Опитування

Як Ви оцінюєте впровадження сервісу "Особистий кабінет виборця"?
Потрібний, доступний і зручний сервіс, вже скористався
  55,27%  (6942)

Потрібний сервіс, обов’язково скористаюся
  28,08%  (3527)

Сервіс не приносить користі
  11,82%  (1485)

Мене це не цікавить
  4,82%  (606)

Проголосувало: 12560

 Архів опитувань

Опитування

Як вплинуло впровадження Державного реєстру виборців на якість списків виборців?
Списки виборців покращились
  47,62%  (2616)

Нічого не змінилось
  26,92%  (1479)

Списки виборців погіршились
  16,93%  (930)

Мене це не цікавить
  8,51%  (468)

Проголосувало: 5493

 Архів опитувань


Новини органів Державного реєстру виборців Сумської області

Друк
14 та 26 червня 2017 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Роменської районної державної адміністрації проведено робочі зустрічі з працівниками органів реєстрації Пустовійтівської та Ріпчанської сільських рад. У ході цих зустрічей уточнено виборчу адресу 2917 виборців сіл Пустовійтівка, Вовківці, Герасимівка, Зінове, Правдюки, Скрипалі, Шилівське, Ріпки, В’юнне, Мокіївка. За результатами уточнення начальником відділу ведення Реєстру Куріпком В.В. видано наказ щодо внесення відповідних змін до бази даних Державного реєстру виборців.

Новини органів Державного реєстру виборців Івано-Франківської області

Друк
Протягом травня-червня 2017 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Верховинської районної державної адміністрації проведено робочі зустрічі з відповідальними особами органів реєстрації сільських рад району, Білоберізької об’єднаної територіальної громади, районним сектором управління Державної міграційної служби, відділом державної реєстрації актів цивільного стану, закладу охорони здоров’я, суду та територіального центру соціального обслуговування. У ході зустрічей розглянуто питання щодо необхідності дотримання строків подання відомостей періодичного поновлення під час проведення виборів, обговорено вимоги до заповнення форм подань з відомостями про виборців, а також помилки, які допускаються під час їх заповнення.

15 травня 2017 року за участю начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Косівської районної державної адміністрації Ірини Іванишин було проведено семінар-нараду з представниками районної асоціації сільських, селищних, міського голів. На нараді розглядалися основні вимоги до заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, та терміни їх подання до відділу ведення Державного реєстру виборців, зокрема, наголошено на необхідності неухильного дотримання вимог частини шістнадцятої статті 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців" щодо надання відомостей про найменування нових та перейменування існуючих вулиць, присвоєння номерів новим будинкам і зміну нумерації існуючих будинків у відповідних населених пунктах, особливо в рамках реалізації Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки". Підсумком наради було надання роз’яснень, консультацій та відповідей на запитання.

18 травня 2017 року в залі засідань Івано-Франківської обласної державної адміністрації під головуванням керівника апарату обласної державної адміністрації Романа Маланія відбулася нарада з керівниками апаратів районних державних адміністрацій за участю начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату обласної державної адміністрації Ігоря Владики. Під час наради увагу присутніх було зосереджено на проблемних питаннях, що виникають у роботі відділів ведення Державного реєстру виборців, зокрема організаційного функціонування Державного реєстру виборців, співпраці відділів ведення із суб'єктами подання відомостей періодичного поновлення бази даних Державного реєстру виборців та функціонування комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців".

29 травня 2017 року у зв’язку з утворенням управлінням охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради нової міської поліклініки № 5 та зміною повноважень Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради проведено семінар-навчання для відповідальних осіб зазначених установ щодо заповнення форми 10.1 "Про виборців, щодо яких встановлено постійну нездатність пересуватися самостійно" та встановлення виборцям ознаки "постійна нездатність самостійно пересуватися". По завершенні наради-семінару учасникам були роздані пам'ятки про терміни подання, правила заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.
8 червня 2017 року начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Снятинської районної державної адміністрації Людмила Савіцька взяла участь у нараді з приводу створення Заболотівської об'єднаної територіальної громади. Під час свого виступу вона ознайомила присутніх з вимогами Законів України "Про Державний реєстр виборців" та "Про місцеві вибори".

