Івано-Франківська область - одномандатний виборчий округ №87

Виборчі дільниці округу, утворені на постійній основі


Відділ ведення Кількість дільниць

Відділ ведення ДРВ апарату Коломийської РДА

11

Відділ ведення ДРВ апарату Надвірнянської РДА

67

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради

2

Відділ ведення ДРВ Коломийської міської ради

2

Відділ ведення ДРВ виконавчого комітету Яремчанської міської ради

6

Відділ ведення ДРВ Івано-Франківської РДА

29

Звичайні виборчі дільниці:

Номер дільниці Опис меж дільниці Адреса приміщення для голосування (місцезнаходження) / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці На карті
260001 смт Богородчани – вул.Будівельників, вул.Будівельників-бічна, вул.Василя Стефаника, вул.Василя Стуса, вул.Вишнева, вул.Газовиків, вул.Газовиків Бічна, вул.Галицька, вул.Гетьмана Мазепи, вул.Затишна, вул.Короля Данила, вул.Лятишевського, вул.масив ЦРЛ, вул.Молодіжна, вул.Молодіжна Бічна, вул.Незалежності, вул.Об’їздна, вул.Олекси Гірника, вул.Петраша, вул.Петраша Бічна, вул.Польова, вул.Січинського, вул.Січових Стрільців, вул.Шевченка: 24–24А, 26–112; вул.Ясна вул.Шевченка, 65, смт Богородчани, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., 77701 (палац культури, фойє) Велика

260002 смт Богородчани – вул.Б.Хмельницького, вул.Б.Хмельницького-бічна, вул.Грушевського, вул.Заболотна, вул.Зелена, вул.Івасюка, вул.І.Франка, вул.Крута, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Могильницького, вул.Надрічна, вул.Паркова, вул.Паркова-бічна, вул.Підгірська, вул.Руднєва, вул.Сагайдачного, вул.Тиха, вул.Українська, вул.550-річчя Богородчан вул.Грушевського, 12, смт Богородчани, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., 77701 (школа №1,фойє) Велика

260003 смт Богородчани – вул.Вільхова, вул.Довбуша, вул.Енергетиків, вул.Зоряна, вул.Мартинця, вул.масив ’Скобичівка’, вул.Миколайчука, вул.М.Яцківа, вул.Прикарпатська, вул.Садова, вул.Святої Анни, вул.Ткацька, вул.Хомишина, вул.Шевченка: 1–23А, 25; вул.Ярослава Мудрого вул.Ярослава Мудрого, 14, смт Богородчани, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., 77701 (школа№2, приміщення їдальнї) Велика

260004 смт Солотвин – вул.Багмут, вул.Височана, вул.Грушевського, вул.Замкова, вул.Краснопільська, вул.Купчаківка, вул.Молодіжна, вул.О. Кобилянської, вул.С.Стрільців: 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28–30, 32, 34, 36–38, 40, 42, 44–46, 48–50, 52, 54, 56, 58, 60, 62–74; вул.Черемшини, вул.Шептицького вул.Грушевського, 29, смт Солотвин, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., 77753 (будинок культури, актова зала) Середня

260005 смт Солотвин – вул.Берегова, вул.Борода, вул.Котляревського, вул.М. Євенко, вул.Мартинця, вул.Набережна, вул.С.Стрільців: 1–5, 7, 9, 11, 13–15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 47, 51, 53, 55, 57, 59, 61; вул.Стефаника, вул.Франка, вул.Чорновола, вул.Шевченка вул.Грушевського, 17, смт Солотвин, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., 77753 (навчально-виховний комплекс, їдальня) Середня

260006 смт Солотвин – вул.В.Стуса, вул.Довбуша, вул.Дутчина, вул.Івасюка, вул.Л. Українки, вул.Мазепи, вул.Нова, вул.Польова, вул.Тиха, вул.Федьковича, вул.Шашкевича вул.В.Стуса, 2, смт Солотвин, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., 77753 (Заріцький будинок культури, актова зала) Середня

260007 с.Бабче вул.Надрічна, 15, с.Бабче, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., 77771 (будинок культури, актова зала) Велика

260010 с.Горохолина – вул.Берегова, вул.В. Стефаника, вул.Довбуша, вул.І.Франка, вул.Левадна, вул.Л.Мартовича, вул.о.Кияка, вул.Пільна, вул.Р.Штайнінгера, вул.Українська: 128–423; вул.Українська, 312, с.Горохолина, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., 77760 (будинок культури, спортивний зал) Середня

260011 с.Горохолина – вул.Брукована, вул.Загородна, вул.Л. Українки, вул.Молодіжна, вул.Т.Шевченка, вул.Українська: 430–636Б; вул.Українська, 578А, с.Горохолина, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., 77760 (кафе "Перлина", бенкетний зал) Середня

260012 с.Горохолин Ліс вул.В.Чорновола, 809А, с.Горохолин Ліс, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., 77761 (сільський клуб, актова зала) Середня

