Недригайлівської с/р
9 Харківська область ВВ ДРВ апарату Зміївської РДА Проміжні вибори депутата Борівської с/р (8 округ)
10 Хмельницька область ВВ ДРВ апарату Хмельницької РДА Позачергові вибори старости с.Климашівка Лісовогринівецької с/р
11 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Козелецької РДА Проміжні вибори депутата Кіптівської с/р (7 округ)
12 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Новгород-Сіверської РДА Проміжні вибори депутата Грем'яцької с/р (2 округ)
13 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Новгород-Сіверської РДА Проміжні вибори депутата Грем'яцької с/р (8 округ)
14 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Новгород-Сіверської РДА Проміжні вибори депутата Грем'яцької с/р (9 округ)
Орієнтовна дата проведення: 04.06.2017
1 Івано-Франківська область ВВ ДРВ апарату Коломийської РДА Проміжні вибори депутата Печеніжинської с/р (26 округ)
2 Тернопільська область ВВ ДРВ апарату Борщівської РДА Повторні вибори депутата Вовковецької с/р (11 округ)
3 Тернопільська область ВВ ДРВ апарату Лановецької РДА Повторні вибори депутата Гриньківської с/р (8 округ)
4 Тернопільська область ВВ ДРВ апарату Лановецької РДА Повторні вибори Чайчинецького с/г
5 Тернопільська область ВВ ДРВ апарату Підволочиської РДА Позачергові вибори старости села Гнилиці Новосільської с/р
Орієнтовна дата проведення: 11.06.2017
1 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Ямпільської РДА Позачергові вибори Гальжбіївського с/г
2 Дніпропетровська область ВВ ДРВ апарату Новомосковської РДА Позачергові вибори Попасненського с/г
3 Дніпропетровська область ВВ ДРВ П’ятихатської РДА Позачергові вибори Саївського с/г
4 Донецька область ВВ ДРВ Покровської міської ради Повторні вибори депутата Шевченківської с/р (10 округ)
5 Донецька область ВВ ДРВ Покровської міської ради Повторні вибори депутата Шевченківської с/р (13 округ)
6 Житомирська область ВВ ДРВ апарату Бердичівської РДА Позачергові вибори Швайківського с/г
7 Житомирська область ВВ ДРВ апарату Малинської РДА Позачергові вибори Головківського с/г
8 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Запорізької РДА Перші вибори старости с.Біленьке Перше, с.Канівське, с.Лисогірка Біленьківської с/р
9 Запорізька область ВВ ДРВ апарату Запорізької РДА Перші вибори старости с.Мар’ївка, с.Новосергіївка, с.Смоляне, с.Уділенське Біленьківської с/р
10 Івано-Франківська область ВВ ДРВ апарату Галицької РДА Позачергові вибори Межигорецького с/г
11 Івано-Франківська область ВВ ДРВ апарату Коломийської РДА Позачергові вибори Спаського с/г
12 Івано-Франківська область ВВ ДРВ апарату Коломийської РДА Проміжні вибори депутата Матеївецької с/р (18 округ)
13 Івано-Франківська область ВВ ДРВ апарату Коломийської РДА Проміжні вибори депутата Нижньовербізької с/р (13 округ)
14 Івано-Франківська область ВВ ДРВ апарату Коломийської РДА Проміжні вибори депутата Нижньовербізької с/р (21 округ)
15 Івано-Франківська область ВВ ДРВ апарату Косівської РДА Перші вибори старости села Брустурів Космацької с/р
16 Івано-Франківська область ВВ ДРВ апарату Косівської РДА Перші вибори старости села Проскурава Космацької с/р
17 Івано-Франківська область ВВ ДРВ апарату Тлумацької РДА Позачергові вибори Підвербцівського с/г
18 Кіровоградська область ВВ ДРВ Гайворонської РДА Позачергові вибори Долинівського с/г
19 Луганська область ВВ ДРВ апарату Старобільської РДА Позачергові вибори Старобільського м/г
20 Луганська область ВВ ДРВ апарату Старобільської РДА Позачергові вибори Шпотинського с/г