Протягом червня 2017 року відділом ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Яремчанської міської ради проводилися семінари-наради з працівниками органів реєстрації міської, селищної та сільських рад щодо надання відомостей про виборців для поновлення бази даних Державного реєстру виборців. Особливу увагу звернуто на необхідність контролю за повнотою та достовірністю відомостей про громадян, яким виповнилось 18 років.

Новини органів Державного реєстру виборців Хмельницької області

Друк
22 червня 2017 року відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Летичівської районної державної адміністрації проведено нараду з суб'єктами подання відомостей періодичного поновлення Державного реєстру виборців, на якій було розглянуто основні вимоги до заповнення форм подань указаних відомостей та терміни їх подання до відділу ведення Реєстру.

13 червня 2017 року на сайті Летичівської  районної державної адміністрації та на сайтах Летичівської та Меджибізької об'єднаних територіальних громад розміщено статтю начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Летичівської районної державної адміністрації Нагорного Б.І. "Яким бути Державному реєстру виборців?".

23 червня 2017 року в районному виданні "Летичівська газета" № 48-49 опубліковано статтю "Реалізація конституційних прав громадян через Державний реєстр виборців", підготовлену начальником відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Летичівської районної державної адміністрації Нагорним Б.І., а також оголошено про "пряму телефонну лінію" начальника відділу 30 червня 2017 року.

Новини органів Державного реєстру виборців Тернопільської області

Друк
16 травня 2017 року працівники відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Монастириської районної державної адміністрації взяли участь у нараді з питань створення об’єднаних територіальних громад, яка проводилася з представниками органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, керівниками державних органів та установ району.

Протягом червня 2017 року відділами ведення Державного реєстру виборців апарату Бережанської, Бучацької та Шумської районних державних адміністрацій проведено семінар-наради з працівниками органів реєстрації відповідних сільських та міських рад. У ході зустрічі було надано роз’яснення, консультації, правову, методичну допомогу щодо заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців та термінів їх подання до відділу ведення Реєстру.

Новини органів Державного реєстру виборців Сумської області

Друк

Протягом 12 − 16 червня 2017 року за участі начальника управління забезпечення та контролю функціонування Реєстру Служби розпорядника Державного реєстру виборців Самойловича О.Є., головного консультанта відділу взаємодії з регіональними органами адміністрування Реєстру та контролю за виконанням рішень розпорядника Реєстру управління забезпечення та контролю функціонування реєстру Служби розпорядника Державного реєстру виборців Кавуна І.В., головного консультанта відділу комплексної системи захисту інформації Реєстру управління захисту інформації та адміністрування систем Реєстру Служби розпорядника Державного реєстру виборців Глущенка Є.О. та начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Сумської обласної державної адміністрації Білан І.І. здійснено перевірку дотримання відділами ведення Державного реєстру виборців апаратів Білопільської, Буринської, Глухівської, Конотопської, Охтирської, Путивльської, Сумської, Тростянецької, Шосткинської районних державних адміністрацій, Глухівської, Конотопської, Охтирської, Шосткинської міських рад та Зарічного і Ковпаківського районів міста Суми вимог Закону України "Про Державний реєстр виборців", відповідних рішень Центральної виборчої комісії та функціонування комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців".

За результатами перевірки працівниками Служби розпорядника Державного реєстру виборців надано консультативно-методичну допомогу органам ведення Реєстру щодо ведення Реєстру та забезпечення функціонування комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи Реєстру. Також проведено робочі зустрічі з керівництвом зазначених районних державних адміністрацій та міських рад, на яких обговорено шляхи вирішення проблемних питань, що виникають під час роботи відділів ведення Реєстру.


Новини органів Державного реєстру виборців Київської області

Друк
З 15 до 19 травня 2017 року за участі завідувача відділу з питань забезпечення функціонування Реєстру управління забезпечення та контролю функціонування Реєстру Служби розпорядника Реєстру Аракєлової О.Ю., головного консультанта відділу з питань забезпечення функціонування Реєстру управління забезпечення та контролю функціонування Реєстру Служби розпорядника Реєстру Козічевої К.М., завідувача відділу комплексної системи захисту інформації Реєстру управління захисту інформації та адміністрування систем Реєстру Служби розпорядника Державного реєстру виборців Бразицького Д.А. та начальника відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Київської обласної державної адміністрації Антоненка Д.Г. здійснено перевірку дотримання відділами ведення Державного реєстру виборців апаратів Білоцерківської, Богуславської, Бориспільської, Броварської, Володарської, Кагарлицької, Києво-Святошинської, Миронівської, Обухівської районних державних адміністрацій, Білоцерківської, Бучанської міських рад, виконавчих комітетів Березанської, Ірпінської, Обухівської, Ржищівської міських рад вимог Закону України "Про Державний реєстр виборців" та рішень Центральної виборчої комісії у процесі ведення Державного реєстру виборців, забезпечення організаційного функціонування Державного реєстру виборців відповідно до пунктів 1, 2 частини другої, частини третьої статті 14 вказаного Закону та функціонування комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи "Державний реєстр виборців" (далі – КСЗІ АІТС Реєстру).