260013 с.Грабовець, с.Копачівка вул.Козацька, 4, с.Грабовець, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., 77762 (сільський клуб, актова зала) Середня

260016 с.Дзвиняч вул.Степаняка, 30А, с.Дзвиняч, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., 77750 (палац культури, вестибюль) Велика

260017 с.Жураки вул.Січових Стрільців, 45, с.Жураки, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., 77751 (будинок культури, кімната урочистих подій) Велика

260018 с.Забережжя вул.Шевченка, 1, с.Забережжя, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., 77781 (навчально-виховний комплекс, спортивний зал) Середня

260019 с.Іваниківка вул.Шевченка, 63, с.Іваниківка, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., 77714 (сільський клуб, актова зала) Велика

260024 с.Манява – вул.Вишенського, вул.Друга гора, вул.Зелена, вул.Івана-Франка, вул.Лесі Українки, вул.Незалежності: 1–2, 4–10В, 12, 14, 16–18, 20–20А, 22–22А, 24, 26, 28, 30–32, 33Б–34, 36, 38–58, 59–164; вул.Перша гора, вул.Скитова, вул.Тиха, вул.Третя гора вул.Незалежності, 10, с.Манява, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., 77772 (школа, спортивний зал) Середня

260025 с.Манява – вул.Берегова, вул.Вільна, вул.Довбуша, вул.Коцюбинського, вул.Незалежності: 3, 11, 13, 15, 19–19А, 21, 23, 25, 27, 29, 33–33А, 35, 37, 58А; вул.Очеретова, вул.Сиглова, вул.Січових стрільців, вул.Черемшини, вул.Чорногора, вул.Шевченка, с-ще Бойки вул.Незалежності, 1, с.Манява, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., 77772 (будинок культури, глядацький зал) Середня

260026 с.Маркова вул.Шептицького, 35А, с.Маркова, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., 77770 (школа, приміщення для засідань)
/
вул.Шептицького, 41А, с.Маркова, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., 77770
Велика

260028 с.Монастирчани вул.Шкільна, 1, с.Монастирчани, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., 77752 (навчально-виховний комплекс, спортивний зал) Середня

260029 с.Нивочин вул.Василя Стефаника, 60Б, с.Нивочин, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., 77710 (будинок культури, приміщення бібліотеки) мала

260030 с.Гринівка вул.Богдана Яцківа, 116А, с.Гринівка, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., 77711 (сільський клуб, актова зала) мала

260031 с.Лесівка вул.Лесі Українки, 69А, с.Лесівка, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., 77738 (сільський клуб, актова зала) мала

260032 с.Похівка вул.Шевченка, 66, с.Похівка, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., 77716 (сільський клуб, зал) мала

260033 с.Підгір’я, с.Діброва(Богородчанська селищна територіальна громада) вул.Сагайдачного, 2А, с.Підгір’я, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., 77706 (будинок культури, бенкетний зала) Велика

260040 с.Старі Богородчани – вул.Б.Хмельницького, вул.І.Франка, вул.Костея, вул.Магаса, вул.Масив ’Старе місто’, вул.Миру, вул.Надрічна, вул.Новосілка, вул.Світанкова, вул.Січ.Стрільців, вул.Стефаника, вул.Черемшини, вул.Шевченка вул.Січ.Стрільців, 79, с.Старі Богородчани, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., 77712 (будинок культури, зал засідань) Велика

260041 с.Старі Богородчани – вул.В.Стуса, вул.Д.Галицького, вул.Карпатська, вул.Ковпака, вул.Лугова, вул.Ринок, вул.Руднєва, вул.Тиха, вул.Хутір Бавки вул.Д.Галицького, 1, с.Старі Богородчани, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., 77712 (школа, їдальня) Середня

260042 с.Скобичівка вул.Грушевського, 83, с.Скобичівка, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., 77713 (навчально-виховний комплекс,фойє) Середня

260043 с.Старуня вул.Миру, 60Г, с.Старуня, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., 77763 (школа,актовий зал) Середня

260044 с.Ластівці вул.Красна, 78, с.Ластівці, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., 77737 (сільський клуб, актовий зал) Середня

260329 смт Отинія – вул.Василя Стефаника, вул.Володимира Івасюка, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Грабицька Горішня, вул.Грабицька Долішня, вул.Завалом, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Козацька, вул.Марка Черемшини, вул.Миру, вул.Михайла Грушевського, вул.Олекси Довбуша, вул.Свободи, вул.Семена Височана, вул.Січових Стрільців, вул.Спортивна, вул.Стражниця, вул.Тараса Шевченка: 3–6, 11–11А; вул.Свободи, 8А, смт Отинія, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78223 (будинок культури, фойє) Велика

260330 смт Отинія – вул.Берегова, вул.Богдана Хмельницького, вул.Галицька, вул.Гетьмана Петра Дорошенка, вул.Загребля, вул.Замлинівка, вул.Колійова, вул.Лази, вул.Лази Гайові, вул.Лази Лісові, вул.Лесі Українки, вул.Михайла Іванціва, вул.Молодіжна, вул.Прикарпатська, вул.Розметенці, вул.Тараса Шевченка: 8–10, 12–74; вул.Українська вул.Січових Стрільців, 10, смт Отинія, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78223 (ліцей енергетичних технологій, фойє) Велика