21 Львівська область ВВ ДРВ апарату Городоцької РДА Позачергові вибори Галичанівського с/г
22 Львівська область ВВ ДРВ апарату Яворівської РДА Позачергові вибори Калинівського с/г
23 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Казанківської РДА Позачергові вибори Миколаївського с/г
24 Миколаївська область ВВ ДРВ апарату Миколаївської РДА Позачергові вибори Кривобалківського с/г
25 Одеська область ВВ ДРВ апарату Іванівської РДА Позачергові вибори Радісненського с/г
26 Тернопільська область ВВ ДРВ апарату Зборівської РДА Повторні вибори депутата Нестерівської с/р (12 округ)
27 Тернопільська область ВВ ДРВ апарату Зборівської РДА Повторні вибори депутата Оліївської с/р (9 округ)
28 Харківська область ВВ ДРВ апарату Балаклійської РДА Позачергові вибори Донецького с/г
29 Херсонська область ВВ ДРВ апарату Каховської РДА Перші вибори старости с.Архангельська Слобода Зеленопідської с/р
30 Херсонська область ВВ ДРВ апарату Каховської РДА Перші вибори старости с.Діброва, с.Дмитрівка Зеленопідської с/р
31 Хмельницька область ВВ ДРВ апарату Деражнянської РДА Позачергові вибори Згароцького с/г
32 Хмельницька область ВВ ДРВ апарату Деражнянської РДА Позачергові вибори Кальнянського с/г
33 Хмельницька область ВВ ДРВ апарату Деражнянської РДА Позачергові вибори Пилипівського с/г
34 Хмельницька область ВВ ДРВ апарату Хмельницької РДА Позачергові вибори Водичківського с/г
35 Чернівецька область ВВ ДРВ Кельменецької РДА Позачергові вибори Вороновицького с/г
36 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Чернігівської РДА Перші вибори старости сіл Количівка, Ягідне Іванівської с/р
37 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Чернігівської РДА Перші вибори старости сіл Красне, Золотинка, Скорінець Іванівської с/р
38 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Чернігівської РДА Перші вибори старости сіл Ладинка та Друцьке Іванівської с/р
39 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Чернігівської РДА Перші вибори старости сіл Слобода, Вікторівка, Драчівщина, Буди Іванівської с/р
40 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Чернігівської РДА Позачергові вибори Новобілоуського с/г
41 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Чернігівської РДА Позачергові вибори Роїщенського с/г
Орієнтовна дата проведення: 18.06.2017
1 Сумська область ВВ ДРВ апарату Тростянецької РДА Повторні вибори депутата Зарічненської с/р (6 округ)
2 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Носівської РДА Перші вибори старости сіл Володькова Дівиця, Сулак, Дослідне, Ставок, Коробчине, Кобилещина, Криниця Носівської м/р
3 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Носівської РДА Перші вибори старости сіл Іржавець, Козари, Андріївка Носівської м/р
4 Чернігівська область ВВ ДРВ апарату Носівської РДА Перші вибори старости сіл Ясна Зірка, Тертишники, Яблунівка Носівської м/р
Орієнтовна дата проведення: 02.07.2017
1 Вінницька область ВВ ДРВ апарату Томашпільської РДА Перші вибори старости с.Колоденка Вапнярської с/р

Інформаційний блок

Опитування

Чи сприяють громадські організації та політичні партії покращенню якості списків виборців?
За їх сприяння мене було включено до списків виборців
  4,14%  (118)

Їх діяльність забезпечила якісні списки виборців
  7,51%  (214)

Виконують роботу щодо виявлення неточностей у списках
  15,03%  (428)

Їх діяльність тільки заважає
  22,47%  (640)

Їх діяльність не приносить ніякої користі
  50,82%  (1447)

Проголосувало: 2847

 Архів опитувань