За результатами перевірки працівниками Служби розпорядника Реєстру надано консультативно-методичну допомогу органам ведення Реєстру щодо ведення Реєстру та забезпечення функціонування КСЗІ АІТС Реєстру.

Також проведено робочі зустрічі з керівництвом Білоцерківської, Богуславської, Броварської, Володарської, Кагарлицької, Києво-Святошинської, Миронівської, Обухівської районних державних адміністрацій, Бучанської міських рад, виконавчих комітетів Березанської, Ржищівської міських рад, на яких підіймалися всі проблемні питання, що виникають під час роботи відділів ведення Реєстру, утворених у цих органах.


Новини органів Державного реєстру виборців Житомирської області

Друк
18 травня 2017 року працівники органів Державного реєстру виборців Житомирської області взяли участь у практичному занятті, яке проводилося у Черняхівській районній державній адміністрації у рамках тематичного короткострокового семінару "Практичні аспекти застосування виборчого законодавства", що відбувся 15−19 травня 2017 року в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

У ході заняття учасники ознайомилися із роботою та практикою вирішення проблемних питань відділу ведення Державного реєстру виборців Черняхівської районної державної адміністрації, зустрілися із головою Високівської об’єднаної територіальної громади тощо.

Новини органів Державного реєстру виборців Волинської області

Друк
24 травня 2017 року відділом ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Ковельської міської ради проведено нараду з працівниками сектору ведення Реєстру територіальної громади міста Ковеля.

Під час наради було розглянуто основні вимоги до заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, та термінів їх подання до відділу ведення Реєстру, також проаналізовано типові помилки, що допускаються під час подання таких відомостей.

У ході зустрічі учасникам було надано роз’яснення, консультації, правову, методичну допомогу та відповіді на поставлені запитання.

Новини органів Державного реєстру виборців Чернігівської області

Друк
25 квітня 2017 року в залі засідань Ріпкинської районної державної адміністрації під головуванням керівника апарату адміністрації Тетяни Кухаренко було проведено семінар-нараду з сільськими та селищними головами Ріпкинського району. На нараді розглядалися основні вимоги до заповнення форм подань з відомостями про виборців, на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, та терміни їх подання до відділу ведення Реєстру. Окремо висвітлено необхідність оперативного подання відомостей про найменування та перейменування вулиць, присвоєння номерів новим будинкам і зміну нумерації існуючих. Під час наради начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації Володимир Савенко акцентував увагу присутніх на необхідності дотримання вимог постанови Центральної виборчої комісії від 9 березня 2016 року № 69 "Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії від 13 січня 2011 року № 6".

Новини органів Державного реєстру виборців Сумської області

Друк
У березні 2017 року працівники відділів ведення Державного реєстру виборців апаратів Великописарівської, Роменської, Ямпільської районних державних адміністрацій та Охтирської міської ради здійснили виїзні прийоми виборців на території Добрянської та Ямненської сільських рад Великописарівського району, Артюхівської та Біловодської сільських рад Роменського району, Усоцької сільської ради Ямпільського району, житлових мікрорайонів та в приміщені загальноосвітньої школи № 11 міста Охтирки. Під час прийомів населення поінформовано про права виборців згідно із Законом України "Про Державний реєстр виборців".Інформаційний блок

Опитування

Чи сприяють громадські організації та політичні партії покращенню якості списків виборців?
За їх сприяння мене було включено до списків виборців
  4,14%  (118)

Їх діяльність забезпечила якісні списки виборців
  7,51%  (214)

Виконують роботу щодо виявлення неточностей у списках
  15,03%  (428)

Їх діяльність тільки заважає
  22,47%  (640)

Їх діяльність не приносить ніякої користі
  50,82%  (1447)

Проголосувало: 2847

 Архів опитувань