260331 с.Грабич вул.Юрія Гагаріна, 10, с.Грабич, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78225 (клуб, вестибюль) мала

260332 с.Глибока вул.Коломийська, 31А, с.Глибока, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78243 (клуб, актовий зал) мала

260333 с.Виноград(Отинійська селищна територіальна громада) вул.Українська, 13, с.Виноград, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78220 (будинок культури, фойє) Середня

260334 с.Нижня Велесниця вул.Тараса Шевченка, 37, с.Нижня Велесниця, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78221 (клуб, актова зала) мала

260335 с.Ворона вул.Підгірянки, 10А, с.Ворона, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78222 (клуб, актова зала) Середня

260336 с.Угорники вул.Тараса Шевченка, 34Б, с.Угорники, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78230 (клуб, фойє)
/
вул.Тараса Шевченка, 36, с.Угорники, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78230
Велика

260337 с.Струпків, с.Боднарів вул.Шевченка, 30, с.Струпків, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78227 (ліцей, актова зала) Середня

260338 с.Баб’янка вул.Набережна, 58А, с.Баб’янка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78228 (будинок культури, актова зала) мала

260473 м.Надвірна – вул.Вишнева, вул.Гірська, вул.Княгині Ольги, вул.Козацька, вул.Котляревського: 2–2А, 4, 6–25; вул.Крушельницької, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Міцкевича, вул.Петрушевича, вул.Ринкова, вул.Садова, вул.Тихого, вул.Чайковського, вул.Чорновола, пров.Котляревського, Майдан Тараса Шевченка Майдан Тараса Шевченка, 29, м.Надвірна, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78405 (районний будинок культури, танцювальний зал) Велика

260474 м.Надвірна – вул.Багряного, вул.Бузкова, вул.Б.Хмельницького, вул.Василіянок, вул.Виговського, вул.Визволення, вул.Височана, вул.Відродження, вул.Гаврилюка, вул.Героїв Крут, вул.Головацького, вул.Івана Франка, вул.Калнишевського, вул.Квіткова, вул.Кобилянської, вул.Комунальна, вул.Л.Курбаса, вул.Лукача, вул.Мазепи: 40–161; вул.Мартовича, вул.Мельничука, вул.Молодіжна, вул.Новопроектна, вул.Олімпійська, вул.Перехідна, вул.Пластова, вул.Полковника Грома, вул.Польова, вул.Просвітянська, вул.Рухівська, вул.Стецько, вул.Федяя, вул.Шухевича, вул.Яцури, вул.400 років Надвірної, пров.Калнишевського вул.Чорновола, 15, м.Надвірна, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78405 (школа №1, хол) Велика

260475 м.Надвірна – вул.Б.Лепкого, вул.Гайдамацька, вул.Дорошенка, вул.Івасюка, вул.Коновальця, вул.Коцюбинського, вул.Лугова, вул.Мазепи: 1–39; вул.Набережна, вул.Підгірянки, вул.Річна, вул.Роксолани, вул.Сковороди, вул.16-го Липня, пров.Мазепи вул.Мазепи, 18, м.Надвірна, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78405 (школа №2, актовий зал) Велика

260476 м.Надвірна – вул.Вітовського, вул.Грушевського, вул.Дмитра Скікуна, вул.Кобринської: 12–14А; вул.Коперніка, вул.Купчинського, вул.Недовга, вул.Олени Степанівни, вул.Ревуцького Левка, вул.Руднєва: 1–5, 15; вул.Федьковича, вул.Шептицького, вул.100-річчя нафтовиків, пров.Вітовського, пров.Олени Степанівни, пров.Федьковича, пров.2-й Олени Степанівни, пров.3-й Олени Степанівни, пров.4-й Олени Степанівни, пров.5-й Олени Степанівни, пров.6-й Олени Степанівни вул.Шептицького, 36, м.Надвірна, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78405 (будинок культури НГВУ, актовий зал) Велика

260477 м.Надвірна – вул.Богуна, вул.Володимира Великого, вул.Зелена, вул.Корольова, вул.Котляревського: 1, 3, 5; вул.Руднєва: 21–30А; вул.Сагайдачного, вул.Софії Галечко, вул.Стуса, вул.Шкрумеляка, пров.Богуна, пров.Володимира Великого, пров.Корольова вул.Володимира Великого, 13А, м.Надвірна, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78405 (школа №3, актовий зал) Середня

260478 м.Надвірна – вул.Бандери, вул.Довбуша, вул.Довженка, вул.Каденюка, вул.Кобринської: 8–11; вул.Наливайка, вул.Незалежності, вул.Ольжича, вул.Руднєва: 6–7, 16; вул.Черемшини, пров.Довженка, пров.Наливайка вул.Кобринської, 14, м.Надвірна, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78405 (гуртожиток №1 НГВУ, кімната відпочинку) Велика

260479 м.Надвірна – вул.Воз’єднання, вул.Гонти, вул.Дем’янчука, вул.Дружби, вул.Забережна, вул.Заводська, вул.Кармелюка, вул.Касіяна, вул.Комарова, вул.Куліша, вул.Олени Пчілки, вул.Підкови, вул.Полуботка, вул.Прикарпатська, вул.Сірка, вул.Січинського, вул.Січових Стрільців, вул.Соборна, вул.Старицького, вул.Стефаника, вул.Яворницького, вул.Ярослава Мудрого, пров.Підкови, пров.Січових Стрільців вул.Соборна, 106, м.Надвірна, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78405 (палац культури коледжу НТУ, фойє) Середня

260480 м.Надвірна – вул.Вагилевича, вул.Винниченка, вул.Вокзальна, вул.Майданська, вул.Мирного, вул.Рамішвілі, вул.Сірика, вул.Шашкевича, вул.Шевченка вул.Сірика, 1А, м.Надвірна, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78405 (військовий ліцей, актовий зал) Середня

260481 м.Надвірна – вул.Данила Галицького, вул.Левицького, вул.Ломоносова, вул.Солдак вул.Ломоносова, 3, м.Надвірна, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78405 (гуртожиток ПТУ, актовий зал) Велика

260482 смт Битків – вул.Промислова: 1–6Б, 8–8А; вул.Шевченка вул.Шевченка, 291, смт Битків, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78430 (Битківська ЗОШ І-ІІІ ст, спортивний зал) Велика

260483 смт Битків – вул.Михайлюка вул.Михайлюка, 222, смт Битків, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78430 (цех видобутку нафти і газу №2 НГВУ, актовий зал) Середня

260484 смт Битків – вул.Промислова: 7, 9–104; вул.Промислова, 6, смт Битків, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78430 (Битківська ЗОШ І-ст. № 1, актовий зал) мала

260485 смт Делятин – вул.А. Шептицького, вул.Б. Хмельницького, вул.Луги, вул.М. Черемшини, вул.Мазепи, вул.Молодіжна, вул.Погрібнич, вул.Прут: 31–97; вул.С. Стрільців, вул.Сотника Голинського, вул.16 Липня: 161–350; пров.Луги вул.16 Липня, 227А, смт Делятин, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78442 (Народний дім, актовий зал) Велика

260486 смт Делятин – вул.Л. Українки, вул.Лугівська, вул.Привокзальна, вул.Прут: 1–30; вул.16 Липня: 1–160; вул.16 Липня, 113В, смт Делятин, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78442 (Делятинський ліцей № 2 Делятинської селищної ради ОТГ, спортивний зал) Середня

260487 смт Делятин – вул.Коцюбинського, вул.Лотовий, вул.О. Кобилянської, вул.Облаз, вул.Франка, вул.Шевелівка, вул.Шевченка вул.Шевелівка, 21, смт Делятин, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78442 (Делятинська гімназія Делятинської селищної ради ОТГ, хол) Середня

260488 смт Делятин – вул.Любіжня вул.Любіжня, 130А, смт Делятин, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78442 (Делятинська початкова школа Делятинської селищної ради ОТГ, хол) Середня

260489 смт Делятин – вул.Авіаційна вул.Авіаційна, 619, смт Делятин, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78442 (Делятинський ліцей № 3 Делятинської селищної ради ОТГ, спортивний зал) Середня

260490 смт Ланчин – вул.Зелена, вул.Княгині Ольги, вул.Мазепи, вул.Млинарська, вул.Молодіжна, вул.Незалежності: 109/1–109/2, 111, 113, 115, 117, 119–121А, 123–123Б, 125, 127/1–127/2, 131, 133–168/3, 169–459; вул.Низова, вул.О. Кобилянської, вул.Привокзальна, вул.Прикарпатська, вул.Річкова, вул.Січових Стрільців, вул.Соборна, вул.Стефаника, вул.Тиха, вул.Українська, вул.Чорновола, вул.Шевченка, вул.16 Липня, пров.Княгині Ольги, пров.Мазепи, пров.Незалежності, пров.Стефаника вул.Шкільна, 3, смт Ланчин, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78455 (селищна рада, зал засідань) Велика

260491 смт Ланчин – вул.Василя Косюка, вул.Вишнева, вул.Горішня, вул.Грушевського, вул.Довбуша, вул.І. Миколайчука, вул.Івасюка: 4, 6–8, 17; вул.Кооперативна, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.М. Підгірянки, вул.М. Черемшини, вул.Михайла Левицького, вул.Небесної Сотні, вул.Незалежності: 1–65, 67, 69, 71, 73, 75, 77–77/2, 79, 81, 83/1–83/2, 85А–95/2, 168/4; вул.Польова, вул.С. Бандери, вул.Свободи, вул.Стуса, вул.Федьковича, вул.Шкрумеляка, вул.Шухевича, вул.Яремчука, вул.Ярослава Мудрого, пров.Садової, пров.Ярослава Мудрого вул.Незалежності, 142, смт Ланчин, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78455 (Народний дім, хол) Велика

260492 смт Ланчин – вул.Б. Хмельницького, вул.Героїв Крут, вул.Зарічна, вул.Івасюка: 3, 5, 9–16, 19–50; вул.Карпатська, вул.Кринична, вул.Незалежності: 66, 68, 70, 72, 74–74А, 76, 78, 80, 82–82А, 84/1–84/2, 96/1–108, 110/1–110/2, 112, 114, 116, 118, 122, 124, 126, 128–130, 132; вул.Новопроектна, вул.Садова, вул.Ф. Іваночка, вул.Франка, вул.Шкільна, вул.1 Травня вул.Карпатська, 6, смт Ланчин, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78455 (Ланчинський ліцей ім.Ю.Шкрумеляка, актовий зал) Велика

260493 с.Бистриця, с-ще Згари, с.Климпуші, с-ще Причіл ур. Центр, 104А, с.Бистриця, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78436 (будинок культури, фойє) Середня

260494 с.Білі Ослави – вул.Братів Поварчуків, вул.Грушевського, вул.Лесі Українки, вул.Незалежності, вул.Підгірянки: 1–153А; вул.Січових Стрільців, вул.Степана Бандери вул.Підгірянки, 97, с.Білі Ослави, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78460 (школа, спортивний зал) Велика

260495 с.Білі Ослави – вул.Галана, вул.Довбуша, вул.І. Франка, вул.П. Сагайдачного, вул.Перемоги, вул.Підгірянки: 153Б–365; вул.Т. Шевченка, вул.Чорновола, вул.8 Березня вул.Підгірянки, 150А, с.Білі Ослави, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78460 (сільська рада, актовий зал) Велика

260496 с.Верхній Майдан вул.Грушевського, 55, с.Верхній Майдан, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78452 (школа, спортивний зал) Середня

260497 с.Волосів вул.Грушевського, 2, с.Волосів, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78412 (будинок культури, актовий зал) Середня

260498 с.Гаврилівка – вул.Верхня, вул.Героїв Небесної сотні: 1–47, 49, 53–113, 121–145; вул.Довбуша, вул.Луги: 2–17, 18–23, 24–28; вул.Перемоги, вул.Поперечна, вул.Прикарпатська: 2–3, 4; вул.Українська: 1–68, 70, 72, 74–76, 80–80Б; вул.Шевченка вул.Українська, 78, с.Гаврилівка, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78414 (Гаврилівський ліцей, фойє (ліве крило)) Середня

260499 с.Гаврилівка – вул.Героїв Небесної сотні: 48–48А, 50, 117, 146–181; вул.Луги: 17А, 23А, 29–114; вул.Молодіжна, вул.Нижня, вул.Прикарпатська: 1–1Б, 3А, 4Б–36; вул.Українська: 69, 71, 73, 76А–79А, 81–241; вул.Українська, 78, с.Гаврилівка, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78414 (Гаврилівський ліцей, фойє (праве крило)) Середня

260500 с.Гвізд – вул.Визвольна, вул.Д.Синяка: 1–100А, 102–102Б, 104, 106, 108–108А, 110–110А, 112–112А, 114, 116, 118–118А, 120, 122, 124–124А, 126А, 128–128А, 130–130А, 132, 134, 136, 138, 140, 142–142А, 144, 146, 148, 150, 152, 154–154А, 156–156А, 158, 160, 162, 164–164А, 166, 168–168А, 170–170А, 172, 174–174А, 176, 178, 180–180Б, 182–182А, 184–184А, 186–186А, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206–206А, 208, 210, 212, 214, 216, 218; вул.Івасюка, вул.І.Франка, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Новопроектна, вул.Підлісна, вул.Скарбова, вул.Сонячна, вул.Чорновола, вул.Шевченка вул.Д.Синяка, 2, с.Гвізд, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78423 (будинок культури, великий зал) Велика

260501 с.Гвізд – вул.Г.Мазепи, вул.Д.Синяка: 101, 103, 105, 107–107А, 109, 111, 113, 115–115А, 117, 119, 121–121А, 123–123А, 125, 127, 129, 131–131Б, 133–133А, 135, 137–137А, 139, 141, 143–143А, 145–145А, 147–147Б, 149, 151, 153, 155, 157, 159–159А, 161, 163, 165, 167, 169–169А, 171–171А, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187–187А, 189–189А, 191, 193, 195, 197, 199–199А, 201, 203, 205, 207–207А, 209, 211, 213, 215, 217–217А, 219–480; вул.Зелена, вул.Лісова, вул.Набережна, вул.Річна, вул.Садова, вул.Терешково вул.Д.Синяка, 126, с.Гвізд, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78423 (сільська рада, кабінет бухгалтерії) Середня

260502 с.Добротів вул.Незалежності, 29, с.Добротів, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78454 (Будинок культури, зал) Велика

260503 с.Заріччя – вул.Богуна, вул.Брідки, вул.Грушевського, вул.Мирного, вул.Незалежності, вул.Підгірянки, вул.Прута, вул.Руднєва, вул.Сагайдачного, вул.Стуса, вул.Федьковича, вул.Франка вул.Незалежності, 71, с.Заріччя, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78445 (громадський будинок, фойє) Велика

260504 с.Заріччя – вул.Винниченка, вул.Довбуша, вул.Коцюбинського, вул.Л. Українки, вул.Мазепи, вул.Січових Стрільців, вул.Хмельницького, вул.Церковна, вул.Черемшини, вул.Шевченка, присілок Ровенька вул.Церковна, 39, с.Заріччя, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78445 (Зарічанський ліцей імені Володимира Яворського Делятинської селищної ради ОТГ, актовий зал) Середня

260505 с.Зелена Хрипелів, 3, с.Зелена, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78433 (будинок культури, зал ведення вечорів для молоді) Велика

260506 с.Черник Черник, 15, с.Черник, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78435 (школа, кабінет початкових класів) Середня

260507 с.Максимець Максимець-Звір, 15, с.Максимець, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78434 (будинок культури, зал ведення вечорів для молоді) Середня

260508 с.Камінне вул.Винниченка, 2А, с.Камінне, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., 78411 (будинок культури, актовий зал) Середня

260509 с.Красна – вул.Гайова, вул.Лаз Горішній, вул.Лісова, вул.Незалежності, вул.Річкова: 1–14, 16–16А, 18, 20, 22; вул.Січових Стрільців, вул.Шевченка: 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 188А–189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203–203А, 205, 207, 209–518; вул.Шевченка, 147, с.Красна, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78451 (Краснянська ЗОШ І-ІІІ ст., актовий зал) Середня

260510 с.Красна – вул.Довбуша, вул.Лаз Долішній, вул.Левицького, вул.Лесі Українки, вул.Партизанська, вул.Польова, вул.Річкова: 15, 17, 19, 21, 23–73; вул.Садова, вул.Шевченка: 1–148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 543; вул.Шевченка, 147, с.Красна, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78451 (Краснянська ЗОШ І-ІІІ ст. спортивний зал) Середня

260511 с.Лісна Тарновиця вул.Грушевського, 17, с.Лісна Тарновиця, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78422 (будинок культури, актовий зал) Середня

260512 с.Лоєва вул.Стуса, 18А, с.Лоєва, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78440 (школа, спортивний зал) Середня

260513 с.Молодків вул.Шевченка, 59, с.Молодків, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78424 (будинок культури, кінозал) Велика

260514 с.Назавизів вул.Грушевського, 170, с.Назавизів, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78425 (сільський клуб, зал) Середня

260515 с.Парище вул.Шевченка, 95В, с.Парище, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78426 (сільський будинок культури, актовий зал) Середня

260516 с.Лісна Велесниця вул.Грушевського, 16Е, с.Лісна Велесниця, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78426 (школа, спортивний зал) мала

260517 с.Пасічна – вул.Лесі Українки, вул.С. Галечко: 1А–1Б, 2А–18, 19–32Б, 33–37, 38–42Б, 44, 46А–55А, 56А–57, 59–59А, 61, 63–63А, 65–65Б, 67А–67Г, 70, 77, 80, 84, 92, 95, 100А, 123А, 124, 125Б, 126Б, 126Г, 128Б, 130Б, 132Б, 135Б–137, 137Б, 139В, 140Б, 142В, 143, 143Б, 144А, 145Б, 146, 146Б–146Г, 149, 149В, 154, 160–160Б, 162А–162В, 164–164В, 166–166А, 168–168Б, 170, 172, 174, 176А–178, 179–180, 182, 184, 186А, 198, 202А–202Б, 203Б, 204Б, 205Б, 220; вул.Стуса, вул.Тараса Шевченка вул.С. Галечко, 21, с.Пасічна, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78432 (Пасічнянська школа №1 І-ступенів, кабінет математики) Середня

260518 с.Постоята вул.Постоята, 56А, с.Постоята, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78432 (Пасічнянська школа №2 І-ступенів, кабінет історії) Середня

260519 с.Пасічна – вул.Івана Франка, вул.Милого, вул.Олекси Довбуша, вул.Розтока, вул.С. Галечко: 1, 2, 18А, 32В, 37А–37Б, 43, 44А–46, 56, 58–58А, 60, 62, 64, 66–67, 68–69Б, 71–76, 78–79, 80А–83А, 84А–91В, 92А–94Б, 95А–100, 100Б–123, 123Б–123В, 125–125А, 125В–126А, 126В, 127–128А, 129А–130А, 131–132А, 132В–135А, 137А, 137В–139А, 140–140А, 141–142А, 142Г, 143А, 144, 145–145А, 145В, 146А, 147–148, 149А, 150–153А, 155–159, 161–162, 163, 165, 166Б–167, 169, 171, 173, 175–176, 178А, 181, 183, 185–186, 187–197, 199–202, 203, 204, 205, 206–219, 220А–531; вул.С. Руднєва вул.С. Галечко, 129, с.Пасічна, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78432 (Пасічнянський ліцей, актовий зал) Велика

260520 с.Букове, с.Соколовиця вул.Бухтівець, Пасічнянське лісництво №5, с.Букове, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78432 (Пасічнянське лісництво №5, актовий зал) мала

260521 с.Перерісль вул.Січових Стрільців, 47, с.Перерісль, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78420 (будинок культури, актовий зал)
/
вул.Січових Стрільців, 21, с.Перерісль, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78420
Велика

260522 с.Пнів – вул.Битківчик, вул.В. Івасюка, вул.Ганни Пчілки, вул.Долішнянка, вул.Івана Франка, вул.Карпатська, вул.Лани, вул.Лесі Українки, вул.М. Грушевського, вул.Романа Шухевича, вул.Степана Бандери, вул.Т. Г. Шевченка, вул.Українських Січових Стрільців, вул.Української Повстанської Армії вул.Українських Січових Стрільців, 90, с.Пнів, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78431 (Пнівська школа І-ІІІ ст., актовий зал) Велика

260523 с.Пнів – вул.А. Мельника, вул.Височана, вул.Вячеслава Чорновола, вул.Гетьмана Мазепи, вул.Горішнянка, вул.Гуменівка, вул.Забережна, вул.Котляревського, вул.М. Черемшини, вул.Молодіжна, вул.Новопроектна, вул.Промислова, вул.Річна, вул.Софії Галечко, вул.Стефаника, вул.Т. Мойсейовича, вул.Федьковича, вул.Шкрумеляка, вул.Ярослава Мудрого, с.Мозолівка вул.Українських Січових Стрільців, 104А, с.Пнів, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78431 (будинок культури, актовий зал) Велика

260524 с.Пнів – вул.Довженка, вул.Річки, вул.Шкільна, с.Білозорина вул.Плоснина, 27, с.Білозорина, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78431 (Білозоринська школа І-ІІ ст., актовий зал) Середня

260525 с.Саджавка – вул.Бобикевича, вул.Богдана Хмельницького, вул.Героїв УПА, вул.Дорошенка, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Карпатська, вул.Кобилянської, вул.Марійки Підгірянки, вул.Незалежності, вул.Поповича, вул.С.Бандери, вул.Спортивна, вул.Стефаника, вул.Українська: 69–139; вул.Шевченка вул.Українська, 77А, с.Саджавка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78453 (Саджавський ліцей, спортивний зал) Середня

260526 с.Саджавка – вул.Грушевського, вул.Довбуша, вул.Євгена Коновальця, вул.Залізнична, вул.І.Давидяка, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Небесної Сотні, вул.Нова, вул.Сича, вул.Сірка, вул.Січових Стрільців, вул.Стуса, вул.Українська: 1–67; вул.Черемшини, вул.Яворницького, с.Кубаївка вул.Українська, 68В, с.Саджавка, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78453 (Будинок культури, фойє) Середня

260528 с.Середній Майдан вул.Українська, 65, с.Середній Майдан, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78450 (сільська рада, зал засідань) Середня

260529 с.Вишнівці вул.Незалежна, 54А, с.Вишнівці, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78450 (сільський клуб, зал) мала

260530 с.Глинки вул.Довбуша, 20А, с.Глинки, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78450 (сільський клуб, зал) мала

260531 с.Стримба вул.Соборна, 17, с.Стримба, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78441 (будинок культури, танцювальний зал) Велика

260532 с.Тисменичани вул.Грушевського, 53, с.Тисменичани, Івано-Франківський р-н, Івано-Франківська обл., 78410 (Тисменичанська ЗОШІ-ІІІ ступенів, актовий зал) Велика

260533 с.Фитьків вул.Січових Стрільців, 76, с.Фитьків, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78421 (Фитьківський ліцей, спортивний зал) Середня

260534 с.Цуцилів вул.Братів Бойчуків, 71А, с.Цуцилів, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78413 (Адмін.будинок, фойє) Середня

260535 с.Чорні Ослави участок Центр, 2, с.Чорні Ослави, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78462 (сільський клуб, зал) Середня

260536 с.Чорний Потік вул.Богдана Хмельницького, 388А, с.Чорний Потік, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78461 (будинок культури, актовий зал) Велика

261025 м.Яремче – вул.Василя Стефаника, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Ірини Вільде, вул.Кам’янка, вул.Кармелюка, вул.Лугівська, вул.Марка Черемшини, вул.Мічуріна, вул.Назарія Яремчука, вул.Олексія Виксюка, вул.Ольги Кобилянської, вул.Підділ, вул.Прикарпатська, вул.Проектна, вул.Прут, вул.Свободи: 1–150/1; вул.Січових Стрільців, пров.Кам’янка вул.Свободи, 89, м.Яремче, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78501 (школа №2, вестибюль, 1-й поверх) Велика

261026 м.Яремче – вул.Андрія Шептицького, вул.Ковпака, вул.Підскельна, вул.Пушкіна, вул.Руднєва, вул.Свободи: 151–255Б; вул.Страчених, вул.Т.Г.Шевченка, вул.Юрія Федьковича вул.Свободи, 164, м.Яремче, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78501 (школа №1, спортзал, 2-й поверх) Середня

261027 м.Яремче – вул.Андрія Шудравого, вул.Богдана Лепкого, вул.Богдана Хмельницького, вул.Василя Стуса, вул.Володимира Івасюка, вул.Галицька, вул.Гната Хоткевича, вул.Дачна, вул.Довбуша, вул.Івана Мазепи, вул.Івана Петраша, вул.Курортна, вул.Михайла Грушевського, вул.Олекси Тихого, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Романа Шухевича, вул.Свободи: 265–278/5А, 281, 283, 285, 295–297, 299–299/2, 303–303/2, 319–321/2, 323–323/1; вул.Степана Бандери, вул.Юрія Литвина, вул.200-річчя Яремче вул.Свободи, 270, м.Яремче, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78501 (будинок культури, приміщення для засідань, 1-й поверх) Велика

261028 м.Яремче – вул.Героїв Майдану, вул.Гірська, вул.Івана Франка, вул.Лесі Українки, вул.Свободи: 280–280 к.А, 282, 284, 286–294/2, 298, 302, 304–318, 322–322 к.А, 324–444; пров.Гірський вул.Свободи, 316, м.Яремче, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78501 (школа №3, кімната здоров’я, 1-й поверх) Середня

261029 с.Микуличин – вул.Горби-1, вул.Горби-2, вул.Ділок, вул.Заголиця, вул.Клітчин, вул.Країщі, вул.Країщі-2, вул.Країщі-3, вул.Країщі-4, вул.Лаз, вул.Печенівська, вул.Погар, вул.Рівня, вул.Тісний, вул.Хижки, вул.Царина вул.Горби-1, 2, с.Микуличин, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78590 (школа, спортзал, 1-й поверх) Велика

261030 с.Микуличин – вул.Велика Голиця, вул.Великі Погари, вул.Грушевського, вул.Копчин, вул.Луги, вул.Мала Голиця, вул.Малі Погари, вул.Новоселів, вул.Паленина, вул.Підліснів-1, вул.Підліснів-2, вул.Підстрім, вул.Плай, вул.Полумистий, вул.Поляниця, вул.Привокзальна, вул.Растовий, вул.Січових Стрільців, вул.Стави, вул.Фальчі, вул.Хоткевича, вул.Шевченка вул.Грушевського, 70, с.Микуличин, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78590 (приміщення Микуличинської сільської ради, зал для засідання, 2-й поверх) Велика

261031 с.Татарів вул.Незалежності, 250, корп.А, с.Татарів, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78596 (будинок культури, зал засідань, 1-й поверх) Середня

261032 смт Ворохта – вул.Б.Хмельницького, вул.Височана, вул.Грицулівка, вул.Грушевського, вул.Д.Галицького: 1–100; вул.Руднєва, вул.Хоткевича, вул.Шевченка вул.Д.Галицького, 79, смт Ворохта, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78595 (школа, спортзал, 1-й поверх) Середня

261033 смт Ворохта – вул.Войтул, вул.Говерлянська, вул.Д.Галицького: 101–200; вул.Довбуша, вул.Заводська, вул.Івана Франка, вул.Л.Українки, вул.Миру вул.Д.Галицького, 76, смт Ворохта, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78595 (будинок культури, глядацький зал, 1-й поверх) Велика

261034 с.Поляниця вул.Центр, 6А, с.Поляниця, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78593 (клубна установа, глядацький зал)
/
вул.Центр, 2А, с.Поляниця, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78593
Середня

261035 с.Яблуниця вул.Героїв Майдану, 123Б, с.Яблуниця, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78592 (школа, актовий зал, 2-й поверх) Велика

261036 с.Вороненко вул.Центральна, 548Б, с.Вороненко, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78591 (школа, актовий зал, 2-й поверх) мала

261044 с.Мирне вул.Соборна, 1В, с.Мирне, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78425 (Мирненська ЗОШ І-ступеня, каб. 2-го класу) мала

Спеціальні виборчі дільниці:

Номер дільниці Назва установи Адреса приміщення для голосування / Адреса дільничної виборчої комісії Розмір дільниці
260408 Комунальне некомерційне підприємство "Отинійська районна лікарня" Отинійської селищної ради вул.Січових Стрільців, 5, смт Отинія, Коломийський р-н, Івано-Франківська обл., 78223 Мала
260537 Комунальне некомерційне підприємство "Надвірнянська центральна районна лікарня" Надвірнянської міської ради вул.Грушевського, 12, м.Надвірна, Надвірнянський р-н, Івано-Франківська обл., 78405 Мала